Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 jojo sama..kdybych je totiž měla dát tisdknout profesionálovi..tak už by se to pak vůbec nevyplatilo a pro náš rozpočet ztratilo smysl :-D řekla jsem si, že pro rodiče bych je nechala vytisknout barevný a ostaním černobíle.. moje kamarádka je na svatbně měla-tehdy jsem to viděla poprvé a byli jsme z toho s Míšanem unešeni... jak tak znám své hosty, tak to bude pro většinu úplně něco nového a nečekaného a na chvilku je to zabaví ;-)
Odpovědět
@bella22 tak to je prisny...
Odpovědět
@misaci Určitě zabaví. My tam budeme mít i co se v ten den událo v historii, něco o nás, naše fotky, taky svatební fotky rodičů a prarodičů atp...
Odpovědět
@gepe Ale víš jak, kdybych to začala řešit a přemýšlet o tom trochu víc, asi bych musela zabít půlku hostů...
Odpovědět
@bella22 tjn, tak si tam vezmi nejakou kamaradku ci nas dva? x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 nás taky není ani 30..a to už sjme museli posloucht hloupé připomínky..proč tolik hostů, at pozveme jen rodinu....ale prostě pár nejbližších přátel chceme!!! A na oběd jde jen rodina-asi 14 lidí a kamarádi příjdou o něco později na oslavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 taky tak nějak podobně, program, něco o nás, fotečky, pár srandiček-jako jak se ten den mají chovat..a tak :-D a nakonec bych chtěla dát poděkování rodičům..
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci já ke každém výtisku přivážu mašličkou číslo do tomboly takže si je bude muset každý chtě nechtě vzít :-) teda pokud bude mít zájem něco vyhrát :-)
Odpovědět
@gepe popřemýšlím o tom:D. @misaci Tak to je dobrý řešení. U nás budou na hostině všichni a zatím mám představu, že v restauraci necháme tak 40 táců. V neděli se dozvíme víc, máme sraz s provozní.
Odpovědět
@misaci Výborně - bod jak se ten den mají chovat tam určitě dám, ale bude to dlouhý:DD.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jsi nejlepší holka, to je ono :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jsi nejlepší holka, to je ono :-))) děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
@bella22 super :-D mickey mouse bychom nechali doma =-) 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@cenicienta18 to je super nápad... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 já ty pravidla stáhla někde z netu..posílám pár bodíků :-D Pravidlo 1-Oslava začne, když je zahájena a skončí, až je ukončena. Nikdo nesmí odejít dřív. Pravidlo 2-Oslava se koná za každého počasí. Pro svatebčany jsou připraveny slušivé zelené pláštěnky. Pravidlo 5-Zasmušilé tváře, mrzouti, karty a náčiní na pletení zapomeňte doma! Pravidlo 10-Pod stůl je dovoleno zalézat až po 22. hodině. Pravidlo 12-Hosté, kteří se nebudou těmito pravidly řídit, budou utopeni ve slivovici. ...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Máš to dobře vymyšlený. ;-) ten obash novin je důležitej.když to pak postahuje člověk po netu...Je to prostě trapárna. :-N Omlouvámse,ale mně se takhle do rukou jedny noviny dostaly,jen jsem to prolítla a řikala si,jestli to není vtip.Že to není srandovní ani trochu.Co jsem si prohlídla,tak jen fotky novomanželů,jak šel čas...jinak zbytečné ničení lesů na takhle blbě potištěné papíry... |-|
Odpovědět
@misaci No moje řeč, já bych to ani nechtěla - hele raut a hostina vůbec bude probíhat stylem v jedné ruce pivčo nebo vínko pro dámy, v druhé kus masa nebo cukroví, budeme tam mít švédský stoly a hotovo :-) @gepe Mě svatební dary fakt netrápěj, přemýšlím, že všem řeknu, ať nenosí nic, ani dárek ani peníze a bude aspoň klid :-) @misaci Děkujuuu :-)
Odpovědět
@misaci no to já vymyslím vlastní, bude to potřeba:D. @porodnibabka já to právě nechci stahovat a nechci tam dávat takový ty trapný vtipy a tak...naši na to moc nejsou...spíš prostě fotky a o nás, program, něco o Poděbradech, o tom našem kostelíku, atd...
Odpovědět
@revival.lady neblbni, nějakej dárek nebo peníze se vám budou určitě hodit, ne? :D
Odpovědět
@bella22 Já jsem takovej zvláštní typ...co jde, si zařídím sama a o dárečky ani peníze nestojím...
Odpovědět
@revival.lady aha. To já zase dárky považuju za něco příjemnýho a naši svatebčani taky:). Chtějí nám něco dát, takže kdybych jim řekla, ať nic nenosí, že nic nechceme, tak by jim to buď přišlo divný, anebo by to považovali za klišé.
Odpovědět
Já jsem taky chtěla noviny,ale jelikož budeme mít svtební web tak mi to příjde zbytečný.
Odpovědět
@bella22 Já spíš ráda dávám než dostávám a hlavně - 1000% by nám někdo přinesl něco, z čeho bych fakt nebyla nadšená a já se neumím přetvařovat, že se mi daná věc líbí. A ušetřím tím vlastně i starosti svatebčanům, jestli a kolik mají dát... :-)
Odpovědět
@revival.lady Odmítnuí dárků odporuje etiketě. Ke svatbě prostě dárky patří.
Odpovědět
@loli88 Etiketa mě také netrápí :-)
Odpovědět
@revival.lady tak nás se všichni ptají - někdo chce dát peníze a někdo chce, abychom si vymysleli dar, takže bude i svatební seznam. Všichni tohle řešení uvítali. A aby to nevypadalo, že jsem nějaká rozmařilá, tak já samozřejmě taky ráda dávám, ale na svatbě hosté dávají svatební dary a je to tradice, nebrala bych to tak, že je chceme vysát...však my je taky dobře pohostíme, takže oni sami tím také chtějí nějak poděkovat. A většina z hostů vydělává celkem velký peníze, takže i kdybych je prosila, stejně něco přinesou. Já si sama nedokážu představit, že bych přišla bez daru.
Odpovědět
@loli88 přesně tak, v jedný větě jsi napsala to, co jsem chtěla říct.
Odpovědět
@revival.lady A dárky se nerozbalují přímo na svatbě.
Odpovědět
@revival.lady my to rikame kdyz se nas ptaji co chceme jako dar a jak mame domacnost, tak i treba rodice pritele nam sami rekli ze nad tim dumali a ze co by se nam mohlo a napadla je obalka, tak jsme jim rekli ze to nevadi a i se rovnou pry k nim prida skoro tchana bracha, ze jim prida - coz jsme ani netusili, oni se spolu sami takhle domluvili. Raut taky budeme mit, at si kazdy vezme na co bude mit chut a zadny nuceni
Odpovědět
@loli88 Já jsem právě někde i četla, že dárky by se měly rozbalit před rautem nebo před večeří,atd... no hele uvidím, všem pozvaným řeknu, že dárky prostě nechceme, že nikdo nám nic nebude dávat a když někdo přece jen něco přinese, tak ho s tím přece nevyhodím :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?