Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @sylvestra2 Tak myslím, že obídek vám udělaj s klidem kolem 600 emoticon Pití bych počítala tak 600 na hlavu a večerní raut 500 na hlavu. Tak mi to naúčtovali na předcházejícím místě, kde jsme původně plánovali svatbu. Jsem z Prahy, takže vy to budete mít určitě ještě levněji. My se na tom jídlea pití prohneme nejvíc ze všeho

My to děláme právě v Praze, že starší příbuzní jsou hlavně odsud, v pohodě se dostanou kdykoliv domů a tak. Děda už se taky pomalu nemůže hejbat.
15. dub 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @aimirin no jánjmyslím že oběd nebude ta drahý... jak říkáš.. u nás to bude levnější o něco uvidíme až zjistím tak se s váma podělím....
no jo v Praze tam je to drahší a asi fakt méně dostupných možností kdo ví... zaslechla jsem že někdo bude mít obřad či hostinu v Hostivicích?? to jako u Prahy?, nevíš???
15. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin ááá už vím jak přidat fotky... hned jak budu mít víc času přidám co jsem našla na netu a tady a co se mi líbí to by mne mohlo inspirovat k něčemu podobnému... hihhhh
te´d se tady lepím s výzdobou dětem do okna hihh
15. dub 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @cibetka_veronika já nevim no, mně prostě přijde, že min. půlka z nich prostě zpívá falešně, nebo mimo rytmus... emoticon a když už zpívají dobře, tak to stejnak ve dvou není ono.. Chtělo by to víc lidí, a to je pak zas ta cena...
No jinak k DJingu vztah nemám, ale hudbu miluju skoro v jakýkoliv podobě (myslím, ať už reprodukce, tak živá hudba), ale myslím, že kdybych za kapelu dala nějakých 30 tis., tak by rezonovala předevšim peněženka emoticon

@aimirin tak to jsem naprosto přesně tak napsala teď emoticon musim říct, že já zpívám přímo příšerně! Ale po tátovi jsem zdědila dokonalej sluch (takže já si nemůžu ani zazpívat ve vaně, páč bych sebe sama musela za to utopit emoticon ) a když slyšim některý ty kapely, tak se mi úplně ježej chlupy!

@xpila mně přijde, že jsou tam všechny šaty super! Sice některý styl nemusím a vím, že by mi asi nesedl, ale prostě ty šaty mají něco do sebe emoticon

@sylvestra2 jj, svatební kniha hostů je skvělá věc emoticon ale když by si měla pocit, že se třebas nemůže naplnit apod., tak jsem i viděla, že si nevěsty třebas v pc navrhnou jen třeba A5 papír se zajímavým pozadím apod. a na to nechávají psát vzkazy a pak je třeba nalepí do svatebního alba emoticon
15. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 V Hostivicích? To teď nevím, nevzpomenu si emoticon( S tím obědem sitaky myslím, že se v klidu dostanete na půlku i třeba méně.

No my jsme chtěli obřad a hostinu na jednom místě, takže za to..zaplatíme.... emoticon

Tak se těším na fotečky emoticon
15. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs Nj a přitom to jsou kapely, který fakt berou za pět lidí/pět hodin dvacítku!! Já vím, že jako nějaký ples si může dovolit velkou a dobrou kapelu a dvacet tisíc je třeba pro něj spíš málo. Ale pro svatbu je to hrozně moc :-/

Já jako nechci nikoho pomlouvat, ale zde vychvalovaná skupina Lightmotif, to bylo falešný jak něco......Nebo Funnydanceband - ten nezpívá falešně, ale slyšela jsem tu zpěvačku naživo a do výšek jde hodně ječákem a silou, protože to asi nezvládá. No prostě vyje a nemá moc příjemnej hlas. Ta moje zpěvačka má křaplák, což ne každýmu teda vyhovuje, ale když nechce, tak ho nezdůrazní a jakoby ho neměla emoticon A na plese zpívala hezky a čistě. Takže v mých finančních možnostech je to super...

Já jsem zpívala dlouho, pak mi ale ufikli nerv omylem při operaci a jedna hlasivka se mi nehejbe, tak už nezpívám. Ale chodila jsem na zpěv do zušky a chtěla jsem i na konzervu (ale ne vážně, tím se nedá uživit)
15. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin máš recht, to je na tom to nejhorší emoticon asi sázej na to, že jsou ty lidi "hluchý" a že to nebude nikomu vadit, ten jeden dva a více tónů mimo... já nevim, já bych to asi nevydejchala.. mně by to prostě vadilo.. to že nezní písnička jako originál, s tím se člověk srovná, ale s tím, že je to falešný, to teda fakt ne.. Navíc moje rodina i přítelova jsou tak z 90% neprofesionální hudebníci, nebo mají min. hudební sluch, takže jako vzít kapelu, která to má takhle nahnutý, no to by byl průšvih, jak vrata..
15. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs no přesně, jako bys mi mluvila z duše emoticon Nebo třeba prostě kvalitní kapela a zpěvačka stojí víc, než si prostě normální člověk může dovolit (a spíš si to může dovolit ples nebo tak)...?

Já ti to řeknu asi takhle - vědět, co mě čeká, dopředu, tak rovnou vezmu DJ a nic nevymýšlím. Fakt tohle bylo z celých příprav zatím naprosto nejobtížnější a nejhorší.

Ta Aria je hudební hotel, tak tam na hudbu fakt dají, a přesto tam mají DJ pro nevěsty emoticon
15. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @hannnahs tak to je teda taky dost super nápaddddddd
15. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 @cibetka_veronika Jo,udělat sraz by bylo fajn. Dneska jsem dorazila na víkend za mamkou,takže tu moc nebudu,čímž se omlouvám,že vás nebudu stíhat dočítat,ale potřebuju taky dělat na bakalářce a tak. jo a zítra jdem zkoušet šatičky,tak se těším,že si to mamka taky užije emoticon
@sylvestra2 vítej mezi námi. Já jsem si třeba oznámení vybrala ná stránkách www.tiskoznameni.cz
@verunka_ ahooj,super,že sis koupila botky,máš je v albu?jestli jo,mrknu emoticon
15. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @hannnahs Já to taky nechápu, že se mi od MS líbí naprostá většina, to je fakt divný emoticon

@aimirin @hannnahs Holky, já se hudby taky děsím! Ale asi bude DJ, kapely se fakt bojím, protože bych celou dobu určitě trpěla emoticon
15. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @stastnanevesta ahooj, jojo, mám v albu, ale moc se mi nepodařilo zachytit barvu.. ve skutečnosti je krásně fialová emoticon a přeju hodně štěstí u bakalářky, já ji dnes konečně odevzdala emoticon
15. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
 @verunka_ šťastný člověk,závidím emoticon já dneska dostala z jednoho úkolu do jazykového semináře (poslední povinný předmět,který musím teď na jaře dát,kvůli tomu mě předtím vyrazili) od svého vedoucího B,tak jsem ráda. akorát mě štve,že mi neodpovídá na maily,tak se tam někdy zastavím. a doufám,že mi moc nevynadá,že jsem mu poslala jen kus a nemám to ještě hotové. no co,počítám s tím červnem,tak snad se to zvládne
15. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @stastnanevesta ahojky určitě kouknu děkujiii
15. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @stastnanevesta no super, gratuluju! a tu bakalářku zvládneš, zvládli to jiní, a ty určitě taky! emoticon
15. dub 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin přesně.. už ta svatba stojí sama o sobě docela dost.. Nechci na ní nijak extrémně šetřit, chci mít hezký fotky, šaty a tak. Ale co je moc, to je moc emoticon Upřímně řečeno, tohle jsem nečekala... Čekala jsem problémy úplně někde jinde, ale u tý hudby ne... emoticon mrzí mi to no, ale než nějaké "fidly" za nehorázný peníze, to si fakt radši vezmu toho DJ.... emoticon

@sylvestra2 já to taky tak plánuju udělat emoticon dělám si i oznámko sama, takže to udělám do barvy a stylu těhle věcí, natisknu víc stránek a co se popíše, to se popíše a zbytek nevadí, když zůstane prázdný emoticon . Ty knihy jsou krásné, ale bojím se, že třeba z těch 20 stran by bylo 15 prázdných, to by byla škoda.. Tak sem se rozhodla pro kompromis emoticon

@xpila no je to vážně až divný emoticon ale ještě že tak hele, furt lepší, než kdyby se nám nikde žádné nelíbily emoticon emoticon
15. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs No tak to určitě emoticon Akorát pak bude problém si vybrat, pokud budou sedět všechny emoticon
15. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs Jo to jo, jsou to pálky. No já jsem si nakonec tu kapelu vybojovala a kromě ní ještě budeme platit kvarteto k obřadu....Takže fakt hudební svatba emoticon Ale teda příteli taky přišla kapela moc a pokud bdue třeba někde přiškrtit rozpočet, tak první půjde právě kapela....
@xpila ti naši jsou docela dobří emoticon Ale je to hrůza to hledat.
15. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin No právě, to mě od toho odrazuje. Navíc vím, že když by se mi konečně někdo líbil, tak bych se nedoplatila emoticon
15. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila Ty naše můžu doporučit, už jsem se na ně byla dvakrát podívat na ples. Ale stojí na pět hodin/pět lidí skoro 20 tis.
15. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin No právě, to je fakt šílený emoticon Hlavně vím, že by to kamarádi ani nedokázali ocenit a pak bych toho jen litovala, že to bylo zbytečné...
15. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila no to se musí fakt volit podle naturelu hostů, to primárně. Nemá cenu něco, u čeho by se ostatní kousali nudou. U nás spousta lidí dost ráda tančí, někteří to dělali chvilku i závodně (moje sestry, kamarád). Vím, že z latiny a standardu a jazzu budou mít prostě radost...Což je nejblbější varianta, protože něco takového se shání na svatbu teda dost blbě....

I když teda standard a latinu asi zahraje každý DJ, že jo....takže je to jako můj rozmar no...
15. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 nevíte, kde sehnat něco jako jednorázový polaroid?emoticon Já teda jen kvůli svatbě plaroid nechci kupovat
15. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin No právě, to zas většina mých kamarádů je na moderní taneční hudbu (trance), takže by z tohohle asi měli trochu šok emoticon Ale mě by se to samozřejmě líbilo, holt pozůstatek lidušky emoticon emoticon emoticon
15. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @sylvestra2 taky si to chci užít co nejdelší dobu, ale zase nechci začít moc brzy, aby se stihly přípravy a cesta z brna. a podobně to máme i s obřadem, bude u restaurace, to je výhoda. a hlavně je tam i ubytování, to bude potřeba, máme rodinu a kamarády všude možně po republice.) rodiče ženicha, kteří pojedou z jižních čech, chci ubytovat o den předem, aby byl klid. ostatní to musí stihnout v den svatby, tak snad pražákům to dělat problém nebude, po dálnici jsou u nás hned emoticon
no knihu hostů mám vyhlídnutou pár měsíců, jen se mi ji nechce kupovat zatím emoticon
jaký máte program dne?
15. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @xpila no v to ani nedoufám emoticon ani nevím, jestli je u nich třeba možné objednat si to, co má MS na svých domovských stránkách a v salonu to neni (třeba jiná barva a tak) emoticon

@aimirin no naštěstí nám by na obřadu měl hrát na klavír přítelův brácha, hraje nádherně (tak doufám, že až ho oficiálně požádáme, že nás nepošle do kytiček) emoticon

@aimirin a nestačil by normální jednorázovej foťák?? Já nevim, ale oni ty polaroidy jsou dost drahý a navíc se špatně sháněj. Já vím, že se teď i dělá "moderní" polaroid, vypadá jako normální digitální foťák, ale právě má zabudovanou i tu tiskárnu, ale ten stojí asi 5 tis.
15. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @hannnahs určitě úžasný nápad... a pak se to nalepí tak aby se to zaplnilo dodají se fotky a bude to krásné.... je vidět že když se dají hlavy dohromady... tak je to dokonalé...
15. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @hannnahs DJ bude mít nejširší repertoár a pokud bude dobrá aparatura, nemuže to znít falešně emoticon
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @hannnahs Tak já taky ne, ale co kdyby náhodou emoticon To nevím, jestli se tam dají objednat, těžko říct. Hlavně když jsem tam kdysi byla, tak ty slečny nebyly zrovna ochotný... A já si je chci stejně nechat šít, takže mi bude stačit vyzkoušet si podobný typ a snad to bude ok...
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila No v tom případě asi není co řešit....emoticon) Teda pokud se nedá sehnat nějaká kapela třeba, co hraje po klubech....nerozumím tomu, co to je za styl emoticon

@hannnahs no já bych chtěla, aby si to právě hosté lepili rovnou do té knihy....vím, že existují levný jednorázový polaroidy, ale asi nevím, jak se to správně jmenuje, nemohu nic najít....v nejhorším tam ty fotky pak nalepím sama no emoticon

Ty jo tak snad vám to vyjde, klavír je paráda!!! Nám nabízeli klavíristu ještě k jídlu-jakože by hrál k večeři, ale asi bude muset stačit normálně CD, protože na to fakt nemám ještě platit i jeho. A už by mi to přišlo asi i docela snobský no...nevím emoticon
15. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš