Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika @sylvestra2 vybrali jsme tyhle.. ale obávám se, že až tam zavítáme, tak budu nutně potřebovat všechny šperky :-D :-D
Odpovědět
@sylvestra2 Nene, ve Vrtbovské v Praze :-) No jo, pro nás byla ta hudba hodně důležitá, raději jsem oželela jiný věci než tu. A máme hudební svatební témat, takže to bude ladit :-D @hannnahs no čtyřčlennou jednu znám a fakt můžu doporučit, slečna zpívá parádně! Hrajou ale jen čtyři hodiny a za 4 si berou 12 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ahojky... no hned kouknu... ale asi to bude chtít prolézt i více albíček od nevěst ...co? dneska si hodně lidí dělá samo.. a mají kolikrát fakt dobré nápady... no ještě že máme rok a něco čas... holky vy jste super že tady je vás hodně a fajn diskutujete... zatím se tu plácám, pokdu bych někoho nepozdravila, nebo neodpověděla... nezlobte se.. za chvíli se do toho dostanu :-D
Odpovědět
@aimirin no já hlavně bych asi stejnak musela ještě toho DJ, sice plánuju ukončit veselí tak o půlnoci, ale tak od 5 by měla kapela / DJ hrát.. a to až do konce.. takže to je nějakej 7 hodin... to by byla cena :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ moc hezké prstýnky moccc....zajímavé a luxusní @aimirin tak to potom ano... ono je ještě času.. tak prostě uškudlíš odložíš a brzo našetříš... a třeba tě pak cena i mile překvapí... každopádně živá hudba je super...
Odpovědět
@hannnahs Jo tak...no tak nejlepší je kombinace, kapela třeba nejdřív a pak jak pokročí večer tak ten DJ. Ale je to fakt pálka. Mám ale pocit, že třeba u Rybar Music když si u nich objednáš kapelu, tak pak máš DJ s nějakou hodně velkou slevou...zkus na to mrknout. Nebo kapelu apak to může šikovnější kámoš večer pouštět z CD
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a ještě mi řekněte prosím.. jak jste to řekly rodičům... nějaký originální nápad... :)))) sice Ráďa se na mne dívá divně občas.. že už se kokám na kde co a přitom je tolik času... no ti muži nechápou že je třeba to 1000x prodiskutovat hihh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 chápu, tak to prodej tady v bazaru a začni znovu :-D
Odpovědět
@sylvestra2 děkujuu, nám (rozuměj mně :-D ) se právě líbí, že jsou takové jiné :-) mému drahému se taky líbí, ale neřeší to tolik jako já :-D :-D a opravdu se vyplatí podívat do více alb, některé holky mají fakt super nápady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ nojo, to mě mohlo napadnout, taky se mi moc líbily, jen v bílém zlatě ;-) hlavně, prosímtě, udělej fotku, až ho budeš zkoušet, ať se koukneme i my x-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlooouho jsem tady nebyla a plno nových tváří, jak se máte nějaké změny
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs taky chci živou hudbu i DJe :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@aimirin já jsem si i tady na beremku zjišťovala nějakého šikovného DJ, který by hrál delší dobu, byly na něho dobré reference a nechtěl desetitisíce a i sem našla :-) tak to možná vyřešíme jen tak :-) asi tu živou hudbu oželíme.. Když jsem hledala jen nějaké dvojice, tak to nebylo nikdo ono, tak to tak možná bude nejlepší :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika já bych je taky chtěla v bílém zlatě :-D nosím jen stříbro a bílé zlato, tak aby se mi hodily :-) nejradši bych tam už zašla, v květnu mi dojde stípko ze školy, tak... :-D ale pořád je strašně brzo :-(
Odpovědět
@cibetka_veronika no kdybych našla nějakou kapelu, za šlušnou cenu a líbilo by se mi, jak a co hrajou, tak proč ne.. ale jak říkám, zatím jsem bohužel žádnou, která by splňovala tahle kritéria nenašla... asi jsem moc náročná :-)
Odpovědět
@hannnahs no právě, to fakt není ono, ty dvojce....to pak uvidíš, že tě ten DJ nakonec potěší. Tak ono přeci jen hraje originály a ty jsou nejlepší....prostě kapela ani za těch 20 tisíc ti to nezazpívá stejně...protože kdyby jo, nebere si dvacet tisíc, ale nahrává ta CD.... Zase je výhoda živé hudby, že je-..živá .-D A ta hudba rezonuje celým tělem.
Odpovědět
@hannnahs Jinak zkus mrknout na tu kapelu, jak jsem ti o ní říkala, na webu maj ukázky a slečna zpívá parádně. Jmenují se Jazz in Flagranti
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky odkud vlastně jste je tu vůbec někdo z moravy?
Odpovědět
@aimirin přesně si napsala to, co si myslím :-) já právě doufám, že když najdu dobrého DJ, tak se mi tim vynahradí ta "živost" kapely, jestli je to vůbec možný teda :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Střední Čechy, Praha-východ, takže od Moravy hoooodně daleko :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Z Prahy :-) Ale ve Valmezu mám část rodiny
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ si ty peníze odlož a ještě koukej po dalších nabídkách a za pár měsíců třeba zjistíš, že nic lepšího není a půjdeš pro ně. co ty na to? :-)
Odpovědět
@sylvestra2 já jsem z Moravy :-) momentálně studuju v Brně, ale až skončím školu, tak se chceme vrátit do Uh.Brodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs to si nemyslím, není to jen tak, najít vyhovující hudbu..
Odpovědět
@cibetka_veronika no já si vždycky ty peníze schovám, ale pak je po částech utratím, jsem hrozná :-D ale dám je příteli ať je schová a bude klid :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jistěže je to možné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@m.o.n.i.k.a ahojky... koukla jsem do albíčka.. za družičku ti pujde dcerka?? jinak to oznámení co tam máš je superrr dobrý nápad... hned jsem si to uložila možná varianta.... s fotkou našich dětí... no fakt dobréé @hannnahs ,@aimirin to je škoda
Odpovědět
@cibetka_veronika @hannnahs To byhc mohla vyprávět...naposlouchala jsem dobrých šest desítek kapel. Naprosto kohokoliv, kdo teda zpíval něco lepšího než Míšu Davida (nic proti, ale toho já prostě slyšet nechci, ani Kabáty ne :-D). No a zíraly byste, jak může někdo, kdo si bere 20 tis, zpívat falešně. Už jen při poslechu z netu jsem vyloučila tak 90% kapel a zbytek většinou při zpívání naživo. Nakonec jsme vybrali tu, co máme, repertoárem nám vyhovuje naprosto a myslím, že zpěvačka je slušná, i když mouchy má.
Odpovědět
Profilova fotka
@verunka_ Já jsem z Ostravy... a vdávat se budeš doma nebo v Brně
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?