Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
já si právě říkala, že na oznámení necham něco vymyslet kamarádku, která je fotografka, má vystudovanou výtvarku a začně studovat ústav umění a designu, takže by to mohlo být originální... ale taky chci něco takhle veselýho, žádný holoubky, prstýnky, srdíčka... jedna kamrádka měla oznámení udělaný tak, že stáli se snoubencem, drželi před sebou ceduli Budeme se brát + kdy kde a tu fotku nechali vyvolat a použili to jako oznámení. to se mi taky líbilo a hlavně jedno vyšlo cca na 10 kč :-D
Odpovědět
Já na ty holoubky nejsem, ale líbí se mi ten styl, co mám v albu. Nevím, pro někoho je to kýčovité, ale já zase nejsem na ty kreslené postavičky, co máte rády vy, a už vůbec nemám ráda oznámení ve stylu vězni s číslem a monoklem, to mi přijde trapné. Fotka na oznámku je krásná, ale líbí se mi, když je kvalitně vyfocení, spíš od fotografa. Taky je na některých oznámeních vidět, že byly dělané doma a to by mi taky vadilo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, můžu se přidat? taky začínáme mluvit o svatbě tak už pokukuju..jenže problém je v tom, že ten můj tvrdí, že je na všechno dost času (jako že do příštích prázdnin - datumu svatby je moře času) no mě třeba 10 měsíců nepřijde tolik času, líbilo by se mi datum 18.6.2011--kruci jak to mám tomu svýmu vysvětlit, že je potřeba už plánovat? řešili jste to?
Odpovědět
Profilova fotka
právě kamarádka, co měla tu fotku tak je fotil nějakej její strejda, kterej fotí profesionálně, fotil jim i svatbu, takže to bylo fakt vymakaný... nedovedu si předstvit že vezmu svůj malej digitálek a vyblejsknu nás a budu to posílat :-D
Odpovědět
alucca: ahoj:-), no u nás to bylo stejné (a co psaly, holky, tak u nich taky). Ten můj by plánoval dva měsíce před svatbou, ale to už by nic nezbylo...
Odpovědět
avano a bella: Já nějak neřeším kdo co má. Každý má jiný vkus a ať se podle toho zařídí sami. Já chtěla něco vtipného. Nemusím ty srdíčka apod. Ale zase ne jak píše bella. Vězni s monoklem...jéé, to je děs. Každý má jiný styl a všichni máte oznamka pěkná ;-) alucca: My jsme si řekli, že příští rok bysme se mohli už vzít, protože bych pak chtěla mimčo a to chci do úplné rodiny. Přítel si myslí, že to taky řeším moc dopředu, že je na všechno čas. Pro ně ano, ale pro nás moc ne. Takže si to okukuj sama a chvíli ho ještě nech. Stejně bude skoro všechno jen na tobě.
Odpovědět
avano: no ale to tady dělá právě dost lidí a nevypadá to moc dobře. Jinak jak říkáš, tak ta kamarádka fotografka, co vystudovala výtvarku, to by bylo fajn. Já mám taky šikovnýho kamaráda - umělce, tak jsem ho taky chtěla poprosit, ale možná nakonec bude to v albu...
Odpovědět
Profilova fotka
alucca, v klidu, tak to má většina chlapů :-) já taky termín nemám, buď si v prosinci při plánování dovolený na další rok řeknem, že bysme se v ten a ten datum mohli vzít a nebo to necháme s tim, že se rozhodnem na poslední chvíli a pak to bude fofr... štěstí přeje připraveným, proto jsem tady, čerpam inspiraci, kdyby náhodou nastala ta druhá varianta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo tak je to všude stejné, navíc jssem chtěla nakupovat postupně . každý měsíc něco, ale on tvrdí, že je lepší našetřit a koupit vše najednou (dekorace atd) já ho asi zabiju :-D
Odpovědět
barrcaa: u nás je to stejně, taky budeme chtít dítě a chtěla jsem bejt vdaná, ani jsem se nechtěla vdávat s břichem, když mám tu možnost udělat to postupně...
Odpovědět
Profilova fotka
jak říká barrcaa, každá máme jinej vkus, ale je pravda, že vězně s monclem bych taky nechtěla :-D to není vtipný, ale trapný. bella, jak jsem říkala včera, jsem dost levá, takže tohle budou muset zmáknout kamarádi, kteří to ovládají. Zase jsem skvělej organizátor, takže to prostě bude muset klapnout, i kdyby nechtělo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Avano : asi tak..já si dál plánuju, přece jen po deseti letech a jednom prckovi by si mě taky mohl vzít ne ? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
alucca: ono je jedno, jak to pak bude. Když budeš nakupovat už teď, tak ty peníze se dají i šetřit a jak říká přítel...nakoupit vše najednou. Vyjde to nastejno. Já bych taky už nakupovala, ale počkám po novém roce :-D Já toho moc potřebovat nebudu, ale holky jo, takže těm to schvaluju, že už nakupují. Pak se honit 8-( nemá smysl, když to jde už teď.
Odpovědět
Profilova fotka
chtěl si mě vzít když jsem byla těhulka, ale já odmítla, chtěla jsem si svatbu užít i s malým a ne usrkávat džus a bát se abych se nepřetáhla..příští rok mu budou dva tak to už by mohlo jít :-D
Odpovědět
alucca: to už musí... :-D bella: vidíš....máme to stejné. Hezky to bude tak, jak má...Prostě v klidu svatba a pak miminko.
Odpovědět
Profilova fotka
já si hodně věcí budu dělat smaa. oznámko, cedulky, dekorace, dárečky pro hosty..takže jde jen o pár věcí co chybí k těm dekoracím (organza atd)
Odpovědět
barrcaa: no ještě aby to mimino bylo, já počítám s několikaletým snažením... :-|. Ale nesmím to moc odkládat, doporučil mi to doktor.
Odpovědět
alucca: a ty chceš svatbu v červnu? Já bych to všechno začala dělat po novém roce. Teď okukuj co se dělá a nakupuj si třeba jen materiály. Hodně se stává tady holkám, ale i mě, že se nám něco líbí teď a po delší době měníme názor. Proto je lepší to dělat nééé hned.
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: ted mluvíš jako ten můj..že prej změním názor :-) no jo asi až po novém roce, ale právě vymýšlím co bude víš..
Odpovědět
bella: já nejdřív chtěla ve 25...to mi nevyjde :-D Svatbu sice budeme mít v mých 25ti letech, ale chtěla jsem se snažit další rok, takže ve 26...Jenže pak si říkám, že přece jen to nosíš 9měsíců a moc se mi nelíbí, kdyby to mělo vyjít na mých 27... :-o Takže to bude ještě zajímavé :-D
Odpovědět
alucca: o už si vymýšlej, ať se pak vrhneš na věci ve kterých máš jasno. Ono ti to hledání a vymýšlení taky zabere dost času...je ale fakt, že člověk mění názor. Já chtěla princeznovský šaty a teď už moc ne :-D
Odpovědět
barrcaa: no ono se to asi nedá moc naplánovat, ale otálet se nevyplácí, spousta párů to zkouší třeba 2-3 roky. Tenhle rok jsem ještě nechtěla, i když je na mě vyvíjen nátlak ze všech stran a hlavně od přítele:-D. Po svatbě už to ale půjde. alucca: však si můžeš už něco koupit, na výzdobu, atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alucca já bych se taky těhotná vdávat nechtěla, protožře když si předstvim ty starosti a stres a jak by se to přenášelo na mimčo... to bych mu nemohla udělat. nám s eo děti na svatvu postaral švagr a přítelovo sestřenice, každej má 2 prcky, takže mi si naše můžem pořídit dýl, i když teda budem patřit k těm, co zvedají ty věkový statistiky :-)
Odpovědět
bella: jsme stejně staré, viď? Hele, včera jsem volala příteli a říkám mu: mám překvapení (chtěla jsem mu říct, že jsem objednala matraci :-D :-D ) a on: ty jsi těhotná, viď? Tak jsem mu říkala, že to bych asi neříkala jen tak :-D Pak mi doma řekl, že by mu to nevadilo, že se s tím stejně počítá. Potěšilo mě, že nebude pak ta brzda. Po svatbě bych se chtěla už snažit, tak uvidíme ;-) Já jen doufám, že nebudu jak ty páry, to by mě hodně mrzelo :-( alucca: stejný názor jako bella. na výzdobu klidně kupuj, ale nejdřív bych to chtěla pořádně omkrnout.
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši, ty hrubky, fuuuj, omlouvám se hlavně to "mi" :-D
Odpovědět
avano: a kolik ti je?
Odpovědět
No já už po věcech na svatbu pokukuju dlouho, takže už přesně vím, co chci. Tudíž můžu nakupovat rok předem a vím, že názor se mi už nezmění. barrcaa: tak ten můj by skákal radostí, kdybych mu teď zavolala, že jsem těhotná. Já nikoli, jelikož ještě studuju a už mám koupený ty svatební šaty velikosti 36:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
za měsíc a půl mi bude 27 a jelikož s 1. dítětem, jestli teda půjde tak snadno, počítam tak kolem 30... já vim, že je to dost pozdě, ale zatim to prostě kvůli práci nejde. horší je to, že byť jsem se tomu v 25 smála, dneska začínam ty biologický hodiny cejtit, hlavně když 95 % bývalých spolužaček má děti a já je potkávam šťastný s kočárkama... je to dost nakažlivý :-D
Odpovědět
bella: už kvůli těm šatům nemůžeš :-D Dítě by měli chtít oba, tak buď ráda, že on ho chce. Chlapi ho moc nechtějí. Přítel taky pořád o něm mluví - až je to podezřelé :-D avano: no to se ti nedivím. Ve 30ti bych to moc nepřekousla. Jak jsem psala, nejsem toho moc zastánkyně. Na druhý pak člověk pospíchá, protože jedno nechce a přece jen nebude nejmladší. Hlavně ti bude 40let nebo i přes a pořád budeš mít doma malé děti...Lepší je být mladší a plná elánu :-D Pokud to nejde kvůli práci, to je něco jiného. Do 30ti let ale musíš !!! :-D :-D
Odpovědět
barrcaa: no přesně, do těch šatů bych břicho nenarvala:-D. Já jsem taky odpůrce těhotenství po třicítce a přítel už vůbec, když v nemocnici vyšetřuje 45letý maminy, tak mu to nepřijde normální. Mladá holka mu tam přijde jen jednou za čas.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?