Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: neblázni, jsme na tom úplně stejně, jediný co budeme mít dražší jsou prstýnky cca 20 tis. a doufám, že za zbytek nedáme víc než taky 20 ;-)
Odpovědět
@loli88 To nevím, ale hlavně aby nám to vyšlo všechno hladce, nikdo se neopil, nepohádal, atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: v té velké těžké by to bylo ještě o mnoho vtipnější :-D včera jsem se definitivně rozhodla, že budu mít krátké šaty a kdybychom si výjimečně dopřáli 1. třídu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: já nemůžu oznámko s figurkama najít :-(
Odpovědět
@hanakniha Tak máš pravdu, není tam... pošleš prosím do IP mail, pošlu tam..
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade JJ, to znam ja mam 160 cm, pritel 185 cca, ale byvaly pritel mel neco malo pres 2 m, vypada to legracne :) Tak ja kazdopadne vecer kecky zpet na nozky to je jasny, i kdyz uznavam, zvazuji i variantu kecek pod saty :)
Odpovědět
@cacenka_d Když jsem ještě chodila cvičit,měla jsem trenérku,která měla rovných 150cm a její manžel měl 210cm....to byla pecka :D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Určitě to doma nadhod a zkuste jak to bude vypadat. ;-) Není to nic proti něčemu..klidně i nějakou tu mašličku zkuste,tím se to může celý ozvláštnit.Času ještě máte... ;-) @revival.lady Já ti tak levnou svatbu závidím.myslim,že nás to snad taky nebude stát o moc víc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Když mě to přijde roztomilý,když je ta ženská drobná oproti chlapovi.tak to má být.navíc,i když je trocha oplácaná,tak je furt působí drobně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Co si cvicila :)
Odpovědět
@porodnibabka JJ,mně se to taky líbí..pamatuju když jsme byly na závodech a vyhrály tak ji chytil a zvednul do vzduchu jak panenku,to bylo tak sladký :-D @cacenka_d Sportovní aerobik.....
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Teda... tohle mi nikdy neslo :) Je to roztomily, rekla bych ze my jsme k sobe tak akorat ani moc ani malo :)
Odpovědět
Článek se načítá
@cacenka_d Já mám pohyb ráda......a aerobik byl hodně dlouhou dobu můj život. Holky :-D :-D :-D :-D :-D http://elle.cz/Blogy/Redakcni/Denik-n...
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 No,hezký...autorka tu určitě někde mezi náma je. :-D ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Mezi náma vystresovanejma nevěstama na nadsazeným webu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 To ja taky jen aerobik me nikdy zase tolik nebral a asi ani nesel
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d každýmu to nejde,každý má zálibu v něčem jiném.Ale určo je pohyb,co tě baví a těší a přivodí mnoho endorfinů.
Odpovědět
@cacenka_d Tak on komerční aerobik a sportovní aerobik jsou dvě rozdílný věci....
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Ja jsem celkove na jiny sporty, zvladnu na aerobik koukat u televize tak leda, je to uzasny co ty lidi dokazou, ale hold neni to muj salek kavy :) Ja radsi tanec, agility a paintball :)
Odpovědět
@cacenka_d Já tanec taky ráda ..... JJoo,tys mi připomněla...! Zapomněla jsem se vám pochlubit,že jsme se přihlásili do tanečních :-D . Ani jeden totiž nebyl..takže v březnu začínáme :-D
Odpovědět
@cacenka_d Já nejradši zumbu, to je zas můj šálek kávy a jak! I po ní shazuju a to jím celkem stejně jako dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Já chodím na trampolínky, ale včera jsem se nechala ukecat na zumbu a dneska mně bolí celej člověk. Takže to vypadá že to funguje a pro tělo je to jiný phyb než na trampolínkách. Na ten už si zvyklo. :-S
Odpovědět
Jumping je skvělej. Akorát já ho teď nemůžu. Před rokem jsem byla na trenérským maratonu jumpu a uhnala jsem si zánět šlach v obou kotnících,tak teď musím opatrně. ALe je to skvělý.... A zumba mě teda upřímně řečeno vůbec nechytla....
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib trampolínky taky můžu.Jsou supr.Po Zumbě celý člověk?Fakt?To mě teda nikdy,ale tak to není žádné měřítko. ;-) Asi se správně protahuju na konci,že mě pak druhý den nic nebolí.Ale zkusím Pilates
Odpovědět
@porodnibabka Já když byla poprvé na pilates....to bylo před lety,s naprostou úžasnou fyzičkou,vymakaný tělo...ale jak jsem jela naplno,soustředila se na každý pohyb...cítila jsem každý sval v těle,ale tak nějak příjemně. Joga a pilates mají takový supr následky.....nejsi celá bolavá,jen cítíš,že sis pořádně zacvičila. mně to bylo hrozně příjemný
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Se zumbou dost bujuju, nečím mi to připomíná aerobik a ten nemusím. Hlavně když mám kombinovat ruce a nohy se začnu motat jak vítr v bedně. Jako protahovat se umím, dřív jsem hrála závodně házenou, takže vím jak je dělat správně a jak je to důležité. Ale po dlouhé době změna pohybu oproti trampolínkám, tak na to tělo reaguje ;-). O pilates jsem taky přemýšlela a ještě nad power jogou váhám. Necvičíte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Taky to mám ráda ten pocit. Člověk unavenej, ale šťasnej.
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 jsem na to právě dost zvědavá ;-) zkusím a uvidím.
Odpovědět
@kucirlib Power joga je dobrá.....Je to víc energický než klas. joga.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib power joga mě taky láká,ale kříží se mi s jumpingem a jindy v týdnu už jí tam kam chodím necvičí... :-( ale aspon Pilates zkusím.Tak to by mě nenapadlo,že tě to po tom bolelo,ale tak každý jsme jiný.Mně ta Zumba přijde taková nenásilná,potím se,ale že bych měla nějak extra pocit,že jsem hodně makala,to asi ne.To spíš ty trampolky...ale máš pravdu,že mě třebas při Zumbě pak bolely chodidla,trochu lýtka,ale to fakt nestálo za řeč,ty chodidla byly nejhorší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?