Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lizaa Jo,bylo to úžasný,Ivána Gutiérreze mám hodně ráda, navíc si vždycky opráším španělštinu,tak jsem ráda :-) Taky mám kulturní období a to bych měla dopisovat bakalářku. Dneska nám můj vedoucí konečně ohodnotil úkol do jazykového semináře,co jsme odevzdali před měsícem a mám B,tak super! @aimirin Jsem na tu Vaší písničku fakt zvědavá @cibetka_veronika Veletrh na podzim? a v Brně?kdy a kde?
Odpovědět
@judita83 Jak je vysoká ta sleva na prstýnek z veletrhu? Asi si na nějakou počkám :-) Prstýnek budu mít jen já a chci jakoby svůj návrh. Na to se ta sleva taky vztahuje?
Odpovědět
@stastnanevesta no už jsem napsala první sloku, nedávno jsem ji sem dávala, ale čím déle na ni koukám, tím víc mi přijde trapná :-D Hlavně miláčkovi se nelíbí melodie, co jsem vybrala, prej je moc přeslazená :-p
Odpovědět
@aimirin A máš je v albu? Nebo sem hoď link, ať si je prohlédnu alespoň na webu! :-) No - to já bych věděla - umyla a vyluxovala bych podlahu, vyšůrovala bych koupelnu, vyžehlila povlečení na postel (máme bavlněné, a když ho nevyžehlíš, je tvrdý jak broky a kouše :-p to byl zase kup za všechny prachy... 8-( když ho vypereme, hádáme se, kdo z nás ho bude žehlit :-D nejlepší ovšem je, že když se v noci zpotíš, obarví ti prostěradlo... :-S ), no a čistě teoreticky bych se pustila do velikonoční výzdoby... I když po tom úklidu bych se spíš pustila do té lahvinky Finlandia, co máme na mrazáku... :-D :-D
Odpovědět
@punk :-D jo to už peru, stoleček se blyští jak psí... :-D Ale to je tak vše. Podlahy dělala přítel včera. No a povlečení jsem s velkým nadáváním žehlila teď v pondělí, taky to nesnáším, Doma jsme měli krep, ten se nežehlí, ale Luboš ho nemá rád :-p Ty držáčky mám v albu, jsou to ty držáčky ve tvaru houslových klíčů a přikládaj k tomu i jmenovky v podobném stylu :-)
Odpovědět
@aimirin No tak v tomto případě nevím, jak by to bylo. Nám u jednoho stánku dali slevu 30% + ještě něco navíc, ale museli bysme si ten den vybrat u nich prstýnky a zpaltit zálohu 2.000,-. Oni by nám potom prstýnky poslali poštou na dobírku. Nevím, jestli by se ta sleva vztahovala i na to, když bysme si dali svůj návrh na to jsme se neptali, protože já nakoupila dekoraci a pak nám právě ty 2.000,- na tu hálohu chyběli :-D ale vím, že zrovna u toho stánku bysme si i prstýnky vybrali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Hoď to sem ještě jednou, ráda bych si to přečetla
Odpovědět
@stastnanevesta Je to na melodii something stupid (protože skládat a nahrát vlastní melodii teda neumí :-D) No a text je dle skutečných událostí :-D Prostě jsme se nejdřív neměli rádi a pak jo...:-)) Hlavně mi tam nesedne to, že jsem byla divoká, což je sice pravda, ale zpívat to na oznámení...?:-D Poznali se na střední a nepadli si zrovna dvakrát do oka, on byl trochu výstřední a ona zase mrzutá a divoká. Však napsali si pár psaní a zjistili, že nemůžou bez sebe žít, tak chodili do kaváren a našli si pak v Praze malý temný byt.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Pěkný :-)
Odpovědět
@stastnanevesta díky :-) No nevím...ještě na tom snad zapracuju. Já právě vždycky psala nějakou lyriku, takhle pevný zadání mi moc nevyhovuje :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 hladký? mně zase přijde po prohlížení nabídek všemožných klenotnictví, že frčí hlavně ty ryté :-D odkud jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Olinka s Petrou mě včera naladily, ale nic konkrétního se mi nepodařilo zjistit. já chci prstýnky objednat na veletrhu v Praze, poté co se kouknu k Rýdlovi do zlatnictví, abych měla předběžně vybráno. ne, že bych jela kvůli nákupu do Prahy, ale až tam budeme na mejdanu, můžu se tam stavit :-) a tady v Brně bych ráda taky aspoň na jeden, kvůli našemu penzionu, snad tam budou i příští rok.. můžeme udělat sraz organizujících nevěst 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Uvažujete některá o ohňostroji?
Odpovědět
Profilova fotka
Na svatbě ne, ale budu mít ohňostroj na rozlučce. Bude zrovna v Brně Ignis Brunensis a meeeega velké a dlouhé soutěžní ohňostroje. V rámci toho mě napadlo i to, že by bylo zajímavé mít svatbu přesně v sobotu, kdy je ohňostroj :-D Hezky u přehrady v hotelu s výhledem a máš k tomu ohnostroj zadarmo. A jaký :) My u nás na svatbě budeme mít ohňovou show od kamarádů, to nám stačí :)
Odpovědět
Já bych docela ráda ohňostroj, jenže se prej nesmí odpalovat po 22. hodině a v blízkosti zástavby, kostelů apod. U Vrtby je kostelů docela dost a domek hlava na hlavě, tka na to asi mohu zapomenout, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@lizaa tak my jinak mame termin na nase vroci...muj si vsechno pamatuje a ja houby,hruza :-o
Odpovědět
@cibetka_veronika Fakt? Tak my asi měli štěstí na klenoty s hladkýma :-D Jsem ze Sviav a koukali jsem na prstýnky hodně v Hradci, Pardubkách a Brně :-)
Odpovědět
@aimirin no nápad je to sice pěkný, taky bych si nechala ohňostroj líbit :-) ale a) u našeho místa nebude kde odpalovat b) asi bych ho radši až později, a jestli se po desátý hodině už nesmí... c) nemusí být počasí, v lijáku nikdo rachejtle nebude pozorovat a d) asi to taky stojí nemalé peníze, ne? Takže ohňostroj asi ne :-)
Odpovědět
@hannnahs no to jsi přesně popsala ty důvody, proč asi do toho nepůjdu....já myslím, že jelikož je vedle spousta kostelů a budov, tak to asi ani nebude možný :-( No tak co....tak si ho schovám, až se bude vdávat sestra, třeba si vybere inteligentnější místo :-D
Odpovědět
@aimirin právě... zrovna ten ohňostroj je takovej hodně omezenej tím, co se smí / nesmí apod. :-( ale třebas co nám posílala nabídku koordinátorka ze zámku, tak říkala, že je možné zajistit karikaturistu, což je taky zajímavý. Kdyby vás to zaujalo. Ale taky to neni nejlevnější no.. Ale rozhodně mu nevadí počasí, nepracuje jen do deseti večer a zástavba je mu taky fuč :-D
Odpovědět
huraa, dneska jsem si koupila svatebni botky :-) měla jsem čas, tak jsem se byla podívat do deichmanna, a tam na mě čekaly :-D fialové, poslední v mé velikosti, a jen za 349 Kč :-D drahý říkal, že si je mám vzít, i kdybych je prý měla nosit jen na zahradu :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs tak to zní taky zajímavě :-D viděla jsem to jednou na firemní akci..... No nakonec jim asi bude muset stačit jen kapela :-)) Jako já ani nevím na kolik nás vyjde pokoj tam a zda si ho budeme objednávat (pokud teda rovnou nepojedeme na líbánky, což možná jo...) Takže to spíš kdyžtak vezmu ten. Ale viděla jsem to někde v albu ten ohňostroj a když se zadaří počasí, tak je to super.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, trochu odbočím od tématu svatby...jak velký máte kdo byt a jak se vám bydlí? Rozhlížíme se teď po bytech a nějak si to metrážně neumím v reálu představit...staví tu jednu novou bytovku, takže ještě není možnost okouknout byty reálně a tudíž vidět, zda jsou malé nebo velké...jsou tam byty od garsonek (26m2) po 4kk...líbil se nám na plánku jeden 3kk - 56m2, ale není to malé? :-S Vím, s tímhle tématem bych měla jít vedle do kolonky "Modrá střecha"...ale je to jen malý dotaz...víceméně jen tak mě to teď napadlo... verunka_ no super!! tak botky už máš, to jsi ráda, že? :) Já zatím nezačala s ničím...inspirace je, ale ještě jsem nezačala s ničím "na ostro" :)
Odpovědět
@verunka_ to je super! Gratuluji! :-) Já se tam byla taky dívat, na nějaký krémový pro družičky, ale neměli :-(
Odpovědět
@janina_sun no, hm....my bydlíme teď ve dvojpokojáku, jen já a přítel, a má to 37 m2. 56 pro čtyři lidi mi připadá trochu menší, ale zase lidi kolikrát bydlí s dětma v garsonce, takže nemyslím, že byste to nepřežili. Kor pokud budete mít třeba sklepní kóji na uskladnění krámů.
Odpovědět
@aimirin děkuju, mám z nich vážně radost :-D ve Vaňkovce jsem myslím viděla i nějaké krémové, byla tam vepředu mašlička :-)
Odpovědět
@verunka_ jé díky za tip, to omrknu :-)
Odpovědět
@janina_sun neměla jsem vůbec v plánu kupovat boty, ale taková příležitost se musí využít :-D jinak my bydlíme v 1kk - 35m2, a zatím nám to úplně stačí.. ale až skončím školu, tak plánujeme odejít z Brna a určitě chci do většího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to ano. Sklep (nebo spíš taková komora) je vedle každého bytu hned na patře...a na každém patře bude i kočárkána...takže to by bylo super...teď máme 2+1 (46m2), tak si říkám, že těch 56m2 by bylo taky ok...jen prostě nemám tu "rozměrovou" představivost :-D ale teď se nijak nemačkáme, ani prťavý mi to zase tak nepřijde...tak snad těch 10m2 navíc bude fajn...díky za reakci! :) Hned jsem malinko klidnější :-)
Odpovědět
@aimirin no ono je to kolikrát nejlepší ;-) když je dobrá kapela / DJ, tak je to kolikrát stokrát lepší než nějaká "uměle" vytvořená zábava :-) @janina_sun no záleží, jak plánujete rychle rodinu a tak.. Můj strejda má byt cca těch 55 m2, je v něm sám a říkal, že by si klidně koupil i větší :-D a já si to taky upřímně nedovedu představit, tak malý prostor pro 2 lidi, možná i víc. Ale to bude tím, že já jsem "domková"... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?