Menu Forum

Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

9. led 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
Registrovala se 22. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 2295 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
 @punk Fakt je to ale hrozný, nemám ráda takovýhle mánie emoticon

@monako3 My spolu budeme pět, hrozně rychle to utíká emoticon To jo, všeho s mírou emoticon
9. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @xpila To já taky ne - vůbec se těm britům nedivím - oni mají snad už vše s podobiznou Kate a Williama, dokonci i kondomy. Musím říct, že to by mě od sexu i odradilo! emoticon
9. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @punk Jo to jsem si přesně taky říkala, nedivila bych se, kdyby byli i na tamponech emoticon
9. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
cibetka_veronika
218
Registrovala se 24. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3419 příspěvků a 1 článek. Má 84 přátel. Brno, Region Brno.
 @olinkak ono bude asi celkem dost mejdanů i bez mojí rozlučky, tak si nejsem jistá, jestli to má smysl. i kdyby byl, ještě bych ho neplánovala, tak nejdřív příští rok na jaře a tak, aby se konal minimálně týden před svatebním dnem emoticon ty budeš něco dělat?
9. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
Registrovala se 5. března 2011 na beremese.cz. Přidala 853 příspěvků. Má 36 přátel. Region Zlín.
 @cibetka_veronika Jasan emoticon emoticon emoticon bez toho by to jasksi nebylo úplné emoticon emoticon emoticon Sejdeme se s kámoškama u mě doma, napřed poklábosíme, pak se naparádíme a vyrazíme někam do ulic, možná i na pánský striptýz(uvidíme co kamarádky napadne, některé jsou docela dračiceemoticon, tak nevím co můžu čekat)...po příchodu k nám domů, chlebíčky jednohubky, šampíčko a pyžamová party... emoticon emoticon emoticon No a tak bych to viděla víkend před svatbou, drahý bude s kámošema mít "garážparty" a doma ho rozhodně neuvidím dřív než druhý den večer a to kdo ví jestli emoticon emoticon emoticon emoticon
9. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @xpila Raději to neříkej moc nahlas - někdo by se toho mohl chytnou!! Jsem ti docela ráda, že tu nemáme monarchy! emoticon
9. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @punk No to jo, byla jsem tam pár měsíců a stačilo mi to emoticon
9. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @xpila To říká většina lidí, co tam byla emoticon
9. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
fotoportrét
fotoportrét
xpila
9
 @punk I když je pravda, že víc nesnáším Amíky, hlavně kvůli tomu, jak jsou hrozně namachrovaný a myslej si, že jsou mistři světa emoticon
9. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
Registrovala se 22. března 2011 na beremese.cz. Přidala 3610 příspěvků. Má 36 přátel. Region Praha - východ.
 @monako3 no mému "vadí" jen ta prsa no emoticon jsou výrazná sama o sobě, a když si vezmu výstřih... emoticon kdysi přítel říkal, že jsem ho tím zaujala na první pohled, což jsem odmítla, páč to bylo v zimě, byla jsem navlečená. A on povídal, že to bylo vidět i přes tu tlustou bundu... emoticon takže asi tak

@punk tak příteli až tak líčení nevadí. Nikdy neříkal, abych se nelíčila, jenom se mu nelíbí, když to přeženu (tmavé linky apod.). Ale jinak mi většinou pochválí emoticon akorát občas po odlíčení slyšim: "vidíš, a i takhle ti to moc sluší". Ale že bych se nesměla líčit, to ne emoticon asi mu přijde, že mi stejně všichni koukaj do výstřihu, tak jakejpak obličej emoticon
9. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs Tak to mě to taky nezakazuje, to by ho popravě ani nenapadlo, ale zkouší takové to: A to se musíš líčit?! emoticon I když je fakt, že to možná trochu přeháním, když se pudruju i na cestu z bytu k popelnicím na tříděný odpad emoticon emoticon
9. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk no já se právě ani moc nelíčim, jen na nějaké výjimečnější situace emoticon jinak běžně jen zvýraznim obočí, nemám ho skoro jinak vidět, dám řasenku, lesk na rty a jdu emoticon makeup vezmu jen když mám špatnou pleť, nebo když jdu někam na ples, zkoušku atd.. Takže přítel je spíš zvyklej na to "přírodní" emoticon
9. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs emoticon emoticon emoticon Tak to jsem klidná, celé mé líčení též spočívá v použití řasenky a tužky..a pokud se na mě někdo dívá tak jsem si jistá, že do očí, bo níž toho moc k vidění není emoticon emoticon emoticon
9. dub 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @olinkak ale můžu ti říct, že bych někdy dala bůh ví co, aby se mi lidi dívali do očí... emoticon někdy je to fakt až nepříjemný.. občas slyšim nějakou poznámku a jen málokdy se zmůžu na nějaký vtipný odpálkování.. V tyhle "moje dny" se snažim bejt co nejvíc nenápadná a stejně je to prd platný..
9. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk Tak jsem byla v Arii.....a...vypadá to, že jo!!!!! emoticon Hurááááá! Jsem zvědavá, jak to vymyslíte zítra vy emoticon
@olinkak No já to plánuji tak měsíc, měsíc a půl před svatbou, abych se tak úplně nezřídila těsně před emoticon Pozvu holky na obídek, dám jim dárky a šaty, co se pro ně ušijou...a pak to protáhneme do večera a budeme pařit někde v klubu emoticon
9. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs No, tak mi jeli ráno (no, ráno, na jedenáctou emoticon ) do Billy a už jsem na sebe kydala make-up, korektor, pudr, stíny, řasenku, tvářenky, konturku, lesk... emoticon Má to se mnou asi opravdu těžký! emoticon emoticon
9. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk Přítel naštěstí s nikým déle nechodil, takže považuje za zcela samozřejmé, že nevystrčím nos z baráku alespoň bez makeupu a pudru a řasenky emoticon Zato tátu z toho pokaždý bral amok .-D
9. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Já na tebe myslím celý den, jak ti dopadne DOD. Tak skvělý!! To moc gratuluju. I cenově vám to vyjde? A jídlo a tak dobrý? emoticon A co ty pokoje - mají nějaké "spešl" slevy pro novomanžele? emoticon
9. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
Registrovala se 19. února 2011 na beremese.cz. Přidala 3756 příspěvků a 6 alb. Má 128 přátel. Malenovice, Region Zlín.
 @punk to ne,ale prece je to jen 20km a kdyz bude hostina tady tak si kazdy prijde a odejde kdy chce...navic s tim jak hostinu planujeme tak tady to bude lepsi,vetsi volnost i co se vyzdoby tyka...ale obrad asi bude na Octarne,je krasna...
@olinkak moja babicka by ti rekla,tos to musi byt aj kdyby na chleba nebylo...ja ju planuju tak v unoru 3-2tydny pred svatbou...drahemu zamluvim chatu a ja s babama pujdu do "mesta" emoticon
9. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin emoticon emoticon Bývalé ženy mého muže se nemalovaly, jen když měly v práce nějaké jó jednání (a prý nemývaly - což je u ředitelek překvapující, u nich bych tipla, že chodí pořád nalíčené a upravené, když už zastávají takové funkce), takže na to taky není zvyklý! emoticon Vždycky přijde do koupelny, a i když ví, že se maluju, i když se nic extra neděje, ptá se: "Ty dneska něco máš?" emoticon
9. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
fotoportrét
fotoportrét
olinkak
8
 @hannnahs Člověk má být spokojený s tím co má emoticon emoticon emoticon Ať už je toho víc či míň emoticon emoticon Jednu dobu mi to vadilo, ale už jsem si za těch x let na to zvykla emoticon emoticon
9. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk To jsem rása, že jsi myslela....třeba i to k tomu přispšlo, že to falt vyšlo! Cenově lepší než jsem si myslela, je to tam pěkné a úplně jsem odcházela nabitá energií. Jídlo, co tam měli připravené bylo super! emoticon

Taky jsme si dlouze promluvili s rodiči a překopali úplně hosty, bude nás nakonec třicet.....rodiče řekli, že strejdové jsou sice prostě hodní, ale že to s nima můžeme zapít pak někdy....že prostě budou strašně řvát (oni jsou takoví hluční) a že to bude blbé. Že to i zkazím Lubošovi, který je tišší a právě tyhle uřvané lidi moc nemusí. Akorát nevím, jestlit to není moc mini svatba.

A vy jste šli na Petřín už dnes? Bylo moc krásně, kvetly tam stromy emoticon
9. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor Tjn, to máš pravdu, že doma je to vždy lepší. My máme sice kilák od baráku místo, kde se konají hostiny a je tam i pension, kousek kaplička, kde se oddává - nic extra, zato romantika jako prase emoticon ale paní majitelka je stašná - omlouvám se za ten výraz - 3,14ča a já jí nehodlám dát ani korunu!!! To radši budeme v centru, je to sice cca 15 km od bydliště (dle toho, kterou cestou jedeš), ale je to někde, kde to mám ráda a nebude mi líto tam ty peníze "nechat".
9. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk no to se mnou taky, a to se nemusim ani líčit emoticon emoticon emoticon

@olinkak svatá pravda! Já už jsem si taky zvykla. Když mi před asi 5 lety začaly bolet záda, tak jsem vážně uvažovala o zmenšení. Ale teď chodim na fyzioterapii a jsem naprosto spokojená. I když úplně dobrý to taky neni, ale za to si můžu sama, páč se sem tam zapomenu na cvičení emoticon
9. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @punk emoticon no tohle on bere jako součást pro něj nepochopitelného ženského světa, který mu prostě nikdy asi nedojde...ještě k tomu patří drbání s kámoškama o nejintimnějších věcech, svatby emoticon, hadry, diety a tanec emoticon)
9. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
fotoportrét
fotoportrét
petrajavor
242
 @punk jojo ja tady tem budu psat nebo 1.5. tam maji ukazkovej den i s klasickym menickem...jenze sem v rachote,zkusim si prehodit smenu,drahemu e to jedno,ten by si me vzal aj podmostem,jak mi rekl,je prece dulezite,ze budeme spolu az do smrti...krasne a romanticke,ale rada bych aby to misto i tu atmosku vyzarovalo a ne jit pod most emoticon
9. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @hannnahs emoticon O to víc si ho ale vážím, že si mě chce nechat na zbytek života emoticon
9. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Víš, jak byla ta reklama na Miňonky, jak tam ty dvě překladatelky se tam bavily o prádle? To je pro toho mýho naprosto nepochopitelný. Když jsem mu říkala, že o prádle se běžně bavím třeba s kolegyněmi, s kterými příliš nepřátelím, ale prostě si vyměníme rady a tipy, tak koukal jak sůva z nudlí - vůbec nechápal, že ta reklama je skutečně ze života! emoticon
9. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @petrajavor Tak tomu rozumím - to snad chceme každá... emoticon No tak držím palce, aby to vyšlo!!!
9. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
fotoportrét
fotoportrét
hannnahs
88
 @punk tak tak emoticon to já si ho zase předcházím emoticon občas ho překvapím něčím dobrým zvláštním k večeři (to je pro něj to nejlepší emoticon ) a tak podobně emoticon abych ho jenom nezlobila emoticon
9. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš