Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@prtika Myslím, že v tom žádná tradice nebude, to záleží čistě na osobním rozhodnutí, my máme každý bratra, tak přehození sourozenců je u nás zbytečné :-D Sedmnáct lidí to je bezva ! Tak ideální číslo, my jsme zatím na patnácti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe ty si sem dala tolik odkazu,clovek nevi kam mu maji jit prvni oci...krasne stranky :-) uzasne... Holky normalne mi hrabe,uz vic jak dva dny nic nedelam,nerozhoduju a jen cekam na zari a posledni dve noci se mi zda o svatbe a uplne desy,se asi pujdu lecit :-p :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy už máte něco zamluveného a zařízeného? já tady taky teda sedim skoro pořád a už se vidim na svatbě,, :-) ale ještě nic neděláme,,, myslíte že že bychom měli už něco zařizovat a nakupovat? já myslela že po Vánocích to stačí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor prosímtě, kde plánujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
holky neznáte někoho, třebaq vy :-), kdo chcete mít svatbu na zámku Jemniště?
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 no my chteli zamek ci hrad,ale jsme mimo sezonu (svatba je na zacatku brezna) tak na stare radnici v Napajedlich,diky urednikum musim pockat se zarizovanim do zari,takze jen cekam...
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ahoj, prosímtě nemáš nějaké informcae o tom vyšehradě, o těch katakombách? děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor a nejde to na sezonu? duben už je sezona,,,
Odpovědět
Profilova fotka
@adelka206 ne nam na datumu moc zalezi a menit jej nebude...radeji se spokojime se staarou radnici,je to byvaly zamek,uz pred mnoha lety predelany na radnici...celkem hezke
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim že je hlavně důležitý, že se máte rádi :-), a jestli je to tam nebo tam je asi celkem jedno :-)
Odpovědět
@xpila To mi povídej... Každý druhý víkend si bere práci domů 8-(
Odpovědět
@aimirin Třeba vyjde ten tvůj vysněný hotýlek!! Zítra uvidíš! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@petrajavor Dej pokoj - ještě abych byla zlatá - to bych strhla váhu!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk :-D :-D :-D si me pobavila...ale vis jaky bys byla poklad kdyz bys byla zlata? @adelka206 to ano,nam jde hlavne o ten datum ...a jak rekl muj drahy,tebe si vezmu kdekoliv a klidne pujdu s tebou i pod most,takze radnice jeste dobra :-D
Odpovědět
@adelka206 No tam dole v kasematách tě mohou oddat, ale víc nevím... @punk jo jo, už zítra....vůbec nevím....co na sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe super stránky, jen kdybych ten jazyk alespon uměla :-D , ale občas se mi to tu přeloží samo :-)
Odpovědět
@latulipe budu muset zkusit něco najít no, Ze zahraničí by mě mušle vyšla na 700...a ani nejsou pěkné, takové upravené aby byly rádoby dokonalé....To už pak není ani kus přírody :-) Vzpomněla jsem si, že jsem kdysi kupovala příteli drahý kámen a v tom obchůdku měly i lastury, tak to omrknu...jedna se mi tam líbila, ale aby nebyla moc hluboká
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovědět
@petrajavor Tjn, takovýho kila zlata - to vy se skoromuži líbilo. Vždycky by mi odloupl kousek bříška nebo zadečku, já bych se nemusela dřít v posilovně a ještě bychom si mohli koupit třeba takovou malou funkcionalistickou vilku na Hanspaulce, jen za 20 mega! :-D :-D
Odpovědět
@aimirin Si tele!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžu se zeptat jak to uděláte se zásnubákem? budete si ho nechávat na levé ruce a k tomu přibude snubní? A nebo ho dáte na pravou a nebo ho sundáte při svatbě? Ani nevím jak to potom nosit po svatbě...
Odpovědět
@aimirin http://www.naturshop.cz/cz/katalog/hi...
Odpovědět
Profilova fotka
@punk odloupni kousek aj pro me,ja bych chtela vilu Tugenhat :-) to je "domecek" podle meho gusta :-D jen ja bych musela byt cela zlata abychom na nej meli...ale draheho bych klidne nechala at si odloupne co potrebuje...jo a co sis koupila pres eBay? Jo a jak dlouho trva nez to prijde?
Odpovědět
@petrajavor Jj, to nevypadá zle! :) Látkové ubrousky - tady jsem nemohla narazit na žádné dobré, tak jsem je objednala přes eBay. Doprava je lodí, psali, že co nejrychleji to půjde (koukala jsem na mapu a na opačný konec USA je to do 8 dnů, tak snad brzo!) :-)
Odpovědět
@petrajavor Teď koukám na USA poštu, včera ve 14:50 h odjela loď... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ty jo...to bude rychlost ;-)
Odpovědět
@adelka206 no my plánujeme srpen 2012 a máme zajištěné akorát místo ;-) tedy napevno. Matrika dělá caviky a u fotografa čekáme až udělá novej ceník :-)
Odpovědět
@monako3 já ho asi na svatbě budu mít na druhé ruce, nebo vůbec.. Páč mně se k sobě ale absolutně snubák a zásnubák nehodí... Každý je z jiného kovu, jiný styl, barva... prostě to k sobě nejde... A po svatbě netuším, jak je budu nosit, uvidím :-) nejsem zvyklá nosit prstýnek na levé ruce, takže asi budu možná nosit jen jeden z nich na pravé.. nebo nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Já si zásnubák přendám na pravou a budu pak nosit oba,nechci mít dva na jednom prstě a nosím prstýnky na obou rukách,tak mi to nepřijde divný. Tak jsem dneska koupila alba na ty fotky,co jsem nechala udělat miláčkovi a dám je i mamce,jen tak pro radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam zasnubak z bileho zlata, obycejny krouzek. Takze jednoduchost sama. Tady u nas je tradice, ze zasnubak ma chranit snubak, takze se nosi na jednom preste, tedy pokud chces. To je neco jako rozbijeni talirku na svatbe ...a do toho v zadnym pripade nejdu. A protoze prsteny jeste nemame, a to ani vybrane , tak doufam, ze to vybereme tak, ze to pujde nejak k sobe :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?