Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy 11.11.2011 je krásný termín :-) Ani mi nemluv, já si s tím hraju taky, ale nebylo by to takové, jako bychom to chtěli.Takže si radši počkáme a o to víc si to užijem příští rok. I když mám někdy pocit,že ten rok je strašně daleko. Ve Znojmě jsem byla před pár lety na výletě a moc se mi tam líbilo, ten váš hrad je úžasnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : vis, rikam si, ze v listopadu uz bude skarede pocasi a mozna i snih :-D ale me by to nevadilo :-D chci hlavne cernobile fotky :-D ale i barevne ;-) akorad nam asi odpadne hotel ve Vranove,tak by jsme volili hotel Happyystar :-D mrkni na net : www.hotelhappystar.cz/svatby-oslavy/
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy: černobílé fotky? já chci zase naopak barevný, i díky těm šatům s červeným zdobením a tak. Jo, sníh by v listopadu byl moc pěkný a fotky by byly krásný se sněhem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy To místo vypadá pěkně. My uvažujeme o místě na brněnské přehradě www.princezna.info
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : chci hlavne cernobile :-D dneska uz to umi tak krasne udelat, ze i saty maji barvu puvodni a tak :-D ale i barevne fotky ;-) no tak uvidime, ale uz bych chtela byt vdana :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : hezke :-) misto ja mam drevo rada :-) co se tyce tech fotek tak mrkni na fotky Renaty Pfefferove je to Znojmacka ona umi si vyhrat s fotkami moc se mi jeji prace libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Podívám se. My si vybrali Jiřího Slámu, mrkni na www.fotoslama.cz, má taky hezký originální fotky a celkově se nám líbí jeho práce i přístup, tak doufám,že se domluvíme na termínu. Já bych právě chtěla být taky vdaná :-) ale asi je to tak,že všechno má svůj čas.Ty jo,zítra mám zkoušku a místo učení tady píšu,ale ono toho tolik není a pročítám si to u toho,tak snad to bude v pohodě a dám to.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : no nevim, :-S nechci ti do toho kecat, ale me jeho fotky moc nenadchly, cena dobra asi ten standartni balicek , ale co se tyce tech fotek hl tech barevnych to ti takto nafoti kazdy , nevim, musite vedet vy :-S . vis prijdou mi obycejne a jen na pc upravene, za tu cenu bys mohla mit daleko lepsi fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Jo, ten standartní bychom si vybrali taky, no nám se jeho práce líbí, chceme si nechat předsvatební fotky,tak pak se uvidí, každý máme jiný vkus :-) ach jo,proč už není příští rok?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To tu nikdo není?kde všechny jste?
Odpovědět
@hannyy @stastnanevesta Já mám pocit, že má perfektní nápady, a to jako fakt dost, to se nevidí, ale fotky jsou nafocené opravdu průměrně...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, že je tu mrtvo, aspoň šprtám :-D Já o výběru fotografa zatím zdaleka jasno nemám, jen vím o jednom z okolí, kterého nechci :-) , spíš přemýšlím nad místem hostiny. Pro kolik lidí plánujete oběd? My chceme celkem malou rodinnou svatbu, ale když připočítám nějaký prostor pro rautík, živou kapelu, mohlo by se tancovat, tak to, co se mi líbí, mi přijde stísněné.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jipe Jo,je to k něčemu dobrý,že tu nikdo není,ale už chci mít po zkouškách.Čeká mě pokračovat v psaní bakalářky a moc se mi do toho nechce.My plánujem hostinu celkem tak max.pro 40lidí, nemělo by to být víc. My bychom spíš asi radši na hostinu Dj, kapela je dobrá věc,ale hraje jen určitý styl a nezavděčí se všem,ale zatím je to daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : minule mi to uz spadlo a pak jsem se uz neprihlasovala....jinak druhy den jsem jela s pritelem kamionem do nemecka a dnes jsme se vratili zpet do rajchu, na vik mame v cz ples, tak uvidime jak to budeme stihat...co je jinak noveho? jee predsvatebni foto to by me nenapadlo, ale asi bych toho meho nato ani nedostala...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy My jsme se na těch předsvatebních fotkách dohodl společně, nebylo by špatný mít nějaký hezký fotky od profíka. Nového v podstatě nic, dokopala jsem se psát bakalářku, v pondělí mám poslední zkoušku a na tu se mi vůbec nechce učit,navíc tolik kreditů nepotřebuju,tak to asi půjdu jenom zkusit :-) Objevila jsem tiskárnu,ve které by nám udělali oznámení s naším motivem,ono se jinak už skoro nevyrábí,takže budeme originální a to je dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : no to jsi sikulka s tou tiskarnou ;-) hod pak nejake fotecky az budete mit i ty fotky :-D vkladej vse co muzes :-D jinak my do cz se ani nedostanem, jedeme do farncie a tak musime jet na vik :-D tesim se tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy To byla naprostá náhoda,koupila jsem si časopis Tvoje svatba a tam byly různé reklamy a mimo jiný i na tu tiskárnu,navíc je v Brně,takže paráda! Mám z toho ohromnou radost. Jo,do alba dávám všechno,co můžu,takže až budou fotky,hodím je sem. Zítra jdem na ten veletrh,tak se těším,co bude hezkého,určitě sem dám nějaké fotky.Rozhodně příjemnější než psát bakalářku,ale i s tím jsem pohnula.
Odpovědět
Já teda netuším, co všechno se zařizuje, překvapuje mě, že se tu řeší i nějaké drobnosti na stůl a tak. Předpokládám místo, čas, to je jasné, pak teda fotograf, prstýnky. Výběr restaurace - tam jídlo plus vymýšlíte blbosti na stůl a tak? Šaty atd. pro mě i oblek pro přítele. Řešíte i svědky? Sice existují servery, ale potřebovala bych nějaký seznam, abych tušila co vše je potřeba. Jo ještě oznámení - kdy se vůbec posílá? Dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka Myslim,ze je tady na beremku nejaky rocni planovac. Sama jsem do nej jeste nenahlizela,ale mohlo by ti to dost pomoct...je to nekde v profilmu tusim,tak hledej ;-)
Odpovědět
holky a máte některá už jako pevný datum? Neděste mě, doufám, že na rok 2012 ještě zbydou nějací fotografové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Pevný datum nemáme,až příští rok v lednu :-( Taky doufám,že zbydou nějací dobrý fotografové @kalkulka Jo, roční plánovač tu je a oznámení bych poslala tak měsíc až dva dopředu, možná i víc,záleží na tom,kdy máte svatbu,aby se to pak netrefilo lidem,co tam chcete mít, do dovolených a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky priosim o radu nemuzu najit ten rocni planovac dekuji jinak planujeme svatbu 14.7.2012
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982 Kd\yž kliknu nahoře na "můj fotoblog" tak pak vpravo je odkaz na plánovač. @kalkulka Neřekla bych, že já vymýšlím blbosti na stůl :) spíš se nechávám zatím inspirovat a do svatby ještě všechny své představy můžu 20x změnit. Zatím máme jasné jen místo, datum budem řešit na podzim a až bude datum, tak restaurace, fotograf, kamera (to nevím ještě jestli chci), hudba...Svědky máme předběžně jasné, jsou to lidi nám blízcí, až bude datum, požádáme je, snad se jim to bude hodit a budou souhlasit.
Odpovědět
Tak dneska mi přišly katalogy na naší svatební cestu :-D
Odpovědět
A kam se chystáte? Nám jestli zbydou penízky, tak bychom rádi Kostariku, když pojedeme na vlastní pěst bez cestovky, tak se dostaneme na velmi dobrou částku...
Odpovědět
@aimirin Hrozně mě lákají takové ty plavby. Ale nechci Karibik nebo tak něco. Víc nás láká Středozemní moře, Itálie, Řecké ostrovy, Egypt... Ale asi teda posuneme svatbu o pár měsíců. Ušetříme víc peněz a i ty plavby budou levnější...ještě uvidíme :-D
Odpovědět
My taky nechceme Karibik, protože je to tam vykácený. Chtělo jsme něco, kde je ještě ta tropická příroda fakt zachovaná. Řecko mě taky láká, hlavně Santorini, Kréta...paráda :-) A Sicílie je taky bomba.
Odpovědět
@aimirin no vidíš, tak si to udělejte jako my a uvidíte všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misa 1982 Ahoj, vítám novou tvář, koukám,že taky plánujete červenec,my bychom to chtěli týden před Váma,uvidíme,jak to vyjde @alusak Ty plavby vypadají dobře,taky bych brala Středomoří, budu zvědavá,jak to nakonec dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
@misa1982
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?