Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady: já myslím, že je to ono, akorát že tys to měla zevnitř a rozložené ;-) jsem ráda, že jsem to našla tokto zavřené, mám ještě lepší představu, dokonce už mám jednu favorizovanou fotku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem si vybrala květinářství, ve čtvrtek s nimi mám schůzku a zatím na mě působí skvěle, tak doufám, že to není jen dojem :-) A snoubenec taky v pátek vybral kombinaci dortu - já jsem chtěla čokoládový, on ořechový, takže nakonec to bude jedno patro čokoládové, druhé ořechové s pistáciovým krémem a třetí kávové (caffe latte) s krémem rafaelo (rum, kokos, bílá čokoláda). Tak to aspoň nakombinoval miláček, tak uvidím, co nám na to ještě řekne cukrářka :-)
Odpovědět
@makovaapanenka Tak super! A které sis vybrala? My jsme taky vybrali dort....budeme mít malinovo-vanilkové horní a spodní patro a prostřední patro bude čokoládovo-limetkové. Vy jste nápaditější.
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @loli88 teda holky mňam, vy mi děláte chutě takhle po ránu
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @loli88 moc fajn kombinace.To bude lahůdka. ;-) Hned bych si dala vzoreček...mnam.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko dámy, pokud některá ještě nemáte a sháníte foto a kameru, tak jsem četla na FB, že se uvolnil termín 23.7.2011 dvojici Eva Palkovičová a Leoš Brabec, tak to třeba někomu pomůže ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav Tak to já už mám pořešené,ale chtěla jsem se tě zeptat na oblek Bandi,vy jste měli obleček na ženicha od nich?
Odpovědět
Jinak dort... raději bych ten srdíčkový, jak mám v albu, spodní patro piškot, nahoře čokoládový, politý marcipánem a ta srdíčka na něm taky marcipánový... ovocné budeme mít řezy... snad. @loli88 Ten váš zní suprově, mňam!!
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka v Bandi jsme kupovali vše pro ženicha kromě obleku, nechávali jsme ho totiž šít na míru na dovolené v Thajsku a až teprve potom jsem objevila Bandi, mají tam vše, byla jsem úplně hotová z pánských bot které tam měli, takže krom obleku jsme kupovali košili, kravatu, manžetové knoflíčky, pásek, boty, ponožky a to je asi vše...když mrkneš ke mě do alba tak na druhé fotce je můj táta, bohužel je foto černobílé ale tak snad pro ilustraci stačí a ten je z Bandi oblečený od hlavy až k patě včetně obleku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav vypadá úžasně.na stránkách píšou,že se obleky nemačkají,ale je to fakt pravda?Jinak taky přemýšlím,že pokud by nám žádný oblek nepadnul do oka,ale to pochybuju,tak koupíme aspon všechny doplnky k tomu.A mají jen ty lesklé obleky nebo měli i normální?Mně se to docela líbí,ale nevim co přítel na to... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka dala bych barevné foto ale jsem v práci a tady fotky nemám ;-) oblek byl modrý a lesklý a opravdu vypadal krásně a luxusně, určitě se nemačkal, táta pořád někde seděl a pak zase běhal a oblek byl pořád stejný ;-) x-) však uvidíš, až otevřou v Praze tu prodejnu zajděte mrknout jestli vyberete, mají i normální, ne jen lesklé obleky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav :-) děkuju ti moc,obleky mě od nich hrozně zaujaly.Jsou luxusní,vypadají i na dobrý materiál a ty ceny... x-) Už se tam ěším.Snad jim to tam první várka nevěst tady z Beremka nevykoupí všechno. :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, já užý se na to taaaak těším. Jak jsem se začala těšit,tak to vůbec neutíká :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k nevěstám co plánují obléci ženicha u Bandi Vamos :-D
Odpovědět
ahoj holky, co říkáte na tyhle balerínky: svatba-obchod
Odpovědět
@fridolinek Ty jsou hezoučké!
Odpovědět
Profilova fotka
Super takze vizazistka sehnana, dalsi bod pro me :)
Odpovědět
Tak už máme na sobotu domluvenou ochutnávku,abychom vybrali menu..Akorát jsem v koncích s tím kolik pití :-|
Odpovědět
@loli88 já nad nimi přemýšlím...a asi je i objednám, já ty podpatky totiž moc nemusím a mám strach na nich stát celý den...
Odpovědět
@fridolinek Balerínky jsou krásné, rozhodnutí, jestli podpatek nebo balerínky se vyřešilo samo, jsem totiž tak vysoká, že by mi vybrané šatičky byly s podpatkem krátké. No aspoň se mi bude ťapkat pohodlně.
Odpovědět
@fridolinek Svatební den si musíš užít,což těžko uděláš když tě budou bolet nohy od podpatků.....Jdi do nich....
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 City Flowers v Modřanech. Ale co se týče dortu, nejsem si jistá, jestli je to konečná kombinace. Snoubenec tam prostě nasázel, co se mu líbilo, ale ještě uvidím, co nám na to řekne cukrářka, jestli to vůbec jde k sobě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Myslím, že v kvalitní restauraci by mělo stačit, když jim řeknete počet osob včetně dětí a abstinentů, a oni už by měli umět poradit. Ale vy to musíte objednávat takhle přesně? My teda půjdeme na schůzku až v pondělí (doufám!), ale já myslela, že stačí říct počet osob a nápoje, které chceme, spíš aby měli představu v restauraci, já nehodlám dělat svatebčanům čárky a hlídat, kdo kolik vypil ;-) A kdyby se to neodhadlo, tak hrozí, že jim vypijete bar nebo co? =-)
Odpovědět
@beruskaas já jsem celkem prcek - mám jenom 168 cm a přítel asi 180:-)) Ale jde o to, že šaty jsou sice krásné ale těžší. A hlavně na zámek se jde po kočičích hlavách a já bych celý den musela přemýšlet jestli sebou nešvihnu:-)) @loli88 no mě do podpatků pár lidí tlačilo, že aspoň malý...ale když mě pak budou bolet nohy, těžko se přezuju do nízkých když budu mít sukni upravenou na podpatky. To bych ty šaty zničila a takhle si budu připadat víc v pohodě:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Tak není co řešit. Nejdůležitější je, abys byla v pohodě, na ostatní se vykašli, ať si sami vezmou deseticentimetrové jehly a chodí si v nich celý den, když jsou tak chytří - tyhle chytrolíny mám fakt nejradši! ]-(
Odpovědět
@fridolinek Jasně,nevidím důvod proč bys měla mmít podpatky....Pořiď si to,v čem budeš v pohodě. @makovaapanenka Jde mi spíš o peníze,jestli máme navyšovat rozpočet.....80 lidí...to je dost. A u nás nemůžu nikoho nechat platit tvrdý....takže spíš přemýšlím s kolika mám počítat.......
Odpovědět
jj tak já si je koupím, to pohodlí je pro mě důležitější jak nervy jestli nespadnu nebo mě nebudou bolet nohy:-D
Odpovědět
@loli88 tak to počítej s dost vysokou částkou...ono stačí pár panáků a hned ti to naletí. Taky záleží na tom, jaké věkové složení tvoří těch 80 lidí, kolik je dětí, babiček atd. kteří pijí symbolicky a kolik mladých nebo chlapů, kteří si rádi něco objednají...
Odpovědět
Profilova fotka
včera měla moje máma svátek, tak jsem spojila příjemné s užitečný, skočila do Erhartovy cukrárny a vzala 6 druhů dortů, o kterých mi řekli, že je dělají i jako svatební. Prodávají je na váhu 350,- kč kilo. Rodina nafasovala lžičky a ochutnávali jsme. První místo a bude tedy jako svatební skončil dort japanaise (myslím, že se to píše takto) - žádný piškot, pouze tenké plátky bezé, ne moc sladký čokoládový krém a hodně nahrubo drcených ořechů, na druhém místě skončil čokopěna nebo tak nějak, hodně podobné tomu co prodávali na veletrhu pod názvem čokoládová bomba a dort fragola - čokoládové těsto, lehký bílý krém možná s mascarpone a jahoda, na třetím místě ovocný dort s vanilkovým krémem a malinový jogurtový dort a totálně propadl marcipánový dort s pistáciovým krémem (pouze syn ho měl na druhém místě, jinak všichni ostatní na posledním) Objednat je potřeba cca 10-14 dní předem, platba hotově, nebo převodem na účet předem. Toť aktuální informace z Letné. Taky jsme si včera s čekatelem sedli k notebooku, ukázala jsem mu všechno možné a nemožné a jsem na 95% rozhodnutá, že šaty budu mít krátké a v tom případě začínám shánět bílé lodičky na vysokém ale hodně vysokém podpatku, protože budu fakt sexy :-D Dneksa ráno jsme byli dohodnout restauraci, rezervaci máme hotovou, definitivní menu a počet lidí budou chtít až 14 dní předem a nechtěli zálohu!!! což jsem teda koukala jak jelen, ale možná je to proto, že nás bude jen 12-16 a bude to jen oběd. Uf
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Každopádně by ti s tím v restauraci měli poradit. A nemáš náhodou koordinátorku? Jestli je dobrá, měla by to být schopná odhadnout i ona. Ale já jsem nešťastná - naše schůzka v restauraci, co měla být v pondělí, se zase posouvá :-( Já už tady nebudu dopředu říkat, kdy a kam máme jít, protože to vždycky zakřiknu ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?