Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk ty jo....počkej...eco svatba? To si nepamatuju emoticon Misaki? http://www.beremese.cz/fotoblog/misaki/

Nebo http://www.beremese.cz/fotoblog/petulka19/

12. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Já furt nevím zda si mám vzít na fotografie Alasseura nebo Scharf....Kdybych tak znala někoho, kdo fakt fotkám rozumí.....

Jo a zkouším sehnat nějakou pěknou brož na tu knihu hostů, co budu vyrábět...třeba housličky. Nikde nic emoticon Ale něco snad najdu emoticon)

Jo teď mi paní psala z Mcel, že prej dělají částečný pronájem zámku jen výjimečně a to by se ještě musela poradit s ředitelem....no to si dělají srandu emoticon Já je stejně nechci, ale docela mi přijde, že to je taková ždímačka peněz
12. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
Registrovala se 2. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 272 příspěvků a 1 album. Má 31 přátel. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 Ahooj holky, bakalářka hotová, tak se k vám po dlouhé době přidávám emoticon @janina_sun my jsme i s přítelem z Uherského Brodu emoticon akorát se pořád rozhodujem mezi Radovanem a Zuzkou Scharf, ale nakonec to bude asi Zuzka emoticon
12. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
Registrovala se 9. března 2011 na beremese.cz. Přidala 1347 příspěvků. Má 30 přátel.
 @verunka_ a kdy máte termín? My jsme právě z jižních Čech, takže taky volím mezi Zuzkou Scharf a ještě Šárkou Belešovou. Mají podobný styl a obě mají skvělé reference....o Zuzku bude rvačka, tak snad se mi podaří jí "ulovit" emoticon
12. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @janina_sun 30.6. a vy? doufám, že nenapíšeš, že máte stejné datum emoticon my nejdřív chtěli toho Radovana ale nakonec jsme se shodli na Zuzce.. jako bude to asi boj o Zuzku, snad to vyjde emoticon
12. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @verunka_ Tak my až 18.8.2012, tak se mi trochu ulevilo. Lekla jsem se asi jako Ty emoticon Jenže v tom množství nevěst tady, je člověk stejně stále v obavách, co stihne "urvat" emoticon emoticon
12. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
verunka_ (27 r.)
39
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Uherské Hradiště
 @janina_sun taky se mi ulevilo emoticon no Zuzka má rezervace už od 1.května, tak jí musím hned napsat.. kdyby to náhodou nevyšlo, tak si zarezervujem Radovana.. emoticon už se ale těším, že bude něco zařízené napevno emoticon
12. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @janina_sun no zvlášť když na toho 18.8. se tady scházíme docela dost.. pokud vím, tak už jsme tu 3 emoticon
12. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs no práááááááááávě emoticon Ale vy máte taky jiného fotografa, že? Myslím, že jsi to tu už někdy psala...jen tedy nevím, co ta třetí nevěsta..... emoticon emoticon
12. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 jen se bojím počasí....ale to asi nemá jistotu žádné datum, co? emoticon
12. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun jj, nemáme Zuzku ani Šárku, ale zas na druhou taky toho Tomáše nemáme ještě jistého, čekáme na jeho nový ceník, on zatím takhle dopředu to napevno nepotvrdil... emoticon
No a počasí, to fakt nemá jistý nikdo emoticon já se naštěstí vdávám vevnitř, takže mi to až tak nevadí, ale stejně bych nerada, aby lilo jako z konve.. emoticon
12. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 Holky, já vím, že je to úplně mimo, ale jak to máte s osmičkama?? Mně se akorát začly pořádně prořezávat a vypadá to, že dokonce i křivě emoticon vůbec se mi nechce k zubaři, ale asi budu muset a mám z toho vysloveně hrůzu emoticon
12. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs no, já mám jen jednu dolní ( a to ani netuším, kdy vyrostla - vůbec to nebolelo)...a ty další 3 zatím nic...ale fakt si myslím, že jsem aspoň trochu moudrá emoticon emoticon emoticon a dle rentgenu ta jedna, jestli poroste, tak bude bolet jako čert, protože jí tam mám taky pěkně křivě...tak si říkám, jen ať se jim ven ani nechce...stejně je tu nic hezkýho nečeká, šly by na trhání emoticon...takovej "jepičí" život emoticon emoticon emoticon
12. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků a 1 album. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
 @hannnahs Nahoře už mám jen jednu, ani nevím, kdy se prořezaly, ale cestou z dovolené začala ta levá zlobit, tak šla ven (zubařka mě na to upozorňovala, že jsou vzadu a špatně přístupné, takže se dají čekat problémy), nebyla to taková hrůza, jak jsem se bála. Dole občas zlobí při prořezávání, ale to vždycky za chvíli přejde. Bráchovi je museli nějak vyřezávat, rostly mu jaksi naležato, takže tam měl pak tři stehy a fňukal, že umírá :D
12. dub 2011 ve 13:05  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun @jipe
no já mám skoro všechny tak malinko vidět, jenom kousíček jsou vyrostlé. Ale ta horní levá vyrostla už trochu víc. Ani to tak nebolelo, taky o tom moc nevím, kdy mi vyrostla. Ale když jsem to zkoumala, tak sem zjistila, že mi roste jakoby ven směrem do tváře, místo rovně. Takže jestli bude růst dál, tak bude muset ven, tak jako tak... A já mám hroznej strach z jehel a bojím se, že svojí zubařku neukecám, aby mi kdyžtak vyrvali všecky 4, ale hlavně pod celkovou anestezií..
12. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs já vím, že máš strach, ale té celkové se vyhni, je to zbytečný risk.... Nikdo ti nezaručí, že u celkové anestezie neumřeš, stává se to. A bylo by blbé umírat jen kvůli osmičkám... emoticon emoticon Známá takhle umřela, nebyla teda na zubech ale nějakém estetickém zákroku
12. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 @hannnahs V celkové to dělají jen, když to má být hodně velký zákrok, že řezají až kdovíkam.. Jinak to dělají postupně v lokální
12. dub 2011 ve 13:22  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
fotoportrét
fotoportrét
janina_sun
28
 @hannnahs Neboj....já jsem taky pěknej posere...jehly, pach dezinfekce a už blednu...a vždycky jsem si radši nechala vrtat přímo než představa, že mi budou dávat injekci do dásně....no a jednou jsem to zkusila a od té doby se nebojím zubařů...vůbec to nebolí (jen to malinko štípně) a pak celý zákrok vůbec necítíš...už bych bez injekce nikdy nešla emoticon a i když to přichází k sobě, tak to sice trochu bolí, ale Brufen to jistí emoticon Neboj se, zkus to s injekcí a raději postupně...ono všechny 4 najednou by byl docela záhul...a nemohla by ses ani najíst, než by se to pořádně zahojilo...a celkovou anestezii, to bych taky nedoporučovala...jak píšou holky....
12. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin já vím, že je to risk emoticon trhání jsem si užila jako malá až dost, a to to byly jen mlíčňáky, ale to mi to umrtvovali dusíkem či čím, ne jehlou... Fakt se bojim, že mi to budou rvát bůh ví jak dlouho a tak.. Ale nejvíc tý jehly no.. Dřív jsem i u injekcí omdlívala, prostě nesnášim ten hrot ostrej, ten pocit, když se to dotkne kůže.. no fuj.. už mi tady zase vstávaj chlupy, jen když to píšu emoticon a vůbec si nedokážu představit, že by mi tu jehlu někdo zapích do dásně... emoticon

@jipe právě.. Přítelovi je rvali přímo z kosti, neměl je vůbec vyrostlý a dělali mu to v celkový. Prý teď dělají i něco napůl.. Že ti píchnou nějakej oblbovák, sice je u tebe anesteziolog, ale neni to celková anestezie. Jen je ten člověk jaksi "zfetovanej", a většinou si po zákroku moc nepamatuje.. Tak kdyby aspoň to..

sem fakt srab, to je hrůza emoticon
12. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
    Valtice, Region Břeclav
 @hannnahs Toho se fakt vůbec neboj !!! Já jsem děsný strašpytel a když vidím bílý plášť, tak jdu do kolen. Ale injekce do dásně to je úplná pohoda. Cítíš jenom menší tlak a úplně malinké štípnutí a je to. Já už bych snad bez injekce ani zubaři neotevřela pusu emoticon Ale fakt se toho neboj. Ony jsou sice dásně takhle citlivé, ale ta injekce kupodivu fakt nebolí.
12. dub 2011 ve 13:32  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @janina_sun díky moc za podporu emoticon no asi naběhnu k zubaři co nejdřív. Jinak se ho taky moc nebojim, ale jenom ta představa emoticon musim se prostě překonat a trochu se vzmužit kruciš emoticon
12. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @hannnahs Já jehlu taky nemůžu moc vidět, ale jakmile se se zubařkou domluvím, že mi píchne anestetikum, tak zavřu oči a pak jen cítím malé štípnutí a vůbec nevidím, jak se blíží s tou jehlou k mému obličeji emoticon
12. dub 2011 ve 13:34  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 @hannnahs Ono to zapíchnutí není nijak hluboký, skoro to necítíš, jen to trošku štípne, to mi mnohem víc vadilo, že mi tekutina z injekce tekla i do pusy. Při samotném trhání jsem myslela, že mi doktorka roztrhne dáseň, jak se mi tam rvala - mám malou pusu, ale zub jsem vůbec necítila, až to přišlo k sobě, tak brufen a za dva dny to bylo v pohodě
12. dub 2011 ve 13:34  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @lennii no já si to právě neumim moc představit. Páč si řikám, že to musí bejt nepříjemný, páč když píchaj do ruky, tak tam je přeci jen "měkkej materiál", ale ta dáseň je taková tvrdá, tak že to bude víc bolet, nebo prostě nevim no emoticon
12. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
 @hannnahs Oni to tam zapíchnou jenom maliličko
12. dub 2011 ve 13:36  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs no já nemám založenou dospěláckou pětku, když mi odcházel ve dvaceti mlíčňák, tak mi ho (resp zbytky) rvali z pusy...v té době mě už šíleně, šíleně bolel, brečela jsem bolestí, pila rum dohromady s léky na boles, už mi bylo jedno, jestli se otrávím, byla to šílená bolest. Ta jehlička, té jsem se strašlivě bála, ale přitom oproti té bolesti to bylo v pohodě, jak pohlazení emoticon Ale to teď vypadá, že když netrpíš bolesít, že tě to bolet bude..ale fakt ne, je to tenká jehlička, úplně v pohodě...navíc osmičky nemají tuhý kořínek, jsou to taková zparchantělé zuby....

Neboj se, určitě to zvládneš emoticon Fakt lepší trhání než ta nesnesitelná bolest zubů....
12. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kristyn.g
60
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2266 příspěvků a 4 alba. Má 63 přátel. Praha, Region Praha.
 @hannnahs ahoj, tak s tim trháním trhají najednou maximálně 3 zuby. Bracha na tom byl a anestezii nedělaj, prý si sednul do křesla v místnosti kde vedle něj byly ještě další křesla s pacientama a sestra šla od jednoho k druhýmu a píchala injekci. Pak přišel doktor a postupně je vytrhával. Prý mu to trvalo pár minutek každej emoticon Přítel byl na trhání kdy se zub ulomil a museli mu to rozvrtat a dolovat z kosti, kousek kosti se mu při tom ulomilo. Trvala ta "operace" asi hodinu a prý to strašně bolelo... Ale to byl starej zub. Ja taky musim jít na trhání osmičky a už 3měsíce to odkládám emoticon
12. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @lennii no to já bych se taky nemohla koukat!!! Já se obracim a zavírám oči i při odběru krve a snažim se vždycky, abych byla co nejdál od té své ruky emoticon takže koukat, jak se blíží s jehlou, to bych se asi zvedla a zdrhla emoticon

@jipe jj, taky mám malou tlamu, jak říká můj zubař emoticon už tak tam mám narostlý zub křivě, ale dovnitř, takže mi nevadí.. A i tenkrát říkal zubař, že jestli mi začnou růst osmičky, že to bude blbý, že se mi tam nemůžou vejít emoticon

holky, fakt moc děkuju, co já bych bez vás dělala emoticon
12. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @hannnahs Jo, to je dobrej postřeh, ale kupodivu je to tak. Mám pocit že snad bolí víc odběr krve než tohle. Ale to bude možná i tou naší sestrou u obvoďáka emoticon Ale fakt nekecám, neboj se toho....určitě to zvládneš !!! emoticon
12. dub 2011 ve 13:41  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @hannnahs Já mám taky malou pusu. Už kvůli rovnátkům mi v dětství vytrhli tři trvalé zuby, tak teď nemám kompletní chrup emoticon a zubařka mi říkala, že jekmile začnou růst osmičky, tak budou muset všechny ven, páč tam nemají naprosto žádné místo emoticon
12. dub 2011 ve 13:43  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš