Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Hmm :-S :-S to zní, jako bezvýchodná situace, ale jedno řešení by bylo, není sice moc elegantní a je dost nepříjemné, ale řešilo by to situaci. Zavolat tomu dotyčnému, sejít se s ním mimo segru a říct mu, jak se věci mají. Že je to sice pro tebe nepříjemná situace, ale že si ho jako člověka nevážíš pro mnoho důvodů, jestli si toho není vědom, tak bych mu i řekla přesné situace....Řekni, že víš, že by to bylo nepříjemné spoustě lidem, kdyby na tvé svatbě byl. A že bys byla ráda, kdyby to na okolí působilo tak, že má nějaký charakter a sám se rozhodl na svatbu nejít...Že to tak bude pro všechny nejlepší a o rozhovoru, ať taktně pomlčí...Jestli není úplný pitomec(jako, že asi je), tak by na to mohl přistoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to máš pravdu, zase abych tím úplně nezkazila náladu. jenže po těch vánocích táta sám uznal, že to byly zkažené svátky.
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak olinko, nápad je to dobrý. pokud jde o mě, o problémech ráda žvatlám, to je asi vidět :-D tak aby to pochopil..
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak promiň, teď na to koukám, tak s lila odstínem to bude v pohodě a černobílá kombinace se mi líbila vždycky, určitě to bude vypadat skvěle.) mám teď u monitoru vystavený vzorník zimních barev a ještě nejsem úplně rozhodnutá o našich odstínech. ráda bych žlutou..
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No já totiž chodím v kombinaci černá, bílá, lila :-) :-) :-) A hodně se mi třeba líbí žlutá právě také se světle fialkovou...Já vím, že mám těžko představitelné představy, ale až to uvidíte natural tak myslím, že to bude o.k. Jenže pokud mi nebudou sedět šaty tak bude po představách a vše může být ještě jinak... :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
žlutá - hnědá, žlutá - šedá, sytě růžová - tmavě modrá, blázinec.. měli bychom zajet do naší restaurace, abych mohla svatbu ladit k ní, bylo by škoda zakrývat židle apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Njn to by bylo nejlepší, ladit to k interiéru :-) :-) Máš pravdu je to blázinec...Nevím též co si vybrat, ještě když čučím do cizích fotoblogů :-) :-) tak tam je inspirace nápadů a pak člověk už neví vůbec nic... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak To mi povídej,když koukám do cizích fotoblogů,tak nevím,co si vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Je to sranda, už jsem byla tolikrát rozhodnutá pro něco a pak další nápad, lepší, tak změna a zas a zase... :-) :-) :-) :-) No docela by mě zajímalo, jestli za rok se mi budou líbit stejné věci...nebo jestli nebudu na poslední chvíli měnit :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tohle jsou kombinace, které mám vyzkoušené a mně sluší. taky se hodí k polstrování v naší restauraci. fotoblogy prohlížím, abych věděla, co se asi tak dá sehnat, ale mám dost konkrétní představu svoji :-D pojedeš na některý ze svatebních veletrhů příští rok?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak vážně to tak měníš? tak to bychom se mohli o něco vsadit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já to naštěstí neměním, ale občas vidím u cizích něco,co se mi zalíbí. Už jsem taky slyšela,že to nemáme sladěný,že nemáme vínovou na polštářku,na oznámení,na skleničkách. Ale nám se to takhle líbí a myslím,že by té vínové bylo moc,kdyby byla všude a já ji všude mít nechtěla
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta vždyť nemusí být všechny barvy naplácnuté na každé věci, hlavně aby to bylo sladěné celkově :-)
Odpovědět
@olinkak To je normální, my když jsme se někdy před třemi lety začali bavit o svatbě, tak jsem měla naprosto jiný představy :-D Jiný typ šatů, barvy, styl, prostě všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No chtěla bych jet na veletrh do Brna :-) :-) To mám tak nejblíž, Peťka o něm mluvila, že by mohl být dobrý je to na podzim...A o co se vsadíme :-) :-) :-) :-) ? Já jsem váha, prostě se snažím o harmonické a estetické věci a nemám vyhraněný vkus, jedinou barvu, kterou nemám moc ráda tak zelenou :-S :-S Jinak se mi líbí cokoliv, když je to sladěné a promáklé do detajlu:-D Asi jsem divná... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila No právě pro to, co když se mi za rok bude líbit jiná barevná kombinace...teď je lila a fialová in...před rokem či 2ma to byla pink, pak tyrkys...taky jsem se nechala strhnout trendy u svých svěřenek a máme dresy růžovo(křiklavá)černé a vypadají náádherně a tenkrát to byl hit...Ale černá se mě drží stále:-D, tak možná změním jen tu lila za jinou :-D :-D :-D Prořože tyrkys taky není špatná :-D
Odpovědět
@olinkak Já právě předtím byla přesvědčená o bordó, ale teď chci taky lila, dokonce tak budu i o víkendu vymalovávat pokoj :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila mně se zase dlouho líbila meruňková se stříbrnou...teď vede taky lila...a kdo ví, co bude příští rok :-N u mě je to jak na houpačce...dnes jsme se byli ještě podívat na byty...dělají u nás ve městě projekt /bytovou výstavbu/, tak uvažujeme o koupi...a to je další rozhodování, kterej byt a kde atd...no já se opupínkuju...stojím asi na deseti křižovatkách a mám se rozhodnout kudy jít.... :-N :-D se picnu...ale i tak je to krásný, že se plánuje :))))
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila jinak my máme do lila barvy ložnici...moc se nám to líbí
Odpovědět
@janina_sun Tak já už mám naštěstí koupi bytu za sebou, ale byl to proces na pár měsíců a jsem fakt ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Právě nám zbývá dodělat poslední pokoj, tak se na to o víkendu chystám :-)
Odpovědět
Holky nevíte, jak je to přibližně se šatama a časem?? Kdy se tak zajít podívat / zarezervovat.... Vůbec totiž netušim, jak s tím spěchat nebo ne :-D Jak dlouho dopředu si plánujete se tam zajít juknout? :-)
Odpovědět
@hannnahs Já si chci nechat šít, počítám tak půl roku dopředu. Podle mě čím dřív, tím líp, abys aspoň zjistila, jaký typ ti sedí a pak našla ty správné. Dost záleží na termínu, jak je žádaný...
Odpovědět
@xpila no právě, ten můj 18.8. asi bude trošku plnější... :-| no tak kdyžtak v létě tam skočim :-) rok dopředu by snad mohlo stačit :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs já chci jít někdy na podzim...a kamarádka, co pomáhá organizovat svatby (je i vizážistka), tak říkala, že nejpozději v lednu...pak už je pozdě, většina krásných je rozebraných ;-)
Odpovědět
@hannnahs No jasně, mě to hrozně bavilo si ty šaty zkoušet :-) Ale to už je dlouho... Teď fakt ani nevím, jestli nějaká svatba vůbec bude :-|
Odpovědět
@janina_sun jj, s tím počítám, že ten rok už je to mizérie. I když na druhou stranu, hodně nevěst furt chce jen korzet bez ramínek, což já naprosto odmítám, takže doufám, že aspoň nějakej výběr zůstane :-D
Odpovědět
@xpila no já uvidim, jaký šaty budou mít... jestli takový, v kterých budu vypadat jako kojná, tak mi to asi bavit nebude :-N :-D
Odpovědět
@hannnahs Jo to jsem si taky říkala, že s tímhle asi budu mít taky trochu problém :-D
Odpovědět
@xpila nj, já jsem fakt šíleně "neproporcionální". Mám postavu tak trochu jako přesýpací hodiny... prsa bych sice trošinku ráda zvýraznila, ale v tom pozitivním smyslu :-D :-D takže jsem fakt zvědavá, jaký typ šatů mi bude sedět. Vím o antickém stylu, ale ráda bych zkusila i něco jiného... Tu antiku beru jako takovej záchranej kruh :-)
Odpovědět
@hannnahs To jsme na tom podobně :-D A teda antický styl se mi zrovna nelíbí :-| Navíc sedí málokomu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?