Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk To je správnej přístup! Však to bude krásné a máte fakt překrásný místo, a družička ať se jde....Nebo zkusit oslovit jinou holčinu....

Já vlastně u té mé kamarádky jsme si taky uvědomila, že o mých nápadehc na družičkování ani neví emoticon emoticon
11. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @punk jen mrkni, od toho je tam mám emoticon emoticon jen doufám, že se mi do nich vejdou prsa emoticon to je hrozný dilema, jestli si je mám / nemám koupit. Vždycky, když už jsem rozhodnutá že ano nebo ne, tak se objeví zase něco, co mi donutí o tom uvažovat emoticon tuhle svojí váhavost na jednu stranu nesnášim emoticon
11. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @aimirin Tak ať nereaguje jak ta má! emoticon
11. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 20. října 2012
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
Registrovala se 11. března 2011 na beremese.cz. Přidala 440 příspěvků. Má 28 přátel. Region Brno.
    Valtice, Region Břeclav
 @olinkak To jo emoticon Vždycky si říkám že moudřejší ustoupí, ale někdy mě to stojí tedy pěkné přemáhání emoticon emoticon
11. dub 2011 ve 14:28  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs Tak to riskni, za to nic nedáš. Z tvýho komentáře je vidět, že je chceš emoticon , tak je kup a při nejhorším je prostě vrátíš! emoticon
11. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @punk To je od tebe milé emoticon Jestli tě v tomto nepodpoří, tak jsou trubky tramtadadáááá emoticon emoticon emoticon No já si výzdobu domluvím se servírkama, dám jim fotodokumentanci a všechny věci na výzdobu a pak si to přijdu zkontrolovat (den předem, jak tam povezeme krabice s výslužkou) A pokud jde o pomoc s výzdobou aut atd. od čeho bych pak měla svědky??? Se mají starat v podstatě o všechno emoticon emoticon emoticon A úkolovat pohúnky emoticon emoticon emoticon No já když jsem šla švagrovi za svědkyni, tak jsem se starala skoro o všechno, mašlila auta (jsem zaúkolovala strýca), dohlížela na chod hostiny (doběhla jsem za číšníkama jako že UŽ) a spoustu drobností. Hlídala jsem neteř tenkrát jí ještě nebyl ani rok emoticon a byla úžasná...to je do teď...A o zbytek???vždycky se někdo našel kdo mi byl k ruce...copak se dá svědkyni něco odmítnout ??? emoticon emoticon emoticon
11. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk no to jo, fakt se mi líběj emoticon a nějak se mi nechce oběhávat obchody a jukat, jestli je mají.. V těch běžných (H&M, New Yorker atd.) mi navíc moc věcí není, nemám hold konfekční postavu. Tak třeba zrovna tady se trefim emoticon Tak já pak dám vědět, až je budu mít emoticon
11. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs Buď v klidu, myslím, že většina z nás má problém se v tom množství možností rozhodnout...já jsem se zařekla, že když už se pro něco rozhodnu, tak už nehledám a nezkoumám dál, jelikož to dopadne tak jak vždycky v obchodě, najdu jiné levnější a hezčí emoticon emoticon emoticon Už jsem se naučila po koupi odejít z obchodu a už se po ničem nedívat, pak jsem spokojená a mám radost z toho co jsem ulovila emoticon emoticon emoticon A zásada č. 2 nesrovnávat !!!
11. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak teda ty máš vymakanou taktiku! emoticon no já většinou taky už neobcházim obchody, když mám to, co chci emoticon ale prostě u té svatby mi to nedá. emoticon Jako s kytkou, to jsem taky měla svojí vysněnou, no a už sem postupem času objevila 2 další, které jsou ještě hezčí! emoticon a to jsem je ani moc nehledala emoticon no hrůza... emoticon
11. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @lennii A já si zase říkám, neustupovat a manipulovat emoticon emoticon emoticon emoticon Abych dosáhla toho, čeho chci emoticon emoticon A je to 50 na 50, ale zase můžu říct, že jsem proto co jsem chtěla udělala maximum(když to nevyjde) emoticon emoticon
11. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @stastnanevesta tak já beru děti jako zásadnější záležitost než svatbu a jsem o svatbě začala uvažovat až kvůli dětem, aby měly rodinu. známé si taky pořídily děti bez svatby, každého věc. ony ty neprovdané to nemusí myslet špatně, prostě jen neví, co a jak je potřeba okolo svatby zařizovat, když je samotné to netíží emoticon
11. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
lennii (33 r.)
17
    Valtice, Region Břeclav
 @olinkak Ju, je pravda, že tuhle taktiku taky praktikuju emoticon , ačkoliv se snažím uplatnit i to "moudřejší ustoupí", zvlášť ve věcech o kterých si říkám, že za to nestojí a nebudu si zvyšovat tlak kvůli nepodstatnosti. Ale když tak nad tím přemýšlím, tak asi nejčastěji dotyčného postavím před hovotou věc a je to. Pak se mnou nehne ani náklaďák emoticon
11. dub 2011 ve 14:43  •  Svatba byla v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @olinkak myslíš třeba po obědě? on je to docela vydatný drink.. nebo až večer, jestli bude to grilování. ne, že by se to k tomu hodilo emoticon
11. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs emoticon emoticon emoticon A to je právě ono !!! Ale až si věci koupíš nebo objednáš, tak už nikde nesurfuj emoticon emoticon Nebo vidíš, jak to dopadá... emoticon emoticon Já už jsem přestala hledat šaty, ale začnu až po tom, co mi ty co mám vybrané nebudou... emoticon emoticon Ale kéž by tahle situace nenastala. Jéééé leze sluníčko emoticon emoticon emoticon emoticon Tak ještě 3 a půl hoďky a tradá na chajdu emoticon emoticon emoticon a opékat špekáčky, doufám, že to počasí vydrží emoticon emoticon
11. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak No tak po koupi už asi surfovat nebudu! emoticon Ty šaty mi přesvědčují jen tím, že jsou levné. Nechci na svatbě sice šetřit, ale abych za ní dala stovky tisíc, to taky ne emoticon takže ty popůlnočky jsou spíš taková nadstavba, tak se mi za ně nechce moc utrácet. A chci, aby byly využitelné i potom emoticon No a na ujasnění ostatních věcí mám ještě čas, tak to ještě surfovat asi budu emoticon emoticon páč maličkosti měním furt emoticon původně jsem myslela např. že bych koupila polštářek pod prstýnky, ale když jsem viděla, jak nádherně vypadá ten jemný písek a v tom ty prstýnky.. no co ti budu povídat emoticon
11. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @cibetka_veronika No já bych to právě dala po obědě,asi tak hoďku, než přijde krájení dortu, jako takový příjemný mezitiv (to používáme jako název u nás- aperitiv, mezitiv, digestiv(či jak se to píše)) emoticon emoticon Ke grilovačce pivoemoticon to dá rozumemoticon
11. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 Já taky furt váhám, osobně se už i sama sobě směju, kolikrát ještě svoji představu o svatbě změním emoticon Nicméně teď už jsme byli v hotelu i osobně a líbilo se nám tam, rozpočet je únosný, tak to snad klapne emoticon A téma svatby, co by se na to vázalo, by bylo super!

@hannnahs já popůlnoční šaty neplánuju, podle mě je nejlepší si jich užít co nejdýl emoticon)
11. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
 @olinkak to je dobrý, mezitiv emoticon
11. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @aimirin no to já bych taky měla nejradši svatební šaty co nejdýl to půjde! emoticon ale záleží, jaké budu mít, jestli budou těžké, tak to asi vzdám a převléknu se emoticon to je ještě všechno ve hvězdách emoticon
11. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs No mě se polštářek nelíbil nikdy, jsem raděj pro tácek (podnos)Někde jsem viděla úplně úžasný... emoticon emoticon Ale když na to přijde, tak bych to ani kupovat nemusela na radnici mají stříbrný podnos,i to stačí, někdy méně je více, jak se říká... emoticon
11. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @hannnahs jo to je fakt..já doufám, že to vymyslíme se švadlenou nějak tak, abych mohla strčit vlečku pod šaty..jinak by se mi blbě hejbalo
11. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @olinkak Jak to tak čtu, tak svědkyni v tvém podání určitě ne! emoticon emoticon Já budu mít za svědka kamaráda, ten nejsjpíš neudělá nic moc! Chlap, no... emoticon emoticon Jinak výzdobu budu dělat sama a ten den - pátky tam mají akcičky tak do pěti do rána, to by mi to zničili! emoticon Takže tam naklušu a rychle to vyzdobím - na lavičky dám polštářky, "rozeseju" svíčky a na každý stůl dám vázu, v které budou kamínky, květ, celé zalité vodou a nahoře svíčka. Personál rosvítí svíčky těsně před příchodem - budou instruováni mobilem, že se blížíme emoticon Jinak žádná výzdoba nebude - když nepočítám tedy ještě dvě kytky, co budou na barových pultech, ty už ale přivezu svázané a jen je "frknu" do váz. emoticon V té restauraci funguje i galerie, takže to bude dost ozdobené obrazy x fotografiemi x kolážemi, nebo tím, co tam právě bude viset! emoticon
11. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs Tak držím palečky! emoticon
11. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @punk Teda.....tak to už máš bájo vymyšlené emoticon emoticon emoticon No mě se líbí ta výzdoba co mám v albu, tak to budu chtít asi úplně přesně, jen drobný rozdíl, nebudou zelené kytky ale lila emoticon emoticon emoticon A jelikož bude snad tvar I, nebo možná U tak by to mělo vypadat dobře emoticon emoticon Přijdu jen zkontrolovat a kdyžtak sprdnout a nechat předělat emoticon emoticon emoticon Ale taky musím zjistit, jestli tam něco nebude v pátek, ale většinou nebývá... emoticon emoticon emoticon To je dobrá připomínka... emoticon
11. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
Registrovala se 17. září 2010 na beremese.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahoj všem, tak se přidávám do termínu 2012, měli jsme mít svatbu letos v 10.9., ale z rodinných důvodů to musíme zrušit emoticon Už jen zajet na matriku a uvolnit místo jinému šťastnému páru... :( Tak snad příští rok....
11. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @cibetka_veronika no vidíš a už můžeš mít název emoticon emoticon emoticon emoticon ženichův kokosový mezitiv emoticon emoticon
11. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @judita83 Ahoj vítám tě tady emoticon emoticon Odložená svatba o rok je v pohodě, teď máš oproti nám náskok. A rok 2012 je přece krásný emoticon A když už víš na kdy je odloženo,tak je to dobréemoticon Horší by bylo na neurčito emoticon emoticon emoticon Člověk musí myslet pozitivně emoticon
11. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
fotoportrét
fotoportrét
judita83
4
 @olinkak Děkuji za povzbuzující slova emoticon Souhlasím, že rok 2012 je krásný, ale já už se tááák těšila.... No termín vůbec jistý není, jen jsem tam tak něco hodila, ale doma jsme to zatím vůbec neprobírali, takže kdo ví, jak to bude...Doufám, že to opravdu bude jen ten rok... A náskok určitě nemám emoticon právě že jem neměla zařízeného skoro nic a do toho jsem měla havárku, takže jeden z hlavních důvodů, proč svatbu odkládáme..... Netuším jestli na jaro, léto nebo na kdy..... Ale je pravda, že teď můžeme všechno řešit víc v klídku a navíc se tady od vás ještě můžu inspirovat emoticon
11. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 Tak mě holky napadá, kdyby šla zkouška šatů přenášet na bermko online, to by byl mazecemoticon Bych měla komentáře vás všech na zkoušce hned emoticon emoticon Jelikož pojedu na zkoušku jen s drahým, tak to bude docela prekérka, on mi totiž neporadí...to zase už slyším, se musíš rozhodnout sama jestli je chceš! NESNÁŠÍM TUTO VĚTU!!! emoticon emoticon emoticon A které se ti na mě zdají lepší ??? No to víš já ti to řeknu, ty na mě dáš a pak mi to vyčteš, že kdybych držel hubu jsi mohla mít ty druhé...jenom se pěkně rozhodni sama...Je fakt, že s hledáním viníka za mé špatné rozhodnutí jsem hotová raz dva emoticon emoticon emoticon Ale potřebuji slyšet nějaký názor!!! emoticon emoticon Kámoška je v Brně a volno si vzít nemůže... emoticon emoticon emoticon To musím zvládnout sámemoticon jak to zpívá ten Goťákemoticon emoticon
11. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak jj, přesně tak. Nakonec mi taky ten polštářek přišel takovej zvláštní. Tak radši tu mističku s pískem.. vůbec totiž netuším, co mají na radnici, tak to nechci riskovat emoticon

@aimirin já myslím, že vymyslet nějaké zapínání na vlečku není až takový problém emoticon to nějak zvládnete emoticon

@punk děkuju emoticon

@judita83 taky tě vítám mezi námi emoticon
11. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš