Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@parajan S délkou skladby si nelam hlavu, všechno se dá zkrátit, na netu je na to několik programů zdarma ke stažení a uvládne to uplně každý. Ustříhneš jen tolik, kolik potřebuješ a necháš to ztišit do ztracena...
Odpovědět
@popinka007 o těch programech jsem slyšela, ale neumím v tom dělat:-/ No ale nouze naučila Dalibora housti:-D To abych začla už teď aby to k něčemu vypadalo;-) ;-)
Odpovědět
@parajan Jestli máš vybranou mp3ku, stačí říct, kolik vteřin tam chceš a já obětuju 2 minuty svého času a střihnu to:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem dneska mluvila s tím profesorem, na právnickou španělštinu, co budu opakovat to zkoušku a on je strašně zlatý, takový milý kluk :-) tak jsme pokecali co a jak a on že jestli mám ve středu zkoušku,ať přijdu ten další týden,takže o starost míň :-) taky jsme povídali jen tak o všem možném,no prostě bylo to totálně super!!
Odpovědět
@stastnanevesta Tak to gratuluju, a přeju hondě štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : jo ? a odkad ze jsi ? ja pochazim ze Znojemska ;-) ale ziji v rakousku :-) , sice jsem nad tim přemýšlela,co chou ale ja nato nemam bunky :-D na tema jak me pozadal o ruku bych vedela co napsat , ale ohledne tohoto tematu nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanny Jsem původně z Prahy,ale v Brně už asi 6let a chci tu zůstat. Případně zkusit bydlet v Irsku, miluju to tam, moje druhá vlast! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Minule jsem se sekla u psaní tvé přezdívky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my svatbu také plánujeme na květen 2012, mohu se přidat? není tady někdo z okolí OV? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Jasně, že se můžeš přidat, máte už vymyšlené místo a tak? koukám,že máš mimi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta děkuji x-) Právě ,ísto zatím nemáme a už bych chtěla mít datum na papíře. Nejprv jsme chtěli zámeček ve Staré Vsi, ale někde jsem se doetla, že se platí 3.500,- tak nevím. zase chceme trošku ušetřit. No mám 11 měsičního chlapečka, za chvíli nám bude rok, takže už žádné mimi :-| ...právě proto chceme až příští rok, aby to s ním už bylo v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Ahoj,vitam te...ja budu mit svatbu v okoli Ostravy...nejspis teda.. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monako3 Asi všechny už bychom chtěly mít datum na papíře, proto já říkám, už ať je příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak datum na papíře můžeš mít klidně už ted. Až budu mít datum, vše se už podle toho odvíjí.. :-) @carpatia Ahoj děkuji x-) ....a už víte kde budete mít asi obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 U nás ho ale vypisují až příští rok v lednu, bohužel ne dřív :-( Holky,tak jsem se rozhodla se vrátit na led, jezdím synchro bruslení už několik let (ale pouze pro zábavu,i když občas se nějaké soutěže nebo exhibice taky najdou) a už se mi po ledě stýská, tak se nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta my jsme v Brně pátým rokem a taky tady nebo v blízkém okolí chceme zůstat, jen svatba bude kvůli rodinám na druhé straně republiky, odkud pocházíme
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Aha to jsem nevěděla, holky mi totiž radily, datum už rok do předu at si vše vklidečku nachystám, šaty půl roku před svatbou at jsou na ten datum volné atd. Ale je pravda, že plno lidí zařidí i svatbu za měsíc a neřeší to :-) Mám taky kamarádku, co bruslí a jezdila v tom mrazíkovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Většinou dávají datumy koncem roku před nebo v lednu požadovaného roku, záleží kdy matrika udělá plán na další kalendářní rok
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : jojo Irsko je nadherne ;-) , a s tou prezdivkou si nelam hlavu :-D
Odpovědět
My jsme původně chtěli svatbu už letos, a když sem volala v listopadu na matriku tak se mnou paní mluvila jak s bláznem, že mame přijít nejdřív v lednu a i to bude pro srpen ještě brzo.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Já chci v Brně taky zůstat, je to tu fajn, pocházím z hlavního města,ale nevracela bych se tam, jen tam občas jezdím za rodiči. My právě budeme mít termín až v lednu příštího roku,taky bych to radši dřív,ale co se dá dělat :-( @monako3 jo, někde jsou ty termíny rok dopředu, jinde si člověk musí počkat. Když to všechno dobře půjde,tak budeme mít na zařizování půl roku,což si myslím je docela dobrý @hannyy Taky jsi byla v Irsku? kde a na jak dlouho? já tu zemi miluju a chtěla bych tam zkusit žít a pracovat, mám spoustu kamarádů mezi irskými muzikanty a vždycky si mezi nimi přijdu jak doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : nene ja jsem v Irsku nebyla, byla tam mama na dovolene a ty fotky ktere udelala byly uzasne, krajina byla nadherna, i kdyz byla v kvetnu , meli krasne pocasi ;-) taky bych se tam chtela podivat a taky rikala, ze lidi moc ochotni a mili byli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Já byla v Irsku dvakrát, miluju to tam, lidi jsou tam naprosto úžasný, milí a přívětiví, ne jako tady. Nejlíp je na západě Irska, tam poznáš, o čem ta země je. Můj sen byl tam bydlet.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : a pritel nebo manzel by tam sel s tebou ? me dalo praci dostat pritele do rakouska :-D ale je tady stastny, ma krasne penize :-D my zustane me min.jeste 3 roky zit tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Chteli bychom v hotelu U Holubu na Celadne,ale vsecko se to bude odvijet od terminu a samozrejme penez,bohuzel:(
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Právě že jo, máme v plánu tam po svatbě tak na půl roku nebo na rok jet, uvidíme,jak se bude dařit. Vy žijete v Rakousku? a kde? my byli před Vánoci na výletě ve Vídni a moc se nám to líbilo, plánujem se tam v létě vrátit.
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : nemelo to byt me ?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : my zijeme ve meste Amstetten, je to stejne velke jako Znojmo, takove mensi mestecko ;-) ja tu jsem uz 6 let, sla jsem sem jako au pair u uz tu zustala :-D Jinak kdyz jsem se byla ptat na termin svatby na tento rok, coz bylo min.rok v dubnu , mela jsem ho hned, pac jsem byla prvni , ale my meli mit a budeme i nadale mit svatbu v kostele ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannyy Jasně,že plánujeme se tam vrátit :-D To teda koukám, že už jsi dlouho v cizině. A přítel je Čech? My jdeme příští sobotu (29.1) kamarádce na svatbu do kostela, já jsem ještě v kostele na svatbě nikdy nebyla a jsem zvědavá,jak to chodí. Já se nemůžu dočkat,až budeme mít oficiální termín, moc už bych chtěla být Jirkova manželka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta : :-D ja si porad hraji s myslenkou, ze by jsme se mohli vzit letos :-D nejak me to nemuze pustit :-D a tak jsem si rikala, ze dam ted s tim priteli pokoj a zeptala bych se na jeho nazor az kolem leta :-D a kdyby kyvl, tak by se mi libil termin 11.11.2011 :-D my to budeme mit v chramu sv.Mikulase ve Znojme je to nadherny veliky kostel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?