Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
TaK holky já mám čtyři děti,tři z prvního vztahu,které ale vychoval muj současný partner a kterému říkají tati, a jedno s ním. :-) první dítě bylo v 24,25,26, a pak 32 letech,vše jde zvládnout člověk musí mít pevné nervy a taky si musí vzpomenout co on v mládí vyvaděl.Takže jsem pořád střelený člověk :-D :-D :-D dám vám do alby foto,tam se můžete na tu mojí školku podívat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anka, musim říct, že tě fakt obdivuju!
Odpovědět
já jsem se svým skoromanželem v prostřed,pak jsou moje děti a sestra která má manžela španěla,bohužel oni děti mít nebudou,tak moje děti má moc ráda,ale vidíme se jednou za rok nebo přes skype,ona mi jde za svědka :-)
Odpovědět
jo holky a to se starám ještě o svojí 86 letou babičku,takže mám na ní pečovatelskou,ale ona je fajn ;-)
Odpovědět
anka: tak to máš pěkně naložíno. To já se starám jen o sebe a i to mi dává zabrat:-D. Nene, já jsem i hospodyňka a vařím:-).
Odpovědět
Profilova fotka
bella hodila jsem si do alba kytku, která je z krémových růží, jsou tam teda navíc kaly a konvalinky, ale jen tak pro představu s tim zeleným
Odpovědět
no já si někdy připadám jako v zavodní jídelně :-D :-D :-D
Odpovědět
avano: to s těmi lékaři máš pravdu, naše babička když letos kroužkovala, tak to bylo podle legendy - MUDr.:-D. slunecinecko: hodím je na chvíli do alba, tak koukej:-).
Odpovědět
Profilova fotka
fakt máš můj obdiv ;-) já trnu hrůzou co uvařit, když přijede švagr s manželkou a dvěma dětma a když si představim, že ty to tak máš denně..
Odpovědět
avano: děkuji za obrázek! Přesně něco takového bych chtěla, jen bez lupenů:-D. A konvalinky se mi náhodou taky moc líbí. Jsi zlatá ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
copa já, ale moje ségra má zlatý ruce :-)
Odpovědět
tak já vařím vždy na dva dny a už si říkám že musím koupit větší hrnec :-D :-D a přitom pro ostatní to co mám doma je velký hrnec,takže potřebují asi ještě něco extra :-D no tak nás je doma šest,tet ještě babička,ta bydlí kousek odemne a taky někdy mamka,protože nedávno mi zemřel tatka tak je mamka pořád s náma,
Odpovědět
Článek se načítá
anka: tak to tě obdivuju s těma dětma ;-) tolik lidí máš doma? Ty bláho, jsi fakt dobrá.
Odpovědět
no babička bydlí zvlášt tam jí obedy nosím,a mamča taky bydlí zvlášt ale chodí k nám.Takže jinak i ze zvířatama je to dost,ten muj vždycky říká ty první dáš zvířatům a pak nám :-D :-D :-D a já mu říkám ale vy máte ruce,takže je to život a hold někdo dětí má víc a někdo bohužel né.Ale nikdy bych neměnila. ;-) je to sranda jak vždy se vás ve městě nebo kdekoliv jste tak se vás ptají to všechno je vaše :-D :-D :-D
Odpovědět
teda to máš šrumec Anko:) Ale já si taky ani život bez dětí nedovedu představit, je to krása je mít. Možná to tak prožívám ¨že jsem je mít dřív nemohla ale je to paráda:)
Odpovědět
Ahoj lucil ;-) ak co, jak to u vás probíhá?
Odpovědět
Baru ahoj zatím nijak:)Jsem od včerejška s dětma u našich a jedem domů dnes večer. panu W. jsem psala už v úterý a zatím se neozval-chtěla jsem vědět do kdy se máme def rozhodnout.
Odpovědět
lucil kolik máš roků,já 37 :-)
Odpovědět
lucil: aha, on odepíše. Aspoň máte čas. Já si myslím, že vám dá čas tak do listopadu. Jinak jsem dala do alba fotku kytky, kterou si nechám udělat v hotelu.
Odpovědět
To by bylo dobře BAru. Já se dívám po výprodeji sva¨tebních šatů ale tady v okolí nikde nic. Kuknu na fotku. Já mám vybranou tu s těmi jejich tropickými kvítky.
Odpovědět
barrcaa,tak kytička je krásná,uplně se hodí na pláž :-)
Odpovědět
tak holky dneska končím,zítra čau
Odpovědět
lucil: ještě jsem přemýšlela na d tou s těma bílýma růžema, ale nevím no. Uvidím podle šatů :-D
Odpovědět
Taky uvidím BAru podle šatů. Anko ahoj
Odpovědět
lucil: tohle je poslední věc o které rozhodnu :-D A hlavně budu čekat do prosince. dokud nebudeme sedět v CK a platit letenky, tak se mi nechce ani nic kupovat. Joo, odsouhlasili jsme si to, ale to víš...stát se může cokoli.
Odpovědět
anka: já učím na ZŠ a ta práce mě baví, ale někdy jsou dny, kdy jsem šťastná, že mi padla. Takže se před tebou skláním a máš můj obdiv, že zvládáš takovou bandu:-) Není to nic lehkého to vím, ikdyž nemám děti. A hlavně je to v dnešní době při dnešních cených opravdu luxus. Držím Ti pěsti. Jinak jsme dneska začala přemýšlet o svatbě ve 4 nebo někde u moře. Včera u nás propukla hádka (kvůli rodičům a tomu, že si chce každý dělat vše po svém) a já pak do půlnoci chodila po městě. Tak jsem řekla, že se radši vdávat nebudu a dneska už hledím na svatbu u moře....
Odpovědět
fridolinek: :-D :-D :-D :-D Koukám, že se ke mě přidáváte a měníte aspoň názor. Sice bych si to dělala podle sebe, ale v rodině je to složitější na vztahy, tak volíme tuhle variantu
Odpovědět
barrcaa já to chtěla dělat s rodinou, abych nevypadala jako sobec. Navíc jsem si myslela, že se posílí rodinné vztahy a asi jsem se šeredně spletla. Ale jejich chyba. Pokud nebudou schopní se domluvit i na takové kravině, jako je cukroví, balím kufry a nazdar, nebudu se kvůli nim stresovat, když si toho neváží. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
fridolinek: No tak to se ti nedivím. Pokud to budete dělat tady, tak to bude ještě horší, až se to bude blížit...To je vždycky. Taky jsem si říkala, abych nevypadala jako sobec, ale co...jsou to naše peníze a jde hlavně o nás. Navíc na to nechceme nikdy zapomenout a tohle bude to pravé. Žádné stresy, přípravy apod...A hlavně hádky.
Odpovědět
barcaa: já si říkala je to ok, v pohodě, snaží se mi pomoc, ale v poslední době mám pocit, že to snad není ani tak moje svatba jako jejich:-( Já si to objednám, já tam zavolám, ty udělej to a to........přítel se naštval a po tom, co jsme se nakonec pohádali i my dva řekl, že to bude ve 4 a kašle na to. Ty nervy a hádky mi za to nestojí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?