Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe My si taky nemůžem vyskakovat,dokud přítel platí hypotéku na byt (pomáhají mu s tím rodiče) a ani jeden nemáme stálou práci, ale nestěžuju si
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, ja mam asi nekonecne stesti :) nasla jsem v second handu super saty. predpokladam, ze je pouziju, protoze jsem nikde nevidela zadne , co by se mi libily vic. Staly 75,- Kc Jsem z toho na vetvi, ci primo v oblacich :) myslim, ze na ne mozna pridelam nejakou aplikaci dekoraci ve zlate , protoze jsem nasla zlate botky tak aby to ladilo, ale jinak jsem uplne nadsena :)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe To je super,takovéhle věci se občas vyplatí. Máš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe máš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Byla jsi rychlejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:) fotku nemam, jelikoz jsem byla docela lina ji vyrobit, ale jakmile budu mit chvilku tak vyfotim a mrsknu do blogu :)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem je ukazovala priteli a je uplne nadseny, dneska jsem mluvila s budoucim svedkem a ten malem omdlel, kdyz mu to povidam :D pry, vzdyt jsou to SVATEBNI SATY!!! a ja na to ze, radsi investuju do neceho, co budu nosit cely zivot, treba nejakou kabelku ci podobne, ale saty, co budu mit na sobe jednou v zivote... :) pak jsem mu je ukazala taky a rikal, ze fakt dobry, ze by nikdy nerekl, ze jsou ze sekace :)
Odpovědět
Profilova fotka
Když už je řeč o svědcích,už je máte vybrané a už jste je požádali? já bych svého měla vybraného,ale nevím,jestli ho požádat už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe tak to je fakt paráda, když se líbí i příteli a svědkovi. Po mně přítel chce, abych dělala utajenou nevěstu, že mě chce vidět až přicházet k oltáři a ani samotný šaty předtím asi vidět chtít nebude, takže se budu modlit, abych se líbila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Vybráno asi máme, žádat budu až budeme vědět datum, respektive až ho budeme mít 100%
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe to vis, ze se budes libit. Ja mam pocit, ze chlapi vzdycky nejak nevychazeji z uzasu, kdyz vidi zenu v dlouhych satech :) To je asi tou dnesni dobou, vsichni porad behame v riflich a tak a pak kdyz si obleceme nejakou robu , tak jsou z toho panove paf :) ale tim lip pro nas, ze jo ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Tak po tobě přítel chce,abys dělala tajemnou,jo? já taky chci,aby mě viděl až před oltářem a nechci,aby viděl šaty.Taky mi říkal,že až si budu nechávat šít šaty,tak mě tam odveze a půjde na procházku po městě :-) Takže myslíte,že mám žádost o svědectví svatby nechat až budeme mít jasný termín?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@latulipe Stejně jako my jsme paf,když si ti naši chlapi vezmou oblek,tak nestačíme koukat,jak jim to sluší :-) Já taky doufám,že se budu líbit a hlavně,že nás v tom salonu budou schopní nějak sladit,když každýho uvidí extra.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta to mas pravdu. Ja osobne jsem nekdy rada, kdyz ho vidim v civilu toho meho :) docela casto ho totiz vidim v uniforme :) Urco vas sladi, od toho je to salon :) ja prave objevila super nahrdelniky a nausnice. Vyrabi se rucne a je to palickovana krajka. Proste nadhera. Zkusim neco dat do toho blogu. Ty budes bila s cervenou dekoraci? to musi byt moc pekne. Ja budu nebesky modra.... sakris, prave premyslim, jestli se to tak rekne i cesky , u nas tomu rikame bleu ciel. :( uz mi ta hlava nejak neslouzi :D
Odpovědět
Profilova fotka
my sjme svedky uz radsi informovali, clovek nikdy nevi, v dnesni dobe vsichni planuji pobyty v zahranici a tak aby byli aspon v obraze. Osobne bych taky radsi, kdyby mi dal nekdo vedet predem a to asi celkem dost dopredu. V kazdem podniku to maji jinak a napriklad u nas v letectvi nam naplanuji dovolenou a pokud si to odsouhlasime je to na rok dopredu a nic s tim nejde udelat :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky chci, aby mě přítel viděl s šaty až u oltáři, taky chci být tajemná, to si nenechám ujít :-) @latulipe tak to jsi šikulka, že jsi našla šatičky v sekáči, musíš pak hodit fotečku x-) My už víme taky svědky, teda nemluvili jsme o tom, ale určitě řeknu bráchovi a přítel segře ;-)
Odpovědět
Teda holky, vy ste se rozjely:) Mě půjde za svědka nejlepší kamarádka, jen se bojim jak to skousne ségra :-| Jinak v barvě máme tak nějak jasno, buď fialková nebo zelená(já osobně doufám že fialová), tak uvidíme jak to dopadne... Jinak vítám tu nové tváře :-D @verunka_ Ta vestička vypadá dobře, ani mě nenapadlo že by vlastně ženich moh jít jen ve vestě :-D
Odpovědět
To já budu jen bílá :-) Resp krémová či tak. Já mám dvě sestry, jednu z nich bych ráda za svědka, ale bojím se, aby to druhou nemrzelo...tak raději zvolím kamaráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Když Vás tak poslouchám,tak to asi svýmu svědkovi řeknu při nejbližší příležitosti taky.Přítel to ještě nemá jasné,buď bráchu nebo jednoho kamaráda.Já žádné sourozence nemám a ani z kámošek bych si nevybrala,řeknu nejlepšímu kamarádovi.
Odpovědět
Tak to se máš, sestřička už to tak nějak ví, a netvářila se nějak nadšeně, ale to bylo ještě když jsme plánovali svatbu na letošek,tak nevim jak to vezme znova, i když minule se pasovala na družičku, tak třeba to bude nakonec fajn :-) Jinak já budu mít 100% bílý šaty, a stejně jako Monča plánuju přad svatbou solárko,I když po tom co sem viděla Nezvratný osud, nevim, nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ten můj nejlepší kamarád to ví taky,kdysi jsem mu řekla spíš z legrace,že když se budu někdy vdávat,tak bych ho chtěla za svědka,takže s tím možná tak nějak počítá,ale teď mu to při nejbližší příležitoti řeknu oficiálně,aby s tím počítal dopředu.
Odpovědět
Ahoj holky, nějak Vás nestíhám dočíst, navíc se mi seká koník, je poslední dobou nějaký pomalí a nebo nefunguje :-S Psala jsem Vám tady a neodeslalo se to, tak už to prdím, jen ve zkratce, že nám jdou taky sourozenci, přítel říkal, že chce bráchu, tak já ségru. A na solárko jdu určitě, musím vypadat v bílích šatech hezky :-D Nezvratný osod mi něco říká :-D
Odpovědět
To mě se pořád ta moje kamarádka ptá kdy už to konečně bude, strašně se těší, známe se od narození, bydlely sme ve stejnym baráku takže to bylo fajn.... Ohledně těch peněz,my na tom taky nejsme zrovna nejlíp, koupili sme si 3+1 takže taky splácíme hypotéku..Tak snad už to konečně za rok klapne...
Odpovědět
Taky mám kamarádku s kterou se znám od mala a kdyby né ségru tak jí. Ale nejspíš ségru, dlouho jsme se neviděli a moc ani nenapíše.
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Je to o partě lidí který se vyhnou nějaký hromadný havárii a díky tomu přežijou a osud si je postupně dohledává, no a dvě holky se uškvaří v solárku, fuj, asi ukecám někoho at de se mnou a hlídá mě :-D
Odpovědět
Já sem právě víc v kontaktu s tou kamarádkou než se segrou, tak uvidíme..
Odpovědět
Myslíte že by bylo blbí kdyby byl ženich v kostele jen v košili a ve vestě?(kostel je odsvěcený, bude to civilní obřad)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já rozhodně taky solárko před svatbou a ten film jsem viděla, fůůj, ale to mě neodradí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Myslím,že by to nebylo špatný, sice si to neumím představit,ale zase proč ne. Jinak Nezvratný osud jsem viděla všechny tři díly,brr :-D ale druhý se mi asi líbil nejvíc
Odpovědět
@nika89 my budeme mít svatbu v kostele a plánujeme, že ženich bude asi ve vestě bez saka.. ať si každý říká co chce, je to náš den :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?