Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Porodnibabka,tak to jo,tak je čas to naplanovat ,ale restauračku už mám,to je hlavní.No ten muj vždycky říká když něco změnim,víš ty vůbec co chceš? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Anko,tak to je typický.No,já jsem právě udělala tu chybu,že jsem to rezervovalal jen na základě fotek na jejich stránkách a referencích druhejch.Teprv pak jsme se tam jeli podívat.Nějak se mi nelíbil styl odpovědi majitele nebo provozního či kdo to byl.Personál taky nic moc.Od jídla jsem čekala víc,takže celkově zklamání.Máme to tam rezervovaný,ale budu koukat ještě jinde a když by to jinde už měli plný,tak tohle mám jako jistou zálohu. ;-) Ale budu se to snažit změnit a najít něco,kde se budu cítit dobře a kde je nebudu obtěžovat.Připadalo mi,že tak na zákazníky trochu koukaj,což mě odradilo. Smudli:To já bych právě chtěla prstýnky napořád.Ty samý.Počítám s tim,že to třeba budu muset nechat vyleštit,ale to je fuk,nic neni věčný.Myslíte,že jde opravit třeba časem i to rhodiování?Nebo vyjde levnějc koupit novej prsten.
Odpovědět
Tak já jsem ten statek brala,protože jsme tam měli smuteční hostinu ale v jejich kavárně a sály mají zvlášt,takže vím že přístup vynikajicí,domluva suprová,dělají i vlastní koláče které jsou suprové a jídlo taky,takže když jsem byla domlouvat sál,paní byla ochotná vše mi ukázala,je tam kuchynka kde si můžu dát svoje svoje jídlo a alkohola tak co bude na večer,ale raut nám dovezou tak po paté hodině.Oběd a připytek máme od nich a zbytek můžeme mít svoje,takže pro mě skvělá záležitost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to zní dobže,ale asi to bude dost náročný.Budeš mít lidi,který ti to budou obstarávat a starat se o to,aby tam všeho bylo dost? A neuvažujete některá o čoo fontáně nebo čoko fondue?
Odpovědět
Tak tam budou lidí od nich a raut se doveze ,kde už budou připravené stoly a každý si vezme na co bude mít chut.Oběd a připitek je od nich.Takže je vše zařízané,jenom domluvit menu.Ale to jsem uvažovala,že předkrm bude plněná mušle se šunkou a šlehačkou,polívka knedličková a svíčkovou.a připitek ještě uvažují jaký zvolit,nejsem přes alkohol tak nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych zvolila bud sekt demi nebo cinzano.Když se hořejšek skleničky namočí a obalí v cukru,tak to ještě vypadá velmi slavnostně. ;-) My teda klasiku mít nebudem.Já moc nemusim játrový knedlíčky,takže budou jiný nočky a nějaká zeleninová polívka.No a svíčkovou mám ráda,ale dělá ji přítelova babička,tak nechci,aby to všichni srovnávali,tak bude něco jiného.Bud nějaká minutka nebo 2 masa,2 druhy zelí,2 druhy knedlíků.To pak ale budu muset denně cvičit.Po obědě se už asi pak ani nehnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a co ty hadříky na převlečení?Štaky nechci,budu se snažit mít ty svatební co nejdýl,ale až bude na večer zimka,tak se mi líbí natriko.cz,sekce svatby.Vtipný potisky.Budu si k tomu moc vzít nějaký pěkný kalhoty a budeme v teple a pohodlí.Co vy na to?A co myslíš ty,Anko,ty jsi pro každou srandu,třeba si tam něco vybereš. Jo a nepřemýšlely jste někdy o nějakým srazu?Třeba v rámci veletrhu v Diplomatu?2 mouchy jednou ranou
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to oblečení bude asi třeba... včera jsme byli odpoledne v parku a já mám na sobě asi 1000 štípanců od komárů... Z toho mi vyplývá otázka, jak to budeme řešit, když chceme svatbu venku :-D
Odpovědět
No mrknu se a pak dám vědět,jinak díky za typ na připitek,moje mamaka kdysi šila na svatbu pro nevěstu takovou košilku kde byli vykrojené prsa a pro muže trenky a tež vykrojené,takže to bylo super :-D :-D :-D no když něco najdu tak dám vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě k těm nehtům.... já taky když zákaznička má krásné svoje nehtiky, pevné atd... a chce gelovky, většinou jí to vymluvím, nedělám vyloženě gelovky, ale jen nazdobím a potáhnu leskem (3. vrstvou gelu) čímž zafixuju zdobení, případné kamínky a zpevním nehtíky..... Ale častější případ u mě je ten, že přijde paní s nehtíkama jak papírky a letiště, takže zpevňujem pomocí gelu nehtíky vlastní. U mne je to totéž, ale po dvou měsících bez gelu jsou ty nehty o dost pevnější, než předtím a už bych si ho ani dávat nemusela....ale pro mě už je to droga :-D :-D mě to děsně baví dělat, takže já si dělám doplňko co 14 dní :-D :-D JInak nehtíky se nemusí zdobit jen gelem, bílá francie a nějaké to zdobení se dá udělat i laky nebo air-barvičkami (stříkaná francie).... ale u wongů holky prosím neeeee.....tam je to bléééé.....používají nějaké jedy, měla jsem slečnu co mi přešla od nich a když jsem chtěla dělat doplňko na ty jejich výtvory, tak jsem nenašla její vlastní nehet...měla ho dokrve spilovaný, takže jsem to musela sundot, počkat až jí něco naroste a potom udělat nové geláčky.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se právě zdá, že se mi nehty pod tím gelem taky zpevňují... ale nikdy se mi nestalo, že by mi nehty zpilovali nějak moc... k takovým bych příště už nešla!
Odpovědět
Profilova fotka
a chodíš taky k wongům?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vandaaasek: Jj, zatím si neztěžuji. Všechny holky, které nehty dělají doma, je dělají moc tlusté a mě se to nelíbí. Ještě jsem na žádnou dobrou nenarazila
Odpovědět
tak já mrknu jestli ty nechty dělá ta vizažistka co tu dělala holky :-) od nás z opavy.budu muset asi tento týden zajít a obědnat kadeřnici a vyzažistku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je tam u vás takovej nával?? my ještě nemáme ani termíny z matriky....budou až v říjnu, takže do té doby, než budem mít termín nemůžu dělat nic, max chystat takové ty drobnosti... zrovna jsem si došila základ pro polštářek pod prstýnky.....příští týden budu objednávat růžičky a tyl abych ho mohla dodělat, čímž budu mít hotovou druhou věc :-D
Odpovědět
Tak u nás budou dávat až v listopadu ,ale paní mi říkala že se nemůže stát aby nebyl termín,mám přijít hned prvního. :-) takže já vše zařizují protože je fakt že jsou termíny v restauračce a další at jsou to kadeřnice a vyzažistky rok dopředu obsazené,já sama tomu nechtěla věřit ale když jsem byla k vůli tomu sálu,tak už byli termíny některé obsazené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
páni, tak to je fakt drsný :-D to moje mamka měla hurá svatbu....byli jenom ona a ženich, dva svědci, fotograf a termín si zamlouvali snad měsíc před svatbou :-D a stejně je ta sdvabta stála 20 tisic
Odpovědět
Profilova fotka
holky můžu se zeptat kdy budete dávat oznámka? Nás svatba čeká za 222dní, oznámka doma ale už 3 jsem dala (babička, ségra, švagrová), přemýšlím, že je dáme na vánoce pod stromeček jako takovej dodatečný dárek
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu dávat cca měsíc a půl před svatbou, aby si všichni mohli domluvit volna vc práci, ale teď mi to přijde moc vrzo, když chcem svatbu v červnu....
Odpovědět
Profilova fotka
já těm třem babám dala kvůli tomu, že zvědavky chtěly vědět co je v balíčku :-p :-N :-D máme to prvního dubna tak uvidím, dávám stejně jen rodině a v práci bude přítel dávat jak si bude zařizovat volno
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak já budu dávat taky jen rodině a svědkům....můj chlap v práci dát musí, akorát se obávám, že bude plnej sál jeho kolegů :-D (policajtů :-D )
Odpovědět
no já až budu mít termín v listopadu tak posílám hned sestře ta ho musí mít jako první ,už jsem to tu psala ona žije ve španělsku a musí mít dovolenou nahlašenou už v prosinci a ostatní dostanou asi tak v květnu,možná hned toho prvního to máme vyročí 8 let spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je pěkný..... 8 let..... to my budem příští rok v květnu slavit 3 roky..... a měsíc po tom si asi dáme termín....já chtěla přesně v den výročí, jenže to je středa, takže to by se špatně organizovalo.....
Odpovědět
tak to bude sranda a to pujdou v pracovním :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, asi ne....spíš ty jejich někdy přehnaně vtipné řeči mi vadí.....s nima se člověk musi furt chlamat :-D
Odpovědět
tak to je fajn já mám kamaráda taky je policajt,to je jediný chlap se kterým bych mohla jít na kafe a ten muj by nic neřekl,protože to je muj skvělí kamarád,ve vší počestnosti,my dva jak jsme spolu tak to stojí za to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo.....to se máš....to se mnou se všichni kamarádi přestali bavit, protože z mýho policajta měli strach :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no tak to nejsou kamarádi,pravý kamaradí se tak nechovají,ale vím o čem mluvíš též jsem měla takové kamarády. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no.,.. :-) tak nic já budu končit, za hodku mám chlapa doma, tak jdu něco ukuchtit na véču :-)
Odpovědět
tak zatím ahoj :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?