Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@punk Všechny znám, ale žádná mi na to nepřipadá vhodná a už je taky trochu dál, než bych ideálně chtěla :-| @hannnahs To si myslím, že je ideální, na to "důležité" být bez a pak až si je vzít do zálohy.
Odpovědět
Holky vy jste fakt hrozný, člověk jde do práce a vy tady mezitím popíšete tolik stránek ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
@xpila no je to hrozný, jak ty stránky naskakujou... já to vnímám vždycky, když odjedu na celý den do školy, tak je tady takovej zmatek pro mě :-D než to nějak projedu, zjistim, o co go, to je doba :-D
Odpovědět
@hannnahs No právě! A já v práci fakt nestíhám, pak když přijdu z práce se tu vždycky zaseknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak ahoj,diky.No uvidime...
Odpovědět
@xpila no to já už ani ten den neřešim... páč ve čtvrtek vstávám po pátý hodině ráno a vracim se v půl osmý večer, takže to už leda tak padnu... :-D páč následně v pátek vstávám opět po páté ráno... takže to bych nezvládala.. No a středy teda chodím do školy až po obědě, ale vracim se v devět večer... Takže jsem tu ve středu dopoledne a pak až v pátek večer :-D a co se mezitím tady uděje, to vůbec nestíhám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak pěkné prostírání stolů.. :-)
Odpovědět
@hannnahs To já to taky kolikrát ani nečtu, povětšinou už u toho usínám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ty unitare ti zavidim :-) @judita83 vitej tady a uvidis,ze ten rok 2012 bude pro tebe opravdu stastny a svatebni jako pro nas vsechny tady ;-) @olinkak sem ti rikala no stres uvidis,ze v tech satech budes kocka...
Odpovědět
@petrajavor No nevím, jestli pro všechny, u nás to po včerejším rozhovoru vypadá na neurčito, on je fakt pořád puberťák :-| :-D
Odpovědět
@xpila asi tak nějak no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak u nás je velká změna. Svatba bude letos, pokud se vše zadaří jak chceme. zatím to máme vymyšlené tak, zítra se jdu zeptat do takové hasičárny, tam mají zařizený sál i s kuchyní. Dělala jsem servírku, tak mám kamaráda kuchaře co nám uvaří a kamarádku servírku co nás obslouží. Uděláme jen oběd pro nejbližší okruh rodiny a večer pozveme přátele na párty. Můsíme to nakonec udělat tak, protože budeme měnit byt za větší a budeme potřebovat penízky na rekonstrukci. Jen jsem zvědavá jak to zvládneme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@monako3 Tak to je velká změna, gratuluju ;-) A na kdy to plánujete? Už jste zjišťovali termín na matrice?
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Tak to je super. Gratuluju. Budeš nám tady pak udílet cenné rady vdané paní :-D My budem muset taky nejspíš vyřešit bytovou situaci, tak doufám, že kvůli tomu svatbu nebudeme muset odkládat.
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Děkujeme......ne rozhodli jsme se prakticky včera a dnes se domluvili co a jak. Zítra se půjdu zeptat na ten sál, který je dost žádáný a poptám se na volné termíny v červenci a podle toho půjdu na matriku.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe No ráda pomůžu s cenými rady, jestli nějaké budou :-D...jen to bude fakt na rychlo, už ted se bojím :-D...Ale zároven jsem ráda, že nemusím čekat do příštího roku....
Odpovědět
@monako3 Tak to bude opravdu rychlovka, ale ono je to možná někdy lepší, člověk pak nemá čas vymýšlet zbytečný kraviny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila No právě...jsem na mateřské, tak mám na to čas, tak uvidíme, co zítra pořídím :-)
Odpovědět
@monako3 Určitě vám to vyjde podle představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila děkuji, taky doufám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 velká gratulace,budu moc držet palce,ať to všechno vyjde,doufám ale,že u nás v diskuzi taky zůstaneš
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 chápu,že jsi ráda,že nemusíš čekat do příštího roku,taky bych byla radši za letošní rok Tak jsem dnes mámě říkala,že budeme mít jen vývazky bez myrty a ona že klidně,že to bude pěkné i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila tak to mam stesti,ze draha polovina je dospela.. @monako3 gratuluju a hodne stesticka... ;-) urcite to bude super..
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak můžu ti dát kontakt na toho našeho, koukneš na fotky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jasně budu tady :-) Pokud to neva :-) @petrajavor Děkuji moc, no já jen doufám, už dnes jsem nemohla spát, jak se ted tech připrav bojím :-) Dneska jsem chtěla zajít na úřad a poptat se na ten sál, ale mají úřední dny až zítra dneska tam nikdo nebude. Je to totiž v malé vesničce, kde mám rodiče. Tak budu muset vydržet :-)...Dneska mám výjmečně brigádu a budu kousek od místa obřadu kde chceme, tak kdybych skončila rozumně, půjdu se poptat na volné termíny. Tak uvidím co dnes vyřídím nebo nevyřídím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jasně budu tady :-) Pokud to neva :-) @petrajavor Děkuji moc, no já jen doufám, už dnes jsem nemohla spát, jak se ted tech připrav bojím :-) Dneska jsem chtěla zajít na úřad a poptat se na ten sál, ale mají úřední dny až zítra dneska tam nikdo nebude. Je to totiž v malé vesničce, kde mám rodiče. Tak budu muset vydržet :-)...Dneska mám výjmečně brigádu a budu kousek od místa obřadu kde chceme, tak kdybych skončila rozumně, půjdu se poptat na volné termíny. Tak uvidím co dnes vyřídím nebo nevyřídím :-)
Odpovědět
Holky, poraďte nějakého dobrého fotografa. Od včerejška jsem marod - taky bezva, chodím dva týdny do nové práce a hned lehnu 8-( - tak jsem procházela nějaké fotografy na netu,ale zatím mě žádný nijak extra nenadchl. Mám sice nějaké vyhlídlé, ale uvítám každý návrh :-)
Odpovědět
@olinkak To se obrať na @aimirin, v tomhle já také plavu... :-) Budeme si muset asi někoho zaplatit!!!
Odpovědět
@xpila A co by sis tak představovala? A co restaurace v nějakém hotelu poblíž? Třeba Mövenpick...
Odpovědět
@xpila Hele - třeba tady (co jsem tak vygooglila), je to sice italská, ale předkrmy, saláty a masa tam mají... Z lístku by se dalo krásně vybrat. Hlavně mě teda ale okouzlila ta zahrada!!! :-) ilgiardino.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?