Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
jinak strucne k tomu co se tady psalo :-) mame dve mista vyhlidnuty - loucen jsem vzdala po komunikaci s jejich svatebni koordinatorkou... cekam uz skoro treti tyden na nejaky materialy od ni, i kdyz jsem se ji opetovne pripomela 8-( chteli jsme tam udelat komplet vcetne ubytovani.. takze zatim okor anebo vinor :-) tipuju na svatbu zaklad cca 50 lidi, raut ani nevim kdo se objevi zatim :-D webove stranky ty mozna udelam, ale jeste je cas, zatim si jen na svatby.cz eviduju lidi, nic vic deti az po svatbe - drahy je tradicionalista 8-)
Odpovědět
co se tyka pisnicky poobradu, tak neco od U2, drahy je fanousek, ostatne jsme se tahli z prahy az do frankfurtu minuly tyden na koncert =-) jinak predstava je takova ze pred obradem a u obradu nejaky smycce, anebo jednu slecnu co skvele hraje na housle nejen klasiku, ale i modernu a miva k sobe ruzne hudebniky :-) bude zalezet na miste kde to bude..
Odpovědět
to jste mě moc nepotěšili s tou hudbou:-( Hlavně třeba U2 by se mi taky líbily, jenže je to na zámku a navíc ta paní bude mít jen klávesy...tak si nejsem jistá,jak by to vyznělo. Přemýšlím, která písnička je hezká a nedá se moc zvrzat:-D gepe: nic si z toho nedělej. Já normálně skoro nepiju a když tak to pak stojí za to. Dodnes mi pár kamarádů přezdívá gumiméďa. A to jen kvůli mému zpěvu, kdy jsem je celou noc učila gumídky i v angličtině:-D Myslím, že tu písničku dodnes nesnáší nebo se při ní ušklebují:-)
Odpovědět
fridolinek: jinak jsem koukala na Hrádek u Nechanic a tam to mají taky tak, jejich hudba, nemůžeš nic vlastního...
Odpovědět
frido: no prave, na zamku by bylo pekny neco smyccovyho, nebo i harfa by se mi libila :-) a slyselas tu pani hrat? aby to nebylo takovyto "hospodsky".. nechci Te tim ale desit ;-) Ja prave taky ne a blb jsem si vzala predtim nez jsme vyrazili brufen, protoze me bolela hlava a jeste nejaky dalsi prasky beru, tak to bylo pro me "smrtelny" Muzu Ti rikat taky gumimedo? ;-) si musela byt roztomila :-D ja byla gumova doma, nemluve o tom, ze jsem ho vzbudila rachotem z koupelny... a pak nasledne rozplacnutim v predsini a i usnutim tam... mi rikal vcera ze nechape co jsem v koupelne delala ze jsem se sla asi vycurat a nechape, proc jsem uz nedosla ten kousek na zachod.. =-) ja si to nejak nepamatuju 8-( jsem mu rikala ze tohle proste takhle nejde vcera a ze se rozejdeme, ze nemuze mit takovyhle hovadko, nechtel o tom ani slyset a ze si me chce stale vzit - prisel totiz on s tim :-) takze muzu dal koukat a nejak planovat :-D
Odpovědět
ahoj bello22: koukam, ze jeste asi nemas stale vybrany misto.. je blby, kdyz si clovek nemuze nic vybrat sam, specialne pry matriky na tom trvaji...
Odpovědět
bella: no oni mi dali seznam skladeb, dvě si vyberte. Jenže já klasický svatební pochod, který mají danný nesnáším a ty písničky co máme na výběr jsou dost různorodé nato, že by měly zaznít celé obě dvě. Mě se třeba líbí i ten Aleš Brychta, ale pusť si dívku s perlami ve vlasech a potom tři oříšky nebo princeznu ze mlejna...Ale pořád lepší jak ti naši kamarádi...máš chuť majoránky tu naštěstí nemají:-D
Odpovědět
u nas by sedlo, uz mi lasko neni dvacet let...
Odpovědět
muzu smazat nejaky prispevek bez toho, ze bych dala poruseni pravidel? :-(
Odpovědět
jaj to nevím gepe. Co chceš mazat? Zkus napsat adminovi:-) já bych chtěla U2:-D Nebo Kabáty:-D
Odpovědět
svoje pouceni o dame... atd., no oni by me smazli pri mym stesti celou =-) radsi U2, maji pekny pisnicky :-)
Odpovědět
no mě by se líbilo With or Without you, ale nevím jestli nám to povolí, paní říkala, že pokud máme svoji oblíbenou písničku, může být po domluvě a tahle by se mi líbila. K nám prostě písničky jako Kdo Tě má rád, tři oříšky nebo vlaštovka nejdou...:-( Takhle bych se cítila víc v pohodě.
Odpovědět
Článek se načítá
fridoli, tak to naprosto chapu :-) a co treba tahle? ;-) http://www.youtube.com/watch?v=Pu9rQ8...
Odpovědět
gepe: ahoj :-), místo už mám dávno, jen jsem pro zajímavost koukala, jak je to jinde s hudbou... Já se právě těch známejch a moderních písní bojím, aby to nebylo jako pěst na oko...chci něco vyloženě svatebního, i když Elvisem bych taky nepohrdla:-D.
Odpovědět
bella22 :-) a kde to budete mit? kdyz uz budeme mit stejny termin ;-) :-D fakt, ze elvisem bych taky nepohrdla :-D ale ty pohadkovy to fakt ne, uf
Odpovědět
fridolinek: teda já někde na svatbě slyšet Tři oříšky nebo Princeznu ze mlejna, tak mě asi picne gepe: koncert U2 ti fakt závidím, to musela bejt pecka 8-).
Odpovědět
gepe: v profilu máš napsaný 2.červenec, nebo ne? Já 8.srpen. Svatba bude v Poděbradech v Havířském kostelíku, můžeš nakouknout do alba na fotky a tady je ještě video: http://www.youtube.com/watch?v=XCX58_...
Odpovědět
bella22 tak to jsem popletla u Tebe, omlouvam se :-N ten kostelik vypada nadherne! :-) skoda ze neco takovyho jsem nenasla v Pze a okoli.. koncert byl vazne super.. tady jeste pro fridolinka jedna z koncertu a cela ;-) http://www.u2.com/media/index/mediapl... http://www.youtube.com/watch?v=XgyF1y...
Odpovědět
gepe: určitě něco takovýho je, ale není to jen tolik profláklý jako ty zámky tady. V tom kostelíků jsem viděla asi dvě svatby, moc lidem se to asi nelíbí, ale my jsme z toho nadšený, je to naše oblíbený místo v našich Poděbradech:-). Holky, já jedu na nákup...
Odpovědět
bella22: me se to moc libi a taky mate vybrany moc hezky misto na hostinu ;-) a ten kocar bych brala taky :-) zatim pa a hezky nakup - ja uz ho mam za sebou a ceka me uklid a vareni pro drahyho :-)
Odpovědět
gepe: díky za pochvalu, to potěší :-). No mě toho čeká dneska ještě dost...Zatím papa
Odpovědět
gepe: děkuju je to krásné:-) To by se mi líbilo, jenom nevím co na to na matrice:-D Nákup mám taky za sebou ale s úklidem pokulhávám. V troubě už se mi pečou americké sušenky:-D
Odpovědět
fridolinku, za malo :) treba by pani byla ochotna za neco do kapsy? =-) :-D Tak s tim uklidem, to jsem na tom stejne ]-( americky susenky, mnaam, ja budu delat mj. strudl na zitra, drahy bude pracovne cely den mimo tak dostane s sebou :-D a doma pak dostane tiramisu :-p
Odpovědět
Mňam tiramisu:-D Tu už jsme dlouho neměli:-) A štrůdl taky můžu:-D Já jí do kapsy dávát nebudu to si radši odstojím No Name nebo Stín katedrál:-D Jako skladby mají pěkné, ale těžko vybírat, když nevíš jak dotyčný nebo dotyčná zpívá:-D Třeba Evanescence mají některé písničky krásné a tu co nabízí je taky hezká, ale pokud neznám zpěvačku budu riskovat, že to pak bude znít jako když si myš přisedne na žehličku (horkou velmi horkou:-D):-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky jsem tu jen na skok, ale právě jsme se vrátili z oběda, kde jsme se o svatbě trochu pobavili (žádná žádost o ruku, to ani nečekam :-D ) a budem mít na svatbě kolem 100 lidí, počet nám slušně narůstá, ale to je mi fuk, hlavně, když o svatbě začíná mluvit nahlas sám přítel ;-)
Odpovědět
avano: tak to je dobře:-) můj přítel se taky snaží zapojovat. A to hlavně od té doby, co viděl, že jsem z toho pěkně zdrblá, z těch dohadů a zařizování a tak....Sice to není takové, že by o tom se mnou hodiny debatoval, ale některé věci má v hlavě srovnané a ví jak co chce:-) 100 lidí je ale fakt dost:-D To my budeme mít "jen"40 a nervy z toho mám už teď:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už jste se zase hezky rozjely,děvčata. No,přítel o svatbě taky mluví.Včera to v hospě,kde jsme byli ve 4,já,přítel a kamarádka a její přítel,rozebíral na svatbu vše.Tenhle pár nám bude dělat koordinátory.Včera jsme jim to oznámili a požádali je a souhlasili.Dělali jsme si z toho srandičky,ale pomůžou nám,takže mám radost.Přítel o svatbě začal sám.Jaký budeme mít prstýnky a že budeme mít večer na chatě na zahradě atd.Prostě už je znát,že je to za 3/4 roku,tak už to pro něj neni tabu. Mimochodem,dnes nám pod oknama jela svatba,troubili na všechny strany a já jsem měla najednou motýlky po představě,že za pár měsíců to čeká i mě.Jééé,holky,já už se tak těšíííím :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já nevím, kde si ty chlapy vybíráte... ;-) Můj to bere velmi sportovně a nadšeně.. Sice vybírat barvičky kamínků na stůl asi nebude jeho koníček, ale jinak velmi ochotně vybral písničky na svatbu, sem tam vytáhne kytaru, že nacvičíme tu, kterou si chceme zazpívat sami, doma o tom docela ochotně diskutuje s rodiči... je zlatý.. :-) Proto si ho vlastně beru ;-)... Btw. berete chlapa k výběru šatů? Já tu tradici, že by mě neměl vidět moc neberu.. jasně, že chci, aby si pro mě přijel domů (sice chudák až ze Zlína a pak zase zpět tam... :-D).. ale ráda bych asi slyšela jeho názor na to, jestli se mu v tom líbím.. Myslím, že má i vkus.. zatím se vyjadřuje celkem přesně, co se týče mého pokukování po šatech na netu.. :-) *v*
Odpovědět
jesesek: no, já bych ho sebou nebrala. Ukázal mi na internetu, které šaty se mu líbí a máme podobný vkus. Max. jsem ochotná vzít některého jeho kamaráda, ale jinak si to chci nechat jako překvapení. Nejde mi o tradice, ale o to, jak se bude tvářit až mě uvidí:-D porodnibabka neboj dočkáš se:-) Zatím si užívej tu krásnou a krátkou chvilku těšení se. Ono se řekne za rok, ale uběhne to rychle...tak jako maturita a vysoká:-)
Odpovědět
ola :-) tak to ja bych chtela aby nevidel az do obradu, puvodne jsem mu i oznamila ze pred svatebnim dnem nebude spat doma, coz se mu nezamlouvalo :-D takze tohle padlo a ani k satum ho brat nebudu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?