Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@punk Oni v letohrádku Kinských dělají i hostiny? =-) To bychom měli ze Sacre Coeur kousek :-D Musím se konečně jet podívat do toho Sporthotelu, jestli bude stát za to...
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila u nás naštěstí rozbroje kvůli kamarádům nebyli zatím,protože zatím s mými kamarádkami vychází a já s jeho,které znám,taky
Odpovědět
@xpila Já teda o Císařské louce neuvažovala, ale teda taky zírám, co jí matrikářka řekla. Buď narazila na nějakou krá..., nebo se tam klidně jen vyměnily úřednice a těmhle se nikam nechce. No, já bych zase nechtěla svatbu na radnici P-5, to je otřesné místo už jen z fotek!!! :-(
Odpovědět
@stastnanevesta Tak u mě je hlavně problém ten, že mám de facto jen jednu kamarádk a jinak to jsou všechno chlapi :-D My hlavně svoje kamarády navzájem ignorujeme, spíš je problém, když se třeba někam jede hromadně, mně ti jeho totiž připadaj hrozně jednoduchý :-( @punk Mně to připadá fakt nepochopitelný, proč by to tam nechtěli udělat! Jo tak ona bohužel většina radnic je děsivá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila Já si taky spíš rozumím s klukama než s holkama :-)
Odpovědět
@punk no ale nápad je to opravdu k nezaplacení :-) klasické bílé asi mít musejí, ale ty barevné jsou takový nadstandard :-) @xpila asi jo no. Přes zimu chodím v brýlích furt, ale v létě je vyměňuju občas za sluneční, takže jakžtakž jsem zvyklá chodit i bez nich. A teď, když si na to myslim, tak chodim častějc takto, abych si zvykla co nejvíc, a nebála jsem se třebas, že mi bude bolet hlava nebo tak. Nevím, jak jinak řešit.. mně prostě ty brýle k tomu "looku" nevěsty nesedí... ne že by jim to neslušelo, ale prostě mi tam vadí.. Navíc z jinejch focení i vím, že fotografům to nedělá moc dobře.. jsou tam samé odlesky, stíny, oči nejsou dobře vidět (což leckdy úplně zkazí ten náboj fotky), otlačeniny na nose, když se sundají a tak dále... :-(
Odpovědět
@aimirin Ono právě v tom letohrádku je muzeum, každopádně za ním je krásný výhled na Vyšehrad, Emauzy, Nuselský most... :-) A mám se předem objednat, nebo tam jít "na blind". Jéééžiš - už tam máme zase ČT 24 a z obrazovky na mě kouká nateklý, věčně opilý Radek John ;-(
Odpovědět
@hannnahs Jj, to si taky myslím! :-)
Odpovědět
@hannnahs To je pravda, že to svým způsobem trochu kazí look :-| To já bych bez čoček jít nemohla, mám 3 dioptrie :-( @stastnanevesta Tak já si občas svým chováním připadám jak chlap, tak se tomu ani nedivím :-D
Odpovědět
@xpila Už jsem to tady psala @aimirin - nedělají, tam je museum lidového umění :-(
Odpovědět
@davidhamr Jéé, tak to mě těší, že je tu taky jeden ženich! :-) Máte vybrané hroně krásné místo na obřad....
Odpovědět
@punk Mně to právě překvapilo, že by je tam dělali :-| Dívala jsem se totiž na něco poblíž a nic jsem nenašla!
Odpovědět
Článek se načítá
@punk no taky se tou kauzou bavím...zdá se mi, že už je pomalu jedno, koho volím, všichni stojej za :-p Jo jo, muzeum tam je, ale snad i nějaké sály, co pronajímají, víc jsem se o to ale už nezajímala, protože přeci jen platit pronájem...to je dost peněz navíc. Jinak ta slečna, né že byhc jí křivdila, ale třeba to taky neřekla úplně popravdě....a nechtěla jen říat, že chtěla lepší datum...má svatbu tohle léto no. Tak kdoví, jak to je. Já byhc se neobjednávala, prostě tam v úředních hodinách zašla a uvidíš :-) Jooo a největší prča u mě bude, až si vše krásně zařídám na 1.9 a matrika na to datum vypíše termíny :-D Super to vše přesouvat, že (na neděli)
Odpovědět
@xpila Já se v těhle místech často pohybuju a restaurací je tam sice dost, nicméně opravdu dobrých je jen pár. Třeba fakt výborná je El Bario Del Angel (argentinský býčci, mňamózní záležitost), pak Potrefená husa a co se ryze české týče, tak U Bílého Lva v ul. Na Bělidle - je to teda spíš taková pivnice, ale s jídlem jsme tam vždy byli nad míru spokojení. Jo a ještě česká, která má krásný interiér a výborně vaří, je Kozlovana v ul. Lidická, tam teda fakt super vše! :-) Já tam byla vždy v zimě, ale jinak to prý má i zahrádku...
Odpovědět
@aimirin Počkej - proč byste to přesouvali? Teď tomu nějak nerozumím :-) Já jsem říkala, že snad budu volit komunisty - od těch člověk aspoň ví, co může čekat! :-D Tak já to prubnu a uvidím... Nevím teda, kdy to stihnu, ale možná to nechám na toho 13. května, kdy mám jít na tu svatbu - vezmu si den volna, ráno matrika a večer "veselice" :-p Ačkoli nevím, zda zvládnu dva šoky v jeden den! :-D :-D NO, to bych nepronajímala, to budou děsný pálky :-( I když jsme tam dneska nakoukli a prostory to jsou moc hezké. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk no já jim tak nadšený nejsem,to vybírala drahá..já to pouze odsouhlasím nebo ne..ale na tohle jí kývnu,měla by jsi vidět to její nadšení... :-) byl bych raději za místo ke kterému máme nějaký vztah.
Odpovědět
@punk To je dobré s těma komunistama! :-D Jako můj děda je komunista a nešel své vlastní sestře na obřa,d páč ho měla v kostele. Doufám, že mu nedojde, že budeme mít i my církevní obřad :-)) No tak matrika má, myslím, přednost. Takže i kdybych si tam zarezervovala nějaké datum, tak kdyby ho chtěla matrika, tak myslím, že jí budu muset ustoupit, ale na to se ještě musím zeptat. Jo no, to jsem chtěla napsat také, že to bude teda pěkně příjemný den, no ale zase to budeš mít z krku, dvě mouchy jednou ranou :-D
Odpovědět
@davidhamr Tak to sice chápu, ale taková místa třeba pak nesplňují další požadavky - jako jsou třeba (pro nás ženy velmi důležité) toalety :-) , nebo jsou špatně dostupná pro děti a starší (příliš schodů, je tam špatně vidět), nebo nemají dobrou akustiku, nebo nejsou kryté v případě deště... Tohle místo je fakt krásné a uvidíš, že až se za pět, deset, patnáct... let kouknete na fotky, nebudete toho litovat :-)
Odpovědět
Ještě se teď cukám, zda nezajet i na Mcely se podívat...na fotkách je to paráda, a i ta terasa nakonec nevypadá tak zle....Ale je to teda docela daleko od Prahy. Asi tam v neděli vyrazíme to okouknout
Odpovědět
@aimirin Spíš masařky! :-D Tak to mi pak dej určitě vědět!!! To mě zajímá... :-) To mu nesmíte říct... :-) Nebo mu řekněte, že to je Církev komunistů!!! :-D :-D
Odpovědět
@aimirin Za kouknutí nic nedáš. Jeď tam a uvidíš! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk tak snad máte s Lásenkou pravdu.
Odpovědět
@punk :-D před dědou ani muk! :-D Jo jo mrkneme, ale spíš kvůli příteli, já jsem si už asi vybrala, ale tak podíváme se a uvidíme, Naživo je to vždy jiné než z fotek, podle nich se nedá rozhodovat. Tak a já jdu na učení správy :-p Hezké sny
Odpovědět
@xpila asi záleží i na stylu svatby - oblečení.. Ale co jsem viděla nevěsty v těch "šlehačkových" šatech, závojíčky, korunky a do toho ty brýle, i když třeba bez obroučků, no prostě nevim, no.. Je to tak trošku pěst na oko :-) já sem i řikala, že si kdyžtak vezmu brýle až na hostině, kdyby mi třebas začla bolet hlava, ale focení a obřed určitě bez nich... @davidhamr ta věta "kdybys viděla její nadšení" mi něco připomíná :-D tohle říká má drahá polovička taky. Něco se mu třebas tak úplně nezdá, ale pak povídá, že když vidí, jak já sem tim okouzlená, tak udělá ústupek :-D
Odpovědět
@davidhamr Určitě! :-)
Odpovědět
@aimirin Sousedi měli návštěvu, tak jsem usla až kolem druhé :-p ]-( Fakt paráda!!! Tjn, já, když to včera viděla, jsem byla unešená! "Live" je to fakt o dost lepší! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Kamaradka se ted vdavala bez bryli a byl to sok, videla jsem ji bez nich snad poprve od te doby co je zacala nosit :) Proste nemzourej a nepokousej se porad zaostrit a bude to urcite v pohode :)
Odpovědět
@cacenka_d jj, to věřím :-) ty brýle dělají dost, zvlášť, když jsou výrazné. U mě teda lidi nepoznali většinou rozdíl, když jsem byla s brýlemi s obroučkami nebo bez, ale jakmile si je sundám, tak už říkají, že je na mně něco divného, ale nemůžou přijít na to, co to je :-D No a mžourání, já jsem paradoxně přišla na to, že mi mžourání nepomáhá... Když přivřu oči, tak nevidim líp... Nevim čim to je, ale je to tak.. divný.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs No to je prave to o cem mluvim :) Katce treba bryle moc slusi tak ani nevim proc si je nevzala
Odpovědět
@cacenka_d tak se jí na to schválně zkus optat ;-) mně osobně to třebas na těch nevěstách prostě nesedí.. Takže to je vlastně můj vcelku infantilní důvod :-N jo a druhej bych opomněla - jsem blázen do fotek, sama i tak trochu fotím, a prostě chci, aby fotky byly dokonalé, a jakmile nejsou dokonale vidět oči, tak se vytrácí dle mně náboj té fotky, což je kolikrát hrozná škoda...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?