Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já šaty ještě zkoušet nebyla,, ale někoho sem slyšela že ta vlečka připnutá prý není hezká, a že při chůzi překáží,, tak nevim nevim vůbec nevim
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Dokud nevyzkoušíš, asi vědět nebudeš :-) Já nejdřív vlečku nechtěla, ale na některých šatech se mi líbí, tak pak bude záležet, jak se v tom budu cítit a jaké budou možnosti pohybu :-D
Odpovědět
@adelka206 No já si ji určitě připnu, ať to vypadá jak chce, ať můžu tančit...to je mi jedno. A na obřad bude hezky dole. Chci jen maličkatou, asi se tomu ani nedá říkat vlečka, spíš maličko delší zadní část šatů...původně jsem to taky nechtěla, ale přijde mi to najednou moc pěkný.
Odpovědět
@aimirin :) Já budu mít jen drátky, tak snad to bude vypadat dobře... :-)
Odpovědět
@xpila No, já si restaurace dost vybírám, naštěstí tady v Praze to už celkem jde... :-)
Odpovědět
@punk jaké drátky?:-) Už jsem si taky koupila první věc...tu knihu hostů, co mám v albu :-) Dnes mi přišla kalkulace z Arie a docela dobrý....za potahy si taky něco účtujou, ale dvakrát míň než tehdy ten letenský zámeček. Budeme mít koktejl, pak tři chody na véču a pak dort, asi další občerstvení platit nebudu,protože chci o půlnoci končit... Teď píšu text aší písničky, co nazpíváme k svatebnímu oznámení :-) Co družičky, stále zlobí?:-(
Odpovědět
@aimirin Drátky jako držátka... :-) Já teď nějak nestíhám, musím se mrknout na novinky! :) Tjn, zámeček asi potřebuje něco "vyrejžovat", proto ty ceny. Třeba pak opraví ten altánek! :-) No, družičky nebudou, ale nevadí, aspoň ušetřím za šaty a kytky...
Odpovědět
@punk nj tak mně jako nevadí ani ty poplatky za družičky, přece jen jsou to moje sestry...ale teda kupovat košile a ty kravaty mládencům se mi hodně nechce jako :-p Jo ty držátka jsem si taky chtěla vyrobit...no já si chtěla vyrobit vše ale jsem levá :-D
Odpovědět
@aimirin Tak to já taky, ale za zkoušku nic nedám! :-) Mně by to samozřejmě taky nevadilo, to byl spíš žert :) Ale je fakt, že každá koruna se hodí! :-)
Odpovědět
@punk No já určitě budu vyrábět obří notičky z kartou na focení :-) Tak jsem zvědavá, jak se mi to povede, kor když mi do toho bude hamtat pes :-D
Odpovědět
@aimirin taky jsem pro houslové klíče ;-) @olinkak já myslím, že jsou fakt moc pěkné. Takové neokoukané. Je to zase jiná kombinace. Takže proč ne :-) jsem zvědavá, jak ti budou sedět :-) @petrajavor ooo, ty první šatky jsou luxusní! I když na mě taky moc extravagantní, ale jinak nemají chybu!
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs me se hrozne libi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monako3 gratulace ke krásnému termínu a držím palce v dalších přípravách!
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já nakonec budu mít od matriky jistý termín až v prosinci (svatbu chceme 12.5.2012) a to jen z protekce (normálně by to bylo až v lednu) Takže ani né 5 měsíců před svatbou to teprve budu mít jistý :-( Ale prý mám v klidu vše objednat jak si přeju, že mě oddají kdykoli :-) Tak snad to tak bude a nebudu potom muset všechno přeobjednávat nebo rušit! Docela mě to štve ale nic moc s tím neudělám :-(
Odpovědět
@olinkak Šaty jsou pěkné. Je to zase něco jiného a myslím, že ti budou moc slušet. Už se těším na fotky, až je uvidíme na tobě. :-) A kytička bude bílofialová jak máš v albu ? To bude zajímavá kombinace...
Odpovědět
@prtika Tak to máš dobré, že ti řekli , že vás oddají kdykoliv. Aspoň v tom máš nějakou jistotu. My ještě termín potvrzený nemáme, ale paní z matriky se vyjádřila, že nám dá co nejdřív vědět (teda nechápu co a kde jako ujišťuje 8-( ), tak jsem tedy zvědavá....
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky ja jen koukam, co uz vsechny mate zajistene.
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii No jako já to absolutně nechápu!!!! Prej až dostanou kalendář na 2012 což bude v prosinci (ale když nemáš rodinu na úřadě, tak ti to zapíšou až v lednu). To vážně nechápu, když stejně ty svatby dělají kdy si kdo řekne, tak proč je takový problém to oficiálně zapsat už teď(do nějakého provizorního bloku, když teda chudej úřad bude mít kalendář až v prosinci)...byla bych radši mít na to nějaký potvrzení než jen jejich příslib :-( Je to prostě padlé na hlavu :-( Vůbec jsem netušila, že se to dělá takhle stupidně :-(
Odpovědět
@prtika Ju, to mi ani nepovídej. Já jsem teď navíc zjistila jaký chtějí poplatek za oddání mimo obřadní síň na radnici a šla jsem tedy do kolen. 8-( Ještě to budu muset říct příteli a ted asi taky padne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii A kolik? U nás je to 1000Kč. A co vdávat se budeme snad jen jednou :-) Ten poplatek je minimum oproti třeba šatům, chtěla bych krásné šaty ale pořád mi to přijde zbytečné takhle utrácet za šaty kvůli pár hodinám co je budu mít oblečené :-(
Odpovědět
@prtika No, jsme nejvíc naklonění mít svatbu ve Valticích, ideálně v zámeckém parku. Jenže jak jsem se koukala na matriku, zak normálně je poplatek za obřad na radnici 2000,- a kdekoliv jinde je to ještě příplatek 6000,- ..... 8-(
Odpovědět
@prtika A teda dát 6000,- jen za poplatek radnici, že nás oddá tam kde chceme my a ne oni se mi moc nechce... Jo, šaty to je taky problém, ale říkám si, že mám ještě času dost abudu hledat, tak uvidíme co se najde. Nejhorší je, že kolikrát ani kvalita neodpovídá ceně. Co jsem byla pomáhat vybírat šaty kamarádkám, tak jsem dost koukala, kolik si vezmou za seprané, spravované, obnošené nebo jinak nošením poznamenané šaty--- :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Já jsem měla kdysi vyhlídnutou Lednici, ale to bylo ještě předtím,než jsme objevili Lysice :-) holky,tak to vypadá,že v sobotu vytáhnnu mojí mamku na zkoušení šatů, aby si to taky užila,tak se na to těším :-)
Odpovědět
@stastnanevesta Asi snad budeme muset taky objevit něco dalšího :-D Lysice jsou krásné, ale pro nás bohužel trochu z ruky :-| Jinak já jednou na finální zkoušení taky plánuju nejspíš vzít mamku a to z toho prostého důvodu, že ta mi vždycky naprosto na rovinu řekne, jak mi co sluší nebo ne a jak v tom vypadám...
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Tak to já vážně mazec!!! To by mě ten můj asi hnal :-) No my máme štěstí, že se chceme vzít doma aby nikdo nemusel nikam jezdit a ještě to tam stojí prd, takže pohoda (normálně oddávají dokonce zadarmo, jen pokud chceš jiné místo nebo jiný den jak sobotu, tak je to za těch 1000Kč) :-) Dokonce jsem přemýšlela o dopravě na svatbu, že bych ji pojala nějak netradičně. Dojít tam pěšky, nebo na kolech nebo tak něco (ale ten zámecký kopec nevím nevím no). Ale pokud bych měla krátké šaty a opravdu odolný makeup, tak by to šlo :-)
Odpovědět
@prtika Ju, máte to štěstí, že máte všechno v místě. Tak nevím, jak se nakonec rozhodneme. Už jsem byla tak ráda, že jsme se dokopali k nějakému finálnímu rozhodnutí ohledně místa a teď tohle :-| Někdy si stejně říkám, že by snad bylo nejlepší se vzít někde jen my dva sami se svědky. To byla naše původní idea... Tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii My máme Lysice asi 30km a už nic jiného hledat nebudeme. No já si pak stejně nechám ušít šaty,ale teď to dělám proto,že naši bydlí v Praze a my žijem v Brně,takže by mamka u těch příprav stejně nebyla,tak jí o to nechci připravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Takže další společná věc :-) Chtěli jsme tajnou svatbu jen my dva a svědci, ale zjistili jsme, že by to ženichovi rodiče asi moc nepřijali, takže budeme dělat malou svatbičku, ale Ladika to pořád láká se jen tak sebrat a jít na matriku a jen jim to tam podepsat :-)
Odpovědět
@prtika Hmmm. To znám :-D Toho mého to taky pořád láká... Tak uvidíme, jak se to vyvrbí, až se večer vrátí z práce a probereme to. Rodinám je to v podstatě jedno. Zase se obábám, jak znám svoji skorotchýni a skorotchána, že i malá svatba jim bude proti srsti. Ale co jim vlastně není.... ? :-D
Odpovědět
@stastnanevesta To je pěkné. Maminky si to většinou rády užijí. 30km to je kousek, asi tolik co Lednice od nás.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?