Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Teda.....tak to už máš bájo vymyšlené :-) :-) :-) No mě se líbí ta výzdoba co mám v albu, tak to budu chtít asi úplně přesně, jen drobný rozdíl, nebudou zelené kytky ale lila :-) :-) :-) A jelikož bude snad tvar I, nebo možná U tak by to mělo vypadat dobře :-) :-) Přijdu jen zkontrolovat a kdyžtak sprdnout a nechat předělat :-) :-) :-) Ale taky musím zjistit, jestli tam něco nebude v pátek, ale většinou nebývá... :-| :-| :-| To je dobrá připomínka... ;-)
Odpovědět
Ahoj všem, tak se přidávám do termínu 2012, měli jsme mít svatbu letos v 10.9., ale z rodinných důvodů to musíme zrušit :-( Už jen zajet na matriku a uvolnit místo jinému šťastnému páru... :( Tak snad příští rok....
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika no vidíš a už můžeš mít název :-) :-) :-) :-) ženichův kokosový mezitiv :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 Ahoj vítám tě tady ;-) ;-) Odložená svatba o rok je v pohodě, teď máš oproti nám náskok. A rok 2012 je přece krásný :-) A když už víš na kdy je odloženo,tak je to dobré:-) Horší by bylo na neurčito :-D :-D :-D Člověk musí myslet pozitivně :-D
Odpovědět
@olinkak Děkuji za povzbuzující slova :) Souhlasím, že rok 2012 je krásný, ale já už se tááák těšila.... No termín vůbec jistý není, jen jsem tam tak něco hodila, ale doma jsme to zatím vůbec neprobírali, takže kdo ví, jak to bude...Doufám, že to opravdu bude jen ten rok... A náskok určitě nemám :) právě že jem neměla zařízeného skoro nic a do toho jsem měla havárku, takže jeden z hlavních důvodů, proč svatbu odkládáme..... Netuším jestli na jaro, léto nebo na kdy..... Ale je pravda, že teď můžeme všechno řešit víc v klídku a navíc se tady od vás ještě můžu inspirovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě holky napadá, kdyby šla zkouška šatů přenášet na bermko online, to by byl mazec:-) Bych měla komentáře vás všech na zkoušce hned :-) :-) Jelikož pojedu na zkoušku jen s drahým, tak to bude docela prekérka, on mi totiž neporadí...to zase už slyším, se musíš rozhodnout sama jestli je chceš! NESNÁŠÍM TUTO VĚTU!!! ]-( ]-( ]-( A které se ti na mě zdají lepší ??? No to víš já ti to řeknu, ty na mě dáš a pak mi to vyčteš, že kdybych držel hubu jsi mohla mít ty druhé...jenom se pěkně rozhodni sama...Je fakt, že s hledáním viníka za mé špatné rozhodnutí jsem hotová raz dva :-) :-) :-) Ale potřebuji slyšet nějaký názor!!! :-) :-) Kámoška je v Brně a volno si vzít nemůže... :-( :-( :-( To musím zvládnout sám:-D jak to zpívá ten Goťák:-D :-D
Odpovědět
@olinkak jj, přesně tak. Nakonec mi taky ten polštářek přišel takovej zvláštní. Tak radši tu mističku s pískem.. vůbec totiž netuším, co mají na radnici, tak to nechci riskovat :-) @aimirin já myslím, že vymyslet nějaké zapínání na vlečku není až takový problém ;-) to nějak zvládnete :-) @punk děkuju :-) @judita83 taky tě vítám mezi námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 :-) :-) :-) To je úplně správný přístup :-) :-) Nakonec vše zlé, je k něčemu dobré :-) :-) A uvidíš, že teď v klídečku si polehoučku, pomaloučku utvoříš nádherný scénář svatby a alespoň vše promyslíš do detajlů. Přeji ti, ať se co nejdříve po havárii zotavíš a hlavně ať už se ti každá kalamita vyhne velikananánským obloukem!! x-) x-) x-)
Odpovědět
@olinkak U nich to právě "jede" hlavně v pátek, a to tak do těch pěti do rána, takže výzdoba opravdu až v den D! To se na to mrknu... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak Já bych teda svého nastávajícího na zkoušku nevzala,on dodneška neví,že jsem si byla zkoušet šaty,možná mu to řeknu až po svatbě. @judita83 Vítám tě mezi námi,vy už jste plánovali na letošní rok? doufám,že nás odklady čekat nebudou.Já bych si to zase klidně dala už letos, ale z finančních důvodů musíme počkat
Odpovědět
@hannnahs Na radnicích mívají na prstýnky takové ty klasické nerez tácky... Neurazí, ale ani nepotěší...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No já ho vzít musím, jelikož se bez řidiče neobejdu, jelikož jedu až do Vrbna pod Pradědem a budeme to mít zrovna jako romantický celodenní výlet..zajdeme na rozhlednu a tak... :-) :-) A já prostě s šatama tajnosti dělat nebudu, a pokud vím, tak ženich nesmí vidět nevěstu ráno před svatebním dnem ve svatebních šatech...nebo jak to je..A já už jsem mu je ukázala na obrázku a vůbec, jeho už jsem v obleku taky viděla a to taky nosí smůlu ??? :-) :-) :-) My jsme spolu už přez 7 let a prostě tohle nějak neřeším :-) :-) Jela bych s kámoškou, kdyby měla čas a stejně by řídil můj...tak to uděláme raděj jako výlet ve dvou :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@olinkak Tak to jo,my spolu zas nejsme tak dlouho,ale já chci přece jen toho svého chci překvapit, nedávno mi říkal,že je zvědavý,s čím přijdu. Já právě věřím na to,že je nejlepší vidět nevěstu až na obřadu,ale myslím,že není nic proti ničemu, když ho na zkoušce šatů já uvidím ve fraku :-) aspoň se to podle toho bude moct sladit s mýma šatama
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No tak to jn..A nebudeš toho mít na den D trochu moc???Výzdoba, kadeřník, kosmetika, oblékání....a jiné nezbytnosti:-) jo tady ti dám tu moji výzdobu černobílá "klasika" Mě se to hodně líbí, už umím i složit ten tvar těch ubrousků, je to jednoduché to jim předchystám i ty srdíčka a jinak ať se snaží :-) :-) :-)
Odpovědět
@punk asi tuším, jaké myslíš. No právě, já bych radši něco trošku hezčího... A když si to udělám sama, třebas tu mističku naaranžuju, tak z toho určitě budu mít lepší pocit, než když to přinesou na tom tácku...
Odpovědět
@judita83 jéé, tak hlavně, ať si brzy ok! Ať si můžeš to plánování co nejvíc užít ;-) aspoň na to budeš mít hafo času a budeš si moc pořádně vybrat, jak a co byste chtěli :-) no a doufám, že i nějakou tu inspiraci třeba mezi námi pochytíš :-)
Odpovědět
@olinkak No, vypadá to teda ale dost složitě!!! :-) Chtěli bychom obřad od 18 h a asi nejspíš bude, protože matrika Phy 5 je prý dost neflexibilní (tam vím, že by to mohlo být jako na ostatních pražských matrikách od 16 h nejpozději, ale prý odmítají oddat mimo - jen v oddací místonsti, která je teda už podle fotek fuj :-( ), takže to budeme řešit přes Unitáře.
Odpovědět
@hannnahs Tak to každopádně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 přeji,ať jsi brzy v pohodě a můžeš si plánování užít,myslím,že mezi námi se té inspirace taky najde dost
Odpovědět
@olinkak Děkuji, jsi strašně moc hodná :) Nakonec na tom opravdu uvidím ještě samá pozitiva :) @stastnanevesta Ano, my měli (vlastně ještě máme) zamluvený termín na 10.9.2011 v 11 hod, ale bohužel to musíme posunout :( Člověk se těší a pak toto :( ale jak psala olinkak - důležité je myslet pozitivně :) Každopádně už teď vím, že jste tady skvělá parta :)
Odpovědět
@hannnahs Děkuji jsi moc hodná, jak už jsem psala, samý skvělý lidi tady :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Je jasné, že když si uděláš aranžmá mističky sama, tak to bude dokonalé....Ale v omezeném rozpočtu hold asi na takové detajly moc financí nezbyde... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 Jasně,že jsme skvělá parta :-) a vždycky je dobrý si v tom najít to lepší a já věřím,že to dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
@punk podívej se sem a uvidíš že ten můj motýlek složitý není:-D a můžeš si skládat taky :-Dhttp://www.marccrab.cz/?action=duniskladaniubrousku už jsem se podle videa naučila vázat kravatu :-D. Jo a co svatební tanec??? Já ani můj za sebou taneční nemáme, tak nějak asi budeme potřebovat hodiny...nebo nějaké instruktážní video na youtube, nevíš náhodou o něčem??? :-) :-) :-)
Odpovědět
@judita83 no snad se ti tady mezi námi bude líbit :-) třebas tady přijdeš i na jiné myšlenky, protože co my tady občas řešíme :-D no dejme tomu, že to jsou opravdu hovory "H", někdy až trochu nesouvisející se svatebním veselím :-D @olinkak já jsem si nějakej rozpočet už udělala.. Budu se snažit to udělat a vymyslet tak, abysme za svatbu nedali majlant. Ale zase na některých věcech šetřit nechci (fotograf, šaty, dobré jídlo a místo samozřejmě, aby bylo hezké hlavně a příjemní lidé...). Nejsem nijak moc náročná, takže všechno nějak tak s rozumem :-) no a ta mistička, myslím, že se to dá udělat i za malý peníz, ten písek není drahý, do toho nějaká kytička, kterou můžu i na zahradě ušmiknout no a ta miska, nějakou malou, třeba skleněnou nebo z porcelánu, to snad taky neni až tak drahé. Zase nechci potahy na židle, výzdobu svatebního sálu a tak :-) takže já to tak nějak vyvažuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 No to je jasné :-) :-) :-) Vždyť přece plánování je úžasné. Já bych to přirovnala k dělání miminek, taky je krásné vytvářet miminko :-) :-) :-) a pak úžasné ho mít :-) :-) :-) ,není-li pravda??(teda děti ještě nemám, ale dělání "na nečisto" mě baví a koho ne :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme rezervovaného fotografa, zato vůbec nevím, kde sehnat kameramana :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to je pořádnej název :-D s ženichem jsme se shodli, že to bude lepší po obědě, jak jsi psala ty, s grilovačkou to moc neladí
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika :-) :-) :-) JJ, to je paráda, když se v pohodě shodnete, tak bych se chtěla mít taky :-D :-D :-D Závist ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Teda ty jsi dobrá, já ještě nemám fotografa a o kameře také nemám zdání, jsem se dívala na nějaké studia, ale zatím mě nic moc nenadchlo... :-| :-| :-| :-| Ještě to musím zkusit se zeptat známých, třeba mi někoho doporučí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?