Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Kdybychom to brali podle etikety,tak peníze nejsou dar. Ale také myslím,že je to asi nejlepší. Můžete to použít na cokoli budtete potřebovat a na děkovné karty napsat,co jste si za ty peníze pořídili. Třeba jeli jsme na báječnou svatební cestu...
Odpovědět
@gepe My taky nenařizujeme, ale pořád se nás někdo ptá. Někdo chce vyloženě sám od sebe dát peníze, jiný chce, abychom si vybrali dar.
Odpovědět
@cenicienta18 Ty gerberky jsou dokonalé, moc se mi líbí....černé + bílé růže by taky byly super, ale sežeň černé růže... a navíc když už, jsou pekelně drahý. @loli88 Asi jo, zkusím to, ale asi to fakt bude zbytečný.....
Odpovědět
@cenicienta18 Já s tebou souhlasím. @revival.lady Pokud nechceš být zklamaná ze zbytečností,tak si ten seznam udělej. Opravdu bys toho jinak litovala. Já už na něm pracuju. Mám tam věci od vinotéky za 15 po povlečení.......Já myslím,že si vybere každý. Jsou tam věci pro ty movitější i pro ty méně....
Odpovědět
@revival.lady Musíš trvat na svém :-D :-D :-D . A s těma gerberama mi to příjde taky škoda.....
Odpovědět
Profilova fotka
nás se nikdo neptá co chceme rodiče z obou stran přispívají na svatbu nemalou částkou, takže tam jsem řekla že nic víc už od nich nechceme a všem ostatním to napíšu do průvodního dopisu, že upřednostníme finanční dary Kamarádka to kdysi měla na svatebním oznámení něco jako " a z věcných darů se těšíme pouze na ty finanční" nicméně to byla celá trochu zvláštní svatba tak to tam pasovalo :-) Nicméně i finanční dary se dají předat hodně vtipně :-)
Odpovědět
No.... tak jsem našla něco nádherného :-) http://www.domacnost.vse4you.cz/ruze-...
Odpovědět
@loli88 Tady bude problém fakt spíš se snoubencem. Už jednou jsme se kvůli tomu hodně ošklivě chytili, nechci, aby se to opakovalo. Prostě seznam nebude, já dary nechci a o případné jeleny, keramiku, atd.,ať se frajer postará sám ;-) :-D
Odpovědět
@hanakniha Je to tak, se změnou už u něj nepočítám, spíš se snažím naladit na jeho vlnu...ale to mi zatím moc nejde...
Odpovědět
Jééé,teď jsem zjistila,že kávovar,který chci stojí přes 20 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady no já ti nevim, umělou kytku bych na svatbu asi nechtěla... z těch živých se zkus podívat na růže Black baccara (jsou nadherně tmavě bordový, že vypadají černě) nebo Black Beauty, ta¨je taky tmavá....
Odpovědět
@porodnibabka Nešťastná snad nebudu, ale mám strach, aby jednou nepřišla krize a já nepodlehla nějakému jinému...nevěru totiž sama neuznávám a to by byl asi konec pro náš vztah...
Odpovědět
Článek se načítá
@loli88 doufam ze je aspon od Jury! :-D
Odpovědět
@revival.lady No jak myslím...samozřejmě hádat se nemá cenu. Tak mu to aspoň řekni,že se o kraviny postará sám,pokud nechce seznam.
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci : ahoj, můžu si z tvého alba překopírovat nějaký kytky? Moc se mi líbí kytice z bílých růží a u toho ta kytička s jednou růží a nevěstiným závojem, listama a sysalem. To by se mi líbilo pro mamky a svědkyně... Jen ty růže smetanové. 6e bych to čekatelovi předhodila jako vzor. díky :-))
Odpovědět
@gepe Co ? Nechňápu ...
Odpovědět
@loli88 Právě tak to hodlám udělat, jakmile bude nějakej porcelánovej servis, keramika kočičky, atd. - ať se stará a hází děkovnými obličeji on.
Odpovědět
@avano Vypadají krásně, ale mně se tamta líbí a nevadí, že bude umělá... chtěla bych převislou, z černých a bílých.
Odpovědět
http://www.svatby-snadno.cz/user/shop... Tak něco by se mi líbilo, ale černé + bílé růže.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady tak to joo:-):-) to byl jen tip, kdybych chtěla živý:-)
Odpovědět
@avano Jsou nádherný, já celkově růže moc ráda
Odpovědět
@loli88 Jura - kavovary, vyrobce :-D protoze ty jsou kvalitni a drzaky.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady nádhera, ale ta cena je hustá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@paju85: no holka nezávidím ti... ono se teď rozhodneš podle toho, co je pro tebe důležitější, jestli vztah, který spolu máte a oželíš pro tebe naplňující sex a za pár let zjistíš, že cena byla příliš vysoká. A nebo taky ne. Nemůžeš vědět, co budeš cítit za 5, 10, 15 let. A že budeš potkávat samečky, kteří tě budou lákat, s tím počítej ;-)
Odpovědět
@gepe Jura je přítel moji kamarádky...tak jsme byla nějak mimo :-D Tento.... http://www.kenwood.cz/delonghi-esam4500
Odpovědět
@cenicienta18 No, holt se uskromním jinde... já je prostě chci... chci jich sice jen 5, ale stejně...cena za svat. kytici min. 2 000 :-D
Odpovědět
@loli88 aha :) no rozhodne spis doporucuju neco od nich :) jura-impressa tecka cezet
Odpovědět
@loli88 a pokud by jste chteli fakt dobrej, tak mam dobrou osobni zkusenost s timhle x-) http://jura-impressa.cz/produkt/jura-... i kdyz ten otocny cudlik vpravo nevim jakou ma fci tady, ale mozna taky, ze slouzi prave na nastaveni mnozstvi pary - mlika
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakniha jasně, zkopíruj vše, co se ti líbí ;-) já mám radost, že má někdo podobný vkus
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady no to počítej. to tak bude. já si zase trapně myslela že svatební dort stojí tak 500,- haha. jakmile je někde slovo svatba tak je 200 % přirážka schválně bych být tebou zkusila nějaký velkoobchod.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?