Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@cibetka_veronika jo to já mám takovou představu speciální, takže to bude spíš tak nějak na míru....nebo jak o říct u prstenů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin a jakou představu? :-) my taky asi budeme mít nějaké požadavky, ale jeho prsteny se nám moc líbí. invenční nejspíš budeme jenom při vymýšlení rytiny.
Odpovědět
@cibetka_veronika no chtěla bych takový prstýnek, aby se tam později daly přidávat brilianty...Říkal mi jen po mailu že takové typy mají a že se osobně domluvíme. Zrovna prstýnky bych mohla asi zařídit už teď viď? Budu mít prsten jen já....No a mám o něm jasnnóu představu, kterou už nezměním...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin je, tam je to krásné, ale drahé :-(, na zámku Jemniště
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin je tam je to krásné :-), ale drahé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ne že tam bylo zdarma :-), ale doufám že se to příští rok ještě nezdraží jako všechno ostatně
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin memory ring je dobrý nápad ;-) jenomže já jsem taková nedočkavá, chci tam ty brilianty hned :-D . a říkám si, že bych měla využít veletržní slevy, když už je možnost aspoň na něčem okolo svatby ušetřit. doufejme že to nebude na úkor včasného dodání..
Odpovědět
Profilova fotka
holciny juknete mam dalsi variantu pro nas obrad http://www.octarna.cz/svatby/obrady premyslim...tohle nebo na radnici (roto moje album)...co myslite???
Odpovědět
@adelka206 jo to já taky koukala na nějaký zámek, ale jsou to hrozný ceny :-p Já hlavvně neberu nic co nemá restauračku, protože nechci k jídlu ještě platit pronájem speciálně zvlášť. Ale to Jemniště asi restauraci má, viď? No já jsem kdysi už napsala na jeden zámek, co má bíllý altánu vody, zda se tam dá brát. Na to mi neodpověděli, ale poslali rozpočet, kde už jen za pronájem bych dala tolik, co stojí půlka naší svatby...
Odpovědět
@cibetka_veronika no což o to, taky bych brala brilianty hned, ale tolik nemáme teda :-D Já jsem ráda, že uškudlím při škole na svatbu....až budu vydělávat, tak se to bude kupovat jedna báseň :-) Ale je to super nápad, tyhle prsteny....já bych chtěla, aby mi svatbu připomínal fakt PAN prsten :-D A nechtěla jsem si jednou kupovat jiný prsten, to už by přece nebyl ten snubní :-D Tak je tohle dobré řešení
Odpovědět
@petrajavor Mně se to druhé líbí víc, je to takové elegantní, vzdušné...ty plastové židličky mi k tomu teda moc nesedí. Ta radnice na mě už z fotky působí tak nějak zaprášeně...ten obří státní znak, obří radiátory. Ale taky není zlá a má zase pěkné židle
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor no to s těmi plastovými židlemi nee,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrajavor : ten odkaz cos dala, tak mě se moc líbí a i ceny jsou přijatelné, já bych to místo brala hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @adelka206 ty zidlicky mi nejak nevadi,misto je malinke,ale nas bude malo tak to nevadi i diky tem zidlim je to takove vzdusne...bych rekla @hannyy me prave taky,jsem byla hrozne nadsena,kdyz sem ho tu videla u jedne nevesty v albu a neni zase tak drahe... Jen draha polovina repta,ze je to skoro 20km daleko,ale to bylo i nase uplne prvni misto,ktere jsme vybrali. Tos uvidime,ale ja jsem jim nadsena... :-)
Odpovědět
@petrajavor já myslím, že jsi vybrala dobře! Ještě jsem to místo u nikoho neviděla, tak budete i originální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak nektere nevesty jej maji,je to oblibene misto...ale moc se mi libi,premyslim nad tim jestli tam mit i hostinu...no uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nasla jsem dve alba ktera jsou tam focena,ale maji malo fotek http://www.beremese.cz/fotoblog/pospi... http://www.beremese.cz/fotoblog/mines...
Odpovědět
@aimirin Dneska nebo zítra to půjdeme omrknout (dle počasí), láká mě totiž docela i ta vyhlídka :-D
Odpovědět
@petrajavor No tak to vypadá parádně!!! :-) Ta hostina (jak mají v tom prvním albu naaranžované to sezení), to je stejné místo? Je to fakt pecka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jo je...ale hostinu budeme mit jinde,pockam jak nam to naceni :-S ale myslim si,ze hostinu i kvuli odchodu,prece jen je to 20km tak chceme u nas...
Odpovědět
Profilova fotka
taky vám přijde že rok 2012 je strašně daleko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Ale vůbec ne, to tak uteče, že se nebudeme stačit divit...Mě utekly 3 roky co jsem čekala na byt, ani nevím jak...a když to bylo na začátku, tak jsem si říkla...jejda to je tak daleko...a ejhle v říjnu už se stěhuji :-D(ještě 6 měsíců) to je prostě za pár :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Ja myslim, ze to rychle utece, bude leto - dovolene, a pak hned vanoce... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ne vůbec, od té doby co mám syna, tak mi čas tak šíleně letí, že ani někdy nevím co je za den. fakt šílené. :-) Jak se říká, člověk vidí jak stárne na dětech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Ani ne,ale občas mám takový stavy taky ;-) Holky,včera jsem drahému předala ty fotky,co mě fotila kamarádka,byl nadšený :-)
Odpovědět
@adelka206 ani ne :-D mně to strašně utíká, takže myslim, že to bude raz dva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin je pravda, že rozpočtu by se tím dost odlehčilo. taky chci nosit jen snubní a zásnubní, další prsteny už by byly moc. no, docela jsi mě přesvědčila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak taky si myslím, že to rychle uteče. léto, dovolená, festivaly, poslední za svobodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to letí strašně,ale stejně bych nejradši aby byl příští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky taky :-), kdy si budete vybírat šaty a necháte si ušít? já ano, vyjde to levněji, než půjčovna
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?