Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @sylvestra2 Já si to myslela, že to myslíš bez nich emoticon)

Tak to jinak ne, nebudeme mít tolik lidí, těch 60 je tak maximum.
16. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 proč mám té svatby plnou hlavu.... když je to až příští rok...
16. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Holky, budete dávat na tabuli menu? Mně tam nějak nesedí, nechci mít nějak vysokou výzdobu, tak by to menu bylo vyšší a to se mi nelíbí. Mám jim to poslat s pozvánkou? To je taky blbé co?

16. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin néé není to blbé.... klidně můžeš s pozvánkou
a nebo to menu mužeš zarulovat a ovázat stuhou a položit někde vedle příboru nebo někde
16. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 to jo, ale to bych ho musela tisknout všem emoticon Já bych chtěla jen do stolu, přeci jen to máme fakt malé a tak. Ale nevím, jak ho dát doprostřed tak, aby nepřesahovalo malou kytku emoticon No vidíš, ty jsi z oboru, to je super, tě tu mít emoticon
16. dub 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin nejsem z oboru... a hele tak udělej třeba tři... vetší formát a zaruluj dej mašličku a dej jen někde... položen třeba zešikma.. však to je v pohodě.. oni si to předají... a bude to kolovat nebojjj to dáš já menu chci určo
16. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 jé promiň já si tě úplně spletla s xpila emoticon No to je trapas, omlouvám se.

16. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin ne to není trapas neboj... hele já si hodím fotto at si mne zapamatuješ...
hih teď jestli jsi se celé odpoledne semnou bavila jako s někým jiný hihhh to by byla celkem prča hihh
16. dub 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 né to vůbec! emoticon Jen jsem četla tu radu ohledně gastronomie a napadlo mě, že to určitě píše xpila (ona je z oboru)....že se sem jako přidala emoticon A už jsem si moc neprohlížela nick. Jinak vím, že předtím jsem mluvila s tebou!
16. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin pohodka... hihhhh jé to je klid děti usly aaaaaaa relááááááááááááááááááááááááááááááx
16. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 Pěkná fotečka emoticon

No jo, to mě asi taky jednou čeká emoticon ted dělám něco do školy a nějak mi to nejde, protože je to děsná nuda
16. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin tak si odpočin a bav se semnou... hihhhhh konečně přes celý den můžu psát a nikdo do mne nehučíííííííííííííííí a to mám pulhodinku protože za pulhodiny příjde nejstarší dítě... nastavající manžel ha haaaa
hele a kolik ti vlastně je?? kdy plánujete děti
jé já tam vlastně mužu uložit i fotku táty manži co,?? ha ha jdu na to
16. dub 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @aimirin Tak jsme byli v Sychrově v romantickém hotelu u zámku. Bylo to tam nádherné!!! Když jsme dneska byli na procházce zámeckou zahradou a přiřítila se svatba a jistě už vím, že svatbu na zámku NIKDY!!! Je to sice krásné, ale na můj vkus moc princeznovské... Vtipné bylo, že fotograf furt křičel: "Vy s bublifukama, víc toho sem!!!" Chudáci svatebčani fučeli jak mohli, ale vítr byl výkonnější... Asi tam ty bubliny bude muset dodělat ve photoshopu! emoticon

Jak jste pokročili v přípravách? A jak jsi se včera nakonec dostala z bytu?? emoticon
16. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 holky jak se ukládá fotka ženicha... prosímmmm
16. dub 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 jo jo můžeš, ale já nevím, jestli ti to nesmažou....soukromé fotky myslím můžeš mít jen v soukromém albu - v nastavení si u něj musíš nastavit, že ho vidí jen tvoji přátelé.

Mně je 23 a děti chci mít tak...nevím...za osm let emoticon To je tvůj skoromanžel tak dlouho v práci?emoticon Ten můj přijede až zítra emoticon(

@punk Hehe, to si dovedu představit, jak je ten fotograf nahání chudáky a oni foukají ze všech plic emoticon To je holt teror, ty svatby emoticon Já budu kdyžtak řvát na svatebčany sama emoticon

No hele já se ti přiznám, že jsem svatbu na zámku nechtěla od malička. Ono to je tím, že jsme u jednoho zámku vyrůstali a furt tam chodili, tak se mi to asi zprotivilo emoticon A je to fakt takové princeznovské. Já to vždycky chtěla venku, třeba na útesu nebo v zahrádce. Nakone ci ty Mcely byly teda moc na mě emoticon

Takže jste měli takový romantický víkend?emoticon) No já ho možná mohla mít taky, "sama doma" emoticon Naštěstí přítel přijel z té konference a osvobodil mě emoticon

No my momentálně vedeme takovou skrytou válku s jeho mámou. Ona do něj z jedný strany hučí, že sako z vlny ne, že to kouše, že na míru ne, že to vypadá hůř jak konfekce, já hučím opak. Ale ona to hučí podle mě jen proto, aby říkala opak emoticon

No v přípravách vlastně asi nic speciálního....v pondělí jdu za reverendem od Unitářů. Čekám, kdy dojdou ty držáčky a tak. Po neděli mi mají přijít nějaké kalkulace výzdoby tabule snad, chci se jich zeptat na gramáž jídla a jestli teda dostaneme slevu na nějaký pokoj. A budu shánět tu mušli emoticon Co ty?

Jo jinak z výzdoby asi nebudu muset nic řešit, protože vše zapůjčí floristka nebo hotel. Akorát ty držáčky budou moje a asi rámečky s menu. Jooo a starý housle po pradědovi
16. dub 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @sylvestra2 když si najedeš na profil - pak dáš svatba, tak tam je přidat fotoportrét partnera emoticon snad to půjde emoticon
16. dub 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin vždyt tam jsou přímo na to kolonky.. udaje o dceři udaje o synovi udaje o partnerovi... tak proč by to mazali?? však je to jedno smažou smažou... hihhh

holky jak se vám líbí ty svatební čokoládky... budete je mít?
16. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 jo tak....já myslela do alba, že myslíš .-) Tak to ti nesmažou, neboj

Mně se čokoládky líbí, ještě, aby se mi čokoška nelíbila emoticon Ale dělat by se mi s tím nechtělo ani za to platit emoticon
16. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @verunka_ děkujiiiiiiiiiiiii už to mám
16. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Jak jsme byli minulý týden v té zahradě, nadhodila jsem Vrtbu, protože vypadá moc hezky a je to na svatby uzpůsobené (bych se opičila) emoticon emoticon , ale Štěpula to razantně zamítl s tím, že právě nechce nic, co je na svatby uzpůsobené, že chce něco ... prostě úplně obyčejného! emoticon Každopádně jsem si to vyhledala a koukala jsem, že tam zařizují komplet vše - hudbu, výzdobu... No a v tom hotelu se to dá čekat, vždyť je to špica - ještě aby tam neměli takové vybavení, když pořádají DOD na svatby!!! emoticon

Bylo tam fakt krásně. Ta zámecká zahrada mě uchvátila (škoda, že tam nebyla květena, ale to bych v dubnu, kdy jsme jeli okolo zasněžených vrcholků hor, chtěla asi už moc... emoticon ), zámeček byl taky krásný, ale jak říkám - na mě moc princeznovské... Já se jako princezna nikdy necítila - špíš vždycky jako čertice emoticon a tohle ke mně prostě vůbec nesedí... Ale bylo vidět, že nevěsta se ženichem jsou spokojení. emoticon Jinak ten Zámecký hotel byl fakt super, sice personál v restauraci docela "lemplařil" (očividně neměli provozního na hotelu), ale kuchyně skvělá (dala jsem si husí prsíčka s jablečným chutnay jako předkrm, řecký salát s fetou a bylinkovou bagetou jako hlavní jídlo - bagetka domácí, a protože Štěpán chtěl ochutnat dva dezerty, musela jsem si objednat tzv. doubledecker, což byla čokoládová a zřejmě vanilková mousse, a musím říct, že ačkoli to sladké nemusím, vypadalo to lákavě, ochutnala jsem tedy a byl skutečně dobrý), prostředí krásné a pokoje designové a stylové. Fakt mě těší, že úroveň hotelů se konečně začíná zvyšovat. emoticon

No, což o to, to ona taky řvala, ale bylo jim to kulový platný, když ten vítr šel opačnou stranou emoticon emoticon

A co se do toho tchýňka vrtá?! Asi fakt nutně potřebuje být v opozici!!! emoticon Ty máš ale výhodu - na nákupy s ním půjdeš ty a tvé výhrady by musel poslouchat denně doma, ne její, když už s ní nebydlí! emoticon
16. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin no koupím čokolády a jen vyměním obal hihh těším se jak si kupu věcí vyrobím...
16. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @sylvestra2 My to máme na Berchtoldu nakonec emoticon
16. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin jo jinak jo jo muj muž je tak dlouho v práci.. dělá na směny a má odpolední... zrovna přišel hihhh aspon mi udělá mňamkooozní kafíčko emoticon)))))))))))
16. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @adelka206 já taky ještě nezkouším a ani se ještě tak min. čtvrt roku nechystám emoticon
16. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @hannnahs teda to jsou fotky od tama ve tvém albu?? to je jako fakt krááásaaaa...
jdu kouknout na další fotaaa

holky budete někdo kupovat šaty přes internet?
16. dub 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @hannnahs vy chcete prstýnky z ocele?? jaký je v tom cenový rozdíl... velký nebo minimální....
16. dub 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk no ta Vrtba je takovej mainstream. Já jsem původně nechtěla nic, kde svatby běžej po hodině za sebou a nevěsty se potkávají ve dveřích. Což mi teda na Vrtbě vadí dost (i když třeba vyjde ta církevní svatba, ta je asi víc v klidu). Takhle to myslel? Tak to mu rozumím. Ale když jsme tam naposledy byli, tak přítel z toho byl fakt unešenej a já tu zahradu taky miluju, moc se mi líbí. Takže tohle určitě překonám emoticon Dřív jsem to chtěla na takové skále nad údolím, bylo to senzační, ale dominantou údolí je jakásí světelná cedule jak od bordelu, takže na to jsem se koukat při obřadu nechtěla emoticon

Ta Vrtba zajistí v ceně pár židlí s potahy, kytku na stůl. Hudbu doporučují rubin quartet, jenže to je quartet s kytarou, to já radši klasickej. Moc by se mi líbily velký kytky po stranách oltáře, ale nevím, zda na to budu mít.

Co to je DOD?emoticon)

Jo já ti rozumím, já taky nejsme na ty princeznovské svatby. Když vidím ty americké svatby, jak tam je 200 lidí /tolik ani neznáme/, a ta opulentní výzdoba s peřím a ty zámečky...tohle PŘESNĚ nejsem já emoticon Mám štěstí, že na takové svatby nejsem, páč je to taky dost mastný.

Hmmm tak teda ten salátek, na ten jsem hned dostala chuť. Mňam...škoda že tu mám jen vajíčka a chleba emoticon A už jsem měla oboje. To je super, že se vám tam líbilo, mě to taky hned potěší, když nemám pocit, že obsluhu obtěžuju a že to jídlo bych si uvařila líp emoticon)
Já teď pokukuju po tom, jaký menu naservírovat hostům, už jsem dostala, z čeho mohu vybírat. Ale nevím, jak velké porce to jsou.

No tak to já nad tchýňkou vyhraju, ale začínám mít pocit, že to s ní fakt nebudu mít lehký. Podle mě jí vadí, že oproti nim mám holou řiť. Ale tak co mám dělat...mám se s ním rozejít jen proto, že nemám pozemky a miliony? emoticon Už něco takovýho naznačila. Prostě koukaj na prachy
16. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 já si původně chtěla vyrábět vše a nakonec asi budu vyrábět jen notičky z kartónu emoticon Já jsem prostě hrozně líná a nešikovná emoticon)) Ale moc tomu fandím!

Ty jo, tak pracovat na směny musí být těžké!
16. dub 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin to já zase jsem hračička... se vším s hraju... vyrábím ruzné věci... dělám i nehty... baví mne si hračičkovat s kde čím hihhh....

no nevím jestli těžk.. myslím že teď si to Ráďa pochvaluje víc, než když dělala jen ranní směny... musel každé ráno vstávat a vracel se v zimě za tmy... ted je s náma více doma.. je to fajn...

holky pora´dte mi... pokud budu mít šaty do fialova... mám dělat celou svatbu do fialova?
16. dub 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Tohle kastování nesnášim!!! Copak člověk může za to, do jaké třídy se narodí? Krom toho kdybys byla zlatokopka, asi by se to už poznalo, když jste spolu tak dlouho, ne? No a kdyby se jim něco stalo a on to zdědil, stejně bys při případném rozvodu nedostala ani korunu, protože dědictví nespadá do společného jmění manželů... Ta má teda starosti... Ostatně ale pozoruju, že těmito záležitostmi se naše generace vůbec nezabývá; zřejmě proto, že už nežijeme v dobách komunismu, kdy bylo předem jasné, kolik bude kdo mít až do důchodu, ale v kapitalismu, kdy může mít každý tolik, na kolik si vydělá, má-li tedy snahu...

Jj, tak to myslel. Ačkoli nemám ráda ty zámečky, chtěla jsem mít svatbu v Průhonickém zámku - dělají je na terase, odkud je nádherný pohled na celý ten úžasný park. Loni jsem tam ale byla kamarádce na svatbě a bylo to ... děsný?! Ta svatba byla krásná, i ta řeč té oddávající, ale přišli jsme, šup, šup - ano, ano a honem ven, kde čekala další svatba. Prostě jsme tam strávili patnáct minut a hnali nás emoticon Ani fotky se tam nedaly udělat, i když na té terase s výhledem by byly určitě dokonalé! V té Vrtbě ale máš na svatbu dvě hodiny - počítají čtvrt hodiny obřad (církevní ale bude nejspíš delší) a zbytek času do těch dvou hodin na gratulace, přípitek a fotografování. I tak je ale Štěpula proti emoticon, prostě chce něco neoficiálního, něco, kde vše nebude předem připraveno. emoticon Což mě opět nutí zamyslet se nad hudbou při obřadu, poněvadž ve Vrtbě je možnost jak živé hudby tak reprodukované, kdežto v té "naší" zahradě není nic emoticon Takže asi fakt nějak zneužiju tu svou kamarádku zpěvačku, že bych si zapůjčila někoho od ní z kapely - moc by se nám líbil saxík nebo trubka. Tak uvidíme... emoticon

DOD = den otevřených dveří emoticon

A co máte na výběr?

Já už mám vymyšlený ZASE nový svatební dar emoticon No, nejsou ty sklenice úžasné?? Chtěla bych tu karafu a ty na bílé víno (no, vlastně i ty likérky, ty na vodu, ty na červené víno... emoticon emoticon )
16. dub 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš