Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jsem z Moravy, přítel z Plzně, posléze Českých Budějovic, a v současnosti oba Brno :-)
Odpovědět
@sylvestra2 jee, v Ostravě máme rodinu :-) a svatba bude u nás v Brodě, Brno mi moc nepřirostlo k srdci :-D
Odpovědět
@sylvestra2 děkuji =) Takové oznamení bych chtěla je to supér :-) Určitě bych chtěla malou a ještě z rodiny co máme holčičky. Koukám,že jsi z ovy a odkud přesně? Máš páreček? Holky už máte něco pokoupené?
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a já mám zatím boty a náušnice :-D pomalu si vyrábím nějaké věci na dekoraci, ale teď není moc času.. ty jsi na tom jak? :-)
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Já jsem začala pod zdějším tlakem nakupovat taky :-D Má mi přijít svatební kniha hostů a stojánky na jmenovky se jmenovkama. A příští týden jdu asi na lov mušle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ tak pokud to má přítel jinak.)) to já zase měla představu, že začnu odkládat do obálky nadepsané Svatba. a zatím není obálka ani úspory :-S
Odpovědět
@cibetka_veronika jen se bojím, že podlehne mému nátlaku, když je budu chtít :D já mám obálku pěkně nadepsanou, je pravda, že z tama jsem peníze vzala málokdy.. nakoupila jsem si z toho nějaké věci na výrobu svíček a nakoupila umělé tulipány :-D ale ty pak asi využiju na výzdobu stolu, takže mě to nemrzí :-D
Odpovědět
@aimirin které ty stojánky jsi nakonec vzala? ty houslové klíče? ty jsou krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no, já myslím že jde o každou konkrétní nevěstu, co je jí blízké. pokud nemáš k DJingu vztah, bude ti připadat, že nerezonuje celým tělem v uvozovkách, nebo něco podobného :-) a pak taky záleží na tom, sehnat konkrétního DJe, se kterým si sedneš.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ a ty chceš diamant nebo zirkon?
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a Mám holčičku maličkou a kluka... a jsem z Poruby.... na svatbu se těším už hodně i kvuli nich.. bude to krásné... budeme už kompletní rodinka... a mám v plánu že Sabinka bude vypadat jako já a Davídek jako táta... už mám domluvené, že mi paní sežene uplně stejné šaty jako budu mít já i Sabince,.. :)) bude to krásné... jinak my pokoupené nemáme nic.. teprve ted jsme se domluvili, že už do toho praštíme hihhh
Odpovědět
@cibetka_veronika budeme brát ty se zirkonem, teda jestli si nevybereme nějaké jiné.. jako 94 tisíc za ty s diamanty dávat nebudu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
právě čtu na fb, že čtenáři idnes zvolili nejhezčí památkou v česku hrad buchlov. tam to mám ráda, buchlov i zámek buchlovice. takže kromě lešné, bouzova a lednice mám další místo, kam chci na výlet. i když, teď se tak zkazilo počasí, že výlet ještě počká.
Odpovědět
@verunka_ Koupila jsem je z USA přes jeden eshop. Maj je všude, ale tam, kde jsou nejlevnější, tak nezaslíja do Evropy. Tam, kde zasílají, tak jedne set (4 stojánky) stojí asi 6 dolarů. Plus poštovný a možná DPH. Ale já naštěstí kupovala jen 8 setů. Mají strašnou spoustu těch stojánků všech myslitelných barev a tvarů - ve tvaru mušlí, křesílek, luceren, pískových hradů, křesílek, listů, klavírů, ptáčků, motýlků, filmových klapek....prostě tak aby to mohl člověk sladit s tématem svatby. Plus ještě mají na jmenovky různé rámečky Jo ty ses ptala které? Já myslela kde. Tak ty klíče jsem vzala no :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ no tak to není taková pálka a jsou krásný ;-)
Odpovědět
@hannnahs No já už tam kdysi byla :-D Ale to jsou si zkoušela jiný typ šatů, ale i tak byly super! @petrajavor Určitě to půjde dobře ;-) @lizaa Kolik měříš? Měla by být celý tylová, chtěla bych právě i spodničku tylovou bez kruhů, hrozně se mi to začalo líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ já mám boty ještě z minulé svatby a od té doby jsem je neměla na noze ale jsou šampáňo netuším zda se budou hodit hihhh myslím že u tebe v albíčku jsem viděla nějaké háčkované věcičky že?, k čemu to bude? na stole?, vubec netuším co to je ... pověz.. @cibetka_veronika te´d jsi mne rozesmála... hihh mám to tak samo... rozhodla jsem se že si vše sepíšu a nadepíšu obálky... šaty... hostina.... oznámení.... atd atd a do všeho budu přidávat hihh zatím tedy ani obálky nejsou hihhhh jen plány.. hihhh
Odpovědět
@sylvestra2 jojo, bylo to u mě :-) budeme je mít místo klasických vývazků pro hosty, teda jestli jich tolik stihnu uháčkovat :-D
Odpovědět
@xpila Ahojky, prosím tě, chtěla jsme se tě zeptat. kolik tak se počítá času na servírování, snědení a odklizení jednoho chodu? Nevím, jak dlouho může trvat naše večeře, když budeme mít tři chody a přípitek...Ty jsi z oboru že?
Odpovědět
@aimirin Jj, při škole jsem pracovala v několika hotelech a mám vystudovaný cestovní ruch. Ono dost záleží na tom, co budete mít k jídli a kolik vás bude + kolik bude obsluhujících. Ale orientačně bych řekla že určitě 1,5 hodiny, možná i klidně víc.
Odpovědět
@xpila Nj takže jsem byla hodně naivní, že do hodiny se to zvládne v pohodě :-D Sakryš. No nějaký předkrm, pak hlavní masitý chod a pak dezert. Bude nás jen tak 30, 32 a číšníků nevím, kolik nám dají. A můj táta bude mít řeč a jak ho znám, je schopný ji vést klidně hodinu :-D Děkuji za odpověď!
Odpovědět
@aimirin Počítej tu hodinu a půl, to je myslím tak reálné :-) Přeci jen se mezi chody dělají pauzy a než se to všem naservíruje... Taky počítej s tím, že určitě někdo bude jíst pomalu :-D Mám kamarádku, která vždycky jí minimálně dvakrát tak dýl než všichni ostatní, je to hrozná brzda :-p :-D
Odpovědět
@xpila Já jím nejpomaleji ze všech :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin teda ta svatební kniha je super věcccc to mne vůbec nenapadlo... pochopila jsem to dobře že tam se podepíšou a napíšou co chtějí hosté?? kde jsi to koupila nebo kde máš v plánu koupit??? moc se mi líní tvůj styl... jak ze starších dob... asi to je úmysl... moc dobré.... :-) a ten dort... nemám slov... nádherné a ty stojánky sjou dokonalé... ještě mi pověz jak jste na to přišli... jste hudebníci???
Odpovědět
@aimirin Tak to je ta nejlepší varianta x-)
Odpovědět
@sylvestra2 Jé děkuji za pochvalu x-) Ta kniha hostů je právě na vzkazy (jen milé!! :-D ) od svatebčanů. Mohou tam vlepit i svoje fotky (když koupíš polaroid) a můžeš jim taky předepsat nějaké otázky, které mají zodpovědět (třeba: napište novomanželům radu do manželství, aby jim to vydrželo, jaký je podle vás recept na dobré manželství? apod.) Já plánuji, že si to pak vezmeme na pokoj/domů a budeme si v tom číct, určitě to bude moc hezká zábava i vzpomínka. Koupila jsem ji z jednoho amerického internetového obchodu, protože jsem chtěla tuhle černou a ne jinou :-D Ten dort jsem ještě s nikým nekonzultovala, ale nemyslím, že to bude složité vytvořit. Na spodní patro ty klávesy a na horní jen stuhu. Mně se to líbí jednodušší. Právě že miluju retro svatby, ale nějak jsem neměla v úmyslu takovou zařizovat. Ale asi je z toho třeba na některých místech cítit ta láska ke starým časům? Hudbu máme oba rádi, chodíme často do Rudolfina a na opery a tak a já sama jsem hrávala na pár nástrojů. Ale rozhodlo to, že svatba bude v hudebním hotelu, který je dekorován hudebními motivy, což hodně pomáhá ve výzdobě.
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 píšu rozpočty do knihy o organizování svateb a do jednoduché tabulky v excelu, to je zatím všechno :-x
Odpovědět
@cibetka_veronika já mám dvě varianty, tu lepší pro přítele a tu horší pro mě :-D
Odpovědět
@aimirin :-D :-D já to nechci radši ani počítat.. jsem ráda, že to plánujeme už tak dopředu a ty platby se aspoň trochu rozloží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Tak ta kniha je užasná věc a to chciiii a musím říct svědkyni aby se postarala o to aby to nezustalo prázdné... hihhh přece jen taková věc u nás nějak není zaběhlá... ale luxus památka... hned si to píšu... :)))) mi se tam ohledně dortu strašně líbil ten první třípatrový s notama a pak i s těma klávesama... a i s těma stuhama a kvítkama.. nejvíc se mi ale líbit ten třípatrový.. a myslím že by bylo super dole ty klávesy a další dvě patra noty a nahoře nějak zařídit dva houslové klíše propletené částečně do sebe jako ty a manžel.. no jako fakt super dort... a věřím že to pro někoho kdo dělá dorty bude hračka... dělají i složitější věci... každopádně hodně originální... určitě je to cítit z věcí které máš v albu... počínaje krásnýma šatama ... účes a líčení... a styl a barva.... k tomu co jsem viděla by\ch asi opravdu zvážila tu živou hudbu... každopádně to bude asi už tak dost drahé ne? @cibetka_veronika ano tak to jsi krok předemnou... :))) nemám ani to.. vše zatím jen v hlavě.. hele ale mám na 100% vybrané šaty tím jsme si jistá nic mne nezaujalo víc...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?