Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@loli88 Jo to já taky ne :-D kolikrát se musíme aspoň držet za ruku nebo se dotýkat ramenem nebo si sem tam dát letmo pusinku a moji rodičové to pořád nechápou a komentují :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... :-) Tak včera jsme slavili mužíčkovy narozeniny a potykal si se mnou tchán :-D a ještě si stěžoval, že furt plánujem nějakou svatbu ale on o ničem neví, tak jako první dostal oficiální oznámení, aby nekecal :-D Pak jsem si ještě vyslechla, jak by chtěl bejt děda a že chce vnuka a šel dom :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek :-D :-D Ty taky?Můj tatínek taky bez mého vědomí po mých sourozencích roztrubuje,že si myslí,že bude další vnouče,když se bereme.No,ale ségruša nás předehnala a čeká mimíska v létě,takže se ted táta upne na vnoučátko od ní,ale pak se bude stále ptát o svatbě,když už teda budeme mít mimi.Znám ho.Potykec ti závidim,já nic.Mám tchánovce mladý,tak to čekám někdy po svatbě,uvidíme. @loli88 Aha,a jak jí máš dlouho??? =-) Jinak s tím kontaktem souhlas,když nic,tak se aspon na přítelíka tisknu jak lepidlo.Pro mě je to hrozně důležitý.Třebas u přítele v rodině není ten kontakt takový.prostě neobjímají,nepusinkujou a tak.Ale já se třebas s mámou obejmu,když se dýl nevidíme a s babičkou vždycky pusa na tvář musí být.ale taky to tak vždycky nebylo,asi ve 14 letech jsem si to u naší rodiny vydupala,že ten kontakt chci,že to prostě k rodinným vztahům patří.A tak už to prakikujeme 10 let a dobrý. :-N ;-) @hanakniha Aha,já myslela,jako že ti je omylem schválně nějak o něco uštípla.tak to jo,špetná domluva,to beru.ale kdyby to udělali schválně,pač se jim nějaká obyč manikura finančně nevyplatí,že radši ty geláky,tak to bych je hnala. @fridolinek My budeme mít taky černobílou fotečku,ale vlastně to bude upravený tak,že to bude vypadat jako namalovaný. ;-) No a text je tak různě kombinovanej,až budou hotový,tak to sem pak hodim. ;-) ale to bude tak v březnu.
Odpovědět
ahoj holky, jdu vás pozdravit a zase letím, mám toho dneska hodně:-( @porodnibabka My necháme tu černobílou fotku:-) S těma srdíčkama na tom textu uvidím...hlavně jestli se mi to bude i s tím líbit a seženu je. Na netu jsem je nenašla:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@fridolinek Mně právě přijde,že je to tam natištěný...Nevím no.Mám kdyžak stránky s ornamentama nebo se to dá najít i na googlu a v nějakým grafickým prográmku to zesvětlit,aby to neblo moc a je to. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka já to tykaní ani nečekala... :-D :-D slavily se narozky mojeho a on najednou.... tak, divej se, odtedka si bdem oficialne tykat :-D řikam no tak čau že :-D a pak prej tady si vedle me sedni a rekni mi.... vy chystate tu svatbu jako?? ty jako budes patalová jo?? :-D :-D :-D říkám že teda asi už to tak bude ne a on že jakmile bude mit byt deda tak že mu to mám přijít říct, že ten jeho syn mu nic neřekne taky a že na me se teda muže spolehnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek :-D :-D Ten je nějkej hustej,vid?! :-D Já mám teda taky hrozně veselýho tchána,ale takhle veselýho zas ne.Vždycky když pijdem na návštěvu,tak řiká...čau,ne?! A já sem mu tentokrát řekla dobrý den,ne?! A taky koukal a smál se. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka no jako, mě zas přijde veselej jenom když je nalitej :-D nevím, on je dost zvláštní typ člověka... nějak jsme si nesedli na společné dovolené a od té doby včera poprvé se choval jakš takš normálně, otázka je jestli za tonemohlo víno, ale tak uvidíme, včera se trošku zlepšila atmosféra, tak třeba to bude do budoucna lepší......
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek uvidíš,třebas jo.Budete rodina.Tak to můj tchán je vtipnej i bez alkoholu. :-D Přítel je celej po něm,takže nudit se nebudeme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka asi tak no, uvidime....hold rodinu si nevybereš a s chlapem si bereš i jeho rodinu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendaaasek přesně tak.Jeden pan doktor,co nás čil říkal."Já svoje příbuzný nemám rád,nemohl jsem si je vybrat,kdyby to byli cizí lidé,tak o ně ani nezavadíma,le protože je to rodina,musím je aspon respektovat" ;-) Něco na tom je.
Odpovědět
Holky, připadá vám 30 oznamek za 815,- Kč přemrštěná cena nebo je to naopak fajn? Vůbec se v tom nevyznám...
Odpovědět
Článek se načítá
@revival.lady cca 28 kč na kus mi přijde ok, takovej vyšší standard. Já bych to brala, ale dá se kdyžtak sehnat i levnějc, to jo.
Odpovědět
@bella22 Ona ta doprava tam dělá dost, je to 130,-, takže to vychází zhruba na 22 Kč/ oznamko... no, chtěli jsme si je udělat sami, nechat si je jen někde v copycentru vytisknout, ale nevím, jestli by nás to vyšlo o tolik levněji, aby se to vyplatilo.
Odpovědět
@revival.lady Aha, jasný. No já myslím, že je to ok.
Odpovědět
@bella22 Podle mě taky. Radši bych si je sice nakonec udělala sama doma, tuty nejsou tak těžké, ale holt ne :)
Odpovědět
@revival.lady taky myslim ze je ta cena ok.
Odpovědět
@hanakniha Je to tak jak říkáš, většinou to beru s nadhledem, ale občas mě to fakt dopálí...když se snažím, něco hezkého si obleču a on...nic... no 5 let jsme spolu a klape to dle možností, bohužel, musela jsem se přizpůsobit já...pochybuju, že by se něco v tomhle směru změnilo!
Odpovědět
@revival.lady U přítele to taky tak v rodině není,sice když se loučíme a vítáme,tak se objímáme a pusinkujeme,ale jinak fyz. kontakt v rodině nemají. U našich je to zase obráceně... Takže teď to máme všichni všechno. Holky,holky,byla jsem dnes v Maggie....prosím,prosím,mrkačka do albíčka...... :-D
Odpovědět
@porodnibabka Myslím menses nebo mirénu? Mirénu mám rok a dva měsícee.
Odpovědět
@loli88 Koukla jsem a okomentovala favority. Líbí se mi hlavně zepředu, to jsu kouzelný a seděj ti...i stylově.
Odpovědět
@bella22 Taky se mi moc líbí......
Odpovědět
@loli88 jsou úžasný, fakt. Úplně to vidím...sladit náušnice s tou aplikací v pase, k tomu elegantní účes...
Odpovědět
@bella22 Jéé,děkuji...tak to jsem ráda,že nejsem sama komu se líbí. Dokonce i obě mamky se shodly...Kdybyste je viděly,jak si podávaly kapesníčky :-D :-D :-D
Odpovědět
@loli88 Mamky byly s tebou? Já myslím, že jsou to ony. Jsou fakt úchvatný. Však jsem ti říkala, že se mi na tobě tenhle styl líbí nejvíc. Tyhle jsou takový čistý, vzdušný.
Odpovědět
@loli88 Hlavně si pohlídej, aby ty 34 neměly vzadu moc rozcapený to šněrování, to nevypadá dobře. To radši utažený 36. Ono taky aby se ti tam vešly prsa:).
Odpovědět
@bella22 Jj,byly....Bylo fakt dojemný jak seděly spolu na tý sedačce a podávaly si kapesníčky :-D :-D :-D . Jj,já vím..i mě se tenhle líbíl od začátku nejvíc...jen si pro jistotu chtěla vyzkoušet i jný..ale tohle je perfektní
Odpovědět
@loli88 To je jasný. No tak hlavně, že se zadařilo. A až ti přijde tvoje velikost, tak půjdeš znovu zkusit a pak je kdyžtak zamluvíš? Nebo se kouneš ještě jinde?
Odpovědět
Profilova fotka
@paju85: myslím, že i kdyby člověk sebevíc chtěl a druhého miloval úplně nejvíc, svůj vrozený apetit se mu trvale zvýšit nepodaří. Takže tomu, kdo má větší chuť nezbývá, než si pomoci sám. A u chlapů se nějaké větší výkyvy očekávat nedají... u nás se můžou o rozruch postarat hormony v těhotenství a po porodu a i jinak, ale chlapi mají tu hladinu hormonů a chuti stabilní a spíš jim ty hormony ubývají :-( Mě začal sex fakt bavit až po třicítce ;-)
Odpovědět
@bella22 Asi se mrknu jinde,když to budou fakt ony,tak je koupím......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?