Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin @stastnanevesta @monako3 to s vama souhlasim...jinak manako ja vim ze treba temata na rok 2012 povoli pozdeji,ted to smeruji sem,aby se diskuze nevedla 2x a zatim nas neni tolik aby se kazda diskuze "uzivila" treba my ze Zlinska jsme tu 2,ale mame to k sobe jen 4km :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Jo já nepotřebovala aby to bylo přesně na rok 2012, mě bylo jedno jestli jsou už vdané nebo mají čerstvě před svatbou. ptala jsem se na tipy obřadů a hostiny. Ale to je jedno, hodila jsem si to jako status a tam mi pár lidí odpovědělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 http://www.beremese.cz/diskuse/tema/2... , http://www.beremese.cz/diskuse/tema/h... , něco se tu už najde, možná proto ti to smazali
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe aha, no to už je sice dávno, co jsem se to zakládala, ale kouknu na to díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 se mrkni sem: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/n... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/s... http://www.beremese.cz/diskuse/tema/z... a urcite se toho najde vic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor děkuji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Tak to máte super, asi to tak taky uděláme :-) Ale nevím jestli si mám vzít svého bratra a přítel jeho sestru a nebo si ty sourozence máme prohodit aby šla holka holce a kluk klukovi. Je nám to tak nějak šumák, je na to nějaká "tradice", že by nevěsta měla mít za svědka holku a ženich kluka?
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika Myslím si, že je to jedno
Odpovědět
@prtika No co já vím, je spíš tradice, aby holka měla za svědka muže a muž ženu, protože pak se s nima prý může nějak speciálně tančit hned po novomanželském tanci (i když to by si je mohli novomanželé klidně prohodit a šel by tanec taky). Já budu mít nakonec za svědkyni jednu z družiček a snoubenec zase jednoho z mládenců...Když už u nás budou stát, tak nám to taky podepíšou...
Odpovědět
Tak jsme měla dlouhý rozhovor s tátou a ten mi říká, že asi nejlepší je pozvat bu´d jen strejdy bez dětí (ale to prý myslím, že jeden by asi nepřišel) a nebo je nezvat vůbec. To ale pak budeme mít málo hostů a nevím, jak je doplnit
Odpovědět
Profilova fotka
@prtika My taky budeme mít za svědky dva kluky a nějaké tradice jsou nám celkem jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii My budeme mít 17 lidí, pokud to klapne podle našich představ :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aimirin Tak já klidně přijedu :-D
Odpovědět
@petrajavor Tak jsem včera objednávala prvně přes eBay, když budeš potřebovat "helfnout", řekni, už jsem v tom zběhlá!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
@prtika My budeme mít, stejně jako @stastnanevesta, oba svědky chlapy... :-)
Odpovědět
@janina_sun A nakonec proč ne :-)) I když teď jsme to spočítali a asi se vejdou všichni až na nehodného bratrance :-) A přítele sestřenice. Oba jsou na černé listině :-D
Odpovědět
@punk Já na ebay nakupuju celkem pravidelně, tak kdybys potřebovala něco, tak řekni ;-) Někdy před dvěma lety jsem si tam objednala i závoj :-D
Odpovědět
Holky, chtěla byhc si už pořídit svatební prádlo, ale nevím, jaké punčochy. Budete mít podvazkový pás nebo klasiku? Brala bych podvazkový pás, je v tom určitě mnohem méně vedro a člověk se cítí lépe, ale nechci zrovna při obřadu mít vzpomínku na punčochu, co mi sjela z nohy..:-/ Našla jsem nějaký pás s osmi podvazky, to by snad mohlo stačit?
Odpovědět
@aimirin Pokud punčochy, tak podvazkový pás, připadá mi to takový slavnostnější ;-) Myslím, že dělají samodržící punčochy, které se dají ještě pojistit právě pásem, takže ty by neměly spadnout :-D
Odpovědět
@xpila samodržky moc nechci, aby mi neotekla noha.... Já bych brala ten pás, ale nechci, aby mi během mého ano punčocha s grácii sjela z nohy :-D
Odpovědět
@aimirin Myslím, že jen tak nesjede, ony to jsou právě speciální do pásu, ale mají i ten silikonový proužek, jsou prostě něco mezi :-D
Odpovědět
@xpila jo aha...a nevíš, kde se dají sehnat? Já bych chtěla podvazkový pás, co má 8 kovových přezek, ale furt je mi to paranoidně málo :-D Bojím
Odpovědět
@aimirin Zkusím se pak podívat, ale už je to dlouho :-( Slušná paranoia :-D
Odpovědět
http://mojepuncochy.cz/pradlo-a-dopln... Našla jsem tenhle a asi si ho koupím, v bílý...tak uvidíme.....Já myslím, že bych musela mít velkou smůlu, aby mi to sjelo během obřadu (15 minut) a pak už je mi to skoro jedno :-D
Odpovědět
Já si asi koupím nějaký do sady, aby mi to hezky ladilo :-D Jako myslíš, že by se ti rozeplo všech 8 spon? :-D :-D :-D
Odpovědět
@xpila no vlastně na každý noze jsou "jen" čtyři :-D tak doufám, že si všechny čtyři nepostaví hlavu :-) Podprsenku chci určitě bez ramínek a hladkou, aby se mi nerýsovala pod šatama....nebudu mít totiž korzetovky
Odpovědět
@xpila Děkuju! :-) Když už jsem to ale včera zvládla, tak si docela pro příště věřím. Přítel teda říkal, že budu koukat, až mi na kartě zmizí všechny peníze :-D , ale myslím, že i kdyby, moc by si nepřilepšili! :-D
Odpovědět
@aimirin Já nosím jedině samodržící silonky, a pokud je nevyperu v aviváži, nekloužou... :-)
Odpovědět
@aimirin No já vůbec nevím, jestli nějakou podprsenku budu mít :-) Ještě úplně totiž nejsem rozhodnutá pro styl, jestli korzetové (ty by měly všitou) a nebo s klasickými ramínky, to bych nejdřív sehnala šaty a pak až do nich podprdu :-D @punk Ono je nejdůležitější sledovat hodnocení prodejce a dávat si pozor na poštovný, pak se to může pěkně prodražit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@punk hej me se nechce zakladat ucet kvuli jednem botam,tak se snazim presvedcit jednu nevestu at mi je objedna a ja ji je cvaknu :-D tak snad to vyjde,navic ja a anglictina neee,mozna nemecky ci rusky,ale anglicky tak mozna dobry den a aj to je problem :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?