Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk No vidíš, ne že bychom jí přáli něco zlého, ale stát se může cokoliv, že ? :-D :-D :-D :-D :-D Ale jako strašák dobré :-D
Odpovědět
@hannnahs No, říkala jsem si, že pokud si budu kupovat nějaké popůlnočiky, tak nejspíš tam odsud. Tak díky za ty tipy, to se učitě bude hodit!
Odpovědět
@olinkak To ne, zlého bych jí určitě nic nepřála!!! To nikdy!!! Ale musím říct, že jako strašáka to možná užiju! ;-)
Odpovědět
@aimirin Jednu! :-) Chtěla jsem mít tyhle dvě... Ale asi na to prdím... Bude to sice bez družiček (mládence štěpán ještě neoslovoval, tak tam by s tím neměl být problém), ale i tak to bude můj nej den v životě!!! A nenechám si to ničím pokazit (joj, jen aby nebyla bouřka!!! ]-( )
Odpovědět
@punk no oni ty šaty tam mají fakt hezké! Teda aspoň na těch fotkách :-D ty tvoje nabízejí už vcelku dlouho, tak by tam mohly být nějaké komentáře k nim :-) a hlavně i ty ceny jsou parádní. Přijde mi zbytečné kupovat nějaké popůlnočky za 3 tis., které bych třeba pak ani neužila.. Ty moje, co mám v albu stojej 599 a vypadají, že se budou dát nosit i potom, tak to risknu :-D
Odpovědět
@olinkak No, ségra mi chce taky "nacpat" neteř. Já mám Andulku hrozně áda, je to sice rozmazlený spratek :-D ,ale pro mě je to zlatíčko (které ponoukám k různým neřestem a provokuju jí, aby udělala to a tamto... No, jsem prostě teta jak vyšitá :-D :-D ), ale já chci družičku, která mi pomůže s tím a oním, třeba výzdobu by určo zvládla, ale asi jinou, než si představuju... :-) Holky, i když nepůjdou za družičky, mi taky pomůžou, ale já jim jako poděkování za to právě chtěla kupit šatičky a představit je jako své družičky...
Odpovědět
@hannnahs Musím se na ně u tebe mrknout... :-)
Odpovědět
@punk To je správnej přístup! Však to bude krásné a máte fakt překrásný místo, a družička ať se jde....Nebo zkusit oslovit jinou holčinu.... Já vlastně u té mé kamarádky jsme si taky uvědomila, že o mých nápadehc na družičkování ani neví :-N :-D
Odpovědět
@punk jen mrkni, od toho je tam mám :-D :-D jen doufám, že se mi do nich vejdou prsa :-D to je hrozný dilema, jestli si je mám / nemám koupit. Vždycky, když už jsem rozhodnutá že ano nebo ne, tak se objeví zase něco, co mi donutí o tom uvažovat :-D tuhle svojí váhavost na jednu stranu nesnášim =-)
Odpovědět
@aimirin Tak ať nereaguje jak ta má! :-D
Odpovědět
@olinkak To jo :-) Vždycky si říkám že moudřejší ustoupí, ale někdy mě to stojí tedy pěkné přemáhání ]-( ;-)
Odpovědět
@hannnahs Tak to riskni, za to nic nedáš. Z tvýho komentáře je vidět, že je chceš :-) , tak je kup a při nejhorším je prostě vrátíš! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@punk To je od tebe milé :-D Jestli tě v tomto nepodpoří, tak jsou trubky tramtadadáááá :-D :-D :-D No já si výzdobu domluvím se servírkama, dám jim fotodokumentanci a všechny věci na výzdobu a pak si to přijdu zkontrolovat (den předem, jak tam povezeme krabice s výslužkou) A pokud jde o pomoc s výzdobou aut atd. od čeho bych pak měla svědky??? Se mají starat v podstatě o všechno :-D :-D :-D A úkolovat pohúnky :-D :-D :-D No já když jsem šla švagrovi za svědkyni, tak jsem se starala skoro o všechno, mašlila auta (jsem zaúkolovala strýca), dohlížela na chod hostiny (doběhla jsem za číšníkama jako že UŽ) a spoustu drobností. Hlídala jsem neteř tenkrát jí ještě nebyl ani rok :-) a byla úžasná...to je do teď...A o zbytek???vždycky se někdo našel kdo mi byl k ruce...copak se dá svědkyni něco odmítnout ??? :-D :-D :-D
Odpovědět
@punk no to jo, fakt se mi líběj :-D a nějak se mi nechce oběhávat obchody a jukat, jestli je mají.. V těch běžných (H&M, New Yorker atd.) mi navíc moc věcí není, nemám hold konfekční postavu. Tak třeba zrovna tady se trefim :-D Tak já pak dám vědět, až je budu mít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Buď v klidu, myslím, že většina z nás má problém se v tom množství možností rozhodnout...já jsem se zařekla, že když už se pro něco rozhodnu, tak už nehledám a nezkoumám dál, jelikož to dopadne tak jak vždycky v obchodě, najdu jiné levnější a hezčí ;-) ;-) ;-) Už jsem se naučila po koupi odejít z obchodu a už se po ničem nedívat, pak jsem spokojená a mám radost z toho co jsem ulovila ;-) ;-) ;-) A zásada č. 2 nesrovnávat !!!
Odpovědět
@olinkak teda ty máš vymakanou taktiku! :-) no já většinou taky už neobcházim obchody, když mám to, co chci :-) ale prostě u té svatby mi to nedá. :-D Jako s kytkou, to jsem taky měla svojí vysněnou, no a už sem postupem času objevila 2 další, které jsou ještě hezčí! :-D a to jsem je ani moc nehledala :-D no hrůza... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii A já si zase říkám, neustupovat a manipulovat :-) :-) :-) :-) Abych dosáhla toho, čeho chci :-D :-D A je to 50 na 50, ale zase můžu říct, že jsem proto co jsem chtěla udělala maximum(když to nevyjde) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta tak já beru děti jako zásadnější záležitost než svatbu a jsem o svatbě začala uvažovat až kvůli dětem, aby měly rodinu. známé si taky pořídily děti bez svatby, každého věc. ony ty neprovdané to nemusí myslet špatně, prostě jen neví, co a jak je potřeba okolo svatby zařizovat, když je samotné to netíží ;-)
Odpovědět
@olinkak Ju, je pravda, že tuhle taktiku taky praktikuju :-D , ačkoliv se snažím uplatnit i to "moudřejší ustoupí", zvlášť ve věcech o kterých si říkám, že za to nestojí a nebudu si zvyšovat tlak kvůli nepodstatnosti. Ale když tak nad tím přemýšlím, tak asi nejčastěji dotyčného postavím před hovotou věc a je to. Pak se mnou nehne ani náklaďák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak myslíš třeba po obědě? on je to docela vydatný drink.. nebo až večer, jestli bude to grilování. ne, že by se to k tomu hodilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs :-D :-D :-D A to je právě ono !!! Ale až si věci koupíš nebo objednáš, tak už nikde nesurfuj :-) :-) Nebo vidíš, jak to dopadá... :-) :-) Já už jsem přestala hledat šaty, ale začnu až po tom, co mi ty co mám vybrané nebudou... :-| :-| Ale kéž by tahle situace nenastala. Jéééé leze sluníčko :-D :-D :-D :-D Tak ještě 3 a půl hoďky a tradá na chajdu :-D :-D :-D a opékat špekáčky, doufám, že to počasí vydrží :-) :-)
Odpovědět
@olinkak No tak po koupi už asi surfovat nebudu! :-D Ty šaty mi přesvědčují jen tím, že jsou levné. Nechci na svatbě sice šetřit, ale abych za ní dala stovky tisíc, to taky ne :-D takže ty popůlnočky jsou spíš taková nadstavba, tak se mi za ně nechce moc utrácet. A chci, aby byly využitelné i potom :-) No a na ujasnění ostatních věcí mám ještě čas, tak to ještě surfovat asi budu :-D :-D páč maličkosti měním furt :-D původně jsem myslela např. že bych koupila polštářek pod prstýnky, ale když jsem viděla, jak nádherně vypadá ten jemný písek a v tom ty prstýnky.. no co ti budu povídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika No já bych to právě dala po obědě,asi tak hoďku, než přijde krájení dortu, jako takový příjemný mezitiv (to používáme jako název u nás- aperitiv, mezitiv, digestiv(či jak se to píše)) :-) :-) Ke grilovačce pivo:-D to dá rozum:-D
Odpovědět
Já taky furt váhám, osobně se už i sama sobě směju, kolikrát ještě svoji představu o svatbě změním :-D Nicméně teď už jsme byli v hotelu i osobně a líbilo se nám tam, rozpočet je únosný, tak to snad klapne :-) A téma svatby, co by se na to vázalo, by bylo super! @hannnahs já popůlnoční šaty neplánuju, podle mě je nejlepší si jich užít co nejdýl :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak to je dobrý, mezitiv ;-)
Odpovědět
@aimirin no to já bych taky měla nejradši svatební šaty co nejdýl to půjde! :-) ale záleží, jaké budu mít, jestli budou těžké, tak to asi vzdám a převléknu se :-) to je ještě všechno ve hvězdách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No mě se polštářek nelíbil nikdy, jsem raděj pro tácek (podnos)Někde jsem viděla úplně úžasný... :-) :-) Ale když na to přijde, tak bych to ani kupovat nemusela na radnici mají stříbrný podnos,i to stačí, někdy méně je více, jak se říká... :-)
Odpovědět
@hannnahs jo to je fakt..já doufám, že to vymyslíme se švadlenou nějak tak, abych mohla strčit vlečku pod šaty..jinak by se mi blbě hejbalo
Odpovědět
@olinkak Jak to tak čtu, tak svědkyni v tvém podání určitě ne! :-D :-D Já budu mít za svědka kamaráda, ten nejsjpíš neudělá nic moc! Chlap, no... ;-) :-) Jinak výzdobu budu dělat sama a ten den - pátky tam mají akcičky tak do pěti do rána, to by mi to zničili! :-D Takže tam naklušu a rychle to vyzdobím - na lavičky dám polštářky, "rozeseju" svíčky a na každý stůl dám vázu, v které budou kamínky, květ, celé zalité vodou a nahoře svíčka. Personál rosvítí svíčky těsně před příchodem - budou instruováni mobilem, že se blížíme :-) Jinak žádná výzdoba nebude - když nepočítám tedy ještě dvě kytky, co budou na barových pultech, ty už ale přivezu svázané a jen je "frknu" do váz. :-) V té restauraci funguje i galerie, takže to bude dost ozdobené obrazy x fotografiemi x kolážemi, nebo tím, co tam právě bude viset! :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak držím palečky! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?