Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@petrajavor Snad jo! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta já ho zkoušela na pravou a mám ho velky na tom prstě, ted ho nosím na levé. @hannnahs já vím, že je to hodně dopředu se ptát, ale hodně jsem nad tím uvažovala. @latulipe Já právě slyšela, že je mít lepší oba dva, ale to i při obřadu?? nebo na focení?já taky ještě nemám prstýnky vybrané v albu mám dva typy co se mi líbí, ale nakonec asi budu chtít bez kamínku, už jsem měla problemy se zádnubakem, že mi vypadl 2x kamínek a tak to nechci ryskovat i u snubního. Ale naštěstí mi vše bez problému zpravili, ale i tak mě to štvalo, není to levná záležitost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs ja se zblázním, termíny dá matrika až na konci září a v květnu maj v restauraci kterou chceme poslední termín volný v květnu,, a do konce září už budou mít plné všechno
Odpovědět
@adelka206 no naše matrika nám řekla, že až na konci roku, takže máme přijít prosinec / leden, taky pěkný, ale já tam prostě půjdu dřív. Je tam budu prudit tak dlouho, až mi to tam napíšou :-D a nejde se na tý vaší matrice nějak domluvit? Ta naše totiž taky takhle vypisuje termíny, ale když jsem jim tam dala to naše datum, tak řekli, že to nebude problém, že soboty oddávají atd... že mi to teda sice nemůžou říct napevno, ale mám tam jakés takés pochybné rezervé... ale prý klidně můžu zařizovat vše další, co potřebuju.. tak já můžu jenom doufat, že si to nerozmyslej :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bohužel, volala sem tam a snažila se působit fakt zoufale,, ale jelikož tam se sobotní obřady střídají církevní s civilníma,, nemůlžou teď říct, jaký obřad jaký datum vyjde,, al místo koncem září mám prý dojet na začátku zaří,, to mi teda moc nepomohla
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ja netušila že bude všechno víc jak rok dopředu plné
Odpovědět
Profilova fotka
asi bychom měli založit nějaký klub NEVĚSTY SPOJTE SE a apelovat na matriky, že není tak těžké vypsat termíny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs na konci roku? tak to bych se snad vdávala jinde,, ale to je zas těžký když už se člověku něco líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Naprostý souhlas,,já si myslím,že není tak složité vypsat termín.Budu vám držet palce,aby to nějak vyšlo.na našem místě hostiny se stačí domluvit půl roku dopředu,tak budu doufat,že to klapne
Odpovědět
@adelka206 tak to je pěkně pitomé no :-| nechápu, že to mají tak blbě zařízené.. co kdyby se někdo chtěl fakt brát v lednu, tak to má jako začít zařizovat až v prosinci?? Když jsou ještě Vánoce?? Prostě mi to celé přijde takové na dvě věci..
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs přesně , já si myslela jak teď oba s budoucím mužem uděláme v klidu státnice a pak začneme v klidu zařizovat, místo toho mám z toho akorát stres,, a to mi každej říká jak je to brzo řešit svatbu,,, kdybych je poslechla, tak se budu vdávat někde mod mostem, tam asi rezervace nebude :-) a hostina by byla v mekáči, kde by taky bylo volno :-)
Odpovědět
@adelka206 Jé děkuju, jsi zlato :-) @punk No to mi říká nějak hodně lidí nějak hodně často :-D :-D :-N Jo na tu mušli, co jsi dávala v odkazu, jsem právě koukala, to je ten obchůdek, kam zajdu osobně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@adelka206 to zaprvé, ale taky ne všude na svatebních místech jsou ochotní. Navíc, pokud bych se chtěla brát jinde, tak budu spadat buď pod Benešov nebo pod Prahu, a co si budem povídat, my bychom rádi svatbu na zámku / hradě, a v Praze i v Bene je to jak na běžícím páse.. Takže to fakt ne :-| to si radši poradim s tou matrikou. Navíc, po přečtení tady diskuze, tu snad neni ani jedna z nás, která by s matrikou neměla problém. Tudíž je to vlastně úplně jedno, kde se člověk chce vzít :-D
Odpovědět
@adelka206 no já budu státnicovat až 2012, doufám, takže si to taky asi užiju :-D a i v mekáči je nával :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 Já bych měla státnicovat taky letos,tak doufám,že to všechno nějak dopadne @hannahs My se taky bereme jinde ež bydlíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím ;-) tak jsem udělala nakonec svatební stránky přes webnode, potvrzení účasti se dá vložit. jen zaheslování je zpoplatněné, tak je nejspíš aktivuju, až bude potřeba vkládat konkrétní údaje :-) vybíráte některá prsteny od Rýdla?
Odpovědět
Já budu státnicovat v květnu a jestli to neudělám, tak to bude maso...v září svatba i státnice @cibetka_veronika my budememít asi od Rýdla...teda já budu mít :-D
Odpovědět
@stastnanevesta no u nás je to v tomhle smyslu složitější. Tam kde bydlíme, tak ani matrika neni :-D a tam, kam spadáme, tak tam se taky nebereme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin není zač
Odpovědět
@aimirin Mně to říkají taky! :) Teď mi odepsala velmi stručně a neosobně paní z matriky, ať se obrátím na P-5...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs no chtěli bysme 11.srpna, protože ten den bysme měli pět let, ale nezbývá než doufat, že tenhle termín skutečně vypíšou a že do té doby spolu vydržíme :-D
Odpovědět
@punk Ach jo....úřednice :-( Tak aspoň víš, kam spadáte :-) Teď mě napadlo....kde to vlastně chceš, u toho jezírka? Ta jse kdysi chodili na rande, je to tam super! No já jsem se parádně pohádala s přítelem a vůbec nemám už na svatbu chuť :-/
Odpovědět
To je hrozný, kdo to má zase všechno stíhat číst :-p @aimirin To zas přejde, my se minulý rok několikrát skoro rozešli (řešili jeden zásadní problém - bydlení), ale doufám, že už se to snad vyřešilo...
Odpovědět
@xpila Nj, bydlení...to taky byly boje, ale nějak jsme to už ustáli....No prostě drahý (má červený diplom z Bc, samý jedničky atd) dostal strach, že neudělá státnice v květnu a bude je muset dělat v září a že prej se bude o svatbě stresovat se státnicema. Ale za prvý my nemáme žádnou celodenní pařbu, ale prostě hezky večer klidnější oslavu. A krom případnýho vyřizování obřadu ho ničím nezatěžuju, má to v práci těžký....takže se po něm "chce" jen tam přijít, říct ano a pak se najíst 8-( Každej komu jsem to řekla mi říká to samý co si myslím já....že zbytečně plaší a vymejšlí kraviny.....Já to stejně na tom září nechám, on to stejnak dá a pak bude happy a nic nebude řešit....
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin kde chcete mít svatbu v Praze? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin To zas přejde,ono by to bez těch občasných mraků nebylo ono.Ty jo,červený diplom z Bc.?to já budu ráda,když to udělám aspoň nějak :-) holky,dneska bude předávání těch fotek,co mě fotila ta kámoška,tak jsem zvědavá,co nastávající na to :-D
Odpovědět
@adelka206 ahoj, ve Vrtbovské zahradě :-) A vy? @stastnanevesta no prosím tě, já budu ráda, když se k diplomu nějak dohrabu :-D Je trochu magor no :-D
Odpovědět
@fredericka já myslim, že když pár přežije plánování svatby, tak už vydrží vše :-D :-D 11. srpna 2012? To byste měli týden před námi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem se dočetla,že jednu známou ze školy nejspíš vyberou do soutěže časopisu Ona dnes,kdy si letošní nevěsta vyzkouší nanečisto přípravu na svatbu.Je 5 finalistek a ta známá má zatím hlasů nejvíc. budu zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin mně se prstýnky od Rýdla líbí nejvíc, jenže zatím vybírám jen podle fotek, ve skutečnosti jsem je neviděla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?