Menu Forum

Svatba v roce 2011. Už plánujete?

7. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
Registrovala se 20. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 5 alb. Má 17 přátel. Přerov, Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
Registrovala se 20. listopadu 2010 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 5 alb. Má 17 přátel. Přerov, Region Přerov.
 @hanakniha no jo, ti chlapi to holt neřeší jak my.. emoticon ale na 2. stranu já shromáždím vše, co se mi líbí a to pak konzultujem a vybíráme..takže vždy je to podle mého gusta emoticon
9. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
Registrovala se 5. srpna 2010 na beremese.cz. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Přerov.
 @cenicienta18 V klidu emoticon já mám jediný - potvrzený termín a oznámení (ty jsem si dělala sama, takže jsem začla už dříve a teď doplnila jen textovou částemoticon ) Jinak fotografa mi bude dělat nevlastní strejda (fotí krajinky a zvířátka, tak snad zvládne i svatbu emoticon ) a šaty ještě vubec nevim emoticon Vím jenom že se chci fotit na koních a nebudeme dělat oběd - jenom večerní žranici - prasátko a bečka, nějaké chlebíčky, vínečko.... KAMARÁDI. emoticon
9. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci No my nebudeme mít hostinu jako takovou, uděláme jenom takovou večerní žranici - posezení s kamošema a nejbližší rodinou - mamka taťka- u babičky na chatě. Nechceme krmit lidi, který nám ani nedávaj dárky na vánoce, ani nepopřejou k narozeninám, ani se nechovají jako rodina. Na svatbu je pozvem, to jo, ale tím to končí.... Na baštu pozvem kamarády, at tu svajbu zapijem s těma, se kterýma nehrozí hádka a se kterýma je nám fajnemoticon Po obřadu bude jenom přípitek a ti, který na hostině nebudem chtít o ní ani nebudou vědět, pokud jim to neřeknou ostatní.
9. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek to budete mít určitě super! budeš mít vše podle sebe, budeš tam mít jen ty nejbližší- což zaručí perfektní zábavu emoticon a po finanční stránce je to nej řešení;o)
my máme hostinu na Fitu- jednou v životě jsem chtěla něco- pro nás 'luxusního' emoticon na tuto příležitost nám u našich odložené penízky ze spoření, co jsem dostala v 18ti-jinak by na to naši a my neměli..a líbila se mi taky nabídka, že oběd se vším všudy(předkrm,polévka, hlavní chod) se dá pořídit za 170,- to je podle mě super cena, ptž kde normálně v restauraci zaplatíš mín.. a obed bude jen pro rodinu a pár přátel bude pozvaných navečer emoticon
9. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek a hudbu už máš zamluvenou..já vůbec nevím koho emoticon
9. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci Tak pokud to není meníčko, tak se pod stovku nedostaněš to je jasný emoticon a kdo by jedl na svatbě meníčka emoticon

ty hudbu.... emoticon to byla taky zábava.... paní na matrice nám zas nedala žádné možnosti, víš ani se neptala, jestli budem mít svoji, nebo živou nebo co.... dala nám seznam písniček od nějaké paní varhanářky a vyberte si emoticon a my jak idioti hledali na internetu, jak ty písničky vlastně zní .... polovina z nich nešla ani najít, čtvrtina byla jak na pohřeb a z té druhé čtvrtiny sme nějaký 3 nejehzčí vybrali a je nám to putna emoticon emoticon ale chtěla jsem terezu kerndlovou - schody z nebe, aby nám někdo pustil v autě, jak budem vycházet ze zámku emoticon
9. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek tak vidím, že máme s jednáním paní z matriky stejné zkušenosti..po rozhovoru s ní, jsme se s Mišanem shodli, že v Přerově svatba nebude-i kdyby byl zámek sebehezčí emoticon proto taky ten Tovačov....
9. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek a s tou hudbou-to je mazec...já naštěstí zjistila, že v Tovačově je paní, co hraje na klávesy, ale když budeme chtít, tak si můžeme donést vlastní písničky na CD- to mě velice mile překvapilo emoticon a na té chatě si budete pouštět cedečka?
9. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci A ten Tovačov stojí kolik?

na chatě buď céda nebo přímo z noťasu do beden.... děda má kvalitní panasonicy velký asi jako můj botník emoticon takže nás všechny zvířátka v lese budou milovat - srnky se zajícema aspon budou mít na co pařit emoticon
9. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek povykládám, čím nás paní odradila..původnš jsme chtěli svatbu v Michalově, tak jsme v srpnu zašli na matriku zeptat se, zda je to možné(i když vím, že je emoticon už ve dveřích se nám vysmála do obličeje, že jestli si jdeme pro termín, tak je brzo emoticon tak jsem jí řekla, že se c hceme zeptat na svatbu v Michalově...a ona začala-tak tam pry svatbu nepodporují, že je zajímá svatna na zámku a na matrice, aže je to složité, vše bych si musela zařídit sama..že bychom v lednu museli oblítat veřejné služby-jestli se nebude sekat tráva nebo nebude postřik-to by obřad nešel..a že termín bych dostala nejdřív lednu, který by na mě zbyl-když oni podporují zámek emoticon a zakončila to slovy- když budou povodně, tak se Michalov zavře a vy se tam nedostanete emoticon ....mě to její chování prostě odradilo emoticon kdybychom měli víc peněz, tak na ni kašlu a zaplatím si agenturu, at mi to zařídí..ale bohužel naše finanční možnosti jsou omezené..tak jsme si našli jinou variantu emoticon
9. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek 2.000,- v ořadní síni-to jsme si vybrali my emoticon venku a v kapli za 3. 000,- takženakonec žádná hrůza..chvilinku jsme přemýšleli o zámku v Korměříži..ale tam chtějí 10.000,- emoticon jak dlouho trvá obřad? nám dnes řekli, že 15 minut..to je teda rychlovka emoticon
9. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci Tak jako... já jsem tam šla informativně v září, nebo taky koncem srpna.. paní mi řekla: zavolejte si koncem října, termíny budou. Volám koncm října - termíny nejsou ha ha ha zavolejte v prosinci. Přijdem v prosinci a paní nám teda dá vybrat termín - přijdte potvrdit do konce ledna nebo nazdar. Mě nejvíce nasralo to, že my už si představovali jak budem v té krásné béžovo bílé místnosti na matrice a paní nám napíše n apapír: místo konání - ZÁMEK aniž by se nás zeptala....tak jsme si řekli, že pokud našetříme dost peněz, na poslední chvíli jí řeknem, že chceme tu matriku. Prostě penízky nejsou emoticon kdyby byly, chtěla bych svatbu buď na helfštýně nebo tak někde, ať je to jak pohádka, ale co, aspon na těch koních se nechám vyfotit, když už se budem brát na smradlavym zámku emoticon
9. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci já bych řekla, že se všema mrcasama kolem to musí být tak 20, 25 minut. mají svatby (jako časy svateb) půl hodiny po sobě, takže to nemůže být žádná dlouhá kolona.....
9. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
Registrovala se 22. října 2010 na beremese.cz. Přidala 1917 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 @terez27 Musíš si mě přidat do přátel....mé album není přístupné všem.
9. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek emoticon emoticon Helfštýn by byl taky super emoticon to je teda divný, že vám tu matriku ani nenabídla emoticon mně se matrika asi taky líbí víc..ale na druhou stranu, hlavní je, že se máte rádi, chcete se vzít a už je vedlejší, kde strávíte těch pár minut, než si řeknete ano emoticon víš co je zvláštní.. Přerov-taková malá prdel a že se neznáme emoticon můžu se zeptat, kolik ti je a kam jsi chodila na střední?
9. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek v Tovačově to jde takly po půl hodině..to je jak na běžícím pásu emoticon ale je to blbý kvůli parkování..já tam dojedu a na těch nejbližších místech budou auta cizí nevěsty a cizích svatebčanů emoticon
9. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci No to je právě to.... já totiž jsem takovej cestovatel.... emoticon když sem byla malá (školka - druhá třída), bydlela sem tady v přerově na fr. rasche. Pak jsme se stěhovali kvůli rozvodu našich do Olmika kde sme zůstali až do mojí 7. třídy. Pak sme se stěhovali na Veselíčko (foráci tam taky hrávají) a tam bydleli až do mýho druháku (chodila jsem do Olmika na Střední školu polygrafickou) a pak sem se zase nastěhovala do Vepřákova ke svýmu milýmu na Vaňkovku k nemocnici emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
9. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek a kde se budete fotit na koníčkách? to bude nádhera!!!
9. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci to je blbý no, taky mi to přijde divný, že je to tak rychle po sobě..... budeš se chtít po obřadu vyfotit a už ti tam polezou cizí svatebčané.... je to divný prostě....
9. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek na Vankovce bydlel Mišan, když byl malej, já skoro celý život žila na Želatovské..a ted bydlíme na Boh. Němce..to máme kousek od sebe emoticon a v Olmiku ted studuju
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci Můj otec má koně, tak bud přijede on s nima do Přerova a v michalově, nebo my pojedem do Radkovy Lhoty - je to směrem na Bystřici pod Hostýnem a tam ty prdelkovice emoticon
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci na Boh. němce zas bydlel můj s rodičma emoticon
9. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci Jsme to tady nějak zaplnily emoticon Máš fb, skype...??
9. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek no to je..přesně kvůli tomu focení...a to já chci teda spoustu fotek emoticon a s panem fotografem Gebauerem jsme domluveni, že když bude pěkně, tak krom v Tovačově, se chceme fotit i v Michalově-asi chápeš proč emoticon ono vevnitř je to pěkné, ale z venku je to strašná zřícenina..popravdě, když jsme k tomu zámku dojeli, tak se mi chtělo brečet..ale naštěstí dojem z vnitřku to přebyl emoticon emoticon
9. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci A kolik budete platit za fotografa? my šetříme kde můžem a bud nás bude fotit nevlastní strýc (sice fotí krajinky a zvířátka, ale myslím že svatbu zvládne taky) a nebo tamara z konicy co je na kojetínské.....
9. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek tak to je pěkná haluz s tím bydlením emoticon ..Skype jsem měla u našich, po přestěhování zůstal mikrofom segře..a na FB ještě registrovaná nejsem..i když tlak přátel sílí emoticon můžu ti dát mail- miska.blah@seznam.cz a taky si můžem psát do interní pošty, at to tady teda tak nezaplnujem emoticon
9. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
fotoportrét
fotoportrét
loli88
10
 @hanakniha Nic si z toho nedělej...můj přítel si taky myslí,že vlastně to dělá pro mě,že nic nedělá emoticon . Mají svojí logiku. A možná je to tak lepší...viz moje dohadování o místě hostiny. Hele,dělej si to v klidu po svým a buď ráda,že moc nemele.
9. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
fotoportrét
fotoportrét
vendaaasek
1
 @misaci to je emoticon no já sem chodím docela málo, vždycky jen nakouknu co je nového u jiných nevěst, protože jánic nového nemám, krom těch oznámení které jsem dodělala tento týden v pondělí nebo kdy emoticon tak asi spíš na meilemoticon
9. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @vendaaasek tak Tamara je krom Kočího jedna z nejdražších v přerově-ale fotí krásně a je příjemná..
s fotografem jsem si taky užila, ptž jsem měla vybraného z Olomouce, nabízel svatební balíčky a mě prostě zaujal...a když jsem ho objednávala, tak jsem zjistila, že nám termín někdo vyfoukl o 1den emoticon tak jsem chtěla Vítu Němčáka( možná znáš, učí na gymplu) a ten už měl náš termín taky obsazený..to mě vyděsilo..tak jsem napsala snad všem fotografům v Přerově..at mi napíší ceníky..a nakonec jsme objednali pana Gebauera..není teda úplně nejlevnější, ale svatební balíčky nedělká a platíš jen za fotky, co si vybereš..takže cenu si můžeš vytvořit sama a sama si vybereš fotky, ketré chceš..to takly každý nenabízí emoticon ..ake kdybych měla někoho šikovného v rodině, tak jduz do něj emoticon
9. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
fotoportrét
fotoportrét
misaci
32
 @loli88 emoticon emoticon přesně tak..já taky brblala, chtěla at se zajímá a říká názory..a pak jsem zjistila, že ne ve všem se shodneme, a že si radši vyberu favority a pak dám na výběr mu emoticon emoticon
9. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš