Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@stastnanevesta mě se spíš nelíbí, že na hodně zámcích ti řeknou kdy kdo má přicházet i když to chceš jinak a nacpou ti k tomu ještě jejich muziku a nebo ještě líp i lidi v dobových kostýmech. A nejsou schopný být flexibilní a udělat to jinak když to někdo tak nechce. Takže spíš mi vadí organizace, jinak se mi to líbí. Ohledně té muziky-to je asi to nejdůležitější-oba jsme prof. muzikanti a proto jsme na to zatížení. Když muziku, tak s jistotou, že se nám bude líbit (já vím, asi to zní šíleně). A muzika byla jediné mínus zahrady? Takže taky zámek nebo hrad?
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan A na co hrajete a kde?:)
Odpovědět
máme klarinetový kvartet ještě s dalšíma kámošema. A svatby hrajem taky;-) Ale je to spíš tak k obřadu a přípitku, na juchání večer už jsou tu zas jiný kámoši:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fakt dobry, klarinetovy kvartet :-D A vubec damy, uz jste premyslely,co si nechate zahrat k obradu?Bude to klasicky svatebni pochod? ;-)
Odpovědět
co je na tom k smíchu?;-) Náhodou jsme na roztrhání-maminky bulí, babičky trhají kapesníky :-) :-D //Za mě teda klasický pochod ne e. Zatím se mi líbí http://www.youtube.com/watch?v=S6yuR8... ale ještě jsem o tom nepřemýšlela nějak extra? A co ty? //a vy holky?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan klarinetový kvartet, to je dobrý :-) @carpatia Jo, já si asi nechám zahrát klasický svatební pochod, mám nějak pocit, že by to bez něj nešlo
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Jo, my taky zámek, byl to odjakživa takový můj sen. Jsem ochotná nějakou organizaci překousnout, když mi do toho nebudou až tak mluvit, no uvidíme,třeba se mi podaří nějaký ten obřad tam vidět ještě než se to bude týkat nás. Profi muzikanti,jo? no to já jsem teda pouhý amatér,ale bez muziky být taky nemůžu.
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan To nemel byt vysmech, proste mi to prijde dobry...jako fajn:) Toho bacha znam,ten je fajn. Ja to ale vubec nevidim na nejakou klasiku, asi dame Stairway to heaven, nejakou upravu bez zpevu,jestli se najde...ale jeste o tom budem dost premyslet:)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=OhaFIN... to nejaky manik hraje na akustiku,ale chtelo by to trosku drzet ten rytmus a nenatahovat to,aby se na to dalo vubec kracet :-D I kdyz me se tam hrozne libi ty fletny,tak nevim,jak to sezenem bez zpevu a s fletnama:)
Odpovědět
@carpatia ty jo, to je moc hezká úprava. Jo, kytarista na svatbu mě taky napad-přijde mi to jako mega romantika:) Jinak maníky si srovnáš-řekneš jim co a jak a zahrajou to podle tebe. Já akorát pak nevim co se skladbou co je moc dlouhá-pak už není kam kráčet:-D No nic, jdu na kutě, už mi padá hlava na klávesnici;-) Tak dobrou:)
Odpovědět
Profilova fotka
No,pri nejhorsim to zahraje brudr,toho si zkoordinuju,jak budu potrebovat...tak dobrou noc:)
Odpovědět
co že jste holky dneska v tahu? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@alusak ahojky mas pekne saty v albu taky chci bordo champan :-)
Odpovědět
@johankakoz no to je takový můj sen, tak ještě uvidím, jak v nich budu vypadat, ale vzhledem k tomu, že nemám postavu modelky, tak si to fakt nedokážu představit... :-D
Odpovědět
@alusak to ja taky nemam jsem vyfocena i v albu ........... ale je problem je sehnat ja si je chci nechat usot ale nevim jake ...a ted jsme to museli prelozit takze to vubec nepospicha :-)
Odpovědět
@johankakoz takže taky ještě nevíš... no ono to má fakt čas, i když jako čím dřív tím líp :-D ty šaty, co máš v albu jsou super, taky bych nevěděla, které si vybrat :-D
Odpovědět
vyzdobu uz mam doma protoze svatba mela byt letos oznameni mame taky vybrany ..........relativne i fotografku a kedernici a vizazistku ......takze zamlouvani zacne nanovo v zari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak Ahojky,já byla nakupovat dárek pro babi k narozeninám,uspěla jsem,tak jsem ráda :-) @johankakoz To máš dobrý, že to máš takhle vybraný, já teda teoreticky taky,ale docela mě štve,že to můžem domlouvat natvrdo až v lednu :-(
Odpovědět
já už mám tak napůl polštářek :-D místo daně z příjmů jsem si ho domlouvala dneska :-D jinak sjem zjistila, že začínám být na těchto stránkách dost závislá. na facebook už se ani nepodívám, za to tady jsem pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej,taky jsem tu dost často ;-)
Odpovědět
je to zavislost to mate pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak jsem naštvaná,ta čtvrteční zkouška se bude opakovat, každou část hodnotil extra, z překladu mám B,ale z teorie 10,5 bodu a ono bylo potřeba 11, tak doufám,že to teď ve čtvrtek vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já bych strašně chtěla smyčcové kvarteto a nevím, kam se mám přesně obrátit- nemáte nápad? Našla jsem na netu agenturu, co zajišťuje hudbu a když jsem se poptala na cenu- chci hudbu jenom na obřad, počítám max. 2 hoďky- tak mi napsali šílenou sumu.. 11 až 13 tisíc.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a přidávám se do klubu :-) Svatbu plánujeme zatím na 18. 6. 2012, to bude 2 dny po našem osmiletém výročí. Já dostudovávám poslední ročník VŠ v Brně, takže s přípravami čekáme, až to budu mít za sebou a začnu taky nosit víc korunek, ať je to z čeho financovat. Jsem na tom podobně jako většina z vás, místo učení na poslední zkoušku a psaní diplomky nakukuju sem. Jinak je mi 23,5 a partner je o rok starší, do svatby se žene spíš on :-D já nerada větší společenské akce, kde bych ještě měla být středem pozornosti. Ale v létě se vdávala skorotchýně a já narazila na tyhle stránky, když jsem hledala inspiraci na svatební dar a od té doby si pomalu začínám plánovat, co bych jak chtěla. Asi na mě nějak zapůsobila ta svatební atmosféra :-N
Odpovědět
@jipe Tak tě tu u nás vítám. My plánujeme na 5.8.2012 je to neděle ale přesně na naše 6.výročí, tak se to snad vydaří... Na obřad chci 100%klasiku, ale horší to bude s prvním tancem... Přítel nechodil do tanečních a učit se nehodlá, takže nám zbývá jedině ploužák, ale jelikož má rád skupiny jako je např. Nightwish, chce aspoň nějakou baladu od nich, bude to těžký výběr....
Odpovědět
Profilova fotka
Hokly vitam vsechny nové :-D nevesty, vy jste se tu teda rozepsaly :-D ale to je dobre, lepsi nez aby tu byly dlouhe pauzy nebo jen par prizpevku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe Vítám Tě u nás. My plánujeme 7.7.2012 na naše 2,5leté výročí, tak uvidíme,jak to dopadne. Obřad bude na zámku kousek od Brna a hostina asi v Brně. My máme první tanec jasný- elvisovskou klasiku Can't help falling in love. Miluju tuhle písničku!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinka holky vy co tak studujete ;-) prisel mi mail mozna i nekterym nebo vetsine od Svetsvateb kde 1.misto uplna koordinace cele svatby a 2.misto koordinace svatebniho dne. Tema: Zašlete nám nejoriginálnější nápad na svatbu (ať už na pojetí celé svatby, tak třeba jen nápad na originální obřad) - ten nejlepší a nejoriginílnější vybereme a výherce (výherci) získají koordinaci svatby úplně zdarma!!! pokud chcete poslu vam mail :-) do ip , urcite to stoji zato to zkusit a vy umite a mate cas na ty slohovky :-D :-D :-D
Odpovědět
@stastnanevesta No vidíš já uplně zapomněla na Elvise, babča ho naprosto zbožnovala já mam od něj zas ráda Love me tender :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Já mám Elvise hodně ráda,ale ještě radši mám Karla Zicha ( tomu se říkalo český Elvis), tak jsme si tu písničku vybrali v jeho podání, to je taková nádhera :-D @hannyy Studuju španělštinu na fildě v Brně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?