Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@loli88 @fridolinek Já podpatky bohužel mít nemůžu, i kdybych chtěla a to mě teď docela mrzí. Sice balerínky jsou super, pohodlné, vypadají krásně... ale našla jsem nádherné pohodlné bílé lodičky, o kterých jsem si myslela, že se ztratily při stěhování... jenže po vyzkoušení - byla bych cca o 5 cm vyšší než manžel... :-(
Odpovědět
Mě se balerínky na nohách moc nelíbí, ale zase záleží jak které, já jdu určitě do podpatků (decentních, ne víc než 6cm). Ať si na nohy veme každá, co uzná za vhodné a lepší. Stejně to pod šatama vidět nepůjde. Takže pokud se holky necítíte na podpatky, tak radši ty baleríny (budete více své) ;-)
Odpovědět
@baracudas Já ráda oboje, baleríny i lodičky... ale budu muset mít baleríny, protože fakt nechci nad drahým čnět jak maják :D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Mám opačný problém.Mám 161 cm a přítel skoro 180,takže to trochu naženu podpatkama.Mám balerínky i botečky s podpatkem.Ty si vezmu určitě na obřad.Už ted si je roztahuju rozpínákem na boty,takže snad budou dobrý.No a na večer si kdyžtak přezuju baleríny.
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha Fakt krátký???Jů,to bude parádní. ;-) A k dortíkům můžu gratulovat. ;-) myslím,že dobrá volba.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka: Dokonce přemýšlím o tom, jestli nejet na obřad vlakem. Bydlíme v Klánovicích a za 20 minut jsme na Masaryčce, za dalších dejme tomu 15 na Karláku... Autem to bude v pátek v poledne trvat nejmíň hodinu a zpátky ještě víc...
Odpovědět
@hanakniha Krátké šaty? Waaau ;-) už se těším na fotky! :)
Odpovědět
@baracudas Mě by se taky víc líbily na podpatku, jenže já celý rok chodím v teniskách a nízkých botkách a na ples mám jedny boty, které jsou sice fajn, ale vydržím v nich max. 6 hodin ani to ne. A nechci pak ničit šaty tím, že si dám baleríny a spodkem sukně ometu všechny kouty:-) Navíc budu mít jistější krok a ten teda potřebuju:-))
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek: Pod šatama ty boty fakt nejsou vidět... měla jsem jeden den na sobě dlouhé a pod tím podpatky a ty boty vykoukly akorát když jsem seděla, jinak vůbec. je fakt, že ty šaty měly hodně širokou sukni. Jako sem tak vykoukne špička střevíčku, toť vše. Můžeš si vzít boty na podpatku s sebou a udělat v nich pár sexy fotek třeba sedím na trávníčku a vykukujou mi krásný nohy s luxusníma botičkama, ale stát bych na nich celý den nechtěla. Já budu mít vysoké, ale jsem na ně zvyklá a budu je mít jen na obřad a na oběd, párty s kamarádama budeme mít až měsíc poté na zahradě a tam budu mít nejspíš crocsky nebo žabky nebo nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja osobne teda do podpadkuá jdu, ne ze bych byla uplne zvykla, ale nevadi mi, navic je mezi nama 20 cm rozdil, tak bych rada jednou nebyla za uplneho prcka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: Hele jak jsem se včera definitivně rozhodla že krátké, začala jsem se na ně teprv pořádně těšit. V bazaru teď jedna holčina prodává krátké šifonové šaty, sice nejsou úplně přesně jak to chci já, ale když jsem viděla ty fotky, dýchla na mě taková rozmarná a lehká atmosféra, přesně jak to chci mít na naší svatbě :-D Jo a čekatel se včera pochlapil a má hotový první návrh oznámení a jsem nadšená, až mi ho pošle, hned ho sem hodím :-) Je černobílé, složil na něj vlastní rým a je na něm jakoby šrafovaná naše fotka jak si dáváme pusu x-)
Odpovědět
@hanakniha Já Ti závidím to černobílé... mě s ním vyhnal drahý, mamka, babička i bratr, že ne a ne :-( a mohu jen takový dotaz.... proč tomu svému říkáš čekatel? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@revival.lady: přece manžel-čekatel :-D jeho máma je tchýně čekatelka, těhu kamarádka je matka čekatelka atd. :-D
Odpovědět
@makovaapanenka Jj,ještě to s ní proberu..... @revival.lady @fridolinek Já jdu do podpatků...já ani jinak chodit neumím. Mám podpatky i doma. @porodnibabka Já mám 163 a přítel má nějakých 175, nosím i 15cm podpatky ( a přesto nejsem vyšší), na svatbu si vezmu třeba 10-12 @hanakniha Svatební vlak? :-D Vlakem to buse asi fakt lepší...v pátek budou zácpy a než se dostanete do centra....
Odpovědět
@revival.lady Jééé...když budete mít černobílou svatbu,tak proč ne oznámka?
Odpovědět
@loli88 Protože příteli se moc nelíbí, vybral nakonec to, co mám v albu jako finální, mamka byla nenadšená, babi mě rovnou seřvala a začala popotahovat, že to bude jak na pohřbu... a když jsem jí řekla,že budu mít černé a bílé růže jako svatební květinu, černobílé šaty, černobílý dort a všecko... no, to bylo HOLARO! 8-(
Odpovědět
@revival.lady Ach jo..... :-| Ty příbuzný by zasloužili někdy roztrhnout.... :-| To finální je hezký,ale ty černobílý se mi líbilo víc.
Odpovědět
Profilova fotka
@cacenka_d @porodnibabka no tak my máme s přítelem rozdíl 30cm (já 165 a on 193), takže taky nějaké podpatky určitě chci, abysme se vůbec vešli na jednu fotku, ale balerinky budou v záloze na večer @loli88 s tím pitím to chce sednout nad seznam hostů a zhruba si tak představte kdo a jak moc a čeho pije, na tvrdý si taky můžete dát limit s tím, že až se vyčerpá, přijde obsluha a domluvíte se, jestli navýšit, nebo už si budou platit hosti sami
Odpovědět
@loli88 Mně se líbilo to s tou černou mašlí (vyměnilo bych ji jen za bílou) jak mám v albu... no nic no. Teď aspoň přemýšlím, že to naše konečné by bylo černobíle stínované... víš, kompromis :-) bylo by to to, co vybral můj, ale v barvách svatby... :-)
Odpovědět
@hailliejade S tím limitem nám to stejně bude naprd. I kdyby to pití stálo půl mega,tak to musíme platit :-| . Chtěli jsme si teď koupit dvě auta a já chci vybavit posilovnu,takže přemýšlím,jjestli těch 400 bude na svatbu stačit nebo máme s něčím počkat až po ........
Odpovědět
Holky já si mezi vámi připadám jak chudá příbuzná - svatba s max. limitem 25-30.000....
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Neboj, taky máme malý limit, počítám se vším všudy 50-60.000. Naštěstí nám s tím pomáhají rodiče.
Odpovědět
@kucirlib Nám by naši pomohli, ale táta podniká a dostal se docela do potíží s jedním dodavatelem a přítelovi rodiče... jeho otec nám pomáhá už dost a od matky fakt nechci, ani já ani drahej.
Odpovědět
@revival.lady :-S Ježiš...To jsem nechtěla . A vůbec to tak neber.... Přítel pracuje už deset let,to je tím. Bude mu skoro 30,tak už něco má. Vy jste oba ještě mladý a navíc svatba není o penězích,ale o tom,že se milujete a budete tam mít jeden druhého a své milované.
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek U tebe rozhodně není co řešit...Pokud nejsi zvyklá chodit na podpatcích bylo by to utrpení,i kdyby ty boty byly sebepohodlnější.Není to prostě ono.takže bych raději volila ty balerínky,být tebou,už jen kvůli pocitu stability. ;-) @hanakniha To je hůůůstej nápad.Viděla jsem fotky svatby,co jeli tramvají.To je prostě origoš.A když nebudeš mít velkou těžkou róbu,proč si to neozvláštnit.
Odpovědět
@loli88 Ty za to nemůžeš, klííííídeček ;-) já pracuju teprv 7 měsíců a přítel sice už 5 let, ale taky toho moc nenaspořil, první tři roky dělal v Baumaxu za osmičku :-o i když obracíme každou korunu, určitě to bude fajn i tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: já musela naopak čekatele s tou černou krotit, chtěl celé oznámko, které bdue vypadat rošku jako pohled (a asi to budeme mimo prahu jako pohled posílat) olemovat černě, což by fakt vypadalo jako parte :-D
Odpovědět
@hanakniha Závist no... a co si myslíš a vůbec holky tady, prosím o názor ;-) o tom, že to naše oznamko s figurkami, jak mám v albu, bychom udělali fakt černobíle stínované?
Odpovědět
@revival.lady VsaĎ se,že bude lepší než ty dražší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady no mě by se takový limit taky líbil, ale přítel trvá na tom, že když už, tak ať tam jsou všichni kamarádi, takže zvát budeme kolem 100 lidí, počítám že přijde tak 80 a nějak se to prostřídá (nepočítám do toho děti, těch bude taky milion) no a chceme se vejít do 100t se vším všudy, tak snad se zadaří, rodiče nám asi přispějí, ale nepočítáme s tím, peníze pak kdyžtak použijeme na to, co teďka kvůli svatbě odkládáme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?