Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
lucil07 vsimla jsem si, ze uz to mate opet odemknute..
Odpovědět
Jojo bylo to během chvilky.Tak snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Jaké máte vybrané snubní prstýnky? Já jen, že jsem minulý týden ztratila svůj předsnubní a pokud později ztratím ten snubní, tak mě asi zabijou :-)
Odpovědět
ahoj rawenno: sikulka :-N my jeste zadny a zasnubak uz jsem taky zanechala jednou na umyvadle v restauraci - nastesti tam byl jeste, od ty doby si myju vsude ruce bez sundani uuf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš ani představu jaký? My bychom určitě chtěli bílé zlato, nejspíš to vyhrajou tyhle: http://www.originalni-sperky.cz/snubn... Je na ně celoživotní záruka, jinak bych se bála, že mi vypadne nějaký kamínek - oprava bývá sákra drahá...
Odpovědět
Mam, taky chceme bile zlato, protoze zasnubni mam z bileho.. ty co sis vybrala jsou fakt pekny a je dobry, ze kaminky jsou vsazeny dovnitr, vcetne te zaruky :-)
Odpovědět
mam prave ten problem ze mam takovyhle zasnubni a nevim vubec jaky snubni k tomu... =-) http://www.beremese.cz/album/view.php... jeste nejak dodam fotku i na prstiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Úúú, tak ten je nádherný! To Tě teda musel dostat už jen tím prstýnkem :-) Nasadil laťku vysoko, tak jsem zvědavá, jaké nakonec vyberete!
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi psala paní ohledně šatů (http://svatebnisaty.mimishop.cz/detai...), že za 2 měsíce by je měla v barvě ivory/smetanová - že prý v této barvě zdobení ještě více vynikne a "září" Tak já nevím... já chtěla spíše bílé... Co myslíte, jaká je ta smetanová?
Odpovědět
no já pak ten muj vyfotím a dám ho do albumu,zasnubní mám zlatý,díky za přáni knarozeninám,děti jsou tet venku a pak si uděláme nějaký dobrý pohár :-) nevím ještě kolik růží,musím juknout tady na netu a pak uvidím,ale chci menší kytičku :-)
Odpovědět
dekuju, dostal, tohle uz byla jen takova perlicka :-) Jakmile zacnu pokukovat po snubnich, dam urcite vedet, ale asi by bylo lepsi spis neco jednodussiho :-N Tyhle saty ve smetanove by mohly byt taky moc hezky, mozna hezci nez v ciste bile... a ivory je pekna barva, zalezi na odstinu.. Je mozny aby Ti pani zaslala vzornik s kousky z ceho bude delat ty saty?
Odpovědět
anka6, uz jsem taky zvedava :-) ja prave zkousela fotit ten muj na ruce i v krabicce na makro, ale vypada to jako kdybych mela ruku min. 60tnice 8-( :-D tak zkusim lepsi svetlo ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
no já to zkusím na mobilu ale musím koupit šnůru k počitači, digitalní foták nemám,ten musíme koupit asi si ho dáme k vánocům. :-)
Odpovědět
anka6 dobry napad s tim jeziskem :) tak to my nastesti jo, ale musela jsem zapnout notebook, protoze karta do pc nema slot... kabel k telefonu ani nevim kde mam :-D za chvilku tam hodim obrazek :-)
Odpovědět
kdyz uz jsem tady, tak se tak ruzne koukam a hle, tady docela slusivy pocitadlo do svatby :-D http://planujemesvatbu.cz/magazin/sva...
Odpovědět
tak ten je krásný,no já se pochlubím až potom,já už ho mám tři roky a ještě mě nenapadlo ho vyfotit :-p
Odpovědět
no ja uz rok a taky ne, akorat ted me to napadlo v souvislosti s tim jak rawenna premysli jaky snubaky :-N tak sem ho sem dala, ze u me to bude asi jeste horsi... :-( (nastesti vim, kde ho drahy koupil, a maji ho stale v kolekci =-) )
Odpovědět
no tak ten muj už není,oni měli jeden ze zlata, a druhý z bíleho zlata, :-) no ještě se musím mrknout na ty snubáky jaké necháme udělat,já mám u mamči už skřín z poloviny zaplněnou,vším co budu potřebovat na svatbu.A doma mám další věci které tam musím zanést,je fajn že to mám kde dávat :-D :-D :-D A to jsem si koupila už nějaké věci na dovolenou,myslím tu svatební a taky jí to tam cpu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucil:Tak to je dobře,že vás odemkla,ale to by fakt mohli zamknout jakoukoli diskuzi,protože při tak dlouhém psaní se může nějaká ta odbočka stát. Gepe,jsem ráda,že se ti líbí.Já jsem v tom původně růže nechtěla,ale dám je tam.Bude prostě úplně stejná.jen bych tam ještě ráda vrazila pár fréézií,jsou krásný a nádherně voní.No a orchidej,tu miluju.Je tak dokonalá.Jednoduchá a při tom velmi luxusní.A růře na zjemnění.Třeba ještě s paní květinářkou vymyslíme něco jinýho jemnýho,místo růžiček.Původně jsem chtěla tu mašli přes stonky třeba v organze a dlouhý cípy z tý mašle nechat vlát dolů volně,ale nakonec asi ne.Budu to mít jen na stoncích.Viděla jsem to různě zaplatený a třeba ještě s perličkama. Anko,taky přeju vše nejlepší a dejte si do nosu.Dnes je na pohár ideální počásko ;-) Rawenno?Koukala jsi na ty fotky,co jsem sem dávala?Byly to tvoje šaty,ale naživo.Nějaká nevěsta je tu prodávala.Jo a s tou barvou.Je hezká,ale někomu třeba nesluší.Jednou jsem si šampan zkoušela a necítila se v ní a i pani ze salonu mi řekla,že to fakt neni barva pro mě.Tolik nevyniknu.Chce to zkrátka zkusit,jestli jsi typ studený nebo teplý.A to můžeš doma sama ;-)
Odpovědět
ty kraso :-D tak to jsi dobra ze to takhle mas :-D ja nemam jeste skoro nic, nemame jeste ani misto zadny jisty a tapu do jakych barev ladit svatbu :-) ono asi v podstate bude jedno jaky budou snubaky, hlavne aby byl clovek stastny :-N
Odpovědět
No tak to jo,hlavně to štěstí :-) ,na chvilku musím ,jdu něco dětem připravit jsou venku,tak tam jsou i sousedi co maji dva kluky,a zhodou okolností má soused taky narozky, loni jsme je slavily společně.tak jdem trošku oslavovat,tak čau později :-)
Odpovědět
zatim ahoj a hezkou oslavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gepe,ty se chystáš do Adiny na Praze 4 nebo 7?
Odpovědět
porodnibabka: ahojky, omlouvam se, ze odepisuju az ted, nejak jsem byla trosku komatozni z toho tepla :-N jj chystam, jak jsi to uhadla? :-) pred 5 roky jsme tam se sestrenkou vybraly saty pro ni svatebni a ja si pujcila spolecenske, i zenich mel oblek a byly jsme spokojeny... - na 4.
Odpovědět
tak jsem zase tady,děti jsou venku hrajou fotbal :-D tak co budem probírat?
Odpovědět
že by svatbu Anko?? :-D :-D
Odpovědět
no asi to tak bude :-D :-D ,zrovna koukám na netu na snubní prstýnky,jaké si nechat udělat
Odpovědět
Anko ty jsi telepatka já taky a posílám je po icq mamce:):)
Odpovědět
tak to ja tyram misu... maji nekde hezky prstynky?
Odpovědět
no když si je nechám udělat do konce roku tak mě výjdou levněji,aspon mi to tak bylo řečeno,takže se asi po novém roce bude trochu zdražovat :-) ale já mám svoje zlato a za prací těch prstenů to dostanu od babičky,ale i tak je lepší zaplatit mín ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?