Svatba v roce 2011. Už plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, založila jsem tuto diskuzi pro všechny, které se budou vdávat v roce 2011. My plánujeme svatbu též na rok 2011, doufám že to všechno vyjde. :-) Tak budu moc ráda, když se tato diskuse rozšíří o další nové tváře a můžeme naplno poklábosit o všem, co se svatby týká. Budu se na vás těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tedy svatby a příbuzných začínám bát čím dál tím víc :-D Teda hlavně toho, že je seřvu i jako něžná nevěsta, když mě naštvou a budou koukat :-D
Odpovědět
@jaja.mixi Svedeš to na svatební hysterii a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 Já to zliskám na hormadu... aspoň ušetříme, když se urazí a odejdou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já už mám šaty definitivně vybrané:)už vlastně chybí jen sladké a kytky...přemýšlím o Erhartově cukrárně...ale je ještě čas...loli-já ty tvé šaty nevidím, nic se mi u tebe nezobrazí-žádné album
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli holky někoho uslyším, jak někdo něco pomlouvá, či se mu něco nelíbí..tak se taky neznám ..mou výbušnou povahu zná jen moje rodina a skoro manžel, tak aby se pak někdo nedivil, co dovedu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 jé, máme stejné datum svatby ;-) šatečky máš krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci fakt?a kde to máš?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít obřad v Tovačově na zámku, dnes jsme dokonce zaplatili zálohu..a kde se budete brát vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci a kde je Tovačov?promiň, ale neznám to:)my na Konopišti, zámek asi 30 km za Prahou..a hostinu pak na nádherný koňský farmě, kterou budeme mít jen pro sebe..
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to budete mít na Konopišti nádherné..v pohodě, kdyby Tovačov nebyl blízko Přerova, kde žijeme, tak ho taky neznám- ;-) a Přerov je tak 20 minut od Olomouce..dokonce jsem v Tovačově byla poprvé, až když jsme sháněli místo na obřad..tady není moc na výber..v Přerově máme sice taky zámek,ale v Tovačově je nádherné Vídenské schodiště a taky lepší přístup na matrice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem koukla k tobě do alba, je to tam krásný ta nevěsta na schodech v tom zámku má nádherný šaty..ty už máš šaty?ty boty jak máš vybraný se mi taky hrozně líbí, akorát je tu už maj snad všechny holky:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky muzu se pridat? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terez27 jojo ty botičky chce snad každá-i já si je zamilovala..ale chápu, že někdo nechce to, co má každý- mně se taky líbil jeden dort,ale tím, že jsem ho viděla v každém druhém albu, jsem ho přestala chtít :-) Šatičky mám v\brané -v albu mám všechny, co jsem si zkoušela, krom teda těch rezervovaných(ale přemýšlím, že je tam taky vložím :-) ) ale pořád váhám..mám asi troje favoritky a pořád nevím, jestli to nezměním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mami29 jasně
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci a kolik tam stojí obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Neco malo o me, je mi 26 mam doma 3 leteho raubire a v srpnu cekame prirustek. Pritel se po 9 letech rozhodl ze pry letos konecne bude svatba. jenze bud narychlo max v cervnu s briskem nebo na podzim tak v listopadu s prirustkem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mami29 ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 @misaci ahooojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 2.000 v obřadní síni..venku za 3.000,- přemýšlela jsem o tom, ale bojím se počasí..kolik platíte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@mami29 teda, to je těžká volba..a čemu by jsi dala přednost? taky koukám, že už jste s budoucím manžílkem dlouhu spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci pritel se rozhodl kdyz videl fotky ze zkouseni satu a hned se rozhodl pro podzim takze zatim casu dost. My se zname od 10 a jsme ted spolu od 17. predtim takove detske chozeni. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misaci Do toho jeste pritel dela v zahranici takze je 3tydny doma a 3 tydny pryc. takze dasli zadrhel. loni uz jsem mela vybrany termin na nase 9 vyroci ale on si myslel ze na to neusetrime tak to odpiskal. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je bomba cena:)my to máme za 6000 a to je nejlevnější cena široko daleko
Odpovědět
@cenicienta18 KLídek, času moooooc hafo, hlavně se nestresovat :-) my až srpen a taky skoro nic nemám :-D
Odpovědět
@mami29 to máte podobně jako my... my se známe od mých 13 a jeho 16, bydleli jsme 100 km od sebe no a pak jsme začali pořádně v mých 18 a jeho 21 :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady my si videli do oken. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 to jo, u nás v Přerově je to na zámku dokonce zadarmo a na matrice za 1.000-což nechápu, logicky by to mělo být naopak :-D a poblíž je ještě nádherný zámek v Korměříži, ale tak chtějí 10.000,- loni sem tam byla na svatbě kamarádce...tak Konopiště je Konopiště a na něčem se holt ušetřit nedá..ale buš mít nádrerné vzpomínky a nádherné fotečky..a penízky se dají ušetři na jiných věcech..zž jsem tu psala, že my šetříme na zákusk´ách a cukroví :-D
Odpovědět
@mami29 Jééé to je hezký :-D nám nikdo nevěřil, že to vydrží... a teď se nás pořád ptají, jestli to jako s tou svatbou myslíme vážně, což mi teda leze docela na nervy, ale vždy řeknu, že ano - MYSLÍME!!! 8-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mami29 to bude asi lepší, aspon se nebudes stresovat s tím, že by se miminku mohlo chtít na svět dřív ;-) a pravda, času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady U nas na ni spise uz dlouho cekaji, taky uz tu bylo par planu z pritel strany ze budou ale pokazdy to vysumelo. tak snad to ted konecne mysli vazne kdyz uz jsem si i zkousela saty. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?