Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem ti to poslala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no to by chtělo překonat, ale uvidíme, to bych musela začít na sobě makat a to dost, alespon břicho :-D...trošku povolené od porodu a jsem lenivá cvičit, jak jsem unavená u malého :-N Jinak děkujeme :-) @latulipe krásné fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@latulipe ty fotky od kamaradky jsou fakt krasne :-) @stastnanevesta to oznameni bude vypadat fakt dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem natrefila na stránky fotografa z Uherského Brodu - Radovan Chvíla. Moc hezky fotí, tak třeba ho některá využijete, na nás je moc daleko :-| :-( Ale jinak bych ho brala, fotky má parádní!!! :-)
Odpovědět
@xpila To nejsi jediná, kdo je nefotogenický. Já se sama sobě nelíbím snad na žádné fotce. Zato můj přítel, ten ať se tváří jak chce a ať ho vyfotí v jakoukoliv situaci, tak vypadá dobře. No, aspoň jeden z nás bude na svatebních fotkách vypadat dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :-) Tak se k vám taky přidávám :-) Docela jsem koukala, že nejsem jediná kdo řeší svatbu takhle brzo :-) Máme ji naplánovanou zatím na 12.5.2012 v Náměšti nad Oslavou, nejlépe někde venku u krásného stromu (nejspíš využijeme zámecké zahrady) a hostinu bychom taky nejraději někde venku, tak uvidíme. Už mám několik nápadů co jak, fotografa taky vybraného, líčení a česání pořešené. Chci si toho co nejvíc udělat sama moc mě baví zdobení a blbnutí s výzdobou :-) Plánujeme jen malou svatbu s rodiči a sourozenci, pak odjezd na svatební cestu a až se vrátíme tak bude párty s kamarády (prase+pár beček piva). Ráda bych se pokusila i o vlastní svatební oznámení, na ty jsem sama zvědavá jak se mi podaří :-) Jinak já bakaláře dodělala loni a letos jsem na navazujícím mgr. ale vybrala jsem strašný obor a vůbec mě to nebaví, tak se na to chci vykašlat hned jak najdu práci (která už se snad rýsuje). Můj přítel je co se týče plánování svatby zatím docela v klidu....včera mi i objednal knihu "Náš svatební průvodce"...měla jsem strašně velkou radost :-) Tak se mějte a ať nám to všem krásně vyjde a nejlépe tak jak si přejeme :-)
Odpovědět
@latulipe Ty fotky jsou super!!! Pošleš mi prosím také kontakt?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě se chci zeptat, jak řešíte tu svatební cestu? Plánujete to nějak brzy po obřadu? Já kvůli tomu, že přestřihnou občanky a vlastně asi nebudou hned platný průkazy...nebo jak se tohle řeší? :-.
Odpovědět
@janina_sun No my právě ne, taky jsem se toho bála....aspoň víc ušetříme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun Taky neplánujem hned a asi to navíc kvůli financím zredukujeme na nějaký "luxusní" prodloužený víkend v Čr. Ale pokud máš platný pas, tak na něj můžeš cestovat ještě 3 měsíce po svatbě.
Odpovědět
@janina_sun No, tenhle problém taky řešíme. Ptala jsem se těch co už mají svatbu za sebou, ale bylo to úplně k ničemu, protože všichni jeli na svatební cestu až tak za měsíc za dva, takže už měli novou občanku :-| Ale bude to chtít někde zjistit, protože svatební cesta až za čtvrt roku nebo za dýl mě tedy moc nebere 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
@prtika Nu, taky jsi se do toho pěkně dala, když vidím ,kolik už toho máš zařízené :-) My chceme taky s malou svatbu jen s rodiči, prarodiči a sourozenci, tak jsem ráda, že už nejsem v menšině ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Já tedy zatím nic konkrétního v plánu nemám a myslím, že nám taky chvilku potrvá, než vyrazíme (uvidíme, jak na tom budeme po svatbě finančně), i když každý říká, že se na svatbě penízky vrátí ve formě dárků a obálek...třeba moje kamarádka měla svatbu za 80tis a 60 tisíc se jí vrátilo v obálkách 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun My chceme ráno po svatbě odjet na týden na chalupu do absolutního klidu a budeme si užívat jeden druhého:-) a po návratu se opít s přáteli :-)
Odpovědět
@prtika To je super plán. Taky to chceme tak nějak udělat. Mít klid a jen si spolu někde v klidu lebedit...
Odpovědět
@janina_sun Já počítám, že bychom mohli dostat cca 60 tis, jenže zbytek svatby bude tak 130 ti na našich bedrech... :-p Líbí se mi, co napsala @prtika , užívat si třeba na chalupě, v klidu vyměnit doklady a pak někam odjet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, take se pridavam. Svatbu bysme chteli v cervenci 2012, mame i datum ale ten bohuzel bude potvrzeny az na konci zari, z cehoz jsem pekne nervozni, pac muj budouci manzel je anglican a toho papirovani a zarizovani a jeste ani ten datum neni, no snad to bude vse v poho.Jinak to tak nejak v hlave mam sesumirovane, ale jestli to vse klapne, to nevim uvidime;-]Kazdopadne gratuluju vsem, je to fakt krasny pocit byt snoubenkou;]]]
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Jo chceme si ten den užít v klidu a ne se starat co kdo a jak, že se opil ten a ten strejda :-( Bude to náš den v klídečku a hotovo :-) Snad to teda všechno klapne bo našim je to jedno ale rodina od budoucího ženicha by asi chtěla větší svatbu, tak snad si ale ubráníme jen tu naši vysněnou malou :-)
Odpovědět
Holky, přijde vám blbé pozvat (již dospělé nebo skorodospělé) děti jednoho strejdy a děti druhého ne? Ten druhý má v rodině strašného hrubiána, jednou mi v opilosti vyhrožoval, že mě zbije, a kdyby se na něj nevrhl přítel, fakt by to udělal! A to jsem holka! No a taky mu furt berou řidičák, je nezaměstnaný, fetuje, krade, nosí tepláky, které mu padají a všichni tak vidíme jeho půlky....Prostě ho tam nechci no....
Odpovědět
@prtika Teda u nás je to jak přes kopírák :-) Našim je to taky jedno, hlavně ať prý jsme spokojení my, rodina ženicha taky očekává mega svatbu, tak musíme taky bojovat. Ale myslím, že jim nakonec nezbude než se přizpůsobit...holt je to náš den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii Taky doufám, že to pochopí. Rodičům jsme to zatím jen naznačili a jsem zvědavá co z nich vypadne za moudra až to vyhlásíme oficiálně :-) Je to super, že to máme stejné, aspoň to mám s kým probrat :-)
Odpovědět
@aimirin Mně to hloupé nepřijde. Myslím, že bys na svatbě měla mít lidi, které tam chceš mít a máš k nim nějaký vztah. Pokud je to takový poděs, tak bych ho tam normálně nezvala. Kdoví jak by to mohlo dopadnout.
Odpovědět
@prtika To jsem ráda, že tu mám zpřízněnou duši :-) My jsme to taky zatím nijak oficiálně neoznamovali, ale naši určitě názor nezmění, na to je moc dobře znám :-) Horší budou tchán a tchýně :-|
Odpovědět
@lennii Děkuju....no to já právě nevím, aby se zase neurazil, že ostatní děti tam mohou....ale tak on už je z toho syna sám na palici....tak já myslím, doufám, že to sám pochopí...
Odpovědět
@lennii Jinak my taky chceme malou svatbu, fakt jen lidi, se kterýma mám nej nej vztahy. Nikoho nechci zvát jen ze známosti nebo ze slušnosti, protože by to pro mě pak nebylo tak příjemný :-D Asi jsem sobec, ale prostě chci to mít dle svých snů....ale někdo třeba vůbec neodkáže pochopit, proč sním o malé svatbě, myslí si, že to děláme, protože šetříme :-p Vždyť je to jasný, že s nejbližšími to bude intimnější a pro mě lepší...
Odpovědět
@aimirin Myslím, že pochopí. Nebo si o tom zkus s ním promluvit, nějak mu to naznačit, jak se k tomu staví a uvidíš, pokud ví - jak sama píšeš - že syn je takové kvítko, tak to snad vezme normálně.
Odpovědět
@aimirin Tak vítej mezi nás malosvatbové :-) Vůbec neřeš názory okolí. Co člověk to názor a navíc vždycky ten správný a nejlepší ! My chceme malou svatbu prostě proto, že ji chceme a nemusím to vůbec takovým lidem vysvětlovat. Jednak jsme nikdy nebyli s přítelem na velké oslavy, taky naši prarodiče jsou už hodně staří,ale chceme je tam mít, tak by pro ně nic velkého a dlouhého ani nepřicházelo v úvahu, protože budou rádi, když zvládnou obřad a oběd, taky máme dojem, že malá svatba je víc intimnější...
Odpovědět
@lennii No přesně, přítel taky moc není na velké oslavy, ale hlavě oba máme spíš málo nejbližších kamarádů, každej tak max tři. A on je navíc jedináček a jeho rodiče taky, takže ani nemá velkou rodinu...já zase mám velkou část rodiny na Moravě a nestýkáme se (z mé strany pokusy byly, ale nebyly opětovány, tak na ně kašlu) Tak ani nevím koho bych tam zvala upřímně
Odpovědět
@aimirin Taky tak. Nejlepších přátel je opravdu jen hrstka a zvát zase všechny "známé a kamarády" to mi za to nestojí. A půlka rodiny z naší i z přítelovi strany je mezi sebou rozhádaná, tak ať si radši zůstanou doma. Nemíním koukat na jejich naštvané obličeje a nedej bůh, ještě poslouchat nějakou kritiku na vlastní svatbě, že tamto mělo být tak nebo zase onak...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?