Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
rawenna: korunka se ti k takovým šatům bude určitě hodit, když to nepřekombinuješ...Některé slečny tu totiž mají všechno - kytku ve vlasech, korunku, perličky, závoj, výrazné náušnice, náhrdelník, náramek...a pak je toho až moc. Ale když se pak cítí krásně, tak samozřejmě proč ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nic, dámy.. já taky valím, abych přes to samé plánování nezapomněla, že mám taky přítele, se kterým bych mohla trávit kapku času ;-) Tak se mějte!! *v*
Odpovědět
Já taky pádím, pa ;-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky papa
Odpovědět
holky!!! co mi to děláte? já tu dva dny nejsem a teď abych tu seděla do noci, než to po vás dočtu :-D tak já jdu na to a budu postupně připisovat, co mě napadne, tak vám to tu trochu zahltím :-p 8-) jak jste před deseti stránkama řešily tu váhu, tak já mám 167 cm a 64 kg... a taky nic moc, nejspokojenější jsem byla, když jsem měla těch 60... ale cvičení mě neba :-N
Odpovědět
nám bude určitě přispívat moje mamka a přítelovi rodiče snad taky nějak pomůžou, i když oni nám dost pomáhají s bydlením, tak i kdyby na svatbu nedali nic, zlobit se nebudeme :-) a moje budoucí tchýně je taky moc fajn, rozumíme si, takže si stěžovat nemůžu... u nich v rodině je na ty šílené dary spíš tatínek, on vždycky přinese nějakou totální kravinu a maminku omývají :-D
Odpovědět
jako dary budeme chtít asi taky peníze, bydlení zařizujeme teď, tak příští rok už snad budeme všechno (nebo většinu věcí) mít... jak tady někdo (fridolinek? nevím..) psal, tak možná taky uděláme seznam pro lidi, kterým budou peníze připadat blbé, nějaké takové stylové vychytávky do kuchyně a podobně - jen žádné porcelánové servisy nebo jeleny, fuj! 8-) ty "šaty" už jsem někde viděla a je to fakt nářez, já být knězem, tak ji z toho kostela snad vyhodím... známá se vdávala v kostele v rudočerných šatech a pohoda, ale říkala, že kdyby jejich kněz nemohl a musel by oddávat náhradní kněz, tak by před ní asi s křižováním utekl a zabarikádoval se v kanceláři :-D (on prý budoucím kněžím v semináři vykládal, že když je popadne žádost, tak si mají představit, že jsou s tou ženskou zavření v místnosti, ona je mrtvá a rozkládá se - že pak je žádost hned přejde 8-) )
Odpovědět
Ahoj terinka:-), no jinak u přítele v rodině dneska zavládlo nadšení po oznámení naší svatby, tak jsem ráda x-) . A jsem ráda, že jsme si ujasnili, že je to NAŠE svatba a že to bude podle nás.
Odpovědět
jesesek: jstli jsem dobře četla a pamatuju si to dobře :-D , tak tvoje rodina nechce svatbu kvůl penězům? Zkus si s maminkou promluvit, že proto se neberete,abyste něco dostali. I když je to sice příjemné a potěší to, ale jí o to asi jde. na druhou stranu jí chápu.
Odpovědět
bella: je dobře, že sis to takhle hned ujasnila od začátku. Fridolinek má teď kvůli tomu zmatek. terinka: ahoj
Odpovědět
holky, jsem na 79. stránce a už jsem naprosto hotová :-D k miminkům - já už bych taky chtěla (nějak se to znamení asi projevuje - jsem rak..), ale pořád to nejde kvůli škole :-( hlavně já našim slíbila, že aspoň jeden obor nejdřív dodělám, tak aspoň to taky uděláme tradičně ;-) ale je to hrozný, všichni kolem jsou těhotný - teď jsem se dozvěděla, že spolužačka z gymplu čeká mimčo a bude se vdávat, tak to na mě zase padlo 8-) jé, politika, tak na to bych fakt neměla! dělám teď na jednom úřadě a když vidím, jak si ty lidi pořád na něco stěžujou, jsou nepříjemní a od vás se čeká, že budete milí a uděláte pro ně všechno... no já bych je zabila! a navíc bych na to asi neměla žaludek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,muzu se pridat?Budeme mit svatbu v srpnu 2011.
Odpovědět
Článek se načítá
terinka: taky nemusím to dočítání....jen si to užij...většinou se tak dvě stránky řeší jedna věc, ta to je prolítni. Vítám tě, petronelinko
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte... Barcaaa: To dost dobře nejde, snažím se jí to vysvětlit už hodnou chvíli, ale ona neposlouchá... je to složité... Pořád si stojí za svým... Naše hádky jsou nesmyslné... Takže jedu na víkend domů a jsem připravena na to, že o svatbě nesmí padnout ani slovo.. ach jo.. ale mají to, jak chtějí...
Odpovědět
jesesek: takže to budete zařizovat bez nich?
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji.My uz taky pomalu vse planujeme,protoze budeme mit velkou svatbu.Taky na nas znami koukali jak na blazny,ale kdyz jsme jim rekli kolik nas bude,tak jen vykulily oci a byli ticho.Mam s toho docela strach.
Odpovědět
a kolik vás bude?
Odpovědět
petronelinka: a kolik vás bude? barrcaa: jo, jsem fakt ráda, zatím nikdo neremcá a nevnucuje se s radama, atd.
Odpovědět
bella: neopič se s otázkama :-D
Odpovědět
barrcaa: :-D :-D trubko, byla jsi rychlejší:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bude nas 90.My mame to stesti,ze nam do toho nemuze nikdo mluvit,protoze si budeme vse platit sami.
Odpovědět
petronelinka: fíha...tak to je pro koordinátora...
Odpovědět
petronelinka: sestra měla 30 lidí u svatebního stolu a 100 lidí na oslavě, takže vím...Je to hodně lidí, ale dobrá zábava
Odpovědět
tak jsem dočetla, ufff! bibi, to mě taky mrzí, že budeš jen nakukovat :-( fridolinku, tak to je pěkně na pěst! ale přítele chápu, můj mi chce vždycky zakazovat styk s rodinou, když občas přijdu s tím, co říkali, ale naštěstí se to všechno týká školy, ke svatbě zatím neříkali nic... teda u nás se to ještě oficiálně neví, jen mamka, že to teda fakt bude, ale je mi jasný, že jak to oznámíme, tak bude taky strašný problém, že jsem ještě nedostudovala a že jestli mi není blbý, že mě bude přítel živit... :-| a taky budu muset vymyslet, jak to udělat, aby se to nedostalo k otci... :-N jo a holky mrzí mě, že jsem neviděla ty vaše fotky, co jste sem dávaly jen na chvilku :-( hlavně bellu v šatech... jinak já jsem napsala paní z aukra ohledně šatů, takže teď si píšeme a říkala, že může napsat dodavateli a zeptat se, jestli ta výšivka bude fakt taková, tak uvidíme.. a dneska mi přišla bižu, kterou budu mít asi jako svatební, jestli se bude hodit k šatům x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my to snad zvladneme vsechno sami,je to trosku slozitejsi,protoze zijeme v Nemecku,ale snad to zvladneme.Mame uz zajistenou hostinu a velky sal,zivou muziku.V rijnu mam sraz z fararem a pujdu uz kouknout na saticky. barccaa:my budeme mit vsechny od zacatku a vecer jeste snad dorazi par znamych.no mam uz porizeny sesit a vse zaznamenavam.
Odpovědět
Bibi se totiž realizuje jinde-11.6.20011 a na nás prdí :-p ]-( :-D . Terinka: dám ti jí do alba ;-) . Petronelinka: ty se máš, nákupy v Německu...já musím skoro všechno přes net z ciziny, tady není výběr. Btw, taky mám blok na plánování :-D .
Odpovědět
terinka: http://www.beremese.cz/album/view.php... Jukni, ale je to ještě bez spodnice, s ní to vypadá úplně jinak. Jo a taky stojím na posteli, mám na skříni zrcadlo :-D . A tvářím se jako nějaká lesní panna...
Odpovědět
terinka: rodiče jsou snad nejtvrdší oříšek. Moje mamča se taky snažila navážet ale hned jsem jí hodila do klidu :-D jsem zvědavá, ja ty šaty budou vypadat. Nemáš strach si je objednat? petronelinka: už šaty? takhle brzo? holky, já fakt budu asi poslední :-( Chci čekat na ten veletrh a přece je to až v září... Navíc nemusí vše sladit jako vy, proto asi tak nepospíchám.
Odpovědět
barrcaa: ty jsi v klidu, neboj. To čekání na leden ti schvaluju ;-) .
Odpovědět
bella: já taky myslím, že mám čas. jak ale vidím vás, tak mě nutí pořád nějaké hledat na netu. Za to můžete vy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?