Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Ani mi nemluv,já z toho mám poslední dobou hrozný nervy,ale už jsem to přestala řešit.Prostě dopíšu bakalářku a budu se snažit všechno dotáhnout,abych mohla končit v září.To snad nebude takový problém
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dneska dorazil vzorek vybraného oznámení, vypadá to naprosto úžasně,jsme nadšení a už se těšíme,až to bude včetně našich jmen a všech náležitostí :-)
Odpovědět
ach jo, tak matrika otevírá termíny 1.11 a to je zhruba celé.....tak já fakt nevím. čekat do října, fotograf fuč...a ještě teda nevím, zda toho prvního října vůbec svůj termín chytnu, protože chci ten, co všichni (od čtyř sobota) Jestli to bude (moje spolustudentky ví) jako na právnické fakultě přihlašování do rozvrhu, tak se můžu klouzat
Odpovědět
vy už máte všechny termíny od matriky potvrzené?
Odpovědět
@stastnanevesta no já jsem byla taky v klidu, ale teď jsem byla konzultovat svojí DP a když mi vedoucí řekla, co by si tak představovala,abych tam ještě dopsala, nebo už spíš dovymyslela, tak mi můj klid rychle opustil. :-N vidim to tak, že budu mít i veselé prázdniny, páč já to prostě nechci psát přes semestr! :-D
Odpovědět
@aimirin ani náhodou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj, zvládnout to jde, svatbu měli úplně nádhernou a bez problémů, jsem byla švárovi za svědka, tak to muselo klapnout i kdyby nechtěli :-D no a 22.9. 2011 už to budou 4 roky a právě čekají v srpnu druhého potomka a manželství mají hodně harmonické :-D Mě bude svědčit ségra...mám ji takovou "pojistku" šťastného manželství, jestli se to tak dá nazvat.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin hihihi :-) :-) :-) skoro všechny matriky si dávají na čas s potvrzením termínu... :-D :-D :-D :-D Tak uvidíme...tak až si potvrdíme své datumy na úřadech se nám myslím všem uleví.... :-) :-) To je ta nablblá birokracie !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nene,až v lednu :-S @hannahs Jo asi tak. Já to chci stihnout odevzdat do června,abych mohla v září ke státnicím,ale snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to budeme mít podobné, taky chci až odpolední svatbu, ale nevím jak to udělat, jestli jen velký raut a nebo večeře a později malý raut. No uvidíme jak t vše dopadne, jsem sama zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun tak to budeme mít podobné, taky chci až odpolední svatbu, ale nevím jak to udělat, jestli jen velký raut a nebo večeře a později malý raut. No uvidíme jak t vše dopadne, jsem sama zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
proč se mi to furt posílá 2x ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs No já chodím do práce i o víkendu v sobotu až do 20h, takže taky žádná prdel :-D :-D Do toho tréninky závody atd. Jsem také v jednom kole....ale zatím zvládám, sice funím a občas dobíhám na poslední chvíli, ale zvládám :-D :-D :-D
Odpovědět
@stastnanevesta no je mi jasný, že tu diplomku neudělám celou. Páč nebudu moct konzultovat o prázkách. Ale aspoň tu teoretickou část bych ráda udělala, abych pak do konce roku nějak stihla dodělat velkou část praktický... Po novym roce už se chci soustředit na zkoušky, státnice a tak... plány jsou to sice hezký, ale plnění asi bude pokulhávat :-S
Odpovědět
@olinkak no jsme prostě ženy šikovné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannahs Jsme ženy šikovné,tak to zvládneme,ne? @olinka Jaké tréninky?něco mi uteklo..
Odpovědět
Profilova fotka
holky my taky nemáme ještě datum a jak vás poslouchám, tak uvažuju jestli má cenu tam ted chodit, když vám vypisujou termíny až tak pozdě, at mi nepoklepou na čelo, že jsem tam tak brzo... :-|
Odpovědět
@stastnanevesta hmmmm, asi budem muset :-N
Odpovědět
@monako3 poklepou, ale stojí to za to ;-) je potřeba tam občas zajít, připomenout se a tak.. Jinak tam přijde nějaká průbojnější a je to hned v trapu...
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Taky jsem měla plán, jak velkou část diplomky udělám o prázdninách, ale nějak jsem se k tomu nedokopala, pak byl semestr a nebyl čas, v lednu zkoušky, no ale únor/březen stačil a je odevzdáno. Teď jsem jen napjatá, co mi na to řeknou.
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Chodilas na konzultace? tak by to mělo být v pohodě,ne? Já to chci právě taky stihnout tak do konce května, ať je pak ještě čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs AAAANNNOOO přesně tak, musíme se pochválit, poněvač to za nás nikdo jiný neudělá!!! :-D :-D :-D Takže jsme šikovné všechny!! ;-) ;-) ;-) Spoustu věcí už jsme zvládly(za to pochvala), spoustu jich ještě zvládneme :-D :-D :-D, prostě jsme všechny JEDNIČKY!!!!! :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
@jipe no já prostě musim, prostě se dokopu. :-D Taky jsem jinak na tohle líná, ale chci si užít plánování svatby a ne vymýšelní marketingový strategie Ladova kraje..
Odpovědět
@olinkak s tou první větou souhlasim na 200 % :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 Tak to těžko říct, jestli vyčkávat, nebo se jít sama přesvědčit jestli to mají tak jak všude jinde... :-) :-) :-) Ale jak se u nás říká za zeptánéí nic :-) :-),když už nic, tak alespoň si budeš jistá.... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs my to nebudeme mít na nějakém vyznámném místě, nejprv jsme chtěli, ale 3500,- za 15 minut se nám fakt dávat nechce, tak to bude na radnici, tam ty termíny asi až tak žhavé nebudou co?
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak tak to naprostý souhlas :-) @hannahs Jo to mi povídej. Mně sice ten rozbor té divadelní hry baví,ale už to chci mít z krku
Odpovědět
Profilova fotka
@olinkak za zeptání nic nedám, to je fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
@monako3 No, večeře by byla u nás vlastně stejná jako oběd, akorát by to bylo o pár hodin déle...takže plánujeme spíš jen ten velký raut (průběžné doplňování jídla během celého večera) a zábavu...možná vymyslím nějaké hry, soutěže, tombolu...něčím to zpestřit, aby se lidi i pobavili...ale to musím ještě zapojit mozkové závity...a kdo ví, třeba nakonec bude vše jinak..rodina se umoudří a bude to s obědem, v klidu a bez bouří...ale spíš počítám s variantou rautíku a zábavy až do rána :-) Jinak na matriku jsem ještě ani nezkoušela psát či volat...každopádně, když vás tu poslouchám...nakonec to bude snad ten největší oříšek :) taky nechápu, proč to nemají nějak dopředu...typu "oddáváme každý pátek a sobotu od toho měsíce do toho měsíce"...a jedno jaký rok...kalendáře snad existujou i na další roky, aby znali datum...nebo nevím, kde vázne problém ve vypsání termínů...nehledě na to, že fotografa a restauraci je nejlepší zamluvit co nejdřív, aby byla jistota...a to nejdůležitější (matrika) vám to dá vědět jako poslední...pak řekne "no, tenhle termín jako ne, sorry"...a bude se vše ostatní rušit???? :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun mě se líbí i ta varianta odpolední svatby, vklidu se dopoledne nachystám, pořádně se vyspím a pak lážo plážo vše dodělat a hlavně sebe :-)...no s tím jídlem se to dá kdykoliv změnit, ted bych chtěla mít zamluvené to datum, aby jsme se měli do čeho odpíchnout a pomaličku kupovat věci, at nás to na konci nezrujnuje :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?