Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
@kucirlib :) já jsem hlavně zvědavá, jak budu vypadat na fotkách, červená, oteklá a uřvaná :-D
Odpovědět
@revival.lady Já doufám,že taky nejsem...ale jinak si to vysvětlit Ale možná je to normální,jak tady čtu ;-)
Odpovědět
@revival.lady Na svatbě řvát nebudem!!!!
Odpovědět
@loli88 Já jo a jak, já se znám :-DD
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady nebudeš,neboj... ;-) Jé,tak to jsme na tom všechny stejně.Já ted pokukovala po písničkách na obřad,pač jich musíme mít 6,což je teda šílený číslo...Vim 4 a zbytek prostě ne.Ale je fakt,že jednu si bude vybírat pan ženich sám an svůj nástup :-) Jinak já se takhle dojímám u svatebních videí na youtube :-D některý mě spíš pobaví nebo si řeknu....ježiš,jen to ne,ale některý mi rozbrečej.nebo když si pouštím písničku na kterou půjdu k oltáři a představím si všechny příbuzné a svýho milýho jak se na mě usmívá,když mě uvidí....,začnou mi plavat oči hned. :-D :-D To je prostě diagnóza,ale co se dá dělat.To k tomu patří.
Odpovědět
@revival.lady Abyste nedopadli stejně,jen obráceně :-D
Odpovědět
@loli88 :-D :-D :-D ten se snad ksichtil schválně,ne?? :D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Se bojím že jo a celý make_up bude v háji.
Odpovědět
Tak děkuji...hned jsem klidnější ,že nejsem sama. I když u mě mě to překvapuje.....Nikdy jsem u ničeho neplakala..a teď i u Náctiletých maminek na MTV :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady vypadá to tak.A tebe bude fotit nějakej příbuznej,vid?!Kdyžtak se vše dá upravit ve photoshopu. ;-) @loli88 :-D Já když bulim,tak mi zrudne nos. :-D To bude krása,jak sob Rudolf.No a jestli bude zima,tak to bude to samý.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib neboj,oni dávaj schválně voděodolnej a trvanlivej.Ono nejen pláč by ho mohl zničit.I třebas pot,když je hic v létě.Nebo déšt na podzim.Bud v klidu. ;-) Až se večer budeš odličovat,tak budeš ještě nadávat,že to nejde smýt. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Radši si udělej test... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@porodnibabka No já jsem právě přemýšlela, že bych se nalíčila sama. Ale asi to nakone nechám na profesionálce. Tak to už abych ji začala shánět.
Odpovědět
@porodnibabka No já mám tělísko.....To snad neselže.... @kucirlib Určitě..něco se ti z nervů nepovede ( tím si můžeš být jistá ) a máš celý den zkažený :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka jsem na tom stejně, taky mi nos zčervená a pro jistotu mi možná začne téct k krev ;-( ..ale já teda asi bulet budu..už ted mě dojímejí písničky, o kterých přemýšlím na obřad...a holky nebojte se,že to dojímá jen nás..můj tata byl u zkoušení šatečků a ukápla mu slza :-D proto už mám taky domluvenou kosmetičku, aby mi aspon něco zůstalo z obličeje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci Ty jsi s ním vlastně vyfocená,vid?Jinak ty pudrový šatky...Moc ti sluší.Jsi jedna z mála,která může tuhle barvičku mít. @loli88 Nic není 100% @kucirlib Hledej Šmudlo,pač tvoje datum je frekventované...
Odpovědět
@porodnibabka Mně natečou oči a min. 20 minut nesplasknou :-)) příbuznej ne, Honzův nej kamarád, ale fotí fakt pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka No budu hledat na mé rodné hroudě a tam snad najdu. Datum tam nebude problém bo tam v měsící květnu ani neoddávají. Tak snad najdu. Sestra řikala, že mi doporučí svoji. Tak už jí jen zkontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib Tak to je pohodka... ;-) @revival.lady tak to taky není nic moc... :-D No,ale když je šikovnej,tak si s tím poradí,neboj. ;-)
Odpovědět
@porodnibabka Na photoshop mám pak kolegyni z práce, co nám v něm bude dělat i oznámka... akorát teda vůbec nevím jaké. Budu mít černobílé šaty, černobílé líčení i doplňky ve vlasech a kabelku, snoubenec černý oblek + bílou košili s kravatou, to bych i oznamka chtěla černobílá...ale nevím, jestli se to hodí.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka děkuju..paní ze salonu říkala, že ke mně půjdou všechny barvičky..a fakt mě tím překvapila :-D ..jestli myslíš tatku, tak joo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady proč ne?!jen at to pěkně ladí do barvy svatby.Já budu mít taky zakomponovanou do oznámka zelenou a žlutou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci No,no,myslím tatku... ;-) jsi opravdu jedna z mála...mně by to třebas neslušelo.ani v šampan mi to neslušelo.
Odpovědět
@porodnibabka Něco jsem našla, dávám do alba... a čekám kritiku i pochvalu :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady my máe taky na oznámku žlutou, která bude provázet celou naši svtabu.
Odpovědět
@revival.lady To předposlední je náááádherný!!! I když všechna jsou krásná.
Odpovědět
@kucirlib už jsou v albu... vybrala jsem 4 favority, mezi kterýma se fakt nemůžu rozhodnout :-) líbí se mi všecky! :-)
Odpovědět
@loli88 Nevím, mně se fakt líbí všechny...ale předposlední a poslední asi vede :-D
Odpovědět
@revival.lady NNedivím se ti...je to nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
@porodnibabka kamarádka je svetlounká blondýnka a místo bílě zase vybrala šampan..že jí líp sluší...popravdě pro mě je šampan bílá :-D takže mně byla barva celkem jedno..ale s tou pudrovou a tak mě paní překvapila..kdyby mi to ukázala jen na obrázku, tak bych si je asi ani nezkusila..což by byla chyba :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?