Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
nevíte, kde sehnat něco jako jednorázový polaroid?:-D Já teda jen kvůli svatbě plaroid nechci kupovat
Odpovědět
@aimirin No právě, to zas většina mých kamarádů je na moderní taneční hudbu (trance), takže by z tohohle asi měli trochu šok :-D Ale mě by se to samozřejmě líbilo, holt pozůstatek lidušky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 taky si to chci užít co nejdelší dobu, ale zase nechci začít moc brzy, aby se stihly přípravy a cesta z brna. a podobně to máme i s obřadem, bude u restaurace, to je výhoda. a hlavně je tam i ubytování, to bude potřeba, máme rodinu a kamarády všude možně po republice.) rodiče ženicha, kteří pojedou z jižních čech, chci ubytovat o den předem, aby byl klid. ostatní to musí stihnout v den svatby, tak snad pražákům to dělat problém nebude, po dálnici jsou u nás hned ;-) no knihu hostů mám vyhlídnutou pár měsíců, jen se mi ji nechce kupovat zatím :-D jaký máte program dne?
Odpovědět
@xpila no v to ani nedoufám :-D ani nevím, jestli je u nich třeba možné objednat si to, co má MS na svých domovských stránkách a v salonu to neni (třeba jiná barva a tak) :-) @aimirin no naštěstí nám by na obřadu měl hrát na klavír přítelův brácha, hraje nádherně (tak doufám, že až ho oficiálně požádáme, že nás nepošle do kytiček) :-D @aimirin a nestačil by normální jednorázovej foťák?? Já nevim, ale oni ty polaroidy jsou dost drahý a navíc se špatně sháněj. Já vím, že se teď i dělá "moderní" polaroid, vypadá jako normální digitální foťák, ale právě má zabudovanou i tu tiskárnu, ale ten stojí asi 5 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs určitě úžasný nápad... a pak se to nalepí tak aby se to zaplnilo dodají se fotky a bude to krásné.... je vidět že když se dají hlavy dohromady... tak je to dokonalé...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs DJ bude mít nejširší repertoár a pokud bude dobrá aparatura, nemuže to znít falešně :-D
Odpovědět
@hannnahs Tak já taky ne, ale co kdyby náhodou :-D To nevím, jestli se tam dají objednat, těžko říct. Hlavně když jsem tam kdysi byla, tak ty slečny nebyly zrovna ochotný... A já si je chci stejně nechat šít, takže mi bude stačit vyzkoušet si podobný typ a snad to bude ok...
Odpovědět
@xpila No v tom případě asi není co řešit....:-)) Teda pokud se nedá sehnat nějaká kapela třeba, co hraje po klubech....nerozumím tomu, co to je za styl :-) @hannnahs no já bych chtěla, aby si to právě hosté lepili rovnou do té knihy....vím, že existují levný jednorázový polaroidy, ale asi nevím, jak se to správně jmenuje, nemohu nic najít....v nejhorším tam ty fotky pak nalepím sama no :-( Ty jo tak snad vám to vyjde, klavír je paráda!!! Nám nabízeli klavíristu ještě k jídlu-jakože by hrál k večeři, ale asi bude muset stačit normálně CD, protože na to fakt nemám ještě platit i jeho. A už by mi to přišlo asi i docela snobský no...nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta sraz.. jenomže náš sraz má zatím jasnější obrysy než svatební veletrh, na kterém má být :-D
Odpovědět
@aimirin Ona právě žádná taková kapela není :-D Jedině DJ, a to bych se nedoplatila :-D :-D :-D Z českých je neznámnější Michael Burian, udělal "moderní" Vltavu, ta je moje oblíbená, kdyby ses chtěla podívat :-) http://www.youtube.com/watch?v=olaoWB...
Odpovědět
@xpila To není špatné :-) Připomíná mi to projekt Vivaldianno, ten mám taky ráda
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika ukaž knihu hostu jakou máš máš v albu?? teď odskakuju k dětem, tak se pak až malá usne kouknu do albíček... taky jsem si dneska nějaké vyhlídla... pak až bude čas v noci tak uložím si já do alba ... no plán ještě netuším... pokud mi kámoška kterou bych ráda za svědka příjme , tak věřím že zábava bude super.. právě že na mé první svatbě byla nuda... byla to rodina a málo mladých.. rodina po jídle seděla a funěla a já si tam tančila sama... rozjelo se to až k večeru... ted to nechci dopustit, raději připlatím za další lidi, hlavně at máme mladéééé na rozjetou zábavu a i když starší tančit nebudou , tak at se mají na co koukat.. a nenudí se... určitě ale nejsem zastánce takových věcí jako je únos nevěsty atd... to na své svatbě určitě mít nebudu... a žádné vybírání peněz... jo svatební dary oki ale nelíbí se mi jak někdo ještě navíc vybírá do střevíčků atd to ne neee
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 hm to my máme blbé, že tančit se bude jakoby v jiné místnosti než se bude jíst....takže kdo bude sedět u stolů, moc na ty tančíci neuvidí. Ale starších lidí budeme mít víc tak snad pokecaj a já se jim budu taky věnovat :-)
Odpovědět
@aimirin Mám ho právě hrozně ráda a na živo to je něco neuvěřitelného ;-)
Odpovědět
@xpila http://www.youtube.com/watch?v=Ry9yXh... tohle asi není úplně to samé, ale taky je to taková moderní předělávka. Já mám Vivaldiho hodně ráda už odmalička...no ale tohle se mi líbí taky. Určitě bych chtěla, aby Vivaldiho hráli i při obřadu - třeba jaro při gratulacích
Odpovědět
@aimirin Vivaldi je super, mám ho taky ráda. Sestra měla při obřadu Air od Bacha, to mi k tomu obřadu hrozně sedí, navíc je taky víc variant.
Odpovědět
@aimirin Ještě Peer Gynt, toho jsme si pořád pouštěli na gymplu :-) http://www.youtube.com/watch?v=PAbwMG...
Odpovědět
@xpila Já bych chtěla na svůj nástup klasiku, a pak někdy bych hrozně chtěla Alžbětinskou serenádu, ale přítel moc nechce...tak nevím. Air chci taky :-D No já vlastně nevím kolik je třeba písní, tipuju tak pět no, tak to snad zvládneme vše :-D Pak toho Vivaldiho bych brala. Nebo by bylo úplně super to ladit do skladeb z první poloviny dvacátýho století....třeba "Jen pro ten dnešní den", As time goes by (z casablancy),.....Jenže k tomu by se zase asi nehodil Wagner. No. Ale bylo by to super.....
Odpovědět
@xpila http://www.klarovokvarteto.cz/cz/ukaz... nějaké ukázky Jo tak my si zase pouštěli ráno http://www.youtube.com/watch?v=J0j3-t... abudili tím celou vesnici provokativně :-D U babičky
Odpovědět
@aimirin Já myslím, že je to stejně jen na tobě, co si vybereš ;-) To Air jsem vybrala sestře já, svěřila mi výběr hudby - na nástup měla taky klasiku, ale pak byl jako podklad právě Air a všem se to moc líbilo...
Odpovědět
@aimirin Jooo, Good morning je skvělý :-D Ha ha, víš co mě z jejich repertoáru zaujalo jako první? Starci na chmelu :-D :-D :-D
Odpovědět
@xpila No asi to tak dopadne, já jsem spíš pro tu klasiku na obřad. Ale ty skladby, co jsem psala - třeba Slunečnici z Hotelu Modrá hvězda by mohli hrát myslím před obřadem, jak se budou lidi scházet, to by se nemuselo třískat. Dneska je to stejná klasika skoro jak Bach :-D
Odpovědět
@aimirin To máš pravdu, už jsou to taky historický písničky :-D Chvílema lituju, že už se tomu nevěnuju...
Odpovědět
@xpila No jo ti jsou taky super!:-) To by se zase hodilo po obřadu...nebo k hostině...ale na to už nebudou prachy :-D Ty jo já kdybych byla milionář, tak si navymejšlím kravinek....kvarteto i k jídlu a nějakou suoer půlnoční projíždku lodí se super ohňostrojem a tak....hehe ateď zpátky na zem :-D
Odpovědět
@xpila A jak ses tomu věnovala?:-)
Odpovědět
@aimirin No to já taky :-D Vždyť už takhle tě to musí stát hodně, viď? Jaký máte rozpočet? Já počítám cca 100 tisíc...
Odpovědět
@aimirin Hrála jsem cca 10 let na piano, chodila do sboru a tak. Jenže jsem si jednou na bruslení zničila zápěstí a musela pak přestat :-( Pak jsem chtěla jít na VŠ na hudební management, ale prošvihla jsem termín přihlášek :-D Tak jsem se na to pak už vykašlala úplně... Ale piano pořád doma mám, tak si občas zahraju, a zpívám doma pořád :-D
Odpovědět
@xpila No já furt nevím zda do toho počítat ty hadry, páč jako sako si chtěl přítel pořizovat už dlouho a využije ho hodně a tudíž si ho nepořizuje kvůli svatbě, i když ho tam využije. A to samé moje šaty, chtěla jsem kupovat na promoci nějaké stejně, a ani nemám žádné pořádnější večerní. Já to do toho počítat nechci, kor když to sako mu budou platit rodiče nějak už teď. No takže bez toho 180 tis. :-p Furt to vypadá ale líp než kdybych to psala s těma šatama, takže je tam odmítám přidat. Co jsi dělala jako práci s hudbou?:-) Já jsem jen hrála na klavír a kytaru a tak, ale oboje již nestíhám a asi jsem to zapomněla
Odpovědět
@xpila My jsme právě piano prodali, protože stálo skoro tolik (bylo levný hodně) jako kdybychom ho nechali přivézt do Prahy. Vůbec se to nevyplatilo.... Ale prodala jsem ho za stejno, jako koupila, přičemž za tu cenu nestálo, nebyl to dobrý model, takže dobrý :-D
Odpovědět
@sylvestra2 jj, inspirace je všemocná :-D @cibetka_veronika tak tak :-D @xpila nj, personál, věčné téma... Jako musela sem si kvůli personálu změnit místo svatby (i když sem za to možná spíš ráda :-) ), ale teda šaty si nenechám zkazit chováním personálu ani náhodou! :-) @aimirin jj, ten starý polaroid má své kouzlo a určitě je to větší zábava, když hned máš v ruce "výtvor" :-) Taky si myslím, že pak už je klavír zbytečný. Večer už si představuju spíš "volnou zábavu" a klavír mi k tomu nějak nepasuje..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?