Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no tak to radši půjdu bez kamínku a kouknu na nějaký hezký broušený...
Odpovědět
@janina_sun :-D to jo, notičky budou všude. @hannnahs No podle mě, když tam dáš program, menu, něco na to luštění, nějaké to povídání jak jste se seznámili, třeba fotky z vašeho vztahu...můžeš i představit jednotlivé lidi na svatbě, jakoby je předem navzájem seznámit...To ti hned na takových deset stran vyleze :-)) @monako3 taky už o tom začínám uvažovat, chtěla bych ho totiž nosit opravdu denně....
Odpovědět
@aimirin no já doufám, že vyleze trošku víc stran :-D tak uvidím, až to začnu dělat, jak to dopadne :-) Holky, uvažujete některá o bublifukách??? Četla jsem hodně na netu, že dělají skvrny na šatech.. Já bych je ráda měla, ale zničit šaty Maggie Sottero, to by byl asi hodně drahej špás... :-|
Odpovědět
@hannnahs Jo jo, uvažuju o těch svatebních, ty prý fleky nedělají. Koukala jsem, že z Anglie včetně poštovného mě 24 bublinek vyjde na cca 300, takže budu asi objednávat z ebay
Odpovědět
@aimirin já bych si je nejradši koupila v salonu, kdyby je tam prodávali :-D :-D páč jak člověk pozná, co v tom je? Někdo si na tom může založit byznys, a prodávat normální bublifuk jako svatební, a kdo to před svatbou pozná? Prý jsou ty fleky vidět až po vyprání, což je taky pěkně blbý... No rýži určitě nechci, konfety asi tak ne, a stejně na zámku to asi beztak nepovolí, tak musim nějak vymyslet ty bublifuky.. Nic jinýho mi totiž nenapadá, co by se dalo házet :-|
Odpovědět
@aimirin To museum se mi zdá jako dobrý nápad... Alespoň nějak smysluplnně stráví čas a domnívám se, že to bude nezvykle originální a trefné do téma svatby! :) Dneska je to normání, že se to na oznámka dává, případně na cedulku - otevřeš obálku, kde je oznámko a dvě cedulky - zveme Vás ke svatebnímu stolu + info o svatebních darech. Ubrousky ty polštářku :-D Nedošly, stále čekám... :-| Jinak - uvažovala jsem, jak a na co napsat svatební menu, tak se můžeš inspirovat - budu kupovat notový zápis a do mezer mezi linky zapíšu, co to bude a z čeho to bude :-) Na tvou hudební svatbu by se to hodilo... :-) No a co něco takového? Spojila je škola, kam oba chodili, v té době ale k sobě nenašli ještě cestu a nebylo to jen tím, že ona nosila módní značky a on tesilky a pletenou vestu Pak slovo dalo slovo a k překvapení všech z nich stal se krásný pár, a když spolu začali žít, jejich láska zrála a rostla dál a dál. Po sestěhování nastal ale ohromný šok pro ně pro oba, že musí se mít nádobí, vařit, žehlit prádlo a také leštit podlaha. Ani nákup se sám neobstará, dokonce pračka sama nepere! ...jak už to tak bývá, dík domácnosti se z eufórie každý rychle probere... Zvládli to a zdvádli další - školu, práci... prostě všechny povinnosti. Teď jsme všichni zváni na 1. září užít s nimi jejich radosti ve vší svátosti: Vážně se berou, chystají svatbu, veselou, hudební a milou! Tak snad manželství nedopadne jak masakr motorovou pilou... ...nevím, je to jen takový nástřel, co mě teď napadlo... Klidně to zahoď! :-D
Odpovědět
@hannnahs to poznáš, prodává se to speciálně pod názvem svatební bublifuky a má to speciální tvary -. krystalky, svatební dortíky nebo tyčinky se srdíčky. Je tu na to i tém,a kde holky popisujou, že jim to šaty nezničilo, jsou to prý speciální suché bublinky....Já budu mít šaty z hedvábí, takže mi věř, že tohle si hodně ohlídám, nenechala bych si je zničit :-D Akorát tady v Čr je to strašně předražené a navíc ti to prý často dodají vyschlé....Těm zahraničním obchodům věřím spíš, nikdy se mi nestalo, že by mi dodali něco v takové zlé kvalitě. Ještě můžeš rozdat hostům mávátka se stuhama, aby mávali, zatímco jdeš uličkou. V tom inspiračním album mám jednu fotku, která to ukazuje. Pak je časté, že mají lidi prskavky, ale asi jsou hezčí v noci. Nám právě rýži ani plátky růži nepovolují a ani byhc to nechtěla pak nosit za prsama a ve spodním prádle celý večer :-D
Odpovědět
@aimirin našla jsem nějaké bublifuky na svatebnidekorace.cz, tak se asi zeptám tady na beremku, jestli se je někdo od tamtud kupoval, a jak byl spokojený. Páč jinak netuším... Ze zahraničí jsem ještě nikdy neobjednávala, takže to asi risknu tady z Čech... Prskavky jsou dobrý nápad, ale asi by to fakt bylo hezčí v noci, tam by víc vynikly :-) no a rýže se fakt dostane všade, takže to opravdu neee,ani kdybysme to měli povolený :-D
Odpovědět
@punk Ty jo, ty jsi anděl, že jo? Jen to tajíš :-D To je perfektní, děkuju....hned si to opisuju, na 100% to použiji, min částečně. Ještě to naroubuji na melodii. A je to fakt milé a vtipné, vůbec trapné :-) Ten notový zápis je taky dobrý nápad :-) Notičky tam, notičky tady, notičky všude :-D Nebo jak je ta písnička. Tak myslíš, že to muzeum není trapné? Já nevím, jak moc by je to bavilo, myslím, že skoro nikdo z nich by nikdy sám dobrovolně do muzea nešel. Ale koukala jsem na to, a pro všechny by to vyšlo i s průvodcem jen asi na 1500 Kč. Takže dobré. A nebudou mít tou dobou už hlad? A pak teda rovnou předkrm, hl. chod, dezert, pak někdy večer dort a kanapky, jo? Myslíš, že to je lepší?:-) Ty jsi ty ubrousky (promiň :-D ) kupovala z USA? Teď jsem se dozvěděla, že od 1.4 snížili hranici pro DPH. Jeden obchod mi slíbil, že mi napíše na obálku nižší cenu a jelikož je to lehoučká kniha, tak předpokládám, že celníci to rozbalovat nebudou. Ale za stojánky mě nejspíš zkásnou, grrrrr. A taky to šíleně trvá prý, doručit ty balíčky, protože to právě protahují ty rentgeny a další kontroly
Odpovědět
@hannnahs jo zkus se poptat....a na timi dekor (nebo tak nějak) jsem ty bublinky viděla dost levně, jen asi o stovku dráž než z toho ebay (když připočtu teda poštovný k tobě domů)...Takže je omrkni. Nevím, kolik jich potřebuješ, prodávají je po asi 24 v balení, proto je to výhodná cena. Mně stačí 24.
Odpovědět
@aimirin no já myslím, že pro nás tak 15 bublifuků bude stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to je dooost dobrá cena.... za prstýnky... určitě se na to zeptám v obchodě... kouknu jaké mají... holkyyy dneska jsem byla s dětma na maškarním s hopsalínem... a on tam měl geniální věcccc elektrický bublifuk... zapne to a z toho jde hrooomada bublin za vteřinu úúúžSNÉÉÉÉ a koukala jsem na net a dá se koupit za 1000 myslím že úúúúžasná věccccc na svatbu a pak se dá jistě zas bud prodat nebo využít na párty... a dále jsem našla malý elektrický bublifuk 130 kč... a taky z toho jde dost bublinek... a nikdo nemusí foukat... super vecičky... myslím že lepší než svatební bublifuky... většina si ani nevzpomene foukat.... a tohle je krásnější a jednoduhší... jsem nadšená z toho.. tak proto to sem píšu ha haaaa určo to koupím a první udělám doma párty bublinkovou hihh
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin Jj, z USA. Ještě nedošly. No, o DPH nic nepsali, tak uvidíme... I tak to ale vyšlo za krásný peníze, takže... :) Ne, nejsem, spíš čertík! ;-) A Štěpula teda taky říká, že pěkný drzou... Klidně užij,nebo vymaž - jak chceš... :) Myslím, že je to dobrý nápad. Takhle by na vás třeba hodinu čekali v restauraci a nudili se. Místo toho si projdou museum a aspoň jim všem pořádně vyhládne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs My tenkrát na svatbě dostali bílé větrníky...a dají se lehce vytvořit ručně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted koukám že se zrovna bavíte o bublifukách... že dělají fleky.. tak nic no
Odpovědět
@sylvestra2 ty klasický, ale ty svatební ne :-)
Odpovědět
@punk jo tak mě by ty dvě stovky navíc už zase nějak nezabily, spíš je šílený, když ti ten balík roztrhnou a přehrabují se ti v něm. To je fakt hrozný. Navíc když ti ho zadrží, měli by tě o tom informovat, ale většinou na to kašlou, takže když ti měsíc nepřijde zboží a celá šílená se pídíš, kde teda ten balík zůstal, tak teprve přijdeš na to, že už dva týdny leží na celnici :-p :-p No já jsem taky drzout, neustále si z něj utahuju....vlastně nevím, jak to vydrží, protože je to teror :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo jo ... tak leda zjistit zda se dá sehnat šetrná tekutina... určitě to vše zjistím... vubec mne nenapadlo, že by to dělalo fleky.. určitě to zkusím... na kousku látky stejného matroše jako budud mít šaty...
Odpovědět
@sylvestra2 http://eshop.timidekor.cz/eshop.svate... tohle jsou ty svatební, ty nedělají fleky a mají speciální složení. Používaj je nevěsty na celém světě, tak si myslím, že kdyby jim to zničilo šaty, brzy by se to rozneslo a ty bublifuky by zkrachovaly :-D Ale i nevěsty tady na beremku mají právě dobrou zkušenost...
Odpovědět
@janina_sun ty jsou krásný :-) @sylvestra2 no právě oni jak které... :-) no uvidíme... moc riskovat se mi to nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs a ve skutečnosti byly ještě hezčí..a s tou atmosférou, jak jich bylo hodně, to bylo úúúžasný ;-) Taky o nich přemýšlím
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin jo jo to já chápu viděla jsem je... jen říkám, že jsem netušila že by normální bublifuky kazily šaty dělaly fleky.. že mne to nenapadlo.. samozřejmě že tomu věřím, mluví ti co s tím mají zkušenost.. a s tím že to zkusím jsem nemyslela ty svatební ale normální... jelikož by\ch ráda si koupila ten elektrický bublifuk... takže je třeba aby jsem zkusila normální bublifuk zda by mi dělal fleky... a pokud ne koupím ten velký... ale pokud bude pak mi bude ten velký na nic.. protože velké množství té tekutiny co je šetrná k šatum asi neseženu... chápeme se? já nemyslela že bych nevěřila těm svatebním to vubec ne... samozřejmě tomu věřím... :))) a proto je super že taková stránka jako je tohle je.. protože se aspon dozvíme věci, které nevíme super... :))
Odpovědět
@sylvestra2 jo tak :-) No oni se prodávaj i mašinky s tou tekutinou, ale v Čr ne :-( Tak leda zaslat ze zahraničí. Myslím, že mašinka stojí asi 400 Kč a náplně ještě něco k tomu. A nebo tedy sehnat nějakou tady a dokoupit přes net jen ty náplně...dají se sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin teda no kdyby se to dalo sehnat bylo by to bezva.... ale jak se to asi muže jmenovat podle čeho hledat...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a ty jsi říkala že objednáváš někde z usa? přez co objednáváš
Odpovědět
@sylvestra2 Já to hledala jako wedding bubble machine a našla jsem tohle http://weddingshop.theknot.com/weddin... Ale předpokládám, že se to dá sehnat i z UK a odtama bych objednávala spíš, protože nebudeš platit DPH, což ti z USA hrozí. I když někdy tě to zboží z USA i přes dph a vyšší poštovné vyjde levněji jak to objednávat v rámci Evropské unie, tak to chce porovnat ceny. Zrovna teď je navíc kurz dolaru fakt hooodně příznivý. Já toprávě neobjednávám z konkrétního webu, vždycky prošmejdím net a kde je to cenově nejvýhodnější, tam nakoupím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak jsme zjistila, že ty do svatebních se lijou náplně zvané netoxické... a tady jsem našla náhradní http://www.mihaj.net/napln-do-bublifu... že b\ch to zkusila... když tak to vyhodím nebo využijou děti...
Odpovědět
@sylvestra2 fakt a kde sis to přečetla? To bych teda taky možná koupila tu mašinku, ještě nevím :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin bylo to psané u těch svatebních bylo psané že mají netoxickou nápln no a tak jsme hledala pak netoxickou nápln a našla tohle uvidíme zkusíj to.. přece jen mám malé děti... ten bublinkovač využijem..věčně pořádáme nějaké párty pro děti :-D :-D
Odpovědět
@sylvestra2 jo aha...no taky mě to zaujalo....ale nevím, zda by se to dalo instalovat do zahrady.....tak třeba budou hosti hodně foukat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?