Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to mi povídej,taky už mám takových komentářů plné zuby. Nechci to zařizovat v časovém presu a tak,myslím,že se shodnem
Odpovědět
Profilova fotka
@cibetka_veronika Mňam, mňam také mám ráda...i alko i nealko :-) Pili jsme to hodně na Kanárech..výborné! Tak si to začleň jako ženichův drink s nějakým originálním názvem, např. ženichův kokosový ostrov, nebo ženichkoláda :-) :-) Nebo tak něco :-)
Odpovědět
@aimirin Tak šperky určitě. A střih jako vlasů? To ony mají podobný! :-)
Odpovědět
@aimirin nenech se vytočit.. ;-) já to slyším taky.. Ale většinou od lidí, co ještě o svatbě ani neuvažují, nebo nemají ani s kým.. Však já jim to pak taky připomenu, jak to zařizují dopředu, a jaké to mají / nemají :-D samozřejmě dodám, že oni toto mně říkali taky :-D ne že bych byla tak škodolibá, ale někdy je dobře nenechat do sebe jen rejt a dělat že nic :-)
Odpovědět
@punk Nene myslela jsem šatiček :-D @hannnahs no to jo, jenže to jsou lidi, co tu svatbu zařizujou :-D Ale tak prostě normálně se ta svatba dělá v létě, takže když si požádaná v zimě, tak prostě máš svatbu další léto, nevím, co je na tom nepochopitelnýho :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Tak to je nemilé, no a co tak jen sladit nějaké doplňky, když jim řekneš že máš takovou barvu, tak přece nebudou tak hloupé aby si vzaly něco co k tomu neladí, nebo jsou??
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No právě,tyhle komentáře většinou vypustí lidi,co svatbu ani neplánují. Od svýho okolí to občas slyším taky a na rozdíl od toho mi kamarádky,co už mají svatbu za sebou,říkají,že nikdy není dost brzo a že si mám období příprav užít. Kámoška třeba svatbu chystala dva roky a prý by si klidně to období protáhla. @aimirin Tak u nás tohle pravidlo nefunguje,to bych musela mít svatbu letos v létě,ale nemáme na to podmínky,tak jsme to posunuli Holky,v sobotu jdu zkoušet v Praze do Adiny,moc se na to těším :-D
Odpovědět
@aimirin tak v tom případě to taky nechápu :-p jako jo u někoho, kdo chce jenom ten "papír". Tak to se pak opravdu můžou vzít za týden někde na radnici. Ale pokud chce mít někdo svatbu perfektní a záleží mu na tom, tak se to prostě zařizuje dopředu... Páč všechno záleží na lidech / dodavatelích, a to jednání je občas zdlouhavé apod... Tak jako nevim, jak by to někdo chtěl zařídit za 3 měsíce a mít přitom ty věci a lidi, které chce nejvíc..
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak to já jsem napřed pro bydlení, svatbu a nakonec miminko...tak doufám, že to tak i bude...máme na to slušně vyšlápnuté :-D(teda na ty 2 první věci) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Přítel mi taky říkal,že ti jeho kámoši,co jsme jim byli loni na svatbě,naplánovali svatbu za pár měsíců,ale já jsem ráda,že na to mám čas a aspoň to bude aspoň z větší části tak,jak to chceme.Kvůli papíru fakt ne.
Odpovědět
@stastnanevesta no já mám okolo sebe naštěstí dost lidí, kterým když řeknu, že je to zamluvené x měsíců dopředu, tak se sice diví, ale pak uznají, že nějaké známé místo je asi dost dopředu vybrané a že pokud chceš pěknej termín, tak ti nic jinýho nezbude... A i kvůli těmhle komentářům ví o plánované svatbě jen rodina... Ostatním jsme zatím jen tak matně naznačili a občas ani to ne :-D prostě, až budeme mít něco víc "v ruce", tak začneme hromadně oznamovat i kamarádům apod. :-D
Odpovědět
@punk Řekni jim, že jimi vybraná barva je dělá staršími a naopak tvoje barva je na nich naprosto úžasná :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@olinkak To já taky a u nás to tak i bude. Bydlíme spolu skoro od začátku,takže už mi to přijde už teď jak manželství,tolik se toho nezmění. tak další spolužačka z vysoké se vdává, koncem července. a má album i tady na beremku,super :-)
Odpovědět
@hannnahs Tak mě to štve spíš tady na beremku, jinak rodina ani kámoši se tomu nedivili, akorát babička, jenže ta žila v úplně jiné doběa myslím, že ona se vdávala v kostýmku na radnici a pak doma jedli ohřívanej guláš. Né že by to bylo špatný, ale prostě jiný.....tak o ani nemůže pochopit, co je kolem toho za šrumec
Odpovědět
@olinkak Tak to ony se oblečou do stejné barvy, to ano, ale když už tam budou vedle mě stát, chtěla bych, aby byly stejné. Drahý bude mít mládence taky ve stejném (černý oblek má ostatně doma každý... :-) ). Já bych si to představoval přávě takhle, ale v jiné barvě, i jsem podobné šaty našla na Bon Prix (viz druhý obrázek - dávám ho tam v té stříbrné, na ostatních tak nevynikne spodnička a mašle)
Odpovědět
@aimirin :-D :-D Oni by tak jako tak šly v té barvě, co chci, ale já prostě chci, aby byly sladěné - vždycky to tak je, ne?! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Lidi jsou různý.No právě,kdo o tom něco ví,tak se nediví U nás to ví i kamarádi a tak,ale nesnáším,když mi řeknou, že mám ještě dost času...Já se třeba těším na oficiální žádost o mojí ruku, až přítel půjde požádat naše,ale chceme to udělat až budeme mít definitivní termín
Odpovědět
@punk jako i samý střih.....no bejvá to tak, i když viděla jsem nějaké fotky, kde měly družičky jiné šaty střihově a působilo to ne jako nějaká znouzectnost, ale naopak to bylo fakt krásné tím, jak byly lehounce jiné. Ale já myslím, že je překecáš :-)
Odpovědět
@aimirin Myslím, že ne. Peťula mi teď napsala, že za družičku jít nechce. Vůbec neví, jak mě to mrzí ;-( ;-(
Odpovědět
@punk to je teda pecka, dovedu si představit, jak ti je, pěkně by mě to mrzelo :-( Navíc je to i docela hrubé....
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Naprosto souhlasím, už jen to, když tam chceš mít všechny co máš ráda, pokud jsou pracující i o víkendech(jako třeba já), tak si musí hodně dopředu domluvit volno atd. Pokud člověk chce krásnou svatbu podle svých představ, musí na ní makat!!! A pokud je to někomu jedno, tak se může vzít jen se svědky a zdarec. Já chci, aby ti lidé, co to se mnou budou sdílet z toho měli krásný zážitek stejně jako já a nechci nic ušitého horkou jehlou, jak se říká, to pak stojí za prd !! :-)
Odpovědět
@aimirin fakt tady na beremku? tak tady jsem se s tím upřímně ještě nesetkala... naštěstí :-) @punk u Bonprix bacha na velikosti. Většinou vůbec nesedí. A chce to se podívat na komentáře pod těma šatama a pořádně si taky ty šaty na obrázku prohlédnout. Někdy zapomenou vyretušovat a jsou tam vidět třeba i nějaké chybky. Protože od Bonprix občas bohužel ani neodpovídá materiál či co hůř vůbec nakonec ty šaty nevypadají jak na obrázku... Je to sázka do loterie.. oni mají věci tak 50:50, některé jsou perfektní, některé jsou vysloveně hadr... @stastnanevesta taky tak. Čekáme na oficiální potvrzení termínu... Abysme neoznamovali něco, co se ještě může změnit :-)
Odpovědět
@olinkak přesně, taky si to chci užít. A vím, že se školou a prací toho budu mít pak až nad hlavu. Takže čim dřív některý věci budu mít "z krku", tím líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin to s tebou musim souhlasit navic vety typu jestli se dockame nejvic mrzi od lidi,ktera mame radi....ja uz zacinam rikat,nelibi se ti? sak te jeste nikdo nezval...
Odpovědět
@hannnahs Tak dík za tipy, kdybych tam něco kupovala - má odtamtud jen jedno tirko, co mi kolegyně koupily k svátku, to je v pohodě i velikostně, tak zrovna trefily na těch dobrých 50! :-) @aimirin Je, no, slzička ukápla... :-( Já vím, že ona ty svatby vůbec neprožívá a teď čeká žádost o ruku, chtěla by to mít taky příští rok v září, ale vůbec jí to nezajímá - prostě někam přijdou, tam se vezmou a konec. Žádná výzdoba, žádné extra místo - prostě co bude volné, to vezmou, žádné květiny (jen pro maminky)... Takže chápu, že ona nechápe, že je to pro mě důležité. Ale mě to prostě i tak mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@punk Tak to máš nádhernou představu :-) :-) :-) Ty šaty jsou fakt krásné a nositelné i po svatbě...já v tom nevidím problém, proč by si je nemohly koupit..Já jít kámošce za družičku, tak neváhám !!! ;-) ;-) ;-) A odmítnout nevěstě jít za družbu se nedělá...řekni té slečně, že to bude mít vliv na ni do budoucna(pokud jsem to dobře někde četla, tak bude mít problém se vdát, doslovně zůstane na ocet) a ty co za družbu jdou, mohou očekávat brzký sňatek taky....jsou to jen povídačky, ale znáš to na každém šprochu, pravdy trochu ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
@punk jj, já tam odsaď kupuju, jen když se mi extra něco líbí :-D dvakrát jsem koupila tričko, který teda na mně střihem hrozný a ještě mi bylo velký :-| tak je nosí mamka, to je jediná výhoda, jinak bych posílala zpět. No a mám od tama ještě i šaty, ty se mi líběj, sice maj dost blbě šitý švy, na blbejch místech, ale jinak jsou fajn :-) No a plánuju tam odsaď koupit i popůlnočky (mám je v albu), tak doufám, že se taky trefim do těch dobrejch 50 :-D
Odpovědět
@punk No to jo, většin aliíd okolo mě má taky dost jiné představy o svatbě, ale stejně takhle to na někoho vybafnout....nevím no...kolik družiček máš mimo ni?
Odpovědět
@olinkak Ona by se měla vdávat taky v září, po mně! :-D Tak to docela sedí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jo, v amerických svatbách to tak je, v českých už to tolik pravidlem není, dřív se chodilo v krojích :-D, tak stejní byli všichni až na nevěstu :-) Já třeba budu mít družičku jen jednu ... A je mi jedno, jaké jí ségra koupí šatičky...:-) Jelikož ve všem bude naprosto rostomilá, jsou jí teprve 4 roky :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?