Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 krok před tebou.. to mám co slavit :-D teď ještě sehnat ty peníze
Odpovědět
@sylvestra2 jo jo, to je nejlepší, říct někomu, ať ostatní povzbuzuje, já na to budu mít družičky. Prodávaj se nějaké i v českých obchodech nebo si můžeš svoji vyrobit. Koupit památník a obalit látkou - to je za pár korun. Na netujsem někde viděla návod na výrobu látkových obalů na knihy. Já jsem holt strašně líná a nešikovná, tak raději kupuju. Nás bude jen málo, takže myslím, že třípatrový dort nebude možné udělat, spíš dvou. Právě že notičky a klíče budou na hodně věcech, tak chci ten dort spíš s klávesama, aby to bylo různorodější :-) Drahé je to hodně a o ještě nevím, kolik nás zkásnou za pokoj (pokud ho budeme chtít). Proto ukazuji příteli tu příznivější variantu :-D I když ono je taky otázka, zda do toho počítat naše hadry (ušité), když je využijeme dlouhá léta po svatbě a tak jako tak bychom si něco sháněli na promoci a tak. A jaké máš představy a vize ty?:-) Už jsi přemýšlela, jak by měla vypadat svatba a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no taky ted budu muset přestat tolik utrácet a vše strkat bokem.. hihhhh nedá se nic dělat... ale jistě budu utrácet a hned si asi koupím svatební knihu ted jsem koukala a mám uložených asi 5 ted jen vybrat kterou no tátovi to raději ani neřeknu... nebo si bude tukat na čelo :)))tuhle svatbu si ale už konečně užijuuu :-D :-D :-D @aimirin no sice si nemyslím že bych nebyla zručná.. taky vyrábím nějaké věcičky... originální kytky a dorty z ručníků ale na svou svatbu si to raději koupím... na tom už neušetřím... líbí se mi moc na dekoru .. ted jsem na ty knihy koukala.. :))) a kolik teda že vás bude??? no já bych měla představu celkem jasnou....jaká bude realita netuším... každopádně šaty mám vybrané děti budou oblečeny stejně jako my... svatba by mohla být do fialkova... obřad na zámku.. jen ještě netuším kde bude hostina ale malinkou představu mám.. jen to musím probrat s budoucí tchýní...ale ta ještě netuší, že se budeme brát hihh takže až se tatínek rozhoupe a koupí mi prstýnek..:))) tak to oznámíme... mám jasno už i ve svědkyni...ta o tom samozřejmě ještě neví, takže netuším zda bude chtít ... :))) mám v hlavě naplánováno jak asi bude vypadat tabule.. ale to jsou takové věci na které je čas a muže se to měnit....když te´d prolezu všechna alba... hihhh už si pomalu do pc ukládám co asi tak by mne mohlo inspirovat.... jen netuším jak se tady do alba vkládají fotky do složky která je už založená... pořád to po mně chce založit novou složku...
Odpovědět
@sylvestra2 vlezeš do alba a dole máš něco jako "přidat fotky" a pak si je vložíš do alba z PC. Mně se ta restaurace, kde chceš mít hostinu, moc líbí :-) A fialová je hezká barva, jestli můžu radit, tak hezky vypadají i různé kombinace, třeba taková žlutá nebo šedá...:-) A kolik budete mít lidí vy? My asi cca 30, mac 32. Nemáme velké rodiny a ani nemám ráda velký akce. A chceš to mít celý den? My chceme obřad až ve čtyři a tak o půlnoci/v jednu skončit. Až dohraje kapelka
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no nikde jsme právě nenašla to přidat... :-| jo ta restaurace se mi líbí, ale neuvádějí ceny hostiny atd musím zjistit... dělají tam i obřad... i to by bylo hezké... a je to hned kousíček od zámku.. kde bych chtěla obřad.... ano kombinace barev by byly dost good... to ještě vše zvážíme... no hostu ještě netuším....ale asi taky kolem 30 a určitě na celý den....at si to užijem... obřad bych viděla tak na 11 hodin koukám na ty polaroidy... to je ale drahá záležitost... nevíš zda jsou nějaké jednorázovky?? super je že v té vesnici kde bude obřad a hostina bydlí tchýně.. takže děti popřípadě mužou jít kdykoli domu... někdo by s nimi jistě šel... popřípadě je to hotel.. no nějak by se to vyřešilo... ale muj syn má už ted velikou výdrž :)))
Odpovědět
@sylvestra2 Tak to je bomba že můžou takhle odejít, to je právě nejlepší, když takhle okolo bydlí co nejvíc lidí. Orientačně se věšinou počítá 1000 na svatebčana. To já vůbec nevím, to s těmi foťáky. My je mít asi nebudeme, ještě nevím, ale je tu o tom asi nějaká diskuze, myslím, že tady ty foťáky pár nevěst shánělo :-) Musíš vlézt do toho alba, tak, aby se ti zobrazily všechny fotky, co v albu jsou. A úplně dole pod nima bys měla mít rámeček "přidat fotky". Ale uvidíš ho, když jsi přihlšená, jinak ne.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin právě že si myslím , že mít svatbu tam.. i když to bude drahší.. je pro nás lepší.. nejen že děda který už má svuj věk, tak i naše děti a nejen naše... to budou mít kousek na odpočinek... mužou jít třeba všechny děti po obědě spinkat a vrátit se fit... uvidíme... myslím že by to bylo nej nej... tchýně vlastně bydlí dva domy od té restaurace golf... jo jo počítá se tak 1000 na osobu... ale podle mne to bude asi trošku víc záleží kolik si toho budeme moci donést... jinak v té vesnici je těch míst na hostinu více.. jedna je i s dětským hřištěm.. houpačkama a určitě malinko levnější.. uvidímeeeje to v začátku nicméně hned jak to oznámíme rodině se o tohle budu podrobněji zajímat....
Odpovědět
@sylvestra2 Tak myslím, že obídek vám udělaj s klidem kolem 600 :-) Pití bych počítala tak 600 na hlavu a večerní raut 500 na hlavu. Tak mi to naúčtovali na předcházejícím místě, kde jsme původně plánovali svatbu. Jsem z Prahy, takže vy to budete mít určitě ještě levněji. My se na tom jídlea pití prohneme nejvíc ze všeho My to děláme právě v Praze, že starší příbuzní jsou hlavně odsud, v pohodě se dostanou kdykoliv domů a tak. Děda už se taky pomalu nemůže hejbat.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no jánjmyslím že oběd nebude ta drahý... jak říkáš.. u nás to bude levnější o něco uvidíme až zjistím tak se s váma podělím.... no jo v Praze tam je to drahší a asi fakt méně dostupných možností kdo ví... zaslechla jsem že někdo bude mít obřad či hostinu v Hostivicích?? to jako u Prahy?, nevíš???
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ááá už vím jak přidat fotky... hned jak budu mít víc času přidám co jsem našla na netu a tady a co se mi líbí to by mne mohlo inspirovat k něčemu podobnému... hihhhh te´d se tady lepím s výzdobou dětem do okna hihh
Odpovědět
@cibetka_veronika já nevim no, mně prostě přijde, že min. půlka z nich prostě zpívá falešně, nebo mimo rytmus... :-D a když už zpívají dobře, tak to stejnak ve dvou není ono.. Chtělo by to víc lidí, a to je pak zas ta cena... No jinak k DJingu vztah nemám, ale hudbu miluju skoro v jakýkoliv podobě (myslím, ať už reprodukce, tak živá hudba), ale myslím, že kdybych za kapelu dala nějakých 30 tis., tak by rezonovala předevšim peněženka :-D @aimirin tak to jsem naprosto přesně tak napsala teď :-D musim říct, že já zpívám přímo příšerně! Ale po tátovi jsem zdědila dokonalej sluch (takže já si nemůžu ani zazpívat ve vaně, páč bych sebe sama musela za to utopit :-N ) a když slyšim některý ty kapely, tak se mi úplně ježej chlupy! @xpila mně přijde, že jsou tam všechny šaty super! Sice některý styl nemusím a vím, že by mi asi nesedl, ale prostě ty šaty mají něco do sebe :-) @sylvestra2 jj, svatební kniha hostů je skvělá věc ;-) ale když by si měla pocit, že se třebas nemůže naplnit apod., tak jsem i viděla, že si nevěsty třebas v pc navrhnou jen třeba A5 papír se zajímavým pozadím apod. a na to nechávají psát vzkazy a pak je třeba nalepí do svatebního alba ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 V Hostivicích? To teď nevím, nevzpomenu si :-(( S tím obědem sitaky myslím, že se v klidu dostanete na půlku i třeba méně. No my jsme chtěli obřad a hostinu na jednom místě, takže za to..zaplatíme.... :-D Tak se těším na fotečky :-)
Odpovědět
@hannnahs Nj a přitom to jsou kapely, který fakt berou za pět lidí/pět hodin dvacítku!! Já vím, že jako nějaký ples si může dovolit velkou a dobrou kapelu a dvacet tisíc je třeba pro něj spíš málo. Ale pro svatbu je to hrozně moc :-/ Já jako nechci nikoho pomlouvat, ale zde vychvalovaná skupina Lightmotif, to bylo falešný jak něco......Nebo Funnydanceband - ten nezpívá falešně, ale slyšela jsem tu zpěvačku naživo a do výšek jde hodně ječákem a silou, protože to asi nezvládá. No prostě vyje a nemá moc příjemnej hlas. Ta moje zpěvačka má křaplák, což ne každýmu teda vyhovuje, ale když nechce, tak ho nezdůrazní a jakoby ho neměla :-) A na plese zpívala hezky a čistě. Takže v mých finančních možnostech je to super... Já jsem zpívala dlouho, pak mi ale ufikli nerv omylem při operaci a jedna hlasivka se mi nehejbe, tak už nezpívám. Ale chodila jsem na zpěv do zušky a chtěla jsem i na konzervu (ale ne vážně, tím se nedá uživit)
Odpovědět
@aimirin máš recht, to je na tom to nejhorší :-| asi sázej na to, že jsou ty lidi "hluchý" a že to nebude nikomu vadit, ten jeden dva a více tónů mimo... já nevim, já bych to asi nevydejchala.. mně by to prostě vadilo.. to že nezní písnička jako originál, s tím se člověk srovná, ale s tím, že je to falešný, to teda fakt ne.. Navíc moje rodina i přítelova jsou tak z 90% neprofesionální hudebníci, nebo mají min. hudební sluch, takže jako vzít kapelu, která to má takhle nahnutý, no to by byl průšvih, jak vrata..
Odpovědět
@hannnahs no přesně, jako bys mi mluvila z duše :-) Nebo třeba prostě kvalitní kapela a zpěvačka stojí víc, než si prostě normální člověk může dovolit (a spíš si to může dovolit ples nebo tak)...? Já ti to řeknu asi takhle - vědět, co mě čeká, dopředu, tak rovnou vezmu DJ a nic nevymýšlím. Fakt tohle bylo z celých příprav zatím naprosto nejobtížnější a nejhorší. Ta Aria je hudební hotel, tak tam na hudbu fakt dají, a přesto tam mají DJ pro nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs tak to je teda taky dost super nápaddddddd
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Jo,udělat sraz by bylo fajn. Dneska jsem dorazila na víkend za mamkou,takže tu moc nebudu,čímž se omlouvám,že vás nebudu stíhat dočítat,ale potřebuju taky dělat na bakalářce a tak. jo a zítra jdem zkoušet šatičky,tak se těším,že si to mamka taky užije :-) @sylvestra2 vítej mezi námi. Já jsem si třeba oznámení vybrala ná stránkách www.tiskoznameni.cz @verunka_ ahooj,super,že sis koupila botky,máš je v albu?jestli jo,mrknu :-)
Odpovědět
@hannnahs Já to taky nechápu, že se mi od MS líbí naprostá většina, to je fakt divný :-D @aimirin @hannnahs Holky, já se hudby taky děsím! Ale asi bude DJ, kapely se fakt bojím, protože bych celou dobu určitě trpěla :-D
Odpovědět
@stastnanevesta ahooj, jojo, mám v albu, ale moc se mi nepodařilo zachytit barvu.. ve skutečnosti je krásně fialová :-) a přeju hodně štěstí u bakalářky, já ji dnes konečně odevzdala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ šťastný člověk,závidím :-) já dneska dostala z jednoho úkolu do jazykového semináře (poslední povinný předmět,který musím teď na jaře dát,kvůli tomu mě předtím vyrazili) od svého vedoucího B,tak jsem ráda. akorát mě štve,že mi neodpovídá na maily,tak se tam někdy zastavím. a doufám,že mi moc nevynadá,že jsem mu poslala jen kus a nemám to ještě hotové. no co,počítám s tím červnem,tak snad se to zvládne
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta ahojky určitě kouknu děkujiii
Odpovědět
@stastnanevesta no super, gratuluju! a tu bakalářku zvládneš, zvládli to jiní, a ty určitě taky! ;-)
Odpovědět
@aimirin přesně.. už ta svatba stojí sama o sobě docela dost.. Nechci na ní nijak extrémně šetřit, chci mít hezký fotky, šaty a tak. Ale co je moc, to je moc :-| Upřímně řečeno, tohle jsem nečekala... Čekala jsem problémy úplně někde jinde, ale u tý hudby ne... :-( mrzí mi to no, ale než nějaké "fidly" za nehorázný peníze, to si fakt radši vezmu toho DJ.... :-| @sylvestra2 já to taky tak plánuju udělat ;-) dělám si i oznámko sama, takže to udělám do barvy a stylu těhle věcí, natisknu víc stránek a co se popíše, to se popíše a zbytek nevadí, když zůstane prázdný :-) . Ty knihy jsou krásné, ale bojím se, že třeba z těch 20 stran by bylo 15 prázdných, to by byla škoda.. Tak sem se rozhodla pro kompromis :-) @xpila no je to vážně až divný :-D ale ještě že tak hele, furt lepší, než kdyby se nám nikde žádné nelíbily :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs No tak to určitě ;-) Akorát pak bude problém si vybrat, pokud budou sedět všechny :-D
Odpovědět
@hannnahs Jo to jo, jsou to pálky. No já jsem si nakonec tu kapelu vybojovala a kromě ní ještě budeme platit kvarteto k obřadu....Takže fakt hudební svatba :-D Ale teda příteli taky přišla kapela moc a pokud bdue třeba někde přiškrtit rozpočet, tak první půjde právě kapela.... @xpila ti naši jsou docela dobří :-) Ale je to hrůza to hledat.
Odpovědět
@aimirin No právě, to mě od toho odrazuje. Navíc vím, že když by se mi konečně někdo líbil, tak bych se nedoplatila :-(
Odpovědět
@xpila Ty naše můžu doporučit, už jsem se na ně byla dvakrát podívat na ples. Ale stojí na pět hodin/pět lidí skoro 20 tis.
Odpovědět
@aimirin No právě, to je fakt šílený :-| Hlavně vím, že by to kamarádi ani nedokázali ocenit a pak bych toho jen litovala, že to bylo zbytečné...
Odpovědět
@xpila no to se musí fakt volit podle naturelu hostů, to primárně. Nemá cenu něco, u čeho by se ostatní kousali nudou. U nás spousta lidí dost ráda tančí, někteří to dělali chvilku i závodně (moje sestry, kamarád). Vím, že z latiny a standardu a jazzu budou mít prostě radost...Což je nejblbější varianta, protože něco takového se shání na svatbu teda dost blbě.... I když teda standard a latinu asi zahraje každý DJ, že jo....takže je to jako můj rozmar no...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?