Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 já bych vzala bez kamínku, když máš zásnubní s kamínkem,tak to stačí :-)
Odpovědět
@monako3 dneska je většina snubáků podle mě s kamínky, vůbec se neboj, že by to nebyl pravý snubní :-) Kamínky mi nikdy nepadaly....to myslím, že je velká výjimka, když se to náhodou stane
Odpovědět
@sylvestra2 ty jo mně by se líbilo, kdyby nám naši dali 15 tis a jeho taky. Tak nějak odhaduji, že tolik by mohli dát, jeho rodiče možná i víc. Tak uvidím. Bylo by super, kdybychom takhle na darech dostali těch 60 tis., no ale bůhví jak to bude ve skutečnosti že jo :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak ted jsem prošla tvé album se šatama ...vypadáš normálně..... a nejkrásnější jsou ty s fialovým či červeným kolem pasu a nebo s těma modrýma či fialovýma kvítečkama @aimirin teda na darech 60 tisíc tak to je síla.. to je fakt dost, přeju ti at dostaneš tolik.. at se vám něco vrátí...... já nepřemýšlím co dostanem
Odpovědět
@sylvestra2 to počítám i s tím, co by přispěli rodiče :-) Mně to přijde normální, spousta lidí tady dostala mnohem víc, já radši nepočítám s nějakýma pálkama (počítám tak tisícovku na osobu, ale u dost holek to bylo víc), tak třeba budu pak příjemně překvapená. Ale kdyby ne, tak je mi to jedno :-) Ale myslela jsem, že to je tak nějak pravidlo, že se dává cca tisícovka na osobu (hosta) jako dar...teda já bych asi s ničím nižším na svatbu nešla
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No já mám zásnubní za 4500,- kč vím to proto, protože jsem ho byla už 2x reklamovat kvůli kamínku a myslím si, že ten prstýnek nebyl až tak levný, aby mi tak padal. Ale vždy ho v pohodě zpravili, jednou jsem kamínek ztratila a jednou jsem ho našla. ted musím zatukat, že dlouho nic, tak snad to i tak zůstane. proto se tolik bojím....
Odpovědět
@monako3 Jo aha....to je docela smůla :-( Mně nepadají teda, kdyby jo, asi omdlím...vůbec nevím zda bych to pak vyreklamovala. A není to třeba tím, že to je zirkon? I když nevidím důvod, proč by padal víc.Nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak to jo.. já myslela že bez těch rodiču.. hih... jo jo já vždy dávám 1000 pokud jsem na hostině..
Odpovědět
@sylvestra2 Já si to myslela, že to myslíš bez nich :-)) Tak to jinak ne, nebudeme mít tolik lidí, těch 60 je tak maximum.
Odpovědět
Profilova fotka
proč mám té svatby plnou hlavu.... když je to až příští rok...
Odpovědět
Holky, budete dávat na tabuli menu? Mně tam nějak nesedí, nechci mít nějak vysokou výzdobu, tak by to menu bylo vyšší a to se mi nelíbí. Mám jim to poslat s pozvánkou? To je taky blbé co?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin néé není to blbé.... klidně můžeš s pozvánkou a nebo to menu mužeš zarulovat a ovázat stuhou a položit někde vedle příboru nebo někde
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 to jo, ale to bych ho musela tisknout všem :-D Já bych chtěla jen do stolu, přeci jen to máme fakt malé a tak. Ale nevím, jak ho dát doprostřed tak, aby nepřesahovalo malou kytku :-D No vidíš, ty jsi z oboru, to je super, tě tu mít x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nejsem z oboru... a hele tak udělej třeba tři... vetší formát a zaruluj dej mašličku a dej jen někde... položen třeba zešikma.. však to je v pohodě.. oni si to předají... a bude to kolovat nebojjj to dáš já menu chci určo
Odpovědět
@sylvestra2 jé promiň já si tě úplně spletla s xpila :-D No to je trapas, omlouvám se.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ne to není trapas neboj... hele já si hodím fotto at si mne zapamatuješ... hih teď jestli jsi se celé odpoledne semnou bavila jako s někým jiný hihhh to by byla celkem prča hihh
Odpovědět
@sylvestra2 né to vůbec! :-) Jen jsem četla tu radu ohledně gastronomie a napadlo mě, že to určitě píše xpila (ona je z oboru)....že se sem jako přidala :-D A už jsem si moc neprohlížela nick. Jinak vím, že předtím jsem mluvila s tebou!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin pohodka... hihhhh jé to je klid děti usly aaaaaaa relááááááááááááááááááááááááááááááx
Odpovědět
@sylvestra2 Pěkná fotečka :-) No jo, to mě asi taky jednou čeká :-D ted dělám něco do školy a nějak mi to nejde, protože je to děsná nuda
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak si odpočin a bav se semnou... hihhhhh konečně přes celý den můžu psát a nikdo do mne nehučíííííííííííííííí a to mám pulhodinku protože za pulhodiny příjde nejstarší dítě... nastavající manžel ha haaaa hele a kolik ti vlastně je?? kdy plánujete děti jé já tam vlastně mužu uložit i fotku táty manži co,?? ha ha jdu na to
Odpovědět
@aimirin Tak jsme byli v Sychrově v romantickém hotelu u zámku. Bylo to tam nádherné!!! Když jsme dneska byli na procházce zámeckou zahradou a přiřítila se svatba a jistě už vím, že svatbu na zámku NIKDY!!! Je to sice krásné, ale na můj vkus moc princeznovské... Vtipné bylo, že fotograf furt křičel: "Vy s bublifukama, víc toho sem!!!" Chudáci svatebčani fučeli jak mohli, ale vítr byl výkonnější... Asi tam ty bubliny bude muset dodělat ve photoshopu! :-D Jak jste pokročili v přípravách? A jak jsi se včera nakonec dostala z bytu?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak se ukládá fotka ženicha... prosímmmm
Odpovědět
@sylvestra2 jo jo můžeš, ale já nevím, jestli ti to nesmažou....soukromé fotky myslím můžeš mít jen v soukromém albu - v nastavení si u něj musíš nastavit, že ho vidí jen tvoji přátelé. Mně je 23 a děti chci mít tak...nevím...za osm let :-D To je tvůj skoromanžel tak dlouho v práci?:-) Ten můj přijede až zítra :-(( @punk Hehe, to si dovedu představit, jak je ten fotograf nahání chudáky a oni foukají ze všech plic :-D To je holt teror, ty svatby :-D Já budu kdyžtak řvát na svatebčany sama :-D No hele já se ti přiznám, že jsem svatbu na zámku nechtěla od malička. Ono to je tím, že jsme u jednoho zámku vyrůstali a furt tam chodili, tak se mi to asi zprotivilo :-) A je to fakt takové princeznovské. Já to vždycky chtěla venku, třeba na útesu nebo v zahrádce. Nakone ci ty Mcely byly teda moc na mě :-D Takže jste měli takový romantický víkend?:-)) No já ho možná mohla mít taky, "sama doma" :-D Naštěstí přítel přijel z té konference a osvobodil mě :-D No my momentálně vedeme takovou skrytou válku s jeho mámou. Ona do něj z jedný strany hučí, že sako z vlny ne, že to kouše, že na míru ne, že to vypadá hůř jak konfekce, já hučím opak. Ale ona to hučí podle mě jen proto, aby říkala opak :-p No v přípravách vlastně asi nic speciálního....v pondělí jdu za reverendem od Unitářů. Čekám, kdy dojdou ty držáčky a tak. Po neděli mi mají přijít nějaké kalkulace výzdoby tabule snad, chci se jich zeptat na gramáž jídla a jestli teda dostaneme slevu na nějaký pokoj. A budu shánět tu mušli :-) Co ty? Jo jinak z výzdoby asi nebudu muset nic řešit, protože vše zapůjčí floristka nebo hotel. Akorát ty držáčky budou moje a asi rámečky s menu. Jooo a starý housle po pradědovi
Odpovědět
@sylvestra2 když si najedeš na profil - pak dáš svatba, tak tam je přidat fotoportrét partnera :-) snad to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin vždyt tam jsou přímo na to kolonky.. udaje o dceři udaje o synovi udaje o partnerovi... tak proč by to mazali?? však je to jedno smažou smažou... hihhh holky jak se vám líbí ty svatební čokoládky... budete je mít?
Odpovědět
@sylvestra2 jo tak....já myslela do alba, že myslíš .-) Tak to ti nesmažou, neboj Mně se čokoládky líbí, ještě, aby se mi čokoška nelíbila :-D Ale dělat by se mi s tím nechtělo ani za to platit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ děkujiiiiiiiiiiiii už to mám
Odpovědět
@aimirin Jak jsme byli minulý týden v té zahradě, nadhodila jsem Vrtbu, protože vypadá moc hezky a je to na svatby uzpůsobené (bych se opičila) :-) :-) , ale Štěpula to razantně zamítl s tím, že právě nechce nic, co je na svatby uzpůsobené, že chce něco ... prostě úplně obyčejného! :-) Každopádně jsem si to vyhledala a koukala jsem, že tam zařizují komplet vše - hudbu, výzdobu... No a v tom hotelu se to dá čekat, vždyť je to špica - ještě aby tam neměli takové vybavení, když pořádají DOD na svatby!!! :-) Bylo tam fakt krásně. Ta zámecká zahrada mě uchvátila (škoda, že tam nebyla květena, ale to bych v dubnu, kdy jsme jeli okolo zasněžených vrcholků hor, chtěla asi už moc... ;-) ), zámeček byl taky krásný, ale jak říkám - na mě moc princeznovské... Já se jako princezna nikdy necítila - špíš vždycky jako čertice :-D a tohle ke mně prostě vůbec nesedí... Ale bylo vidět, že nevěsta se ženichem jsou spokojení. :-) Jinak ten Zámecký hotel byl fakt super, sice personál v restauraci docela "lemplařil" (očividně neměli provozního na hotelu), ale kuchyně skvělá (dala jsem si husí prsíčka s jablečným chutnay jako předkrm, řecký salát s fetou a bylinkovou bagetou jako hlavní jídlo - bagetka domácí, a protože Štěpán chtěl ochutnat dva dezerty, musela jsem si objednat tzv. doubledecker, což byla čokoládová a zřejmě vanilková mousse, a musím říct, že ačkoli to sladké nemusím, vypadalo to lákavě, ochutnala jsem tedy a byl skutečně dobrý), prostředí krásné a pokoje designové a stylové. Fakt mě těší, že úroveň hotelů se konečně začíná zvyšovat. :-) No, což o to, to ona taky řvala, ale bylo jim to kulový platný, když ten vítr šel opačnou stranou :-D :-D A co se do toho tchýňka vrtá?! Asi fakt nutně potřebuje být v opozici!!! :-) Ty máš ale výhodu - na nákupy s ním půjdeš ty a tvé výhrady by musel poslouchat denně doma, ne její, když už s ní nebydlí! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no koupím čokolády a jen vyměním obal hihh těším se jak si kupu věcí vyrobím...
Odpovědět
@sylvestra2 My to máme na Berchtoldu nakonec :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?