Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@fredericka Nemáš zač. No, já tu taky četla diametrálně odlišné názory (využila jsem toho, že je tu na ten podnik diskuse a nahlédla do ní, když už jsem tam pozvaná, ať vím, do čeho jedeme). Tak jsem na to zvědavá. Určitě tady pak poreferuju. :-)
Odpovědět
@punk No já takový lidi taky nechápu, ale stačí si tady přečíst diskuzi Nigerijský podvod a pochopíš, u toho jsem se fakt musela smát, když ti lidi na to naletěli :-D :-D :-D
Odpovědět
@monako3 těkžo říct... záleží, jaké máte datum ;-) jak jsem tu někde psala, pracovala jsem na úřadě, kde byla radnice a na ní svatba párkrát do roka, nic extra. Ale 8.8.08 tam byla jedna svatba za druhou... takže fakt záleží asi na datumu :-) @punk já už vůbec nevim!!!! já jsem tu nebyla jeden den kvůli škole a naskočilo tu od mé poslední návštěvy 7!!!! stránek, takže já už se absolutně neorientuju :-D :-D
Odpovědět
@hannnahs To se mi stává běžně, že když přijdu z práce, tak vůbec nestíhám číst :-D
Odpovědět
@xpila no to je hrozný fakt.. já sem si řikala, že tu asi něco přibude, ale tolik! :-D já to ani nemám sílu číst, vrátila jsem se před hoďkou ze školy, a už mám čtení a vnímání nějak až dost :-D zapojím se až zase teď :-D tak se omlouvám, jestli na mě někdo reagoval bez tlačítka "odpověz", páč to fakt nenajdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 no u nas to vsude stoji 1500-2000...ale jelikoz Danca nam dela i nehty,tak si bere jen 1000 :-D @punk to bys byla zlata...dala bych ti vedet ;-) ale snad to vyjde :-D
Odpovědět
@hannnahs No já měla tenhle týden hodně pracovně náročný, tak to taky nezvládám číst :-p
Odpovědět
@xpila no aspoň jsem ráda, že v tom nestíhání nejsem sama :-)
Odpovědět
@punk jé.....no to je něco! Ihned mě to nadchlo! Fakt jak antický chrám. Akrát je to dost daleko :-( Ale ta kaple je krásná a s květinama a svíčkama to tam musí být jako pohádka. Známá měla obřad dole v katakombách na Vyšehradě, všude svíčky...a úplně me mrazilo po zádech, jak to bylo krásný.
Odpovědět
@fredericka Vítej mezi námi :-)
Odpovědět
@hannnahs To rozhodně nejsi, já nestíhám poslední tři týdny vůbec nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aimirin: diky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@xpila Tak to se zítra mrknu!!! Dneska se o noťas dělím se skoromužem, sleduje kauzu Víta Bárty! :-)
Odpovědět
@hannnahs Nápodobně!!! :-D
Odpovědět
@petrajavor Tak kdyžtak písni! :-)
Odpovědět
@punk No já to radši nesleduju, protože pracuju na jednom nejmenovaném ministerstvu pod vedením VV :-D :-D :-D A dneska jsem sama doma, takže je klid :-p
Odpovědět
@aimirin No, tak to měla ta kolegyně - květiny a svíčky. Byla to nádhera!!! Škoda, že to není kousek blíž... třeba jen o deset kiláčků!!! :-|
Odpovědět
Holky, já jsem asi fakt brzda :-D nejen, že nemám nic nového zařízeného, ale ani to tu nestíhám číst :-D to je teda něco :-D @fredericka taky tě tu vítám! :-) a máte už v srpnu konkrétní datum?? My totiž taky chystáme srpnovou svatbu :-)
Odpovědět
@xpila No, přítel dělá na MPSV :-) Jsi na MV, MMR, MD nebo MŠMT?
Odpovědět
Holky jak tak zjišťuju, tak jsem tady asi nejstarší, to je hrozný! :-D A to ani nevim, jestli vůbec příští rok na tu svatbu dojde :-p
Odpovědět
@punk Jsem u pana šéfa VV :-D Jo tak na MPSV je taky veselo :-p
Odpovědět
@punk to si říkám u většiny věcí :-(((
Odpovědět
Profilova fotka
@punk jj,diiiiky...si zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte někdo zkušenosti z ebay, nějak se pořát bojím od tama nakupovat, když neumím moc jazyk. :-N ...přemýšlela, jsem jestli tam třeba nekoupit šaty pro drůžičku malinkou v barvičce mé svatby nebo nějaké doplnky nebo botky. šaty ještě nevím, podlee toho jaký tip mi bude sedět a uvažuju, že si je nechám nakonec ušít z toho netu mi přece nemusí sedět...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte někdo zkušenosti z ebay, nějak se pořát bojím od tama nakupovat, když neumím moc jazyk. :-N ...přemýšlela, jsem jestli tam třeba nekoupit šaty pro drůžičku malinkou v barvičce mé svatby nebo nějaké doplnky nebo botky. šaty ještě nevím, podlee toho jaký tip mi bude sedět a uvažuju, že si je nechám nakonec ušít z toho netu mi přece nemusí sedět...
Odpovědět
Profilova fotka
už mi to zas blbne :-|
Odpovědět
Holky kdybyste věděly, kde koupit velkou mušli na prstýnky....tak prosím pomozte :-)nikde nic
Odpovědět
Profilova fotka
@xpila nejstarsi? a kolik ti je? na veku prece vubec nezalezi :) @aimirin ja mela jednu docela dobrou doma a ma znama mela jednu bajecnou co se jmenuje orechio di venere ci jak a dava do ni v koupelne mydlo!!ale kde ji sehnala...myslim, ze musle ale najdes v suvenyrech. napriklad tam, kde prodavaji ruzne kameny a kristaly, tak tam maji obycejne i musle a tak @monako na ebayi nakupuju docela casto; funguje to jako aukro. Zalezi ale jak chces platit. U nas ve Francii to vetsinou vali vsechno pres seky, protoze jinak je tu PayPal a ten si bere nejaka procenta, ale myslim ze je bere prodavajicimu. Nejsem si moc jista. Jinak s Ebayem mam jen same pozitivni zkusenosti
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem konecne nasla spousty napadu na nase tema. Na jedne anglicke strance - vrele doporucuju http://www.weddingbee.com/ je taky forum a spousta napadu. My budeme mit lestiste a letadla. Nasla jsem tam napady jako napriklad ze misto jmenovek na stul muzeme dat na zidle cedulky na zavazadla ci pojmenovat stoly terminal 1, terminal 2 :) asi neco v tomto smyslu provedem; Stejne jako pisen love is in the Air nebo another plane back home :) myslim, ze se budem bavit a ja se asi pri dekoraci vyradim
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby nekdo chtel inspiraci od nas z Francie, tak kouknete na http://www.unbeaujour.fr/ uplne nahore je galerie a nemusite mluvit ani francouzsky ;) romanticka stranka co se jmenuje bosa nevesta http://www.lamarieeauxpiedsnus.com/ vyberete si barvu vpravo a ukaze se vam spousta fotek na nenarocnou svatbu. bezva napady treba se nekomu bude neco hodit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?