Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
slunecinecko
3
Registrovala se 8. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 111 příspěvků. Má 14 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
slunecinecko
3
Registrovala se 8. května 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 111 příspěvků. Má 14 přátel. Region Olomouc.
 gepe jooo, jokmok, jsem si nemohla vzpomenout emoticon emoticon my uzh sestavu mame taky tri roky a porad drzi super....
avano: je pravda, ze ve vetsine kvetinarstvi, ti tam daji stary kytky emoticon emoticon ale nastesti jsou v olomouci i kvetinarstvi ve kterych je takovej obrat kytek, ze na starsi snad ani narazit nemuzes...nebo ja teda nebyla jeste ani jednou zklamana
18. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
Registrovala se 2. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 6893 příspěvků. Má 70 přátel. Region Praha.
 my ten stul atd. taky mame tak nejak slunecinecko emoticon
akorat mame uz jen tri zidle, protoze jednou jsem svyho velmi introvertniho drahyho nasrala tak, ze chytl co mel po ruce - zidle, a roztriskal ji o zem emoticon emoticon
18. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 ale to se hodilo, protoze v kuchyni to mame ve vyklenku a ctvrta zidle by uz tam nesla emoticon chude byl z toho pak strasne spatnej, v zivote mi ani nerekl zadny slovo skaredy a je moc hodnej emoticon
18. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
Registrovala se 2. července 2010 na beremese.cz. Přidala 2289 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 tak jáprávě bych růže chtěla,takovou menší kulatou kytičku v kombinaci bílo červenéaž bordo
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 1420 příspěvků. Má 16 přátel.
 gepe: ten můj mlátí telefonememoticon
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 anka6: oni by ti udelali presne co by sis prala emoticon

fridolinku emoticon tak to jsem udelala ja na podzim, kdyz me vytocila mama po telefonu, rozletel se po obyvaku a pak mi doslo ze mam vsechno v pr***, nastesti zbytek sel pripojit k pc, tak jsem si stahla aspon vsechna data uuuf emoticon
18. srp 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
Registrovala se 1. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3016 příspěvků a 3 alba. Má 28 přátel. Region Domažlice.
 gepe, koukla jsem na to a snažila jsem se najít, jestli nespolupracujou s ňákym profifloristou, protože některý ty kytky jsou fakt na vysoký úrovni. akorát jsem nic nenašla emoticon
18. srp 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunecinecko
3
fotoportrét
fotoportrét
slunecinecko
3
 gepe tak muj drahy akorat jednou v zachvatu chtel zabit kocku, ze se vycurala do postele a vzal na ni taky zidlu...akorat kocka utekla a zidle skoncila zabodnuta v plastovym stole...taky dobry.....a o mobilech mi vubec nemluv...to je co pul roku pravidelne minimalne jeden mobil na odpis...vzdycky po rozhovoru s byvalou manzelkou emoticon emoticon
18. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 avano, tak to netusim emoticon ja tam vzdycky u kytek slintam emoticon vzdycky trochu obmenuji nabidku, ale udelaji i na miru emoticon
18. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 slunecinecko emoticon emoticon emoticon
18. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
 já totiž pár floristů znám takže vim, jak to chodí. výhodu mam v tom, že znam i profifloristy, takže starý kytky u mě nehrozí a na mý svatbě se taky vyřádí emoticon

když už jste u toho mlácení, můj přítel se kdysi pohádal s mámou a vzteky praštil pěstí do kuchyňský linky.. akorát si při tom zlomil kosti v zápěstí... mě miluju hlavně pro mojí klidnou povahu emoticon
18. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 tak to já takového zachvataka nemám emoticon emoticon emoticon no nemůžu ho moc vychvalovat,to by si moc myslel,opravdu dát mu zastěru a poslat ho do kuchyně,to je vždy paráda co uvaří a to že kamaradí ze žehličkou a vysavačem ani nemluvím,zato neví kde má nařadí emoticon emoticon emoticon
18. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slunecinecko
3
fotoportrét
fotoportrét
slunecinecko
3
 avano taky dobry emoticon ja jsem taky naprostej klidas....

holky princatko se nam probudilo, tak jdeme jeste ven na prochajdu...zatim paaa, vecer doctu
18. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
Registrovala se 9. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 3076 příspěvků. Má 35 přátel. Region Beroun.
 No,pěkný...když se u nás chlapi poperou,tak jenom nožem a nebo sekerou...
Můj byl jednou nepříčetný,tak udělal do zdi na chtě díru.Ty zdi jsou fakt papírový,zas tak silnej neni.No a pak mu to bylo blbý,tak vymyslel,že to přelepí plakátem,aby to nebylo vidět,ale než to stačil,tak si toho všimla jeho babička a řiká "Já jsem ti schovala tu vidlici od kola do skříně,voni si ty holky praštěný tady s ní hrály a udělaly obří díru do zdi,si představ..."Byla jsem u toho taky a hned jsem se na drahýho koukal,co on na to.nakonec pač je gentleman zrudnul a řek.teda ty jsou hrozný,no to nevvadí,tak já tam nalepim plakát,at to neni vidět emoticon
18. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
 anka, tak to znám, přijdu z práce, je uvařeno, uklizeno, vypraný prádlo. akorát žehlení nesnáší emoticon ale jakmile bere do ruky šroubovák, tak se modlim aby si neublížil a když potřebujem něco navrtat, tak volam svýho tátu aby přijel a udělal to
18. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 porodnibabaka emoticon emoticon emoticon tak to je dobrý,a my je tak milujem.já kolikrát říkam doma že nemám čtyři děti ale pět,jo ještě pejska jsem zapoměla.protože chlapy jak jsou nemocní tak to je jak další dítě do baráku
18. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 tak vrtačku a vymalovat a tak to si vše děláme samy ale on ani neví kde jsou pojistky,který je náš jistič a tak.já dostala od babičky žehlíci prkno takové to velké a od mamky žehličku a když se mě mamka ptala jak žehlí žehlička tak jí říkám zeptej se Roberta emoticon emoticon emoticon takže tak je to u nás
18. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 avano, ja bohuzel zadnou/zadnyho sikovnyho floristu neznam emoticon pouze v jednom malinkym kvetinarstvi jsem byla spokojena, jinak jsem vzdy ricna ze slecen, kterym musim presne vyndat kytky ktery chci a taky jim jeste ukazovat jak to chci svazat atd. emoticon

ja mam doma sikulku co rozbil zidli, ale jinak pomaha emoticon i kdyz se mu clovek musi obcas pripomenout emoticon
18. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
fotoportrét
fotoportrét
avano
101
 gepe tak takovýhle květinářství znám taky, to už si to člověk může rovnou svázat sám emoticon

no nic, už pádim domů, možná sem mrknu ještě večer, jinak mě čeká počteníčko zítra v práci emoticon
18. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 avano, no prave emoticon proto si asi ty zakladni necham poslat a na raut si udelam vlastni nejaky emoticon hezky zbytek dne emoticon
18. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 já se taky spoléhám na malé květinářství u nás.Některý květinářství jsou scholný si za to říct stovky až tisíce a svažou naprosto nemožnou věc.navíc žiju v tom,že když teda řekneš,že chceš třeba kytku do tolika a tolika peněz nebo že chceš tu kytici na nějakou příležitost,měli by ti umět poradit a umotat sami a ne,jak a co a jakou kytku a jakou barvu...Neřikám,že když máš jasnou představu,to je jasný,na to se ptaj,tak jim řekneš,co chceš a oni se třeba ještě zeptaj,jestli tam můžou něco přidat,ale jinak...někteří se minuli povoláním.
18. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
fotoportrét
fotoportrét
porodnibabka
3
 Holky,tak já mizim.mějte se tu a ahoj za 5 stránek emoticon
18. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
anka6
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Opava
 no já jsem jenom tady četla že když by si chtěla uvazat kytku z růži jakou chceš do 500 že ti jí udělají ale jak řekneš že je to svtební tak to navyší o 1000kč tak doufám že to nebude v našem případě,hned se na to u nás zeptám jak to vlastně je stěma cenama emoticon tak zatím pa
18. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
fotoportrét
fotoportrét
gepe
134
 my popadime na jednu akci, takze taky asi spis az zitra tady emoticon zatim papa, musim nejak ususit vlasy a natacky emoticon
18. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 Ahoj Holky, tak dnes jsem podnikla výpravu obhlížení svatebních salonů a můžu vám říct, jedny šaty krásnější jak druhé.... ale ty ceny půjčovného už tak pěkné nejsou.... když nepočítám zcela obyčejné a téměř fádní šaty tak první pěkné princeznovské šaty na půjčení stály 5500, ty které bych si vybrala já už byly za 8000 a to bylo jen půjčovné.....takže já mám ohledně šatů ode dneška jasno....kupuju, klidně i použité, ale určitě nevyhodím peníze jen tak oknem, abych si za 6000 půjčila šaty.....to neeeeeeeeee....... emoticon
18. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
fotoportrét
fotoportrét
hest
7
Registrovala se 20. května 2009 na beremese.cz. Přidala 340 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2011
    Pluhův Žďár, Region Jindřichův Hradec
 Ahoj, celý den tu nejsem a takových stránek-) Byla jsem dopoledne se psama ve Stromovce aby se unavili a nedelali pak doma bordel, a odpo na srazu holek z modryho konika, tak me potesilo videt dalsich pet podobne starych miminek a fajn maminky, nejen na foru, ale i nazivo-)))

Tchyni mam prima, jen se rozchazime v nazoru na uklid..-) ale jinak si pria rozumime, obe mame rady knizky, tak si navzajem pujcujeme-) Mam ji moc rada, v nekterych vecech si s ni pokecam lip nez s vlastni mamou, protoze moje mamka je introvert a moc si nepovida.

Svatbu si budeme platit sami, nejspis ji bude platit pritel, protoze ja nemam nasetrino skoro nic, rekla jsem ze saty a fotografku si zaplatim...tak snad na to do pristiho podzimu nasetrim-)
Svatebi dar ais budeme chtit bud nejake drobnosti do domacnosti, nebo finance.

Zitra jdu na svatbu kamaradce, chteli nerezovy parak, nenapada vas kde bych to mohla takhel narychlo sehnat? jo a taky jsem jim chtela dat penize, bud rozdrobit na desetikoruny a koupit nejake prasatko(to taky nevim kde), anebo zitra sjedu do Ikey pro ramecek a dam jim penize do ramecku-)) jako radoby obraz, prijde mi to nudne dat jim obalku s penezi..nicmene cas me tizi-)))
18. srp 2010 v 18:48  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
Registrovala se 8. července 2008 na beremese.cz. Přidala 5319 příspěvků. Má 49 přátel.
 Holky, tak to jsem myslela, že se rozjedete o něco víc emoticon. Jsem ráda, že odkaz s prsaticí měl patřičný ohlas emoticon.

gepe: fakt pěkná kytka. To ornitogalum se mi taky líbí, pamatuju si to z kytice Johany Brzobohatý, jestl ijste viděly...

Jinak ty ceny svatebních kytek mě taky zajímají, kolik myslíte, že tak průměrně stojí normální kytice z růží, kulatá vazba, klasická, bez vatičkování atp?
18. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
fotoportrét
fotoportrét
bella22
22
 Vendaaasek: jinak půjčovné za 8.000 je, myslím, ještě ok. V salonech, kde se mi nějaké šaty alespoň trochu líbily, to bylo 10, 12, 15-20.000...To bych za jeden jediný den nedala, i kdybych měla peněz na rozdávání...
18. srp 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 bela22:mě to přijde jako vyhození peněz, i těch 6500..... když se podívám na internetu, za kolik se dají sehnat NOVÉ krásné šaty, tak si říkám, že radši at mi leží třeba ve skříni, než abych dala za půjčení třeba o 3 tisíce víc, než za nové....
18. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
fotoportrét
fotoportrét
fridolinek
2
 tak my tu teď máme doma rozkol kvůli cukroví. Tátova teta a sestřenka pečou a moc dobře, a naši to cukroví chtěli od nich včetně dortů a tchýně měla dělat koláče. Jenže dneska začala, že slyšela, že tam a tam dobře pečou ať si nechají naši napéct na naše výslužky a na půlku hostiny a oni to tak taky udělají. A naši jsou uražení a nechtějí teď jít na svatbu, že jim nejsou dost dobří. Já už se z toho asi zblázním....
18. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš