Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No já jako nejvíc cítím dneska stehna a zadek, prostě kejtičky ;-) Ruce jen když je zvedám a mám je chvíli nahoře. Ale o chodidlech vubec nevím. Každá máme holt něco jiného. ještě mně baví hodně fitbox a zkušela jsem Junglesport. Ten je hodně dobrej na zpevnění celého těla.
Odpovědět
Profilova fotka
mě zumba baví, ale trenér mi změřil, že při ní nespaluju tuk, jen sacharidy, čímž si vyrábím chuť na sladký, holt už něco pamatuju a na hubnutí je pro mě zumba moc. Minulý týden jsem byla prvně na pilates a bylo mi to hodně příjemný, nezpotila jsem se, na hodiny jsem se začala koukat až po 40ti minutách a to jsem si myslela, že mě to bude pekelně nudit a za dva dny jsem docela cítila břicho a nějaký svaty po stranách na zádech, který jsem ani nevěděla, že mám
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak to ja driv tancovala "zavodne" chodila jsem tancovat leta, ale muz spis legracne poskakuje, nejaky pomaly da, ale neco slozitejsiho nic moc, takze to mame taky v planu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Taky o nic premyslim, uz si konecne musim najit cas a vyrazit, ale chci nekam kde je to hodne o prvkach latiny
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d Ne spíš na místě ale na lektorce záleží jaká ta lekce bude. ;-)
Odpovědět
@cacenka_d Já tancovat umím, třeba cha chu nedám,ale tak to se naučím tam. Já s pohybem nemám problém,já se učím rychle. Ale přítel..ten je přesnej opak. Ten je naprosto nekoordinovanej..To budou dlooouhé hodiny cvičení..no aspoň oba zhubneme. ale přemýšlím co si do tanečních obuju....z praktickýho hlediska potřebuju glády.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha takže pilates doporučuješ? ;-) K tý Zumbě,to by mě ani moc nenapadlo,že to má hubnoucí efekt nějak markanní.spíš na kondičku,protažení,endorfiny...ale tak každý pohyb se při hubnutí počítá,si myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: taky jsem si to myslela, ale bohužel to tak není.. nebo ne tak úplně. Záleží na tom na jaké jsi při tom pohybu tepové frekvenci a v jaké tepové frekvenci konkrétně tvoje tělo spaluje tuky nebo sacharidy. Takže mě třeba zumba fakt baví, ale vzhledem k věku a kondici je pro mě moc náročná, tělo při tom prý nemá dost kyslíku, takže není schopné štěpit tuk a jedu jen na sacharidy z krve, a jejich pokles vyvolá hlad a touhu po sladkém. Naopak pro mojí 18tiletou dceru je to ideální pohyb na spalování tuku. Pilates jsem se docela bránila, že to bude nuda, ale překvapivě nebyla a bylo to moc příjemné. Určitě jsem nespálila tolik energie, ale to málo co jo, tak snad šlo z tuků a určitě se přitom tělo zpevňuje
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Jak to ja to vyzkousim v neratovicih nebo na melniku neco je :) Kdyz tak Praha
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Chapu martin udela pomalu po me pohyb kdyz ho to ucim nekde na zabave a pak kdyz pohyb zrychlim tak uz zase poskakuje a ma z toho srandu :) Takze je to spis o tom, ze se kolem nej tocim.
Odpovědět
@hanakniha Hani,ty máš 18-letou dceru? Pane jo...vypadáš skvěle! Když to hodně zjednoduším tak v podstatě,když sotva dejcháš tak spaluješ cukry a to se pak následně projeví chutí na sladké. Když u cvičení můžeš mluvit,tak spaluješ tuky...ale je to opravdu hooodně zjednodušené.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Tak tuhle poučku znám, a snažím se jí řídit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@loli88 : díky miluju lichotky :-D k tomu mám 20tiletého syna ještě a neměla jsem je v patnácti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 jak na to tak koukám,tak si pořídim měříč tepovky a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Já se teda přiznám,že když jsem tě viděla na fotkách,přišla jsi mi mladší,než jsi psala,že ti je.A 20 letej syn,to je teda masakr.Právě jsem přemýšlela,jestli jsi říkala,že máš děti nebo ne.A ty máš 2 a ještě dospělé.Klobouk dolu.Vypadáš mladě.Tvůj věk bych nehádala ani náhodou.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: já asi taky, protože když mě měřil trenér prvně, myslela jsem že u té zumby chcípnu... po 2 měsících pohybu jsem se při té zumbě cítila velmi dobře, už jsem neumírala, žádný velký funění jak lokomotiva, říkala jsem si, jak jsem se pěkně vytrénovala a ono sice jo - vytrénovala jsem si kardiovaskulární systém, takže mě bylo subjektivně líp, ale dostávala jsem se ještě do vyšších tepů, takže nespalovala tuk už vůbec. Na crosstrenažéru mám měřič tepu a to je mnohem lepší, když vím, že ten tep pořád udržuju v té správné frekvenci. Taky jsem si měřič chtěla koupit, ale momentálně kupuju spíš věci na svatbu a na ten pilátes je určo zbytečný
Odpovědět
@porodnibabka Ti pak pomůžu s tím jak si vypočítat správnou tepovku. @hanakniha Vypadáš fakt mladě.....Já myslela tak 30,33....
Odpovědět
@hanakniha JJ,na pilates to vůbec nní potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka, loli: holky děkuju ;-) čekatelovi teď bude 29, tak aspoň ten rozdíl není vidět. Mám dobrej genetickej základ, skoro všechny moje předkyně z matčiny strany se dožily kolem 95, některé i přes 100 a skoro do smrti v plné síle. Trochu si říkám, že to bude optimismem a pozitivním přístupem k životu a taky jsem až po třicítce začala studovat vejšku, takže mezi samýma mlaďochama a v práci mám kolem sebe taky lidi kolem třicítky, tak jsem se prostě přizpůsobila. Ovšem toto bych nenapsala poránu, když mě bolí člověk, než ho rozhejbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88: :-D bych tam s ním vypadal jak debil... porodni.babka: a u pilates mě taky těší, že s sebou nemusím vláčet boty, mám plnej bágl krabiček s jídlem, oblečení a ty boty se mi tam vejdou horko těžko, tak jsem ráda, že mi na pilátes stačej ponožky
Odpovědět
Tak to si připadám jak stařena...je mi 23,dvě pani mi teď typly 28.., Hanička vypadá na 30 a emá stejně starý děti jak já, Gepe bude 33 a vypadá jak po matuře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88: jsem včera kupovala pro dceru punčochy na maturitní ples, chce černé a neprůhledné, v okamžiku, kdy jsem se s prodavačkou dohadovala, že teda dobře vezmu jí jak černé společenské, tak černé neprůhledné, do krámu vlezl chlap. Já si povzdechla, že to je děsný ten maturiťák, co to stojí peněz a že ještě potřebuju sehnat kabelku a on mi povídá, ale slečno, ten ples byste si měla užít a těšit se na něj... no šla jsem málem do kolen, jediný, co toho pána omlouvá je, že měl brýle a já kulicha a batoh :-D tak jsem vypadala poněkud sportovněji
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha ještě právě chodim na jumping,ale to snad bude v poho.U toho se tolik nezadýchávám.Chi fakt ubrat na tempu a musim zklidnit i v posilování.Roste mi svalovka tak,že si toho všimla i kamarádka a to fak nechci.Psala jsem Loli i do IP,ale prosím tě,copak baštíš místo pečiva.Já teda rohliky,housky a tak.Moc nemusim.nekupuju si to vůbec,ale mám ráda chleba.jenže ten taky neni zrovna moc vhodnej,takže něco místo toho,ale co?!těm tmavě hnědejm typům moc nevěřim,pač mi to fakt přijde...prostě v tom ten kamarel cítim a je to blíf hroznej. :-S třebas vícezrnnej chleba nebo máš nějaký typ na přímo vhodný výrobek?Značku...
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: teď jsem objevila úžasný chleby v DM drogerii :-D značka Alnatura 500 g za 29,90, je to 9 plátků v balíčku. Ale třeba moje dcera je vůbec nejí, že je to jen lisovaný zrní, ale mě to chutná
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: můžeš taky kouknout do diskuze Dieta, hubnutí povídání... atd. tam jsem hodně psala o svým hubnutí
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha :-D to je krásný,náhodou... :-) na Pilates nemusim ani boty???Fakt?Jsem jak blbka,ale tohle jsem nevěděla. :-N =-) @loli88 prosím tě,fotky zkreslujou...máš na nich výraznější tvrdší líčení a to hold malinko na věku přidá,ale důležitý je,n kolik se cítíš duchem. ;-)
Odpovědět
@hanakniha Pecka :-D @porodnibabka Opravdovej celozrnej nebo vícezrnej chleba má takovou vyblitou barvu.... Zkus hledat chleba s co nejméně (nejlepé vůbec) pšeničné mouky.
Odpovědět
@hanakniha Porodníbabka vůbec nepotřebuje hubnout...ona totiž jen tak panikaří. Zesvalnatěla a to se projevilo na váze a ona chce hubnout....Já tvrdím,že stačí přestat posilovat a bude!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já vlastně jen kvůli lucce kupuju ty celozrnné kaiserky (což je normální ale obarvený pečivo a trochu semínek), taky kupuju negrill (v Bille, jinde nevím), ale nejvíc ty balené, tam máš jedinou jistotu, co ten chleba obsahuje. Vpodstatě to stejný mám s uzeninama, nebalený jím jen rostbeaf a šunku od kosti (samo bez viditelného tuku) a jinak kupuju balené šunky s minimálně 80% masa, překvapivě nejpepší 96% masa mají v Lidlu. Doufám, že mě admini nepotrestají za značky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88: já vím, je štíhlá kočena, já sama už to ani neberu tak, že držím dietu, ale že jsem najela na zdravou stravu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?