Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Já už ani nevim kolik dílů sem viděla ale viděla sem je hodněkrát, a jelikož filmy tohoto rázu moc nemusim, budu si to pamatovat už napořád... Ta vesta mě napadla až těd díky verunce, pořád přemýšlím nad tim aby se my v kvádru v létě neuvařil, a ta vestami přijde jako dobrý řešení, jen si nejsem jistá tim kostelem a když by to vyšlo tak jestli dlouhej nebo krátkej rukáv košile
Odpovědět
@verunka_ Doufám že to neva ale na ten nápad si mě přivedla ty :-) Pořád sem nevěděla do čeho bych ho mohla oblíct aby se mi v tom vedru neuvařil dřív než dojde k oltáři :-D A jakej plánujete rukáv?
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Koukám,že jsi taky dala fotku. No já ty filmy viděla taky,ale ten první díl mi přišel divný,druhý byl lepší.No já taky chtěla,aby se mi ten můj neuvařil v tom teple,ale jak je vidět,tak mu to nevadí.
Odpovědět
@stastnanevesta JJ dala :-) Jo to ten můj by byl možná schopnej jít jen v košily ;-)
Odpovědět
@nika89 nee, určitě to nevadí :-) rukáv bych mu k té vestě dala asi dlouhý, kdyžtak si ho pak ohrne jak ten panáček na fotce :-D já jsem taky pořád přemýšlela co a jak, v tom saku musí být fakt horko.. o té vestičce už uvažuju dlouho, bála jsem se, že přítel odmítne, ale byl naštěstí nadšený :-D
Odpovědět
@verunka_ já mu to zkusim navrhnout až přijde z práce což je za chvilku tak sem docela zvědavá co mi na to řekne.. A když to projde tak pak už jen sehnat bílý kalhoty a vestu a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Určitě bych dala dlouhý rukáv. On by správně i pod sako měl být dlouhý (nějaká společenská pravidla), ale to taky nevím, jestli dodržíme, u nás to vypadá na sako, vesta, košile a v červnu už může být pěkné horko
Odpovědět
@jipe Taky sem o tom někde slyšela, tak mu koupíme dvě košile, jednu s dlouhym na obřad a pak se převlíkne do krátkýho, ať se neupeče
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 A ještě bych asi v případě, kdy ženich bude bez saka, upozornila hosty, že můžou klidně přijít jen v košili, že není nutný komplet oblek
Odpovědět
Děkuju za pomoc holky :-) Já už musim mazat ven s hafanem, tak třeba zase zítra dobrou noc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem konecne vyfotila ty svoje saty ze second handu a fotku dala do blogu pokud byste chtely mrknout. planuju pridat nejake miniaturni koralkove sedmikrasky nebo tak neco, no jeste uvidime....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , @latulipe šatičky vypadají opravdu dobře, člověk by neřekl, že jsou ze sekáče a koukám, že jsou bledě modré :-)...a sedí ti dobře? A nebo si je budeš ještě upravovat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monako3 to s podivem, ze jsou ze sekace a sedi mi jako ulite. neni potreba s nimi vubec nic delat. musim uznat, ze jsem mela velike stesti. Navic s pritelem oba pracujeme u letadel a tak nebesky modra je jako delana :)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe jo aháá tak to jsi potom měla obrovské štěstí, když ti tak hezky sedí a že ti sedla i barva :-)...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 no prave. Akcni je na tom to, ze ja se nikdy moc vdavat nechtela, a loni v lete se to vsechno nejak zaonacilo...jakoze, pritel me pozadal o ruku a ja hned tyden na to nasla tyto saty.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, @latulipe šatičky jsou moc pěkný,mělas vážně štěstí. No to tak bývá,že kdo se vdávat nechce,tak změní názor.Já se letím učit na zítřejší zkoušku a odpoledne jdu na brusle,hurá!! ale stejně mám největší radost z toho,že ten náš termín bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe tak to je paráda :-)...určitě ti to bude moc slušet, člověk by nevěřil co se dá všechno vyhrabat v sekáčích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 A nebo v blešácích. My jsme takhle s přítelem přišli k bezva oblečení ve skotském stylu,on ke kalhotům a já k saku.Navíc tancujem irské a skotské tance,tak se to hodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta To je fajn, když se dá někde ušetřit. Já malému taky nakupuji v sekáčích nebo na dětské burze každy měsíc. A máme skoro nové věci někdy i značkové za skvělé ceny. Ale na sebe mě nikdy nenapadlo koukat, asi začnu jak to poslouchám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem napsala paní na polštářek pod prstynky, tady v bazaru...tak jsem zvědavá co mi odpoví :-)
Odpovědět
@monako3 já ten svůj co mám doma jsem taky koupila tady v bazaru, stál asi 150 a je hrozně krásnej... mám ho u sebe ve fotoblogu. Teď bych potřebovala nějaké boty někde sehnat, jediná podmínka je malý podplatek. Jinak by taky ještě mohli být hezký :-D kdybyste někde někde narazil, dejte vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Tak ten má moc pěkny..mě bude taky stát 150,- i s poštovným :-)...koukala jsem na net a nové polštářky stojí kolem 300,- Tento, pokud se s paní domluvíme :-)
Odpovědět
@monako3 Ty jo, přeji ti aby to vyšlo, ono je to fajn ten bazar. člověk tam opravdu najde hodně věcí za super ceny. Chápu, že v obchodě na tom chtějí vydělat, ale stejně, ty ceny... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak děkuji :-)....koukala jsem tam i na paraplíčka prodávají se tu okolo 250 kč, ale přemýšlím, jestli to není zbytečné :-)...i na botky jsem právě koukala a ty co se mi líbili nebyly v mé velikost :-/ ale viděla jsem tu krásné šaty s bordovým vyšiváním myslím, že @stastnanevesta by takové chtěla :-) a stály jen 4 tis.
Odpovědět
@monako3 No my jsem se @stastnanevesta trochu jako pokrevní sestry, jak to ona nazvala, kdyby se neodestěhovala do Brna, tak bydlíme každá na jedné straně od školy v Praze, líbí se nám stejné šaty, budeme mít podobnou výzdobu atd... Takže i mě se ty šaty líbily, jen bych potřebovala větší velikost. Takže šaty si asi budu muset pořídit přes salon, asi by mi jen tak nepadly a navíc nevím, kde si je vyzkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak aha :-D ...hodim jen odkaz co jsem obejevila...jsou moc hezké, ale ted nevím jestli je to bordo :-D http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
@monako3 no tak ty jsou taky dost krásné, ale pro mě asi dost růžové :-D tu barvu hrozně nemám ráda, takže i málo je pro mě hodně ;-) ty jo, já už bych chtěla jít zkoušet, ale to bych asi vypadala jako trotlík, kdybych šla rok a půl předem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak no taky jsem koukala, že to není bordo, jsem se trošku sekla :-D...taky bych šla, ale půjdu bud na konci léta a nebo na podzim :-|
Odpovědět
@monako3 no a to je ještě za pěkně dlouho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Normálně bych řekla za dlouho, ale od té doby co mám malého, tak mi strašně všechno letí, nedávno jsem rodila a v úterý nám bude rok, strašně to uteklo. Na mateřské mi to víc letí než když jsem chodila do práce :-| ...takže žádná hrůza, myslím, že to uteče :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?