Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem teda děti chtěla vždycky dýl, ale tim jak se ta 30 blíží, tak začínam mít pocit, že nestíham a že to prostě do 30 ti nestihnu. Nejvíc se bojím, že to třeba nepůjde. Známá mě před měsícem vystrašila, protože mi říkala, že zná 3 páry, který jsou ještě mladší než my s přítelem a léčí se na neplodnost...
Odpovědět
bello: přijde mi, že vidím teď všechny holky těhotný. Možná je to tím, že je léto, tak to jde vidět. avano: já se s tím setkala taky u známých. je to fakt děsný, propadáš beznaději a o to víc tě pak štve, že jsi předtím nechtěla a znáš to pak...
Odpovědět
tak to holky není muj případ já rodila jedno za druhým a pak ve 32 to poslední :-D :-D :-D a vůbec to není zle ,je pravda že po třicýtce si začnete víc užívat sexu a žena po třicítce je víc atraktivní ale to teprve poznáte,mluví ze mě zkušenost ale možná se necitím unavená protože jsem sportovní typ a pořád někde z dětma trajdame :-D :-p
Odpovědět
anka: díky za info :-D a tři děti...v pohodě? zvládá se to?
Odpovědět
Profilova fotka
anka a kdy jsi měla první?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no to jste se zase rozepsaly, já jsem tu jen na skok při obědové pauze v práci... =) No my bychom miminko taky rádi, ale určo až po svatbě... Trochu se bojím, abychom to všechno finančně utáhli, bo asi budeme brát hypotéku na byt a já mám v práci smlouvu jen do konce roku a pak Bůh ví.. ale snad to nějak dobře dopadne a na kočárek nám zbyde... ;-) Když už jsme u těch miminek, tak i na oznamku jsme si dali naše miminkovské fotky.. Ještě to bude chtít asi trošku upravit, ale podle mého je to luxusní :-) *v*
Odpovědět
Profilova fotka
avanko kde je ten úžasný penzionek, to vypadá náramně? :-D
Odpovědět
alucca: koukám, že bys chtěla levandulovou svatbu:-). Loni tady měla nevěsta jedno album a měla nádhernou kytičku - krásné růže v takové zvláštní broskvovo-zašlé barvě a k tomu levandule. Vypadalo to luxusně...
Odpovědět
alucca: Tady to je: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Dneska je na prd doba. Samá nejistota. Já bych nedokázala mít dítě a nevědět jak to pak budeme zvládat. Je to tak hrozná nejistota, že bych radši dítě neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
alucca, pokud myslíš ten muj penzion, je to 20 km od Domažlic.a za nim je ještě úžasnej rybníček a vedle louka na který si představuju obřad :-D ta fotka je dost nekvalitní, je naskenovaná z novin... bella jo tu kytku si pamatuju, protože mě zaujala ta kombinace. levandulová barva je krásná, ale já nemam ráda levanduli, mě smrdí :-D :-D ale to jsem snad jedinej člověk na světě :-)
Odpovědět
avano: to nejsi, spoustě lidí nevoní. Mně jo, ale i když je ta kytička krásná, nehodí se mi do konceptu:-D. Holky, co jste viděly ty moje šaty, jaká by se vám k tomu líbila kytka? Já jsem chtěla bílo-smetanové růže a v nich pár perliček do zlata (podobný bude i dort). Myslíte, že by to bylo hezký?
Odpovědět
Článek se načítá
bella: určitě bylo. Růže jsou nádherný už samy o sobě. Klidně do toho jdi.
Odpovědět
barrcaa: fajn, díky:-). Holky, tady šíleně prší, to by bylo počasí na svatbu... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré odpoledne holky, teeeda, jste toho zase nakecaly :-) jen jsem pochytila, ze se bavite o detech, my se snazili skoro 3/4 roku, ale problem byl u me a ne u pritele....v breznu mi bylo 23 a mimco jsme mooooc chteli. Příteli bude na podzim 52, takze jsme meli nejvyssi cas a navic moje telo taky neni ok, takze buhvi, jestli se druhy vubec povede.... bella prosim prosim posli mi fotku tech satu, jsem to v albu uzh nestihla :-/ jinak jsem koukala a jedny se mi tam moooc libi, ale ty uzh jsou za 15
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že ta krémová se zlatou k sobě půjdou, je to taková elegantní kombinace. spíš si dej pozor, aby ti ta kytka na pozadí šatů nezanikla
Odpovědět
bella: fakt?? tady je modro a svítí sluníčko. Těším se na sobotu. Zaplatili jsme si tam den na Hluboké - sauna, vířivka, thajská masáž, čtyřchodová večeře s pitím....Jéé, už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
bella prší??? u nás je polojasno a momentálně krásně svítí sluníčko ;-)
Odpovědět
avano: to jsem si právě taky říkala, aby nezanikla, proto jsem chtěla i bílé růže. Nebo nevím, co ty myslíš? Hrozně se mi líbí lososová barva, ale ta už se asi nebude opakovat... barrcaa: no hroznej slejvák. Chtěli jsme teď na tenis, ale to padá...Vy se máte! Já zase jedu na týden do Poděbrad, tak se taky těším a hlavně budeme zamlouvat tu restauraci!!:-)
Odpovědět
bella: myslím, že zanikat nebude. Ještě se to teda moc nestalo na fotkách. Toho se vůbec neboj a nad tímhle nepřemýšlej.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa to se máte. u nás je víkendu pouť a jelikož kandiduju do zastupitelstva a starostování bych se nebránila, tak se budu muset promenádovat po městě, usmívat se a poslouchat problémy spoluobčanů... přítel jede v sobotu natáčet jako kompars nějakej nezávislej film a v neděli jde do práce... takže "bezva" víkend...
Odpovědět
Profilova fotka
možná bych zvolila jenom krémový růže, ale zespodu kytky by nebyly špatný nějaký lupena. zase aby se ta bílá s krémovou moc netřískala...
Odpovědět
Profilova fotka
avano tyyy jo, obdivuju :-) ja bych se na politiku asi nikdy nedala :-N
Odpovědět
avano: když já právě zelený lupena nechtěla, jen růže, ale uvidí se, co mi taky udělaj :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
třeba tady jí má začištěnou lupenama. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mě ta politika celkem baví a mezi politikama se pohybuju v práci:-) rok jsem dělala poslaneckou asistentku a přemýšlím že za 4 roky budu kandidovat do sněmovny, ale to je ještě tak daleko :-) bella, je fakt, že pokud nemáš vylsoveně bílý šaty a bílou kytku (což fakt splývá) tak většinou je ten odstín trošičku jinej, takže to půjde i bez lupen :-D ty lupena byl jen takovej nápad :-)
Odpovědět
avano: to vypadá docela pěkně, díky ;-) . Jinak jen do toho, fandím ti :-D . Můj drahý se jednou chystá na starostu, až bude vážený lékař:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
bellojojo ta je krásná, ale já miluju frézie (asi ještě o krapet víc než levanduli, takže pokud by to nešlo skombinovat, tak se radši vzdám té levandule a udělámzelenožlutou nebo zeleno bílou svatbu :-) ale zatím vede ta kombinace - bílá- zelenkavá-fialová
Odpovědět
Profilova fotka
bella coby lékař má dost šancí, lidi totiž vnímají povolání jako lékař, učitel, právník strašně pozitivně a většinou se do zastupitelstva dostávají i z nevolitelných míst.. třeba z tebe jednou nebude jen paní doktorová ale i paní starostová :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja to vzdavam.... tahle diskuze je na me strasne rychla a nestiham. Tak se tu mejte pekne a ja obcas nakouknu. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?