Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka ale to asi nechutná moc dobře co? já vždy peču čokoládový dort s pařížkou šlehačkou a ten je hned pryč, přidala bych tam asi banán, je dobrej a málo sladkej.
Odpovědět
@porodnibabka Tak zatím mi nedělalo problém, říct ostatním chlapům jasně ne... už teď je jeden kamarád, co by rád... ale vždycky jsem ho dokázala slušně odmítnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Jako já ani nevím jestli jsem někdy pravej marcipán vůbec jedla. Většinou je to hmota ze sušeného mléka a spousty cukru. Pravej marcipán je si myslím strašně drahej.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib našla jsem za 39 kč balení a dá se barvit barvivem ale nevím kolik toho na dort padne. Už se těším až budu experimentovat :-) asi na ty narozeniny uděláme generálku na svatbu když bude počasí :-)
Odpovědět
@kucirlib koukněte na stranky fiala praha, dejte s ido google, a tam maji spoust udruhu marcipanu.neni moc drahy, tak přiměřeně té neskutečné chuti. ta hmota to je fakt humus, ale kdybyste chtěli tak jí tam mají taky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 Ten uměle dělanej,jak píše Kucirlib,tak ten je ze sušenýho mlíka a cukru a tak.recept je na webu.Toho pravýho marcoše padne podle mě celkem dost.Tipuju tak 4-5 balíčků.Schválně jukni na recepty,at víš,kolik kam mandlovky.100 g mandlovky za 39 kč je prostě docela dost.Jinak já ten rozdíl moc mezi pravou a "levou" mandlovkou moc nevidim.Možná je ta "levá" víc lesklá a není tak tuhá.Schválně si to doma zkus.Chutově je to dobrý.Na můj vkus moc slaký @paju85 To tě šlechtí ;-) Tak to má být,ale přeci jen...nikdy nevíš. :-( Chemie zapracuje a může být zle.Opravdu nevíš,co bude za 5,10,15,20 let. :-| Jak psala Hanka. @kucirlib A odkud jsi nakonec teda šatečky pořídila?
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Asi nakonec budou z Adiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka Tak už mám nahozené fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka taky už jsem to našla na nějakých dortech od maminky. vyzkouším, pečení mě baví a když to zmrvím radši přenechám odborníkům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paju85: když píšeš dokázala odmítnout slyším v tom, žes byla v pokušení ;-) možná jde i o to, jestli ti chybí jen spojení (protože prostě milý není schopen a za to nemůže) a pokud je k tomu v pořádku taková ta intimní blízkost, tulení, mazlení a víš, že mu záleží na tom abys byla spokojená a že tě miluje - tak byste na tom mohli zapracovat, ty se přizpůsobuješ v tom, že po něm nevyžaduješ něco, čeho není schopen, ale on se na oplátku také měl snažit ti poskytnout uspokojení jinak. Pokud tohle nefunguje, myslím si, že tu intimitu nakonec budeš hledat jinde. A skrz sex se to vyjádří nejjednušeji bych řekla.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Nádhera.Líbí se mi ty s tím atypickým korzetkem.Dělají ti krásnou postavu.A jak sis v Andělském zkoušela ten závojíček,hodil by se k tomu taky.Závoj ti sluší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 šikulinka.Držím paleček,at se zadaří,péct mě baví,ale teda netroufnu si...bála bych se,nechám to profíkům.
Odpovědět
Článek se načítá
@hanakniha On může, ale prý sex nepotřebuje moc často...je fakt, že to jsem zjistila už po půl roce, jsme byli spolu... Takže tohle fakt nijak řešit nemůžu, do sebe by musel jít on, nevím, jestli se nad tím zamyslel a snažil se sebou něco udělat a nebo jestli na mě v tomhle prostě kašle..
Odpovědět
@porodnibabka Je to fakt, nevím, co může být za pár let, ale o tom to je... nevíš, co bude... kdo ví, co bude s mým apetitem, až budu čekat mimi a po porodu... buď si zvyknu nebo ne... a potom to řešení bude asi dost tvrdé :-p
Odpovědět
@paju85 desi me to, ze chystate svatbu a vlastne premyslis o tom, ze pokud se u vas sex nespravi, tak ze se rozvede... nerozumim tomu, ma teda ta svatba a vse i dite nyni nejaky smysl?
Odpovědět
ahoj holky, kucirlib teda začínám mít komplexy, že jsem vyzkoušela jenom patery šaty...ale mě se nejvíc líbí ty šaty z Adiny:-) Já jsem jedla pravý marcipán a je dobrý, ale ne tak sladký jako ten falešný, spíš hořký:-)
Odpovědět
@gepe Takto vůbec neuvažuju, já si chci přítele vzít, chci s ním mít děti a chci s ním být napořád... teď momentálně si to dokážu představit a nevadí mi nijak extrémně naše situace. To nemůže vědět ale nikdo, jak dopadne jeho manželství, samozřejmě jako každý se budu snažit, abychom spolu byli až do smrti, ale nemůžu předem odhadnout, jestli prostě za 20 let nenastane zlom a já neřeknu...dost, takhle s tebou nemůžu žít! Určitě nejdu do manželství s tím, že se určitě jednou rozvedeme!
Odpovědět
@paju85 tak to by se snad nevdával nikdo, že jo:-) Já Ti rozumím, ono je to ale těžko...někdo je jen často unavený a ožívá přes prázdniny a víkendy a někdo to prostě nemusí tak často...měli byste si pořádně promluvit ať víš co přesně mu vadí nebo proč nechce. Mě dneska psali z matriky, tak nám budou hrát Kouzla Králů a Lotranda a Zubejdu, to bude sranda:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Buď ráda, aspoň jsi měla jednoduché rozohdování. Já jich mám teď plnou hlavu. :-p
Odpovědět
@kucirlib tak to věřím. Mě jenom kamarádky pořád vrtají do toho jít si ještě nějaké zkusit, tak když jsem viděla tvá albíčka dala jsem jim zapravdu. Ale aspoň budeš vědět, že sis jich zkusila dost a neošidila to než sis vybrala ty pravé.
Odpovědět
@paju85 tak jestli Ti ta situace nevadi, tak nechapu proc to resis...
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Přesně tak. Doufám že je to jedno za život, tak si chci být jistá a taky si to zkoušení pořádně zažít. A právě včera jsem si zkoušela jedna šaty co byly moje favoritky a už jsem chtěla za ně platit zálohu a když jsem je na sebe opět dala tak jsem nechápala proč jsem z nich byla tak zblblá. Takže jestli máš kam jít a s kým jít tak doporučuju ještě někam zajít. nebo zkusit v tom salonu ještě jiné. ;-)
Odpovědět
@fridolinek Ty nejsi spokojena s temi saty ktery sis vybrala?
Odpovědět
já jsem spokojená, ale vadí mi jak mi někteří z okolí pořád říkají ať jdu ještě někam a že tam měli hezké šaty a tam měli hezké šaty, to si pak člověk připadá jako blbec, který si neumí vybrat nebo má pocit, že si vybral špatně...
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Nechtěla jxsem tě nějak lámat a přesvědčovat. Jestli jsi s těmi svými spokojená a víš že to jsou ony, tak už neá cenu někam chodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek já tohle měla s mamkou:-) Vybrala jsem si šaty s kamarádkou a poslala jsem jí fotku. A ona najednou, že by se mnou taky chtěla vybírat a tak. Tak jsem se teda ještě domluvila s ní a pak z toho vzešlo, že jí vlastně nemrzelo, že jsem nevybírala s ní, ale že mi chce vysvětlit, že jsem si vybrala blbě :-| No, naštěstí jsme se nakonec domluvily, že jsem si vybrala dobře a je to fajn;-) Já osobně si myslím, že je to tím, že na fotkách ty šaty nikdy nevypadají tak, jako v reálu (zkresluje je blesk a tak) a tak mají lidi zkreslený dojem. Důležitý je tvůj pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste toho stihly za dva dny nakecat, že si ani všechno nepamatuju :-D Obdivuju všechny šikulky, které jsou schopné si COKOLIV vytvořit samy, no a troufnout si dokonce na dort...! =-) Já taky strašně ráda peču, a dokonce je to i dobré, akorát člověk musí najít odvahu to ochutnat, protože vzhledem k mé vrozené nešikovnosti to často nepůsobí moc esteticky :-D Ale snoubenec mě uklidňuje, že to vypadá výborně a ještě líp chutná, ovšem na svatební dort bych si fakt netroufla, ten nechám raději odborníkům :-D Jinak to o té svatbení přirážce jsem už slyšela z více zdrojů, ale myslím, že se mi podařilo najít květinářství i cukrárnu, kde je úplně jedno, jestli má být kytka/dort k narozeninám nebo na svatbu, ceny se neliší. @accacia Tak to je s tou restaurací fakt hrůza :-o A máte teda nějakou? @loli88 Zaujaly mě ty svatební zvyky, co popisuješ, hlavně mytí nohou tchýni :-D Můžu se zeptat, odkud jsi? Ještě jsem o nich nikdy neslyšela Co se týče lampiónů štěstí, taky bych je zakázala. A svatební noviny jsou taky úplně nový zvyk, já jsem se s nimi poprvé a naposled setkala před lety na svatbě kamarádky, co si brala Angličana, tak jsem myslela, že je to nějaká tamní tradice, ale nějak jsem nepochopila jejich smysl a moc to na mě nezapůsobilo, takže my je určitě mít nebudeme. Tím se vůbec nechci dotknout těch, které je mít budou, jen když tady třeba někdo kritizuje házení kyticí a má svatební noviny, tak to taky není úplně česká tradice. Ale možná se mi jen popletly příspěvky, takže jestli jsem se někoho dotkla, tak se moc omlouvám :-N Jinak já kyticí asi házet nebudu, jestli budu mít tulipány, to by asi nepřežily :-D A taky tam budeme mít maximálně tři nebo čtyři svobodné dámy, tak aby to nepůsobilo trapně. O rozbalování darů ještě nemáme jasno, od někoho budeme chtít věcné (máme vymyšlené), od někoho peníze (někomu to vyhovuje víc), tak by to mohlo působit divně... Obecně však proti tomu nic nemám, všude, kde se dary rozbalovaly, to bylo fajn, často i legrace u vtipných přáníček nebo dárků od kamarádů. Ale záleží na celkovém pojetí svatby a hlavně na tom, co chtějí novomanželé :-)
Odpovědět
@fridolinek jestli se v nich citis dobre, libi se Ti, tak to neres, uz nikam nechod ;) a abys to mela jednodussi proste uz se na jine saty ani nedivej a nekoumej to :) takhle budes tapat nerozhodne mozna i po svatbe ;-) :-D
Odpovědět
@makovaapanenka já kyticí házet nebudu ale noviny mít budu:-D:-D:-D Ale nehraju na zvyky, budu mít co se mi líbí a já zase nesnáším čekání tak když někdo bude chtít tak se začte, když ne nemusí:-) A s kytičkou se nechci loučit...navíc my tam budeme mít pár neprovdaných slečen tak ty už se za chvíli taky dočkají:-))
Odpovědět
@gepe jj však jo, já jen že do mě vrtaly, tak jsem byla taková nalomená, ale možná si vyzkouším jedny dvoje abych se ujistila:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?