Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @hannnahs no, já myslím že jde o každou konkrétní nevěstu, co je jí blízké. pokud nemáš k DJingu vztah, bude ti připadat, že nerezonuje celým tělem v uvozovkách, nebo něco podobného emoticon a pak taky záleží na tom, sehnat konkrétního DJe, se kterým si sedneš.
15. dub 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @verunka_ a ty chceš diamant nebo zirkon?
15. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
Registrovala se 13. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 709 příspěvků a 11 alb. Má 35 přátel. Region Ostrava.
 @m.o.n.i.k.a Mám holčičku maličkou a kluka... a jsem z Poruby....
na svatbu se těším už hodně i kvuli nich.. bude to krásné... budeme už kompletní rodinka... a mám v plánu že Sabinka bude vypadat jako já a Davídek jako táta... už mám domluvené, že mi paní sežene uplně stejné šaty jako budu mít já i Sabince,.. emoticon) bude to krásné...
jinak my pokoupené nemáme nic.. teprve ted jsme se domluvili, že už do toho praštíme hihhh
15. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @cibetka_veronika budeme brát ty se zirkonem, teda jestli si nevybereme nějaké jiné.. jako 94 tisíc za ty s diamanty dávat nebudu emoticon
15. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 právě čtu na fb, že čtenáři idnes zvolili nejhezčí památkou v česku hrad buchlov. tam to mám ráda, buchlov i zámek buchlovice. takže kromě lešné, bouzova a lednice mám další místo, kam chci na výlet. i když, teď se tak zkazilo počasí, že výlet ještě počká.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @verunka_ Koupila jsem je z USA přes jeden eshop. Maj je všude, ale tam, kde jsou nejlevnější, tak nezaslíja do Evropy. Tam, kde zasílají, tak jedne set (4 stojánky) stojí asi 6 dolarů. Plus poštovný a možná DPH. Ale já naštěstí kupovala jen 8 setů.

Mají strašnou spoustu těch stojánků všech myslitelných barev a tvarů - ve tvaru mušlí, křesílek, luceren, pískových hradů, křesílek, listů, klavírů, ptáčků, motýlků, filmových klapek....prostě tak aby to mohl člověk sladit s tématem svatby. Plus ještě mají na jmenovky různé rámečky

Jo ty ses ptala které? Já myslela kde. Tak ty klíče jsem vzala no emoticon)

fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @verunka_ no tak to není taková pálka a jsou krásný emoticon
15. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @hannnahs No já už tam kdysi byla emoticon Ale to jsou si zkoušela jiný typ šatů, ale i tak byly super!

@petrajavor Určitě to půjde dobře emoticon

@lizaa Kolik měříš? Měla by být celý tylová, chtěla bych právě i spodničku tylovou bez kruhů, hrozně se mi to začalo líbit.
15. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @verunka_ já mám boty ještě z minulé svatby a od té doby jsem je neměla na noze ale jsou šampáňo netuším zda se budou hodit hihhh
myslím že u tebe v albíčku jsem viděla nějaké háčkované věcičky že?, k čemu to bude? na stole?, vubec netuším co to je ... pověz..
@cibetka_veronika te´d jsi mne rozesmála... hihh mám to tak samo... rozhodla jsem se že si vše sepíšu a nadepíšu obálky... šaty... hostina.... oznámení.... atd atd a do všeho budu přidávat hihh zatím tedy ani obálky nejsou hihhhh jen plány.. hihhh
15. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @sylvestra2 jojo, bylo to u mě emoticon budeme je mít místo klasických vývazků pro hosty, teda jestli jich tolik stihnu uháčkovat emoticon
15. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila Ahojky, prosím tě, chtěla jsme se tě zeptat. kolik tak se počítá času na servírování, snědení a odklizení jednoho chodu? Nevím, jak dlouho může trvat naše večeře, když budeme mít tři chody a přípitek...Ty jsi z oboru že?
15. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Jj, při škole jsem pracovala v několika hotelech a mám vystudovaný cestovní ruch. Ono dost záleží na tom, co budete mít k jídli a kolik vás bude + kolik bude obsluhujících. Ale orientačně bych řekla že určitě 1,5 hodiny, možná i klidně víc.
15. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila Nj takže jsem byla hodně naivní, že do hodiny se to zvládne v pohodě emoticon Sakryš.

No nějaký předkrm, pak hlavní masitý chod a pak dezert. Bude nás jen tak 30, 32 a číšníků nevím, kolik nám dají. A můj táta bude mít řeč a jak ho znám, je schopný ji vést klidně hodinu emoticon

Děkuji za odpověď!
15. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Počítej tu hodinu a půl, to je myslím tak reálné emoticon Přeci jen se mezi chody dělají pauzy a než se to všem naservíruje... Taky počítej s tím, že určitě někdo bude jíst pomalu emoticon Mám kamarádku, která vždycky jí minimálně dvakrát tak dýl než všichni ostatní, je to hrozná brzda emoticon emoticon
15. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @xpila Já jím nejpomaleji ze všech emoticon
15. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin teda ta svatební kniha je super věcccc to mne vůbec nenapadlo... pochopila jsem to dobře že tam se podepíšou a napíšou co chtějí hosté?? kde jsi to koupila nebo kde máš v plánu koupit??? moc se mi líní tvůj styl... jak ze starších dob... asi to je úmysl... moc dobré.... emoticon
a ten dort... nemám slov... nádherné a ty stojánky sjou dokonalé...
ještě mi pověz jak jste na to přišli... jste hudebníci???
15. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @aimirin Tak to je ta nejlepší varianta emoticon
15. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 Jé děkuji za pochvalu emoticon

Ta kniha hostů je právě na vzkazy (jen milé!! emoticon ) od svatebčanů. Mohou tam vlepit i svoje fotky (když koupíš polaroid) a můžeš jim taky předepsat nějaké otázky, které mají zodpovědět (třeba: napište novomanželům radu do manželství, aby jim to vydrželo, jaký je podle vás recept na dobré manželství? apod.) Já plánuji, že si to pak vezmeme na pokoj/domů a budeme si v tom číct, určitě to bude moc hezká zábava i vzpomínka. Koupila jsem ji z jednoho amerického internetového obchodu, protože jsem chtěla tuhle černou a ne jinou emoticon

Ten dort jsem ještě s nikým nekonzultovala, ale nemyslím, že to bude složité vytvořit. Na spodní patro ty klávesy a na horní jen stuhu. Mně se to líbí jednodušší.

Právě že miluju retro svatby, ale nějak jsem neměla v úmyslu takovou zařizovat. Ale asi je z toho třeba na některých místech cítit ta láska ke starým časům?
Hudbu máme oba rádi, chodíme často do Rudolfina a na opery a tak a já sama jsem hrávala na pár nástrojů. Ale rozhodlo to, že svatba bude v hudebním hotelu, který je dekorován hudebními motivy, což hodně pomáhá ve výzdobě.
15. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sylvestra2 píšu rozpočty do knihy o organizování svateb a do jednoduché tabulky v excelu, to je zatím všechno emoticon
15. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @cibetka_veronika já mám dvě varianty, tu lepší pro přítele a tu horší pro mě emoticon
15. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @aimirin emoticon emoticon já to nechci radši ani počítat.. jsem ráda, že to plánujeme už tak dopředu a ty platby se aspoň trochu rozloží emoticon
15. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin Tak ta kniha je užasná věc a to chciiii a musím říct svědkyni aby se postarala o to aby to nezustalo prázdné... hihhh přece jen taková věc u nás nějak není zaběhlá... ale luxus památka... hned si to píšu... emoticon)))

mi se tam ohledně dortu strašně líbil ten první třípatrový s notama a pak i s těma klávesama... a i s těma stuhama a kvítkama.. nejvíc se mi ale líbit ten třípatrový.. a myslím že by bylo super dole ty klávesy a další dvě patra noty a nahoře nějak zařídit dva houslové klíše propletené částečně do sebe jako ty a manžel.. no jako fakt super dort... a věřím že to pro někoho kdo dělá dorty bude hračka... dělají i složitější věci... každopádně hodně originální...

určitě je to cítit z věcí které máš v albu... počínaje krásnýma šatama ... účes a líčení... a styl a barva.... k tomu co jsem viděla by\ch asi opravdu zvážila tu živou hudbu...
každopádně to bude asi už tak dost drahé ne?

@cibetka_veronika ano tak to jsi krok předemnou... emoticon)) nemám ani to.. vše zatím jen v hlavě.. hele ale mám na 100% vybrané šaty tím jsme si jistá nic mne nezaujalo víc...
15. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @aimirin emoticon
15. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @sylvestra2 krok před tebou.. to mám co slavit emoticon teď ještě sehnat ty peníze
15. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 jo jo, to je nejlepší, říct někomu, ať ostatní povzbuzuje, já na to budu mít družičky. Prodávaj se nějaké i v českých obchodech nebo si můžeš svoji vyrobit. Koupit památník a obalit látkou - to je za pár korun. Na netujsem někde viděla návod na výrobu látkových obalů na knihy. Já jsem holt strašně líná a nešikovná, tak raději kupuju.

Nás bude jen málo, takže myslím, že třípatrový dort nebude možné udělat, spíš dvou. Právě že notičky a klíče budou na hodně věcech, tak chci ten dort spíš s klávesama, aby to bylo různorodější emoticon

Drahé je to hodně a o ještě nevím, kolik nás zkásnou za pokoj (pokud ho budeme chtít). Proto ukazuji příteli tu příznivější variantu emoticon I když ono je taky otázka, zda do toho počítat naše hadry (ušité), když je využijeme dlouhá léta po svatbě a tak jako tak bychom si něco sháněli na promoci a tak.

A jaké máš představy a vize ty?emoticon Už jsi přemýšlela, jak by měla vypadat svatba a tak?
15. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @cibetka_veronika no taky ted budu muset přestat tolik utrácet a vše strkat bokem.. hihhhh nedá se nic dělat... ale jistě budu utrácet a hned si asi koupím svatební knihu ted jsem koukala a mám uložených asi 5 ted jen vybrat kterou no tátovi to raději ani neřeknu... nebo si bude tukat na čelo emoticon))tuhle svatbu si ale už konečně užijuuu emoticon emoticon emoticon

@aimirin no sice si nemyslím že bych nebyla zručná.. taky vyrábím nějaké věcičky... originální kytky a dorty z ručníků ale na svou svatbu si to raději koupím... na tom už neušetřím... líbí se mi moc na dekoru .. ted jsem na ty knihy koukala.. emoticon))
a kolik teda že vás bude???

no já bych měla představu celkem jasnou....jaká bude realita netuším... každopádně šaty mám vybrané děti budou oblečeny stejně jako my... svatba by mohla být do fialkova... obřad na zámku.. jen ještě netuším kde bude hostina ale malinkou představu mám.. jen to musím probrat s budoucí tchýní...ale ta ještě netuší, že se budeme brát hihh takže až se tatínek rozhoupe a koupí mi prstýnek..emoticon)) tak to oznámíme... mám jasno už i ve svědkyni...ta o tom samozřejmě ještě neví, takže netuším zda bude chtít ... emoticon)) mám v hlavě naplánováno jak asi bude vypadat tabule.. ale to jsou takové věci na které je čas a muže se to měnit....když te´d prolezu všechna alba... hihhh už si pomalu do pc ukládám co asi tak by mne mohlo inspirovat.... jen netuším jak se tady do alba vkládají fotky do složky která je už založená... pořád to po mně chce založit novou složku...
15. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 vlezeš do alba a dole máš něco jako "přidat fotky" a pak si je vložíš do alba z PC.

Mně se ta restaurace, kde chceš mít hostinu, moc líbí emoticon A fialová je hezká barva, jestli můžu radit, tak hezky vypadají i různé kombinace, třeba taková žlutá nebo šedá...emoticon A kolik budete mít lidí vy? My asi cca 30, mac 32. Nemáme velké rodiny a ani nemám ráda velký akce.

A chceš to mít celý den? My chceme obřad až ve čtyři a tak o půlnoci/v jednu skončit. Až dohraje kapelka
15. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin no nikde jsme právě nenašla to přidat... emoticon

jo ta restaurace se mi líbí, ale neuvádějí ceny hostiny atd musím zjistit... dělají tam i obřad... i to by bylo hezké... a je to hned kousíček od zámku.. kde bych chtěla obřad....
ano kombinace barev by byly dost good... to ještě vše zvážíme...
no hostu ještě netuším....ale asi taky kolem 30 a určitě na celý den....at si to užijem... obřad bych viděla tak na 11 hodin

koukám na ty polaroidy... to je ale drahá záležitost... nevíš zda jsou nějaké jednorázovky??

super je že v té vesnici kde bude obřad a hostina bydlí tchýně.. takže děti popřípadě mužou jít kdykoli domu... někdo by s nimi jistě šel... popřípadě je to hotel.. no nějak by se to vyřešilo... ale muj syn má už ted velikou výdrž emoticon))
15. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sylvestra2 Tak to je bomba že můžou takhle odejít, to je právě nejlepší, když takhle okolo bydlí co nejvíc lidí.

Orientačně se věšinou počítá 1000 na svatebčana.

To já vůbec nevím, to s těmi foťáky. My je mít asi nebudeme, ještě nevím, ale je tu o tom asi nějaká diskuze, myslím, že tady ty foťáky pár nevěst shánělo emoticon

Musíš vlézt do toho alba, tak, aby se ti zobrazily všechny fotky, co v albu jsou. A úplně dole pod nima bys měla mít rámeček "přidat fotky". Ale uvidíš ho, když jsi přihlšená, jinak ne.
15. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
fotoportrét
fotoportrét
sylvestra2
75
 @aimirin právě že si myslím , že mít svatbu tam.. i když to bude drahší.. je pro nás lepší.. nejen že děda který už má svuj věk, tak i naše děti a nejen naše... to budou mít kousek na odpočinek... mužou jít třeba všechny děti po obědě spinkat a vrátit se fit... uvidíme... myslím že by to bylo nej nej... tchýně vlastně bydlí dva domy od té restaurace golf...

jo jo počítá se tak 1000 na osobu... ale podle mne to bude asi trošku víc záleží kolik si toho budeme moci donést... jinak v té vesnici je těch míst na hostinu více.. jedna je i s dětským hřištěm.. houpačkama a určitě malinko levnější.. uvidímeeeje to v začátku nicméně hned jak to oznámíme rodině se o tohle budu podrobněji zajímat....
15. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš